LUT University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

LUT University (Lappeenranta-Lahti University of Technology LUT) to pionierski uniwersytet naukowy w Finlandii, skupiający dziedziny nauki i biznesu od 1969 roku.

Na LUT University możesz wybierać spośród 23 programów magisterskich technicznych lub biznesowych oraz jednego programu licencjackiego w języku angielskim.

Nasze kampusy znajdują się w Lappeenranta i Lahti w Finlandii. Większość naszych programów jest zorganizowanych na terenie kampusu Lappeenranta.

W programach LUT Master można uzyskać stopień magistra inżyniera, mgr inż. (Tech.) Lub Master of Science in Economics and Business Administration, mgr inż. (Econ.

Nasza międzynarodowa społeczność ponad 80 różnych narodowości składa się z około 6000 studentów i ekspertów zaangażowanych w badania naukowe i edukację akademicką.

LUT została miejsce w międzynarodowych rankingach uczelni wśród najlepszych uniwersytetów 3% w skali globalnej (Times Higher Education, QS, rankingi ARWU).

Rozwiązywanie problemów

Czysta energia i woda, gospodarka o obiegu zamkniętym i zrównoważony biznes to kluczowe pytania ludzkości, na które LUT szuka rozwiązań za pomocą technologii i biznesu.

Współpraca biznesowa

LUT ma tradycję silnych powiązań ze społecznością biznesową. Fiński dziennik biznesowy „Talouselämä” uznał LUT za najlepszy uniwersytet we współpracy w zakresie technologii biznesowych w Finlandii. Promujemy biznes generowany przez badania naukowe. Dowodzi tego uniwersytecka firma inwestycyjna Green Campus Innovations , która wspiera start-upowe firmy badawcze LUT.

Spraw Międzynarodowych

Naszym celem jest być prekursorem w edukacji poprzez zapewnienie międzynarodowych znaków jakości dla naszych programów studiów jako znak doskonałości w nauczaniu.

Wartości

Nasza praca wspiera nasze wartości: odwagę do sukcesu, pasję do innowacji poprzez naukę i wolę budowania dobrego samopoczucia.

Lokalizacje

Lappeenranta

LUT University, Lappeenranta campus

Address
Yliopistonkatu 34
53850 Lappeenranta, Finlandia

Lahti

LUT University, Lahti campus

Address
Mukkulankatu 19,
15210 Lahti, Finlandia

Programy

MSc
Ta szkoła oferuje również: