Aalto University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Witamy w Aalto University

Be a Changer gra, Chcesz stworzyć coś wyjątkowego? Zmienić społeczeństwo, rozwijać nowe innowacje - lub cały nowy przemysł?

W Aalto UniversityWierzymy w ciekawość i zachęcamy naszych uczniów do odkrywania nieznanego i robić rzeczy w zupełnie nowy sposób. Oferujemy najwyższy poziom edukacji w biznesie, sztuki i designu, architektury i technologii w Finlandii.

Wolność wyboru

Aalto University stopni Ci będzie do udanej kariery. W Helsinkach oraz na przyległym terenie kampusu Otaniemi, programy magisterskie i doktoranckie wyciągnąć utalentowanych naukowców z całego świata. Studenci ogromnych zniżek w transporcie, zakwaterowania i wyżywienia. Z wyjątkiem wspólnych programów Aalto University pobiera żadnych opłat za studia.

Aalto University School of Business jest pierwszą szkołą biznesu w krajach skandynawskich, że otrzymał wszystkie trzy etykiety doskonałości od światowych organów akredytacyjnych wiodącym szkoły biznesu: AACSB, AMBA i EQUIS. Ten status Triple Crown to zaszczyt posiadaniu tylko nielicznych szkół biznesu na całym świecie.

Wolność uwagi

Od początku studiów będzie można dostać się do udziału w ciekawych projektach i doskonalić swoje umiejętności praktyczne. Rozruch sceny kwitnących i inicjatywy, jak projekt Aalto Fabryki pomóc nasi uczniowie generują realne firm ze swoich marzeń i pomysłów. Pod okiem kilku wybitnych uczonych, można również wprowadzić w sferę badań i dążyć do najlepszych. Swoboda przemieszczania się Aalto University posiada szerokie partnerstwa z ponad 400 uniwersytetów na całym świecie. Na przykład, School of Business ma programy wymiany z jednych z najlepszych szkół biznesu na świecie. Międzynarodowy doktoranckie i post-doc naukowcy, nauczyciele i szkoły letnie są silnym dowodem naszych możliwości.

Aalto University Szkoły

 • School of Arts, Design and Architecture
 • School of Business
 • Szkoła Technologii Chemicznej
 • Szkoła Inżynierii Elektrycznej
 • Szkoła Inżynierii
 • Szkoła Nauki

Opłaty za studia

Czesne za studia licencjackie i magisterskie programy prowadzone w języku angielskim od dnia 1 sierpnia 2017 r podlegają rocznych opłat dla obywateli spoza UE / EOG. Programy prowadzone w fińskim lub szwedzkim są bezpłatne dla wszystkich uczniów.

Czesne waha się od 12 000 000 EUR do 15 EUR na rok akademicki, w zależności od programu:

 • 12 000 EUR za rok akademicki za studia International Business BScBA;
 • 15 000 EUR rocznie dla opcji akademickiego studiów prowadzących do stopnia magistra.

Międzynarodowe wspólne programy studiów mają własne czesne i programy stypendialne. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową programami ": http://www.aalto.fi/en/studies/education/international_double_degree_programmes/

Stypendia

Istnieje kilka sposobów, aby zasilić swoje studia na Uniwersytecie Aalto. Przyszli studenci spoza UE / EOG mające zastosowanie do Aalto University licencjackie i magisterskie, jak również skandynawskich studiów magisterskich mogą ubiegać się o stypendia przyznawane w ramach programu stypendialnego Aalto University. Niektóre programy międzynarodowe joint degree mają własne czesne i programy stypendialne. Istnieją również pewne możliwości ubiegania się o stypendium na zewnątrz Aalto University.

Program Stypendialny Aalto University

Program stypendialny Aalto University stara się rozpoznawać utalentowanych studentów spoza UE / EOG na całym świecie poprzez przyznawanie doskonałości akademickiej. Stypendia mogą pokryć 50% lub 100% czesnego. Liczba przyznanych stypendiów jest ograniczona i zależy od dostępnego budżetu programu.

Aalto University buduje również system motywacyjny stypendialny, w którym dodatkowe zrzeczenie zostaną nagrodzone dla studentów, którzy mają znaczne postępy w nauce.

Wnioskodawcy ubiegać się o stypendia w tym samym czasie ich zastosowania dla swoich preferowanych opcji naukę z tego samego wniosku. Decyzja Stypendium jest podana wraz z decyzją wstępu. Decyzje dotyczące nagrodzonych stypendiami są dokonywane na podstawie zasług naukowych studentów wybranych do badania w ramach programów.

W tej chwili, Aalto University nie oferuje żadnych stypendiów na pokrycie kosztów utrzymania w Finlandii. Studenci powinni pokrywać wszystkie koszty życia (ok. 800 euro miesięcznie) oraz inne koszty związane z badaniem z własnych środków finansowych. Stypendyści muszą nadal być w stanie finansować swoje koszty utrzymania, zgodnie z wymogami fińskim urzędzie imigracyjnym. Studenci, którzy zostali wybrani w okresie 2016 do aplikacji angielsko-nauczył licencjata lub programów magisterskich nie będzie zobowiązany do zapłaty czesnego i nie mogą ubiegać się o stypendia.

Należy stosować się do nas na snapchat!

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Fiński
 • Szwedzki

Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Licencjat nauk ścisłych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Master Of Arts W Creative Sustainability

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master in Creative Sustainability łączy biznes, architekturę, środowisko budowlane, projektowanie i nieruchomości, aby pomóc Ci nauczyć się tworzyć nowe, zrównoważone rozwiązania. http: // acs. Aalto .fi [+]

Program Master in Creative Sustainability łączy biznes, architekturę, środowisko budowlane, projektowanie i nieruchomości, aby pomóc Ci nauczyć się tworzyć nowe, zrównoważone rozwiązania. href = "http://acs.aalto.fiPrzegląd programu

Program Creative Sustainability (CS) zapewnia multidyscyplinarną platformę edukacyjną w dziedzinie architektury, środowiska budowlanego, biznesu i projektowania. Umożliwia studentom studiowanie i opracowywanie rozwiązań globalnych problemów związanych ze zrównoważonym rozwojem, takich jak zmiana klimatu, niedobór zasobów, ubóstwo globalne, a także nierówności społeczne i gospodarcze.

Globalne i lokalne wyzwania wymagają podejścia multidyscyplinarnego i wzajemnego powiązania aspektów środowiskowych, ekonomicznych, społeczno-kulturowych w edukacji. Program CS skupia studentów, którzy poświęcają się opracowywaniu rozwiązań systemowych, pracy w wielodyscyplinarnych zespołach i podejmowaniu praktycznych zadań związanych z uczeniem się. Studia oferują studentom możliwość współpracy z projektami badawczymi, firmami, organizacjami i studentami z innych dyscyplin.... [-]


Master Of Arts W Fotografii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Witamy w programie studiów magisterskich w fotografii na Aalto University ! W The School of Arts, Design i Architecture teoria spotyka się z praktyką. Nasz program zapewnia wykształcenie na wysokim poziomie, a studia umożliwiają rozwój zaawansowanych kompetencji zawodowych, umiejętności ekspresji i myślenia teoretycznego. Silna wizja artystyczna i umiejętność myślenia koncepcyjnego są kluczowymi celami programu. Studenci rozwijają swoje umiejętności artystyczne i zawodowe w ramach własnych projektów i praktyk. Uniwersytet znajduje się w obszarze metropolitalnym Helsinek. Nasza jednostka jest siedzibą Helsińskiej Szkoły i międzynarodowej konferencji badawczej Helsinki Photomedia. [+]

Witamy w programie studiów magisterskich w fotografii na Aalto University ! W The School of Arts, Design i Architecture teoria spotyka się z praktyką. Nasz program zapewnia wykształcenie na wysokim poziomie, a studia umożliwiają rozwój zaawansowanych kompetencji zawodowych, umiejętności ekspresji i myślenia teoretycznego. Silna wizja artystyczna i umiejętność myślenia koncepcyjnego są kluczowymi celami programu. Studenci rozwijają swoje umiejętności artystyczne i zawodowe w ramach własnych projektów i praktyk. Uniwersytet znajduje się w obszarze metropolitalnym Helsinek. Nasza jednostka jest siedzibą Helsińskiej Szkoły i międzynarodowej konferencji badawczej Helsinki Photomedia.Cel edukacjiWyniki treści:Student wzmacnia umiejętności ekspresji, wizję artystyczną i kompetencje zawodowe.Student zyskuje głębokie zrozumienie dziedziny fotografii i umiejętności powiązania z nią swoich działań.Absolwenci programu magisterskiego w fotografii zrozumieć wiele różnych zastosowań i specjalnych cech fotografii i pracy z medium w sposób profesjonalny.Wyniki umiejętności:Student wytwarza technicznie i koncepcyjnie wysokiej jakości ekspresję fotograficzną.Student potrafi korzystać z różnych procesów i platform publikacji fotografii.Student potrafi łączyć się na poziomie krajowym i międzynarodowym oraz prezentować swoje kompetencje innym aktorce w dziedzinie fotografii i sztuki wizualnej.Umiejętności akademickie:Student zna podstawy teorii fotografii.Potrafi pisać tekst akademicki i korzystać ze źródeł informacji.Zna trendy i metody w badaniach fotograficznych oraz, szerzej, w badaniach kultury wizualnej i związanych z nimi podstawach teoretycznych.... [-]

Master Of Arts W Projektowaniu Komunikacji Wizualnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Komunikacja wizualna szybko się zmienia. Myślenie projektowe obejmuje teraz nowe formy, takie jak opowiadanie historii, doświadczenia i wizualizacja danych. Nasz program reprezentuje rozszerzoną, trans-medialną dziedzinę komunikacji i ekspresji. Jeśli chodzi o historie, wielu twórców je posiada: grafików, autorów, animatorów, grafików i ilustratorów książek dla dzieci. Bądź odkrywcą, który korzysta z efektów wizualnych, aby tworzyć atrakcyjne treści w naszej koncentracji w opowiadaniu wizualnym. Podobnie rośnie popyt na dobrze zaprojektowane infografiki. Nasza koncentracja w projektowaniu informacji ma zastosowania znacznie wykraczające poza tradycyjne zawody projektowe. Zastosuj, aby emitować wiadomości oparte na danych. [+]

Komunikacja wizualna szybko się zmienia. Myślenie projektowe obejmuje teraz nowe formy, takie jak opowiadanie historii, doświadczenia i wizualizacja danych. Nasz program reprezentuje rozszerzoną, trans-medialną dziedzinę komunikacji i ekspresji. Jeśli chodzi o historie, wielu twórców je posiada: grafików, autorów, animatorów, grafików i ilustratorów książek dla dzieci. Bądź odkrywcą, który korzysta z efektów wizualnych, aby tworzyć atrakcyjne treści w naszej koncentracji w opowiadaniu wizualnym. Podobnie rośnie popyt na dobrze zaprojektowane infografiki. Nasza koncentracja w projektowaniu informacji ma zastosowania znacznie wykraczające poza tradycyjne zawody projektowe. Zastosuj, aby emitować wiadomości oparte na danych.Wyniki nauki... [-]

Master Of Arts W Zakresie Projektowania Zespołowego I Przemysłowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Program studiów magisterskich w zakresie współpracy i projektowania przemysłowego (CoID) koncentruje się na roli projektu w społeczeństwie. Zapewnia umiejętności pracy jako przedsiębiorcy projektanci oraz w szeregu ról w przemyśle, biznesie, społecznościach, edukacji i administracji. Program rozszerza wzornictwo przemysłowe na projektowanie interakcji, projektowanie usług, współprojektowanie i inne nowe dziedziny, w których działania projektowe mogą podnieść jakość środowiska i życia ludzi. Studenci uczą się empatycznych, krytycznych, strategicznych i technicznych umiejętności potrzebnych w procesach innowacji projektowych. Są również zachęcani do odkrywania nowych ról w branży projektowania. [+]

Interesuje Cię rozwijanie wzornictwa przemysłowego z podejściem skoncentrowanym na człowieku, strategicznym myśleniu i badaniach? Odwiedź stronę Programu Współpracy i Projektowania Przemysłowego href = "coid.aalto.fi", w której znajdziesz ekscytujące historie o innowacyjnych projektach studentów, uczniach i więcej informacji o kursach i członkach wydziału.Cel edukacji (efekty kształcenia)Wyniki dotyczące treści

Program studiów magisterskich w zakresie współpracy i projektowania przemysłowego (CoID) koncentruje się na roli projektu w społeczeństwie. Zapewnia umiejętności pracy jako przedsiębiorcy projektanci oraz w szeregu ról w przemyśle, biznesie, społecznościach, edukacji i administracji. Program rozszerza wzornictwo przemysłowe na projektowanie interakcji, projektowanie usług, współprojektowanie i inne nowe dziedziny, w których działania projektowe mogą podnieść jakość środowiska i życia ludzi. Studenci uczą się empatycznych, krytycznych, strategicznych i technicznych umiejętności potrzebnych w procesach innowacji projektowych. Są również zachęcani do odkrywania nowych ról w branży projektowania.... [-]


MSc

Magister Informatyki, Komunikacji I Informatyki - Informatyka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Magister informatyki daje ci siłę do zmiany świata. Informatyka to technologia, która zmienia naszą przyszłość, a podstawą jest informatyka. Oprogramowanie przenika przemysł, handel, opiekę zdrowotną, media, a nawet sztukę. Destrukcyjne technologie komputerowe, takie jak sztuczna inteligencja, duże zbiory danych, bloki bloków, przetwarzanie w chmurze i sieć, prowadzą do rewolucyjnych innowacji, a przesuwanie granic obliczeń prowadzi do fascynujących wyzwań naukowych. [+]

Przestudiuj informatykę i uzyskaj możliwość wpływania na przyszłość!

Magister informatyki daje ci siłę do zmiany świata. Informatyka to technologia, która zmienia naszą przyszłość, a podstawą jest informatyka. Oprogramowanie przenika przemysł, handel, opiekę zdrowotną, media, a nawet sztukę. Destrukcyjne technologie komputerowe, takie jak sztuczna inteligencja, duże zbiory danych, bloki bloków, przetwarzanie w chmurze i sieć, prowadzą do rewolucyjnych innowacji, a przesuwanie granic obliczeń prowadzi do fascynujących wyzwań naukowych.

W Katedrze Informatyki wszystkie kursy na poziomie mistrzowskim prowadzone są w języku angielskim. Wierzymy w elastyczność: studenci mogą budować własne plany studiów składające się z kursów podstawowych i specjalistycznych. Kursy podstawowe zapewniają solidne podstawy w algorytmach, grafice komputerowej, uczeniu maszynowym, systemach operacyjnych, bezpieczeństwie, interfejsach użytkownika, programowaniu aplikacji internetowych itp. Kursy specjalizacyjne podzielono na pięć ścieżek.... [-]


Magister Nauk Komputerowych, Komunikacyjnych I Informacyjnych - Uczenie Maszynowe, Nauka Danych I Sztuczna Inteligencja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Uczenie maszynowe jest jedną z mocnych stron Aalto University . To solidne wykształcenie w nowoczesnej analizie danych komputerowych daje doskonałe możliwości kariery w instytucjach badawczych lub w sektorze prywatnym w szybko rozwijających się dziedzinach uczenia maszynowego, nauki o danych i sztucznej inteligencji. [+]

Czy chcesz budować przyszłość inteligentnych maszyn?

Uczenie maszynowe jest jedną z mocnych stron Aalto University . To solidne wykształcenie w nowoczesnej analizie danych komputerowych daje doskonałe możliwości kariery w instytucjach badawczych lub w sektorze prywatnym w szybko rozwijających się dziedzinach uczenia maszynowego, nauki o danych i sztucznej inteligencji.

Metody uczenia maszynowego i eksploracji danych mają zastosowanie i są potrzebne w szerokim zakresie dziedzin, od przemysłu przetwórczego po naukę danych. Ostatnio stosowane obszary aplikacji obejmują

bioinformatyka,astrofizyka obliczeniowa, biologia i medycyna,technologie interaktywne,wyszukiwanie informacji,wizualizacja informacji,neuroinformatyki, orazanaliza sieci społecznościowej.... [-]

Magister Zarządzania I Biznesu Międzynarodowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program studiów magisterskich w zakresie zarządzania i biznesu międzynarodowego (MIB) to elastyczny program, który daje możliwość stworzenia unikalnego profilu zawodowego opartego na zainteresowaniach. [+]

Program studiów magisterskich w zakresie zarządzania i biznesu międzynarodowego (MIB) to elastyczny program, który daje możliwość stworzenia unikalnego profilu zawodowego opartego na zainteresowaniach.Podążaj za swoją pasją, zostań zmieniaczem gry

Chciałbyś być jednym z przyszłych zmieniaczy gier, którzy

Generuje innowacyjne strategie dla globalnych rynków?Tworzy inspirujące miejsca pracy?Wspiera ludzi w wielokulturowych środowiskach biznesowych?Komunikuje się skutecznie w zmieniających się kontekstach organizacyjnych?Czy toruje drogę ku bardziej zrównoważonej przyszłości?

Jeśli tak, to Master's Program in Management and International Business (MIB) jest dla Ciebie!... [-]


Master's Program In International Design Business Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Master's Program in International Design Business Management pomaga stać się przyszłym kreatywnym profesjonalistą w integracji projektowania i technologii z globalnym rozwojem biznesu. [+]

Master's Program in International Design Business Management pomaga stać się przyszłym kreatywnym profesjonalistą w integracji projektowania i technologii z globalnym rozwojem biznesu.

Multidyscyplinarny program International Design Business Management (IDBM) generuje czynniki napędzające zmiany i innowacje, dzięki którym może podejmować inicjatywy i podejmować nowe przedsięwzięcia biznesowe w globalnym środowisku.

Program obejmuje szerzej projektowanie, sposób myślenia i przewagę konkurencyjną, koncentrując się na zarządzaniu produktem, usługami i biznesem, technologią i innowacjami.

Przegląd programu: wielodyscyplinarna społeczność i uczenie się oparte na wyzwaniach... [-]

Master Of Science In Architecture

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Architektura to dziedzina techniki i sztuki. Nauczanie architektury łączy w sobie profesjonalny materiał oparty na wiedzy oraz umiejętności rozumienia i ekspresji artystycznej. Obecny charakter edukacji rozwija studenckie myślenie naukowe i artystyczne związane z budową odpowiedzialnej społecznie i zrównoważonej przyszłości. [+]

Architektura to dziedzina techniki i sztuki. Nauczanie architektury łączy w sobie profesjonalny materiał oparty na wiedzy oraz umiejętności rozumienia i ekspresji artystycznej. Architekt musi być w stanie dostrzec problemy z wielu różnych kierunków, co jest przyczyną szerokiego charakteru tego stopnia w architekturze. Obecny charakter edukacji rozwija studenckie myślenie naukowe i artystyczne związane z budową odpowiedzialnej społecznie i zrównoważonej przyszłości.Cel edukacji

Efekty uczenia się oparte są na przepisach dyrektywy UE, która ma zastosowanie do zawodowej działalności architekta (dyrektywa 2005/36 / WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie uznawania kwalifikacji zawodowych). Zgodnie z dyrektywą stopień architektoniczny odpowiada oczekiwaniom branży budowlanej, a także umożliwia karierę poza Finlandią.... [-]


Master Of Science In Building Technology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master in Building Technology oferuje kompleksową edukację akademicką i zawodową w różnych dziedzinach inżynierii lądowej i budowlanej. [+]

Program Master in Building Technology oferuje kompleksową edukację akademicką i zawodową w różnych dziedzinach inżynierii lądowej i budowlanej.

Inżynieria lądowa odgrywa kluczową rolę w tworzeniu bezpiecznych i zdrowych budowanych środowisk, które są niezbędnymi elementami codziennego życia i dobrobytu. Połączenie globalnych potrzeb w zakresie efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju z cechami dobrego środowiska życia wymaga teoretycznego zrozumienia, umiejętności zawodowych i szerokiej perspektywy.

Program Master in Building Technology zajmuje się projektowaniem, budową, użytkowaniem i konserwacją obiektów inżynierii lądowej, takich jak budynki i mosty. Dzięki czterem głównym tematom - inżynieria strukturalna, wydajność budynków, zarządzanie budową i materiały mineralne - program oferuje wiedzę i umiejętności niezbędne do przyszłej kariery w przemyśle, badaniach, edukacji lub organach rządowych. Opierając się na indywidualnych wyborach, możesz specjalizować się w takich tematach jak zużycie energii w budynkach, technologia usług budowlanych, naprawa i konserwacja, jakość powietrza w pomieszczeniach i inżynieria bezpieczeństwa przeciwpożarowego.... [-]


Master Of Science In Electronics And Nanotechnology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program oferuje podstawową wiedzę w następujących obszarach: mikro- i nanonauki, projektowanie obwodów mikro i nanoelektronicznych, zaawansowane materiały i fotonika, nauki radiowe i nauka o kosmosie [+]

Czy ciekawi Cię, jak działają nowoczesne urządzenia bezprzewodowe i dlaczego połączenie bezprzewodowe jest coraz szybsze? Czy chciałbyś wiedzieć, jak włączyć obwody częstotliwości radiowych i anteny do najmniejszych czujników bezprzewodowych, np. Do "Internetu przedmiotów", do satelitarnej obserwacji Ziemi lub przestrzeni kosmicznej lub do wszczepialnych urządzeń medycznych? Być może interesują Cię również metody nanofabrykacji, panele słoneczne, propagacja fal radiowych i elektromagnetyka w badaniach podstawowych?

Program Master w elektronice i nanotechnologii odpowiada na wszystkie te pytania i wiele więcej. Program oferuje podstawową wiedzę w następujących obszarach: mikro- i nanonauki, projektowanie obwodów mikro i nanoelektronicznych, zaawansowane materiały i fotonika, nauki radiowe i nauka o kosmosie... [-]


Master Of Science In Geoinformatyka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Geoinformatyka jest dziedziną multidyscyplinarną, która łączy wiedzę techniczną, matematyczną, obliczeniową i wizualną. Poznasz najnowocześniejsze metody pozyskiwania, przetwarzania i wykorzystywania danych geograficznych. [+]

Inżynierowie geoinformatyki są zawsze obecni, gdy podejmowane są kluczowe decyzje w naszym społeczeństwie. Ten stopień jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz zmierzyć się z globalnymi wyzwaniami, takimi jak zmiana klimatu, bezpieczeństwo i rozwój miast, lub jeśli marzysz o tworzeniu zaawansowanych aplikacji mobilnych.

Geoinformatyka jest integralną częścią naszego codziennego życia. Korzystaj z urządzenia mobilnego i stale chcesz znać swoje miejsce pobytu. Sprawdź prognozę pogody lub włącz urządzenie do nawigacji samochodowej, a lokalizacja to słowo kluczowe. Nagrywaj wideo z dronem lub wskakuj do wirtualnej lub rozszerzonej rzeczywistości - po raz kolejny napotykasz geoinformatykę.... [-]


Master Of Science In Industrial Engineering And Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program studiów magisterskich w zakresie inżynierii przemysłowej i zarządzania (IEM) kształci inżynierów, którzy mogą rozwijać i prowadzić biznes z przedsiębiorczym nastawieniem. Program łączy inżynierię z podstawami ekonomicznymi i ludzkimi, aby stworzyć wartość i wydajność. Badania IEM badają fundamenty procesów biznesowych i inżynieryjnych oraz inspirują systemowy, zorientowany na rozwiązania sposób myślenia inżynieryjnego w celu rozwijania działalności. [+]

Skoncentruj się na proaktywnym rozwiązywaniu problemów i naucz się wykorzystywać swoją inżynierską mentalność w rozwoju firmy!

Program studiów magisterskich w zakresie inżynierii przemysłowej i zarządzania (IEM) kształci inżynierów, którzy mogą rozwijać i prowadzić biznes z przedsiębiorczym nastawieniem. Program łączy inżynierię z podstawami ekonomicznymi i ludzkimi, aby stworzyć wartość i wydajność. Badania IEM badają fundamenty procesów biznesowych i inżynieryjnych oraz inspirują systemowy, zorientowany na rozwiązania sposób myślenia inżynieryjnego w celu rozwijania działalności.

Charakterystyczną cechą IEM na Aalto University jest koncentracja na strategicznym i przedsiębiorczym przywództwie w rozwoju biznesu, uzupełniając podejście klasycznej inżynierii przemysłowej w zakresie rozwoju procesów i złożonych systemów. Ta kombinacja kładzie nacisk na zdolność rozwiązania właściwych problemów, tj. Zidentyfikowanie potrzeb, odpowiednie zdefiniowanie problemów i skuteczne ich rozwiązanie.... [-]


Master Of Science In Life Science Technologies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program studiów magisterskich w Life Science Technologies oferuje multidyscyplinarny program koncentrujący się na ważnych aspektach bieżących badań biomedycznych, obejmujących takie dziedziny jak analiza danych biologicznych i modelowanie, zaawansowane biomateriały i bioelektronika, inżynieria biomedyczna i neuronauka. Program opiera się na podstawowej i stosowanej wiedzy w tych dziedzinach i jest ściśle powiązany z badaniami prowadzonymi w uczestniczących szkołach i departamentach. [+]

Gdzie nauki przyrodnicze spotykają się z technologią

Innowacje technologiczne stały się istotną częścią nowoczesnej opieki zdrowotnej, dobrego samopoczucia i biogospodarki. Dlatego zarówno w badaniach akademickich, jak i w przemyśle istnieje rosnące zapotrzebowanie na ludzi, którzy mogą poradzić sobie z coraz bardziej złożonymi problemami biomedycznymi.

Program studiów magisterskich w Life Science Technologies oferuje multidyscyplinarny program koncentrujący się na ważnych aspektach bieżących badań biomedycznych, obejmujących takie dziedziny jak analiza danych biologicznych i modelowanie, zaawansowane biomateriały i bioelektronika, inżynieria biomedyczna i neuronauka. Program opiera się na podstawowej i stosowanej wiedzy w tych dziedzinach i jest ściśle powiązany z badaniami prowadzonymi w uczestniczących szkołach i departamentach.... [-]


Master Of Science In Mechanical Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program studiów magisterskich w zakresie inżynierii mechanicznej pozwala uczniom śledzić ich zainteresowania w terenie i stać się ekspertami o wszechstronnych umiejętnościach. [+]

Program studiów magisterskich w zakresie inżynierii mechanicznej pozwala uczniom śledzić ich zainteresowania w terenie i stać się ekspertami o wszechstronnych umiejętnościach.

Dzisiejsze społeczeństwo opiera się na inżynierii mechanicznej, która zapewnia skuteczne i bezpieczne rozwiązania wszędzie. Obszar obejmuje szeroki zakres działalności i sektorów technologicznych, od energii i transportu po urządzenia medyczne i ochronę środowiska. Nie brakuje zadań, wyzwań i możliwości, w których mechanicy tworzą innowacyjne rozwiązania. Inżynieria mechaniczna odnosi się do wszystkiego, od najmniejszych komponentów po największe podzespoły, co powoduje ciągłe zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu inżynierii mechanicznej.... [-]


Master Of Science W Automatyzacji I Elektrotechniki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program studiów magisterskich w zakresie automatyki i elektrotechniki jest szerokim multidyscyplinarnym programem zapewniającym absolwentom możliwość pracy w wielu różnych dziedzinach - od tradycyjnych sektorów elektrotechniki i energetyki do inżynierii biomedycznej, inżynierii sterowania i robotyki. Czerpiąc z rozległych badań w dziedzinie nauk matematycznych i przyrodniczych, program nauczania jest elastyczny i umożliwia każdemu uczniowi naukę unikalnej kombinacji kursów odpowiadających jego / jej zainteresowaniom. [+]

Program studiów magisterskich w zakresie automatyki i elektrotechniki jest szerokim multidyscyplinarnym programem zapewniającym absolwentom możliwość pracy w wielu różnych dziedzinach - od tradycyjnych sektorów elektrotechniki i energetyki do inżynierii biomedycznej, inżynierii sterowania i robotyki. Czerpiąc z rozległych badań w dziedzinie nauk matematycznych i przyrodniczych, program nauczania jest elastyczny i umożliwia każdemu uczniowi naukę unikalnej kombinacji kursów odpowiadających jego / jej zainteresowaniom.

Kluczowymi tematami programu są odnawialne źródła energii i zrównoważony rozwój , np. Efektywność energetyczna i inteligentne systemy transportowe; systemy rozproszone i sieciowe , np. inteligentna sieć, inteligentne środowisko życia, bezpieczeństwo i ochrona w systemach rozproszonych / sieciowych; wyczuwanie i postrzeganie środowiska, np. mikroczujniki, percepcja maszyn; przejście od automatyzacji do autonomii; i osobistej opieki zdrowotnej .... [-]


Master Of Science W Planowaniu Przestrzennym I Inżynierii Transportu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program studiów magisterskich w zakresie planowania przestrzennego i inżynierii transportu koncentruje się na przyszłych wyzwaniach związanych ze zrównoważonymi budowami i rozwiązuje aktualne globalne megatrendy, takie jak urbanizacja i potrzeba bardziej ekologicznych miast. Charakterystyczną cechą programu jest nacisk na szeroki wachlarz perspektyw, od codziennego życia ludzi i mobilności po rodzaj wielkoskalowego myślenia strategicznego i systemowego, niezbędnego do kształtowania środowiska zbudowanego. [+]

Miasta stają się coraz bardziej dynamiczne, złożone i fragmentaryczne, a jednocześnie rosną wymagania związane z ich żywością, trwałością, konkurencyjnością i atrakcyjnością.

Nowe wymagania dla miast wymagają nowych umiejętności w zakresie systemowego zrozumienia, rozwiązywania problemów i integracyjnego planowania oraz kształtowania polityki poza sektorowymi granicami.

Program studiów magisterskich w zakresie planowania przestrzennego i inżynierii transportu koncentruje się na przyszłych wyzwaniach związanych ze zrównoważonymi budowami i rozwiązuje aktualne globalne megatrendy, takie jak urbanizacja i potrzeba bardziej ekologicznych miast. Charakterystyczną cechą programu jest nacisk na szerokie spektrum perspektyw, od codziennego życia ludzi i mobilności po rodzaj wielkoskalowego myślenia strategicznego i systemowego, niezbędnego do kształtowania środowiska zbudowanego.... [-]


Filmy

Aalto University has gained reputation as a mecca of Scandinavian design education. The students have succeeded well in international fashion competitions and work as designers in fashion houses around the world.

Are you interested in a career in the game industry? Then, Aalto University is the right choice for you. You will learn about game design, production, and technology using a project-oriented, hands-on with minds-on approach.

The world population is growing exponentially while the natural resources are decreasing. Therefore, sustainable material development at low cost and minimum environmental impact will be the only way to warrant human wellbeing.

What happens when students of technology, business, arts and design bang their heads together and start to collaborate? This video gives a glimpse of the energetic atmosphere at Product Design Gala 2015.

Kontakt

Aalto University

Adres Otakaari 1 B
02150 Espoo, Finlandia
Strona internetowa http://www.aalto.fi/en/studies/
Telefon +358 9 47001

Adres Helsinki, Finlandia