Tampere University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Potencjał ludzki nieograniczony.

Tampere University jest jednym z najbardziej multidyscyplinarnych uniwersytetów w Finlandii. Prawie wszystkie uznane na świecie kierunki studiów są reprezentowane na naszej uczelni.

Nowy Tampere University siedzibą w Fundacji jest połączeniem byłego Tampere University Technologicznego w Tampere i Uniwersytetu w Tampere. Uniwersytet w Tampere został założony w 1925 r., A Tampere University Technologiczny w Tampere University w 1965 r. Tak więc Tampere University ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu studentów.

Ponad 30 programów studiów magisterskich w języku angielskim

Tampere University oferuje szeroki zakres programów magisterskich prowadzonych w całości w języku angielskim.

Kształcimy kształtujących przyszłość - osoby, które rozumieją ludzi, identyfikują możliwości technologiczne i są przyzwyczajeni do kultury współpracy już po ukończeniu studiów.

Studenci mogą elastycznie planować swoje studia i uzupełniać je w docelowym czasie. Mają dostęp do aktualnych informacji o postępie studiów i poziomie swoich umiejętności. Szkolenia doktoranckie i kariery badawcze stanowią podstawę doskonałości akademickiej.

Wszystkie stopnie obejmują wspólne tematyczne efekty uczenia się związane z digitalizacją, międzynarodowością, umiejętnościami komunikacyjnymi, przedsiębiorczością i zrównoważonym rozwojem.

127721_marihesnowperson120216JR34.jpg 127718_Tampere_DSC1903.jpg

Badania na Uniwersytecie

Badania na Tampere University koncentrują się zwłaszcza na tematach związanych z technologią, zdrowiem i społeczeństwem. Liczne grupy badawcze i sieci działają w naszej społeczności prowadząc multidyscyplinarne i różnorodne badania ponad granicami organizacyjnymi.

Badania przeprowadzone w naszym Centers of Excellences (CoE) wahają się od badań nad kulturą gier do genetyki nowotworów.

Nasze misje w dziedzinie badań, rozwoju i innowacji mają na celu utrzymanie sprawiedliwego i partycypacyjnego społeczeństwa, promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia dla wszystkich grup ludności, budowanie wydajnych i bezpiecznych środowisk oraz zapewnienie, że odpowiedzialność społeczna jest respektowana także w zawirowaniach spowodowane cyfryzacją i transformacją pracy.

127719_Tampere_DSC2462.jpg 114898_insta-autumn2018-3.jpg

Życie w kampusie

Tampere jest znane z aktywnego życia studenckiego. Studenci biorą udział w wielu wydarzeniach kulturalnych, organizują imprezy i generalnie utrzymują ruch kół. W Tampere jest blisko 40 000 studentów i zdecydowanie podkreślają ich obecność! Tampere to doskonałe miasto do nauki, a prawie co piąta osoba mieszkająca w Tampere jest studentem. Według kilku badań krajowych, Tampere jest najpopularniejszym miastem do życia i nauki w Finlandii.

Nasze kampusy zapewniają usługi i elastyczne przestrzenie w trzech różnych lokalizacjach: City Center, Kauppi i Hervanta.

114924_kampus-talvi-1345.jpg 114925_tay140916JR02.jpg

Lokalizacje

Tampere

Address
Tampere, Finlandia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

MA
MSc