Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet z wielkim sercem!

Centria Uniwersytet Nauk Stosowanych jest multidyscyplinarnym, dynamiczny i międzynarodowych instytucji szkolnictwa wyższego. Jesteśmy dumni z oferuje studentom i pracownikom środowisko, które jest innowacyjne, opiekuńczy i wielokulturowym.

Położony w zachodniej Finlandii, Centria - ma trzy kampusy Kokkola, Pietarsaari i Ylivieska - znajduje się na Ostrobothnian równinie. Każde miasto oferuje unikalne środowisko z dużą ilością zajęć i pięknym otoczeniu.

Centria jest młodą uczelnią, z blisko 3000 oraz 250 pracowników, oferujemy studentów koncentruje nauczania z naciskiem na praktyczne doświadczenia. Centria oferuje studia w pięciu różnych kierunkach iw sumie 20 programów studiów. Nasze kierunki kształcenia są:

Technologii, komunikacji i transportu Nauk społecznych, biznesu i administracji Usługi socjalne, zdrowie i sport KULTURA Nauki humanistyczne i Edukacja

Z ponad 500 studentów zagranicznych, zarówno stopień-poszukiwanie i wymianę studentów, umiędzynarodowienie jest jednym z naszych podstawowych wartości. Ponad dziesięć procent naszych stopień poszukiwania studentów to studenci zagraniczni, pochodzących z ponad 40 różnych krajów. Otrzymujemy również około stu studentów wymiany każdego roku z naszych partnerskich uczelni na całym świecie.

Kształci i rozwija, badania

Centria ma silny nacisk na przedsiębiorczość i doskonałe połączenia z lokalną roboczej życie, to stanowią doskonałą podstawę do łączenia wiedzy teoretycznej z umiejętnościami zawodowymi w sensowny sposób. Jesteśmy międzynarodową uniwersytet nauk stosowanych, które wspiera innowacje i przedsiębiorczość.

Centria R & D współpracuje z firmami i organizacjami w celu zwiększenia ich konkurencyjności. Naszym celem jest pomoc naszym klientom w rozwijaniu nowych produktów, przedsięwzięć gospodarczych i działalności międzynarodowej oraz jak w procesie przedsiębiorczości, korzystając z naszego multidyscyplinarnego doświadczenia. Oferujemy nowoczesnej technologii i najnowszych zastosowań technologii informatycznych w celu dopasowania do potrzeb naszych klientów. Wykonujemy większość naszego zespołu ekspertów, ich know-how i różnego rodzaju laboratoriów na nasz użytek. Nasz dział R & D, kontynuując usług edukacyjnych i szerokie działania w ramach projektu wszystkie mają na celu poprawę konkurencyjności naszych klientów.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Centria University of Applied Sciences
Address
Centria University of Applied Sciences Talonpojankatu 2 67100 Kokkola Finland
FIN-67100 Kokkola, Finlandia
Witryna
Telefon
+358 6 8250000
Address
Ylivieska, Finlandia
Address
Jakobstad, Finlandia