Przeczytaj oficjalny opis

Misją Nordic Training Institute for Occupational Health w zaawansowanym jest ustawiony przez. Akronim NIVA pochodzi z języka szwedzkiego tytuł Nordiska Institutionen för Vidareutbildning INom Arbetsmiljöområdet.

NIVA gromadzi najlepszych ekspertów i wiedzy z krajów skandynawskich i przekształca wyników badań na zaawansowane kursy i seminaria w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy dla naukowców i praktyków z obu krajach skandynawskich i na całym świecie.

Nasza historia

NIVA została założona w 1982 roku w Helsinkach, w Finlandii we współpracy z Fińskim Instytucie Medycyny Pracy (FIOH). Już w tym czasie istniała silna wiara w znaczenie omawiania wspólnych skandynawskich spraw bezpieczeństwa i higieny pracy oraz w moc gromadzenia skandynawskich ekspertów w dziedzinie.

NIVA jest aktywnym graczem w dziedzinie zdrowia w miejscu pracy bezpieczeństwa i edukacji przez ponad 30 lat. W tym czasie ponad 12 500 ekspertów i specjalistów z ponad 40 krajów wzięło udział oraz zrzeszone w NIVA. Około 25% z uczestników pochodzi z krajów spoza Skandynawii.

Dziś NIVA jest jedynym instytutem w Europie, który skupia się wyłącznie na poziomie międzynarodowym i zaawansowanej edukacji zawodowej - uczestnicy kursu są przyjmowane niezależnie od tego, gdzie na świecie pochodzą.

NASZA FILOZOFIA

Stawiamy na naszej rozległej sieci specjalistów BHP w całej instytucji i organizacji badawczych, głównie w krajach skandynawskich, ale także z innych miejsc na świecie. Wierzymy w potęgę sieci i spotkanie ludzi ze sobą. Sprzężenie zwrotne dostajemy od obu uczestników i wykładowców daje nam powód, aby kontynuować zwycięskiej koncepcji oferowania platformę do spotkań i wymiany poglądów.

Ogólnie nasze kursy odbywają się w skandynawskich stolic (z pewnymi wyjątkami), a ostatnie 2-3 dni dostarczanie informacji substancję hard core i oferuje doskonałe możliwości współpracy. W roku 2017 uruchomiliśmy nasz pierwszy kurs on-line i jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, gdzie to nowe przedsięwzięcie będzie nam podjąć.

Programy prowadzone przez:
Język angielski