Przeczytaj oficjalny opis

JSBE jest pierwszą uczelnią w całej Skandynawii oferującą pełen magistra i doktora program w Corporate Environmental Management od 1995 roku.

School of Business and Economics

Dynamiczny i międzynarodowo zorientowanych Jyväskylä University School of Business and Economics (JSBE) jest jednym z siedmiu wydziałów na Uniwersytecie w Jyväskylä. JSBE zaoferował studia w zakresie ekonomii i biznesu od 1967 roku.

W ramach międzynarodowej renomie badawczej uczelni, JSBE dąży do doskonałości w dziedzinie badań i edukacji w kluczowych dziedzinach biznesu i ekonomii. Około 120 studentów i kadry naukowej członków, w tym 23 profesorów, pracy w JSBE. Służymy 1100 studentów studiów, 170 doktorantów i 200 studentów MBA.

Full-Service Business School

Jesteśmy szkołą biznesu z pełnym zakresem usług, licencjackie, magisterskie i doktoranckie oraz edukacji MBA Executive Education. Około 150 Mistrz i 15 stopni doktoranckie przyznawane są każdego roku na JSBE. Nasze główne obszary edukacji obejmują rachunkowości, ekonomii, przedsiębiorczości, zarządzania i przywództwa i marketingu. Edukacja oferowana w JSBE opiera się na up-to-date badania prowadzone przez wykładowców.

Jakość kształcenia na JSBE jest uznanym międzynarodowo: Association of MBA (AMBA) przyznało program Avance MBA z akredytacją pięcioletniego, który stawia program w czołówce programów wykonawczych na całym świecie. JSBE jest również członkiem Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). System jakości z University of Jyväskylä otrzymał znak jakości FINHEEC z fińskiego Higher Education Evaluation Rady (FINHEEC).

JSBE oferuje kilka programów w języku angielskim. Nasze dwie międzynarodowe programy magisterskie oferowane są w zakresie Corporate Environmental Management (CEM) i Międzynarodowego Biznesu i Przedsiębiorczości (IBE), a nasze programy doktoranckie prowadzone są wyłącznie w języku angielskim. wymianę studentów mogą brać udział w kursach z naszej non-stopniowego programu kursu w języku angielskim, który jest również otwarty dla studentów fińskich i międzynarodowych stopni.

JSBE posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie zagadnień środowiskowych i społecznych związanych z działalnością. Byliśmy pierwszą szkołą biznesu w Skandynawii zaoferować pełny magisterskich i studiów doktoranckich w Corporate Environmental Management (od 1995). JSBE był wielokrotnie uznawany za wybitnego lidera w naszym szkoleniu przyszłych decydentów biznesowych umiejętności zarządzania środowiskowego w globalnym badaniu Beyond Szary prążki. Kwestie środowiskowe i społeczne są integralną częścią również w strategicznych obszarach JSBE ostrości.

innowacyjne badania

Badania w JSBE skupia się na zachowania jednostek, firm i organizacji w celu zrozumienia ich funkcji jako część społeczeństwa. We wszystkich dyscyplinach, nacisk kładzie się przede wszystkim na badaniach empirycznych na kierowniczych istotnych pytań i zagadnień istotnych dla polityki.

Nasze badanie jest organizowany przez dyscyplin i grup badawczych. Grupy badawcze JSBE pokrywają granice dyscypliny. Ostatnio, grupy badawcze koncentrujące się na przestrzennej analizy rynku pracy i odpowiedzialnego przywództwa były szczególnie wyraźne i uznane.

JSBE Grupy badawcze

Rachunkowość w kontekście organizacyjnym i społecznym Corporate Environmental Management Przedsiębiorczość i International Business Interdyscyplinarne Badania Edukacji Menedżerskiej Marketing Research Group Research Group na Makro i Finansów Międzynarodowych Analiza przestrzenna Rynku Pracy Zarządzanie strategiczne i Technologii Zrównoważony Przywództwo pl zglobalizowanym świecie

aktywna współpraca

JSBE aktywnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych sieci współpracy w dziedzinie edukacji i badań naukowych. Utrzymujemy silnych linków do otaczającej społeczności promując nasze najnowsze wyniki badań naukowych oraz kształcenie akademickie ekspertów, liderów i przedsiębiorców, aby służyć społeczeństwu.

JSBE ma instytucji partnerskich z całego świata, a także uczestniczy w kilku programach wymiany studentów, takie jak pierwszy, ISEP, Erasmus i sieci Norek. Ponadto mobilność nauczycieli i innych pracowników aktywnie promowane. JSBE również regularnie otrzymuje międzynarodowych wykładowców wizytujących do nauczania na wszystkich poziomach edukacji.

JSBE Misja i wartości

Włączanie doskonałości dla przyszłości polityki odpowiedzialnego biznesu i ekonomii istotne

Wartości

JSBE jako część University of Jyväskylä jest zaangażowana podstawowe wartości uniwersytetu: doskonałość, oświecenia i zaangażowanie. Uniwersytet w następujący sposób i pielęgnuje wartości etyczne i promuje zrównoważony pod względem rozwoju gospodarczego, społecznego i ekologicznego. Kultura pracy przy Uniwersytecie opiera się na otwartości, równości i zaufaniu.

Misja

Włączanie doskonałości dla przyszłości polityki odpowiedzialnego biznesu i ekonomii istotne Jyväskylä University School of Business and Economics (JSBE) dąży do umożliwienia doskonałości odpowiedzialnego biznesu i ekonomii istotnych dla polityki. Jesteśmy ważnym elementem międzynarodowej sławy badawczej uczelni zauważyć pośrednictwem swojej historii dla rozwoju fińskiego wysokiej jakości i innowacyjności kształcenia z uderzenia. JSBE jest zaangażowana w ciągłą poprawę jakości w dziedzinie badań i edukacji w Biznesie (Księgowość, Corporate Environmental Management, zarządzania i przywództwa, marketingu i strategii i Przedsiębiorczości) i ekonomii.

Skutecznie łączy teorię i praktykę w celu promowania odpowiedzialnego biznesu i ekonomii polityki istotne. Nowa wiedza ekonomiczna Badania oparte jest tworzony we współpracy z naszymi partnerami w biznesie, organizacjach publicznych i instytutów badawczych regionalnym, krajowym, jak i międzynarodowym.

Służymy społeczeństwu przez kształcenie ekspertów, liderów i przedsiębiorców na wszystkich poziomach edukacji akademickiej działalności: licencjackich, magisterskich, doktorskich i Executive MBA. Jesteśmy również znaczącym dostawcą edukacji w biznesie i ekonomii dla studentów z innych wydziałów Uniwersytetu w Jyväskylä.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Fiński

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Jyväskylä University School of Business and Economics

Program jest programem ogólnym z kompleksową perspektywą. IBE zapewnia studentom kompetencje, które mają zastosowanie w różnych sektorach gospodarki, różnych typach pracy ... [+]

Cele badania

Po ukończeniu studiów magisterskich JSBE w zakresie międzynarodowego biznesu i przedsiębiorczości absolwenci będą gotowi do pracy w wymagających stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych firmach, jako konsultanci ds. Zarządzania lub jako przedsiębiorcy we własnych firmach. Bez względu na przewidywaną ścieżkę, program przygotuje absolwentów, aby mieli przedsiębiorczy i strategiczny sposób myślenia, z solidnymi umiejętnościami analitycznymi. Program jest programem ogólnym z kompleksową perspektywą. IBE zapewnia studentom kompetencje, które mają zastosowanie w różnych sektorach gospodarki, różnych typach pracy i różnych środowiskach.

Treść badań... [-]
Finlandia Jyväskylä
September 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Jyväskylä University School of Business and Economics

Program CEM Master to program zrównoważonego rozwoju z uwzględnieniem ochrony środowiska. Oferuje on jej absolwenci zintegrowanego i interdyscyplinarnego podejścia do kwe ... [+]

celem badania

Chcesz przyczynić się w tworzeniu firmy bardziej zrównoważony? Czy jesteś zainteresowany w znalezieniu rozwiązania zrównoważonego rozwoju dla firm i organizacji? Chcesz być częścią łagodzenia zmian klimatu? Program Corporate Environmental Management Master (CEM) zwiększa zrozumienie i dostarcza wiedzy na temat tych zagadnień i więcej.

Program CEM Master's to program zrównoważonego rozwoju, który koncentruje się na ochronie środowiska. Oferuje on jej absolwenci zintegrowanego i interdyscyplinarnego podejścia do kwestii ochrony środowiska przygotowują absolwentów do rozwiązania tych złożonych problemów w życiu zawodowym. Międzynarodowe środowisko uczenia zapewnia umiejętności identyfikowania i zarządzania wpływem na środowisko naturalne; promowanie równowagi ekologicznej w działalności gospodarczej; i innowacje nowych rozwiązań biznesowych oraz zrównoważonych modeli biznesowych. Jyväskylä Był to pierwszy uniwersytet w Skandynawii zaoferować kompletny magisterskie i studia doktoranckie w Corporate Environmental Management. Szkolenie w zakresie CEM został uruchomiony w 1995 roku program został studiów międzynarodowego magistra od 2003 roku. Jyväskylä University School of Business and Economics jest aktywne w firmowej integracji zarządzania środowiskowego w jego nauczania, badań i innych działań. Nasza edukacja została zatem uznana międzynarodowo przez Światową Instytutu Zasobów w 2001 i Aspen Institute w latach 2005-2011.... [-]

Finlandia Jyväskylä
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Jyväskylä University School of Business and Economics

Program BIF oferuje interdyscyplinarne studia i silny ilościowo zorientowaną tło dla studentów, aby służyć jako profesjonalistów, zwłaszcza na rynkach finansowych, bankow ... [+]

celem badania

Program BIF zapewnia interdyscyplinarny stopień i silne ilościowo zorientowane tło dla studentów, aby służyć jako profesjonaliści, zwłaszcza na rynkach finansowych, bankowości i innych obowiązków w dziedzinie ekonomii i finansów wymagających wysoce analitycznych wyników.

Treść badań

Program nauczania programu zawiera kursy głównych zagadnieniach z zakresu ekonomii, finansów i rachunkowości finansowej. Struktura programu i opisy przedmiotów są dostępne tutaj.

Czesne

Czesne zostanie wprowadzona tylko dla studentów spoza UE / EOG w Finlandii od sierpnia 2017 r. Opłaty będą dotyczyć studentów spoza UE stopnia / EOG, którzy rozpoczynają naukę w angielsko-nauczanych programów magisterskich w sierpniu 2017 roku lub później, że na Uniwersytecie w Jyväskylä. Opłaty nie będą dotyczyć tych studentów spoza UE / EOG, którzy... [-]

Finlandia Jyväskylä
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Jyväskylä University School of Business and Economics

Program Master w Digital Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej w Jyväskylä University School of Business and Economics (JSBE) kształci specjalistów marketingu cyfrowego ... [+]

celem badania

Każdy ekspert marketingu i komunikacji w dzisiejszych czasach potrzebuje wiedzy o środowisku cyfrowym i kanałów, które naprawdę sprawiają, że wpływ na wybranych grup docelowych. Jeśli są Państwo zainteresowani w rozwoju swojej wiedzy i umiejętności nieco dalej, ten program jest dla Ciebie. Unikalne połączenie marketingu i komunikacji korporacyjnej sprawia, że ​​ten program prekursorem w edukacji krajobrazu.

Program studiów magisterskich w zakresie marketingu cyfrowego i komunikacji korporacyjnej w Wyższej Szkole Biznesu i Ekonomii Jyväskylä (JSBE) kształci specjalistów od marketingu cyfrowego i komunikacji korporacyjnej na potrzeby zarówno sektora non-profit, jak i sektora prywatnego. Łączymy najbardziej istotnych aspektów cyfrowego biznesu, marketingu i komunikacji korporacyjnej z najnowszych badań naukowych prowadzonych w tej dziedzinie. Ukończenie programu poddaje dogłębnej wiedzy i umiejętności do planowania i realizacji działań strategicznych i taktycznych w kierowniczych i eksperckich stanowiskach związanych z marketingiem, sprzedażą i komunikacji korporacyjnej w dzisiejszym społeczeństwie zdigitalizowanego.... [-]

Finlandia Jyväskylä
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Location address
Mattilanniemi 2, Building Agora

Ylistö
Ohjelmakaari 10

Jyväskylä, FI
Social Media