Tampere University of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tampere University of Technology (TUT) prowadzi badania w dziedzinie technologii i architektury i zapewnia wyższe wykształcenie w oparciu o te badania.

e57oi

Międzynarodowa społeczność naukowa

TUT znajduje się w mieście Tampere, największego lądowego krajach skandynawskich, niektóre 170 km na północ od stolicy Helsinkach. tut kampus w dzielnicy Hervanta jest wspólnotą 8300 studentów i doktorantów oraz 1700 pracowników. Międzynarodowość jest nieodłączną częścią wszystkich działań Uczelni. Około 1700 cudzoziemców z ponad 60 krajów pracy lub kontynuować studia na TUT.

TUT oferuje swoim studentom okazję do szerokiej, edukacji interdyscyplinarne. Właściwe Masters of Science of Technology i Architektury, a także lekarze technologii i filozofii ukończył TUT cieszą się dużą popularnością wśród pracodawców.

Uniwersytet łączy silną tradycję badań w dziedzinie nauk przyrodniczych i technicznych z badań związanych z przemysłem i biznesem. Technologia jest kluczem do rozwiązywania problemów globalnych.

Silny wpływ społeczny

TUT generuje wiedzy badawczej i umiejętności z korzyścią dla społeczeństwa. Uniwersytet jest firm poszukiwanym partnerem dla wspólnych projektów badawczych i rozwojowych z biznesu i przemysłu oraz żyznej ziemi hodowlanej dla innowacji i nowych badan i opartą na wiedzy.

finanse

W 2015 roku całkowite finansowanie Fundacji TUT, która działa jako Tampere University of Technology, było 139 milionów euro. 43% finansowania uczelni było finansowanie zewnętrzne, takie jak dochody z Agencji Finansowania fińskiego Technologii i Innowacji (Tekes), przemysłu, Akademii projektów Finlandia i UE.

Fundacja uniwersytet

TUT rozpoczęła działalność w postaci powstania w początku 2010 r. Niezależność uniwersytetu fundamentowej i wpływy Fundacji kapitale 137 mln euro dalej promować rozwój badań i edukacji w TUT.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister Nauki W Inteligentnych Sieciach

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Tampere

Nasze kursy łączą teoretyczne zrozumienie i analizę z mentalnością uczenia się przez działanie w symulacji komputerowej i zadaniach laboratoryjnych. Moduł badania Smart Grids zawiera dwie opcje: Energetyka elektryczna i Energoelektronika. [+]

Inteligentne sieci to nowy sposób projektowania i zarządzania systemami elektroenergetycznymi. Inteligentne sieci zostały zaprojektowane w celu zwiększenia skuteczności, stabilności i niezawodności systemów oraz integracji rozproszonych zasobów energii w ramach zarządzania systemem. Są niezbędne do zwiększenia udziału odnawialnych źródeł energii bez uszczerbku dla konkurencyjności i bezpieczeństwa systemu. Badania inteligentnych sieci mają na celu myślenie systemowe w połączeniu ze szczegółowymi umiejętnościami projektowania technicznego i analizy.

Odpowiednie tła to B.Sc. studia w zakresie elektroenergetyki, energoelektroniki, rynków energii elektrycznej lub odnawialnych źródeł energii.... [-]


Magister Nauki W Przetwarzaniu Sygnałów Audio-wizualnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Tampere

Audio-Visual Signal Processing bada przetwarzanie i interpretację sygnałów cyfrowych i ich zawartości informacyjnej i bada wszelkiego rodzaju mowy, audio, obraz i wideo reprezentacje, kompresji, przetwarzania i dostawy. Metody stosowane są w dziedzinach mediów i rozrywki, telekomunikacji, oprzyrządowania i automatyzacji. [+]

Audio-Visual Signal Processing bada przetwarzanie i interpretację sygnałów cyfrowych i ich zawartości informacyjnej i bada wszelkiego rodzaju mowy, audio, obraz i wideo reprezentacje, kompresji, przetwarzania i dostawy. Metody są stosowane w dziedzinach mediów i rozrywki, telekomunikacji, oprzyrządowania i automatyzacji.

Odpowiednie tła dla studentów Audi-Visual Signal Processing to wcześniejsze studia z zakresu informatyki, elektrotechniki, inżynierii sterowania, matematyki i fizyki.

STUDIA

Specjalizacja w audiowizualnym przetwarzaniu sygnałów pogłębi teoretyczne i praktyczne umiejętności studentów w zakresie analizy sygnałów i projektowania metod i systemów przetwarzania sygnałów. Badania dostarczają wiedzy i umiejętności potrzebnych do wyboru optymalnych metod przetwarzania sygnałów w obliczu nowatorskiego problemu przetwarzania sygnału. Celem jest wyszkolenie studentów w projektowaniu algorytmów i implementacji sprzętowych i programowych systemów przetwarzania sygnałów.... [-]


Magister Nauki W Systemach I Sieciach Komunikacyjnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Tampere

Badania w zakresie systemów komunikacyjnych i sieci kładą szczególny nacisk na Internet przyszłości oraz na rozwijające się i rozwijające się (4G, 5G i poza 5G) bezprzewodowe, szerokopasmowe i wielousługowe systemy komunikacyjne. Podczas gdy nacisk kładziony jest na systemy dostępu radiowego i poziomy sieci, również techniki cyfrowej komunikacji w warstwie fizycznej i aspekty RF na poziomie systemu należą do zakresu głównych. [+]

Cyfryzacja zostanie tutaj. Ciągła cyfryzacja opiera się na wydajnej infrastrukturze komunikacyjnej. Komunikacja nie jest już tylko dla ludzi: Internet przedmiotów i Przemysłowy Internet są prekursorami połączonego i programowalnego świata, w którym rzeczy mogą się również komunikować. Cyfryzacja bez wątpienia wpłynie na wiele branż, takich jak energia, transport, logistyka i produkcja.

Kolejną dominującą tendencją w społeczeństwie i branżach jest robotyzacja. Nowoczesne wynalazki, takie jak samochody samojezdne i drony, również opierają się na wysoce wydajnych i niezawodnych rozwiązaniach łączności bezprzewodowej.

Badania w zakresie systemów komunikacyjnych i sieci kładą szczególny nacisk na Internet przyszłości oraz na rozwijające się i rozwijające się (4G, 5G i poza 5G) bezprzewodowe, szerokopasmowe i wielousługowe systemy komunikacyjne. Podczas gdy nacisk kładziony jest na systemy dostępu radiowego i poziomy sieci, również techniki cyfrowej komunikacji w warstwie fizycznej i aspekty RF na poziomie systemu należą do zakresu głównych. ... [-]


Magister Nauki W Systemach Wbudowanych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Tampere

We współczesnym świecie systemy wbudowane są wszędzie - w samochodach, budynkach, fabrykach i drogach. Sprawiają, że świat jest mądry. Systemy wbudowane działają w interakcji z ich środowiskiem i innymi systemami. Czują, przetwarzają i komunikują. Mogą nawet pobierać energię z otoczenia. Systemy wbudowane wchodzą w interakcje z ludźmi lub działają niewidocznie w tle. Wiele systemów ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa, podobnie jak automatyczne hamowanie antykolizyjne w samochodzie. Niektóre z nich zostały zaprojektowane z myślą o dobrej zabawie, na przykład w aparacie powiększającym rzeczywistość w grze na świeżym powietrzu. Systemy wbudowane łączą wiedzę o sprzęcie i oprogramowaniu. Jako student oczekujemy znajomości podstaw elektroniki, logiki cyfrowej, procesorów i programowania. Opcjonalnie znasz sieci komputerowe i komunikację bezprzewodową. Wnioskodawcy powinni posiadać dyplom licencjata w dziedzinie informatyki, elektrotechniki lub inżynierii oprogramowania. [+]

We współczesnym świecie systemy wbudowane są wszędzie - w samochodach, budynkach, fabrykach i drogach. Sprawiają, że świat jest mądry. Systemy wbudowane działają w interakcji z ich środowiskiem i innymi systemami. Czują, przetwarzają i komunikują. Mogą nawet pobierać energię z otoczenia. Systemy wbudowane wchodzą w interakcje z ludźmi lub działają niewidocznie w tle. Wiele systemów ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa, podobnie jak automatyczne hamowanie antykolizyjne w samochodzie. Niektóre z nich zostały zaprojektowane z myślą o dobrej zabawie, na przykład w aparacie powiększającym rzeczywistość w grze na świeżym powietrzu.

Systemy wbudowane łączą wiedzę o sprzęcie i oprogramowaniu. Jako student oczekujemy znajomości podstaw elektroniki, logiki cyfrowej, procesorów i programowania. Opcjonalnie znasz sieci komputerowe i komunikację bezprzewodową. Wnioskodawcy powinni posiadać dyplom licencjata w dziedzinie informatyki, elektrotechniki lub inżynierii oprogramowania.... [-]


Magister Nauk W Inżynierii Danych I Uczeniu Maszynowym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Tampere

Inżynieria danych drażni twoją ciekawość: każdy dzień jest przygodą w dżungli nowych wyzwań związanych z danymi. Systemy oparte na danych są w centrum nowoczesnej inżynierii komputerowej i mają wiele obietnic na przyszłość. Inżynieria danych jest potrzebna do rozwiązywania trudnych problemów z rozpoznawaniem wzorców, takich jak inteligentne wyszukiwarki, samochody samojezdne, autonomiczne roboty lub automatyczne systemy rozpoznawania tablic rejestracyjnych. [+]

Inżynieria danych drażni twoją ciekawość: każdy dzień jest przygodą w dżungli nowych wyzwań związanych z danymi. Systemy oparte na danych są w centrum nowoczesnej inżynierii komputerowej i mają wiele obietnic na przyszłość. Inżynieria danych jest potrzebna do rozwiązywania trudnych problemów z rozpoznawaniem wzorców, takich jak inteligentne wyszukiwarki, samochody samojezdne, autonomiczne roboty lub automatyczne systemy rozpoznawania tablic rejestracyjnych.

STUDIA

Studia inżynierii danych i uczenia maszynowego łączą techniki uczenia maszynowego ze skutecznymi umiejętnościami wdrożeniowymi. Kursy łączą teorię z praktyką.

Oprócz matematyki uczenia maszynowego, rzeczywiste umiejętności wdrażania wymagają zrozumienia baz danych, języków programowania, a nawet projektowania sprzętu; wszystkie mają na celu sprawne zarządzanie ogromnymi masami danych.... [-]


Magister Nauk W Inżynierii Oprogramowania - Web I Chmura

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Tampere

Inżynieria oprogramowania - badania Web & Cloud koncentrują się na inżynierii oprogramowania, ale zawierają technologie programistyczne, zwłaszcza te związane z usługami internetowymi i chmurowymi. Będąc studentem, otrzymasz solidne zrozumienie inżynierii oprogramowania, umiejętności projektowania i wdrażania dużych systemów oprogramowania oraz kompetencji do zarządzania i ulepszania procesów tworzenia oprogramowania. [+]

Komputery są integralną częścią naszego codziennego życia, a więc i oprogramowania. Interakcja między ludźmi i komputerami przybiera różne formy, ponieważ komputery są zintegrowane z różnymi systemami - od urządzeń mobilnych po chmury. Trend jest skierowany do coraz bardziej złożonych systemów, które są łączone na różne sposoby w celu utworzenia dużych systemów rozproszonych. Ponieważ systemy i ich usługi składowe stale się rozwijają, zrozumienie złożoności i integracja systemów ma kluczowe znaczenie, co oznacza, że ​​istnieje zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie.

Kandydaci powinni posiadać stopień licencjata w dziedzinie informatyki, inżynierii oprogramowania lub matematyki. ... [-]


Magister Nauk W Zakresie Robotyki I Sztucznej Inteligencji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Tampere

Wnioskodawcy powinni posiadać tytuł licencjata. dyplom z informatyki, matematyki, inżynierii automatyzacji, przetwarzania sygnałów lub pokrewnej dyscypliny. Student powinien znać podstawy programowania, logiki cyfrowej i procesorów. Zalecane warunki wstępne obejmują znajomość uczenia maszynowego i inżynierii sterowania. [+]

Robotyka od dawna jest kluczem do wydajnej produkcji. Jednak obecne roboty najczęściej wykonują sztywne zadania w rurociągu produkcyjnym bez możliwości działania w zmieniających się środowiskach. Autonomiczne roboty nowej generacji działają wśród ludzi, które wymagają zupełnie nowych umiejętności. Nie tylko muszą rozumieć otoczenie, ale powinni także być w stanie współpracować z ludźmi, a nawet przewidywać przyszłe ludzkie działania.

Wnioskodawcy powinni posiadać tytuł licencjata. dyplom z informatyki, matematyki, inżynierii automatyzacji, przetwarzania sygnałów lub pokrewnej dyscypliny. Student powinien znać podstawy programowania, logiki cyfrowej i procesorów. Zalecane warunki wstępne obejmują znajomość uczenia maszynowego i inżynierii sterowania.... [-]


Magisterski Program W Biznesie I Technologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Tampere

Program koncentruje się na IEM rozwoju biznesu w międzynarodowych sieciach sprzedaży i zaopatrzenia. Dzisiejsze firmy działają w sieciach globalnych. Menedżerów i specjalistów rozwoju biznesu muszą zrozumieć, jak funkcjonują te sieci i mogą być zarządzane. Aby pomóc studentom rozwijać się profesjonaliści rozwoju biznesu, program IEM oferuje również szeroką gamę kursów w zakresie zarządzania i przywództwa w międzynarodowej, opartych na technologii biznesowej środowiska. [+]

Studia biznesowe i technologiczne przygotowują do międzynarodowej kariery

Firmy technologiczne przechodzą od lokalnego do globalnego - potrzebują młodych specjalistów z międzykulturowym nastawieniem i zrozumieniem najnowszych technologii. W TUT witamy inżynierów i absolwentów inżynierów z całego świata, aby uczyć się w naszym programie MSc w biznesie i technologii (B & T) w międzykulturowym, zorientowanym na biznes środowisku nauczania.

B & T koncentruje się na rozwoju działalności w międzynarodowych sieciach sprzedaży i zaopatrzenia. Firmy działają w globalnych sieciach; zarówno menedżerowie, jak i specjaliści ds. rozwoju biznesu muszą zrozumieć, w jaki sposób takie sieci funkcjonują i mogą być zarządzane. W B & T opracujesz dogłębne zrozumienie procesów biznesowych charakterystycznych dla globalnych rynków business-to-business oraz możliwość zastosowania praktyk rozwoju biznesowego w międzynarodowych sieciach.... [-]


Master of Science in User Experience

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Tampere

Studia dają solidne praktyczne i teoretyczne podstawy do zrozumienia, analizy i projektowania technologii skoncentrowanych na człowieku i ich interfejsów użytkownika. Szczególny nacisk kładziony jest na zorientowane na użytkownika metody projektowania i ich integrację z rozwojem produktu, a także na ocenę doświadczenia użytkownika z użytkownikami końcowymi. [+]

Technologia jest wszędzie. Wszyscy korzystamy codziennie z różnych systemów technologicznych i nie jest obojętne, w jaki sposób doświadczamy użycia. Studiując User Experience na TUT, będziesz przygotowany na wyzwania, które ma do zaoferowania projekt coraz bardziej złożonych systemów technologicznych. Oprócz celowej funkcjonalności systemy muszą być łatwe do kontrolowania i satysfakcjonujące w użyciu.

Aby odnieść sukces w tej dziedzinie, potrzebna jest silna motywacja do skoncentrowanego na człowieku podejścia projektowego.

STUDIA

Studia dają solidne praktyczne i teoretyczne podstawy do zrozumienia, analizy i projektowania technologii skoncentrowanych na człowieku i ich interfejsów użytkownika. Szczególny nacisk kładziony jest na zorientowane na użytkownika metody projektowania i ich integrację z rozwojem produktu, a także na ocenę doświadczenia użytkownika z użytkownikami końcowymi.... [-]


Master of Science in Wireless Communications and RF Systems

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Tampere

Our students will gain a deep competence, fundamental understanding and practical skills to act as an R&D engineer, designer or expert in wireless communications and related industries. [+]

Digitalisation is here to stay. The on-going digitalization builds on an efficient communications infrastructure. Communication is not only for humans: The Internet-of-Things and the Industrial Internet are the forerunners of a connected and programmable world, where things are also able to communicate. The digitalization will, without doubt, impact industries such as energy, transportation, logistics and manufacturing.

Another prevailing trend in the society and industries is robotization. Modern inventions, such as self-driving cars and drones, rely strongly on highly efficient and reliable wireless communications solutions.

Wireless communications and RF technologies enable the making of a wide variety of applications ranging from everyday consumer products to high-end industrial machines, robots and space science. The Internet-of-Things (IoT) and 5G mobile communication networks are the two most important application domains.... [-]


Program Studiów Magisterskich Z Zakresu Automatyki Przemysłowej I Robotyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Tampere

Chcesz zostać ekspertem w dziedzinie automatyki przemysłowej i robotyki? Dołącz do naszego międzynarodowego i inspirującego środowiska uczenia się i zdobądź umiejętności i wiedzę potrzebną do odniesienia sukcesu w środowisku akademickim lub przemysłowym! [+]

Sięgnij wyżej - wybierz Automatyzację!

Chcesz zostać ekspertem w dziedzinie automatyki przemysłowej i robotyki? Dołącz do naszego międzynarodowego i inspirującego środowiska uczenia się i zdobądź umiejętności i wiedzę potrzebną do odniesienia sukcesu w środowisku akademickim lub przemysłowym!

Innowacyjne i praktyczne studia

Badania obejmują nie tylko konwencjonalne wykłady, ale także wiele praktycznych sposobów uczenia się, takich jak różne zadania laboratoryjne, praktyczne ćwiczenia i praktyczne studia w innowacyjnych środowiskach nauczania. Program zapewnia, że ​​można zdobyć zarówno wiedzę teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie automatyki.... [-]


Program Studiów Magisterskich Z Zakresu Inżynierii Materiałowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Tampere

Master's Degree Program in Engineering Materials Science oferuje multidyscyplinarne i elastyczne możliwości studiowania, które spełniają wysokie standardy. Program oferuje międzynarodowo zorientowanych i innowacyjnej studiów i badań środowiska i przygotowuje do szerokiego zakresu profesjonalnych i akademickich możliwości rozwoju zawodowego zarówno w Finlandii i za granicą. [+]

Rozwiązywanie problemów związanych z dobrobytem człowieka

Nauka o materiałach inżynieryjnych ma na celu dostarczanie uniwersalnych rozwiązań z zakresu nauki do różnych wyzwań badawczych, przed jakimi staje przemysł. Naszą ambitną, ale bardzo fascynującą misją jest pomoc w znalezieniu i opracowaniu najlepszych możliwych materiałów do różnych celów we wszystkich aspektach życia. Chętnie wykorzystujemy nowe przełomowe materiały w rozwiązywaniu przyszłych problemów związanych ze środowiskiem, energią i dobrobytem ludzi.

Po ukończeniu naszego programu nauki o materiałach inżynierskich będziesz w stanie zrozumieć problemy technologiczne i ekonomiczne w branży, przeanalizować i udoskonalić problemy w badaniach naukowych oraz zastosować naukowe metody rozwiązywania problemów w celu poprawy konkurencyjności i wydajności materiałów .... [-]


Magisterskie

Studia Magisterskie W Dziedzinie Architektury

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Tampere

Okolica, w której spędzamy czas, ma ogromny wpływ na nasze życie. Architekci odgrywają kluczową rolę w projektowaniu budowanego środowiska, które każdego dnia zapewnia ludziom radość, bezpieczeństwo i użyteczność. [+]

Okolica, w której spędzamy czas, ma ogromny wpływ na nasze życie. Architekci odgrywają kluczową rolę w projektowaniu budowanego środowiska, które każdego dnia zapewnia ludziom radość, bezpieczeństwo i użyteczność.

Zrównoważony rozwój - i wiele więcej

Master's Degree Program in Architecture zapewnia szerokie zrozumienie podstaw architektury. Program koncentruje się na zrównoważonym rozwoju, ale obejmuje także wszystkie główne dziedziny zawodu, od projektowania architektonicznego i mieszkaniowego po planowanie urbanistyczne i prace restauracyjne.

Rozwijaj swoje myślenie w inspirującej i wspierającej atmosferze

W Szkole Architektury TUTA pomysły uczniów są wysoko cenione. Zachęcamy do samodzielnego rozwijania swojego myślenia przy pełnym wsparciu. Indywidualne projekty opracowywane są w ścisłym dialogu z profesorami, asystentami i kolegami w proaktywnym środowisku. Osobista inicjatywa, oryginalne pomysły i kreatywność są wspierane i wspierane.... [-]


Filmy

Create your own success story

Welcome to TUT campus

Kontakt
Adres lokalizacji
Korkeakoulunkatu 10
Tampere, FI-33720 FI
Media społecznościowe