Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1945 r. Henley Business School była pierwszą szkołą biznesową w Wielkiej Brytanii i jest jedną z najstarszych i najbardziej szanowanych szkół w Europie. Z ponad 7000 uczestników jesteśmy jedną z największych europejskich szkół biznesu pełnego świadczenia usług.

Henley Business School jest stale w rankingu 50 największych firm szkół biznesu przez Financial Times i The Economist. Jesteśmy również jednym z niewielu szkół biznesu - najwyższego 1% na świecie - aby być potrójna akredytacją przez wiodące brytyjskie, europejskie i amerykańskie akredytacje (AMBA, EQUIS i AACSB) pod względem jakości i zdolności naszego wydziału i produkcji .

Henley Business School oferuje rygorystyczne, ambitne i zorientowane na karierę programy, które wyznaczają wysokie standardy nauczania. Dostajesz stymulujące pojęcia i nowe myślenie, które są natychmiast stosowane w miejscu pracy. Ponadto zdobędziesz umiejętność stosowania wiedzy w sytuacjach rzeczywistych. Rezultat będzie namacalny, znaczący i trwały.

Naszym celem jest umożliwienie osobom stania się wielkimi profesjonalistami i wybitnych liderów biznesu, którzy myślą z jasnością i działaniem z ufnością i przekonaniem. Nasza siła leży w naszym podejściu. Pozwalamy ludziom lepiej zrozumieć siebie i swoje obowiązki, równocześnie łącząc praktykę i teorie udanego biznesu.

Sieć Henley Alumni to dynamiczna i angażująca społeczność licząca ponad 70 000 osób w ponad 170 krajach.

Henley Business School jest uznawana za

Będąc naprawdę międzynarodową szkołą biznesu Doskonałość naszego doświadczenia w nauce Światowe badania i myślenie Nasze poczucie wspólnoty i odpowiedzialności Siła naszych sieci Szerokość i głębia naszych relacji z przemysłem

W ramach Uniwersytetu Reading, Henley działa w instytucji akademickiej, która znajduje się w pierwszej 1% wszystkich globalnych uniwersytetów.

W Finlandii Henley Business School oferuje programy MBA od 1986 roku. Dzisiaj nasz portfel obejmuje Henley Executive MBA, jak również indywidualne i otwarte programy Executive Education.

Rankingi Financial Times i Economist

Jakość wydziału, możliwości nawiązywania kontaktów z siecią, rozwój osobisty i możliwość podniesienia wynagrodzenia są niezbędne w wyborze MBA, Executive MBA czy Executive Education. Na niewielkiej liczbie szkół biznesu i programów MBA na świecie regularnie zajmuje wysokie pozycje.

W regionie nordyckim nie ma innej szkoły, niż Henley Business School, aby przejść na wyższe miejsca w globalnych rankingach z tak wielu programami edukacyjnymi w zakresie zarządzania.

W 2016 roku Henley Business School ponownie wzrosła do rankingu Financial Times najlepszych programów Executive MBA i utrzymała pozycję lidera 50 najlepszych europejskich szkół biznesu w Europie. Również w programach Executive Education, Financial Times wyniki Henley Business School 20 na świecie i 12 w Europie.

Ekonomista umieszcza Henley Business School numer 36 na świecie i 10 najlepszych w Europie w swoich rankingach z roku 2015 dla programów Executive MBA.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

The Henley Flexible Executive MBA

Henley Business School Finland MBA Alumni – Jirimiko Oranen

Henley Business School Finland MBA Alumni – Vesa Erolainen

Henley Business School Finland MBA Alumni – Mikko Jääskeläinen