Centria University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet z wielkim sercem!

Centria University of Applied Sciences to multidyscyplinarna, dynamiczna i międzynarodowa instytucja szkolnictwa wyższego. Szczycimy się tym, że oferujemy studentom i pracownikom środowisko, które jest innowacyjne, opiekuńcze i wielokulturowe.

Centria , położona w zachodniej Finlandii, ma trzy kampusy - Kokkola, Pietarsaari i Ylivieska - położone na równinie Ostrobotni. Każde miasto oferuje unikalne środowisko z dużą ilością zajęć i pięknym otoczeniem.

Centria to młoda instytucja szkolnictwa wyższego, zatrudniająca blisko 3000 i 290 pracowników, oferujemy nauczanie skoncentrowane na studentach, z naciskiem na praktyczne doświadczenia. Centria oferuje programy studiów na pięciu różnych kierunkach i łącznie 20 programów studiów. Nasze dziedziny edukacji to:

  • Technologia, komunikacja i transport
  • Nauki społeczne, biznes i administracja
  • Usługi socjalne, zdrowie i sport
  • Kultura
  • Humanistyka i edukacja

Dzięki ponad 500 studentom zagranicznym, zarówno ubiegającym się o dyplom, jak i wymieniającym się studentami, internacjonalizacja jest jedną z naszych podstawowych wartości. Ponad dziesięć procent naszych studentów ubiegających się o stopień to studenci zagraniczni, pochodzący z ponad 40 różnych krajów. Co roku przyjmujemy także około stu studentów z wymiany z naszych partnerskich uniwersytetów na całym świecie.

Kształtuje badania i rozwija się

Centria kładzie duży nacisk na przedsiębiorczość i doskonałe powiązania z lokalnym życiem zawodowym, co stanowi doskonałą podstawę do łączenia wiedzy teoretycznej z umiejętnościami zawodowymi w znaczący sposób. Jesteśmy międzynarodowym uniwersytetem nauk stosowanych, który zachęca do innowacji i przedsiębiorczości.

Centria R

Lokalizacje

Kokkola

Centria University of Applied Sciences

Address
Centria University of Applied Sciences
Talonpojankatu 2
67100 Kokkola
Finland

FIN-67100 Kokkola, Finlandia
Telefon
+358 6 8250000

Ylivieska

Address
Ylivieska, Finlandia

Jakobstad

Address
Jakobstad, Finlandia