Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego HELBUS ?

HELBUS to prywatna szkoła biznesu w Finlandii założona w 2012 roku. Dzięki współpracy z British University of Northampton oferuje studia licencjackie i magisterskie z biznesu i zarządzania przyznawane przez University of Northampton. Oferuje również Higher National Diploma, dwuletnie kwalifikacje akredytowane przez Pearson, największą organizację akredytującą w Wielkiej Brytanii. Ta edukacja biznesowa jest dostarczana w pełni w Finlandii i oferuje możliwość rozwijania podstawowych umiejętności i wiedzy potrzebnej do kontynuowania kariery w międzynarodowym biznesie. Jeśli interesuje Cię kariera w międzynarodowym biznesie, HELBUS naszą stroną internetową i zastanów się, co HELBUS ma Ci do zaoferowania!

Orientacja międzynarodowa

Programy w HELBUS są prowadzone w języku angielskim. Nasi instruktorzy odwiedzający pochodzą z prestiżowych uniwersytetów w dwunastu krajach i rzucą Ci wyzwanie, by myśleć globalnie. Uczniowie biorą czynny udział w lekcji, rozwijając umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, które pracodawcy bardzo cenią. Ponad 80% instruktorów HELBUS posiada doktorat i wszyscy mają bogate doświadczenie w nauczaniu, a także są profesjonalistami w swoich dziedzinach wiedzy.

Indywidualne ukierunkowanie i efektywna metodologia uczenia się

HELBUS ma stosunkowo niewielki rozmiar klasy i stosunek studentów do wydziałów. Twoja nauka jest zoptymalizowana poprzez modułową strukturę kursu, w której studenci studiują tylko jeden przedmiot na raz przez trzy tygodnie w pełnym wymiarze czasu studiów licencjackich. Postęp jest stały, a odsetek osób porzucających naukę jest niższy niż w szkołach stosujących tradycyjne metody nauczania.

Odskocznia do globalnych możliwości

HELBUS przygotowuje studentów do kariery w międzynarodowym biznesie. Program nauczania podkreśla umiejętności i wiedzę wymaganą przez pracodawców w XXI wieku. Ponadto uczniowie uczą się ważnych umiejętności osobistych, takich jak krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów i interakcja.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Address
Strömberginkuja 3
00380 Helsinki, Finlandia