University of Helsinki

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Helsinki oferuje szeroki zakres programów studiów magisterskich, prowadzonych wyłącznie w języku angielskim. Zakres naszych programów to 120 punktów ECTS, uzupełnione dwuletnim studium stacjonarnym. Wszystkie programy są zgodne z ustawodawstwem krajowym dotyczącym edukacji uniwersyteckiej i dlatego są uznawane na całym świecie.

Jeden z najlepszych multidyscyplinarnych uniwersytetów badawczych w Europie

University of Helsinki jest jedną z wiodących europejskich uczelni specjalizujących się w dziedzinie badań. Jest członkiem-założycielem Ligi Europejskich Uniwersytetów Badawczych, w skład której wchodzą takie uniwersytety jak Oxford i Cambridge. Uniwersytet jest znany na całym świecie ze swojej wysokiej jakości nauczania, badań i innowacji. Międzynarodowe rankingi konsekwentnie umieszczają University of Helsinki wśród 20 najlepszych uniwersytetów w Europie.

Główna siła University of Helsinki jest uważana za badania naukowe i nauki, które pochodzą z niego, ponieważ uważamy, że nauczanie jest ściśle związane z badaniami. Znajduje to odzwierciedlenie w naszej filozofii: "wszyscy nauczyciele są naukowcami i wszyscy uczeni uczą".

Lokalizacje

Helsinki

University of Helsinki

Address
Helsinki, Finlandia
Telefon
+358 9 1911

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

MA
MSc