Aalto University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Witamy w Aalto University

Be a Changer gra, Chcesz stworzyć coś wyjątkowego? Zmienić społeczeństwo, rozwijać nowe innowacje - lub cały nowy przemysł?

W Aalto UniversityWierzymy w ciekawość i zachęcamy naszych uczniów do odkrywania nieznanego i robić rzeczy w zupełnie nowy sposób. Oferujemy najwyższy poziom edukacji w biznesie, sztuki i designu, architektury i technologii w Finlandii.

Wolność wyboru

Aalto University stopni Ci będzie do udanej kariery. W Helsinkach oraz na przyległym terenie kampusu Otaniemi, programy magisterskie i doktoranckie wyciągnąć utalentowanych naukowców z całego świata. Studenci ogromnych zniżek w transporcie, zakwaterowania i wyżywienia. Z wyjątkiem wspólnych programów Aalto University pobiera żadnych opłat za studia.

Aalto University School of Business jest pierwszą szkołą biznesu w krajach skandynawskich, że otrzymał wszystkie trzy etykiety doskonałości od światowych organów akredytacyjnych wiodącym szkoły biznesu: AACSB, AMBA i EQUIS. Ten status Triple Crown to zaszczyt posiadaniu tylko nielicznych szkół biznesu na całym świecie.

Wolność uwagi

Od początku studiów będzie można dostać się do udziału w ciekawych projektach i doskonalić swoje umiejętności praktyczne. Rozruch sceny kwitnących i inicjatywy, jak projekt Aalto Fabryki pomóc nasi uczniowie generują realne firm ze swoich marzeń i pomysłów. Pod okiem kilku wybitnych uczonych, można również wprowadzić w sferę badań i dążyć do najlepszych. Swoboda przemieszczania się Aalto University posiada szerokie partnerstwa z ponad 400 uniwersytetów na całym świecie. Na przykład, School of Business ma programy wymiany z jednych z najlepszych szkół biznesu na świecie. Międzynarodowy doktoranckie i post-doc naukowcy, nauczyciele i szkoły letnie są silnym dowodem naszych możliwości.

Aalto University Szkoły

 • School of Arts, Design and Architecture
 • School of Business
 • Szkoła Technologii Chemicznej
 • Szkoła Inżynierii Elektrycznej
 • Szkoła Inżynierii
 • Szkoła Nauki

Opłaty za studia

Czesne za studia licencjackie i magisterskie programy prowadzone w języku angielskim od dnia 1 sierpnia 2017 r podlegają rocznych opłat dla obywateli spoza UE / EOG. Programy prowadzone w fińskim lub szwedzkim są bezpłatne dla wszystkich uczniów.

Czesne waha się od 12 000 000 EUR do 15 EUR na rok akademicki, w zależności od programu:

 • 12 000 EUR za rok akademicki za studia International Business BScBA;
 • 15 000 EUR rocznie dla opcji akademickiego studiów prowadzących do stopnia magistra.

Międzynarodowe wspólne programy studiów mają własne czesne i programy stypendialne. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową programami ": http://www.aalto.fi/en/studies/education/international_double_degree_programmes/

Stypendia

Istnieje kilka sposobów, aby zasilić swoje studia na Uniwersytecie Aalto. Przyszli studenci spoza UE / EOG mające zastosowanie do Aalto University licencjackie i magisterskie, jak również skandynawskich studiów magisterskich mogą ubiegać się o stypendia przyznawane w ramach programu stypendialnego Aalto University. Niektóre programy międzynarodowe joint degree mają własne czesne i programy stypendialne. Istnieją również pewne możliwości ubiegania się o stypendium na zewnątrz Aalto University.

Program Stypendialny Aalto University

Program stypendialny Aalto University stara się rozpoznawać utalentowanych studentów spoza UE / EOG na całym świecie poprzez przyznawanie doskonałości akademickiej. Stypendia mogą pokryć 50% lub 100% czesnego. Liczba przyznanych stypendiów jest ograniczona i zależy od dostępnego budżetu programu.

Aalto University buduje również system motywacyjny stypendialny, w którym dodatkowe zrzeczenie zostaną nagrodzone dla studentów, którzy mają znaczne postępy w nauce.

Wnioskodawcy ubiegać się o stypendia w tym samym czasie ich zastosowania dla swoich preferowanych opcji naukę z tego samego wniosku. Decyzja Stypendium jest podana wraz z decyzją wstępu. Decyzje dotyczące nagrodzonych stypendiami są dokonywane na podstawie zasług naukowych studentów wybranych do badania w ramach programów.

W tej chwili, Aalto University nie oferuje żadnych stypendiów na pokrycie kosztów utrzymania w Finlandii. Studenci powinni pokrywać wszystkie koszty życia (ok. 800 euro miesięcznie) oraz inne koszty związane z badaniem z własnych środków finansowych. Stypendyści muszą nadal być w stanie finansować swoje koszty utrzymania, zgodnie z wymogami fińskim urzędzie imigracyjnym. Studenci, którzy zostali wybrani w okresie 2016 do aplikacji angielsko-nauczył licencjata lub programów magisterskich nie będzie zobowiązany do zapłaty czesnego i nie mogą ubiegać się o stypendia.

Należy stosować się do nas na snapchat!

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Fiński
 • Szwedzki

Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Master of Arts in Contemporary Design

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Program Współczesnego Projektowania umożliwia projektantom pielęgnowanie artystycznego sposobu myślenia w interdyscyplinarnym środowisku, które napędza innowacje projektowe, a także zaangażowanie osobiste i biznesowe. W programie szeroko rozumiany projekt obejmuje prace eksperymentalne i koncepcyjne ze sfer projektowania krytycznego i spekulatywnego, projektowania eksperymentalnego, współczesnego rzemiosła i projektowania produktu. [+]

Opis programu

Program Współczesnego Projektowania umożliwia projektantom pielęgnowanie artystycznego myślenia w wielodyscyplinarnym środowisku, które napędza innowacje projektowe, a także zaangażowanie osobiste i biznesowe. W programie szeroko rozumiany projekt obejmuje prace eksperymentalne i koncepcyjne ze sfer projektowania krytycznego i spekulatywnego, projektowania eksperymentalnego, współczesnego rzemiosła i projektowania produktu.

Edukacja przygotowuje studentów do rozwijania własnych procesów twórczych i eksperymentalnych w celu zbadania i zmaterializowania pomysłów, koncepcji i ostatecznych projektów. Oprócz własnej pracy twórczej studenci studiują w zespołach multidyscyplinarnych i rozwijają umiejętności prezentacji, wystawiania, produkcji i komercjalizacji prac projektowych i talentów.... [-]


Master of Arts w Creative Sustainability (ARTS)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Studenci uczą się dostosowywać wiedzę, umiejętności i nowe podejścia do rozwiązań opartych na współpracy w oparciu o ekologiczną, ekonomiczną i społeczno-kulturową równowagę. [+]

Studenci uczą się dostosowywać wiedzę, umiejętności i nowe podejścia do rozwiązań opartych na współpracy w oparciu o ekologiczną, ekonomiczną i społeczno-kulturową równowagę.

Cele badania

Multidyscyplinarne podejście: studenci uczą się dostosowywać wiedzę, umiejętności i nowe podejścia do rozwiązań opartych na współpracy w oparciu o ekologiczną, ekonomiczną i społeczno-kulturową równowagę.

Podejście systemowe: uczniowie uczą się używać systemowego myślenia w rozwiązywaniu problemów i tworzą nowe całościowe zrozumienie złożonych sytuacji i infrastruktury krytycznej w społeczeństwie. Nacisk kładziony jest na globalną świadomość w kontekście lokalnych społeczności i jednoczesną modyfikację różnych aspektów zrównoważonego rozwoju.... [-]


Master of Arts w fotografii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Helsinki

Witamy w programie studiów magisterskich w fotografii na Aalto University ! W School of Arts, Design i Architecture inspirujące nauczanie łączy się z głębokim zrozumieniem współczesnej fotografii. [+]

Witamy w programie studiów magisterskich w fotografii na Aalto University ! W School of Arts, Design i Architecture inspirujące nauczanie łączy się z głębokim zrozumieniem współczesnej fotografii.

Nasz program studiów oferuje różnorodne i inspirujące studia z zakresu nowoczesnej fotografii, fotografii dokumentalnej i badań nad sztuką. W naszej celowej i eksperckiej społeczności rozwiniesz swoje umiejętności ekspresji i myślenia teoretycznego, a także uzyskasz kwalifikacje zawodowe do pracy w terenie. Kluczowymi atutami naszego programu są nasze silne artystyczne i wizualne perspektywy połączone z naszą zdolnością do myślenia koncepcyjnego. W programie wspieramy Twoją osobistą ekspresję i oferujemy teoretyczne podstawy do zrozumienia zjawisk fotograficznych. Nasza szeroka gama kursów obejmuje warsztaty z wyboru dotyczące takich tematów, jak praktyki fotografii dokumentalnej i konstruowanej, eksperymentalne prace studyjne, ruchomy obraz, nowe platformy fotograficzne oraz różne metody pracy i tematy współczesnej sztuki.... [-]


Master of Arts w kulturach wizualnych, Curating and Contemporary Art

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Helsinki

Kultury wizualne, kuratorskie i sztuki współczesnej (ViCCA) to dwuletni, transdyscyplinarny program magisterski, w ramach którego odkrywa się pojawiającą się wiedzę i praktyki na styku kultur wizualnych, kuratorskiej i sztuki współczesnej. [+]

Kultury wizualne, kuratorskie i sztuki współczesnej (ViCCA) to dwuletni, transdyscyplinarny program magisterski, w ramach którego odkrywa się pojawiającą się wiedzę i praktyki na styku kultur wizualnych, kuratorskiej i sztuki współczesnej. Ułatwiamy uczniom rozwijanie i kontekstualizowanie ich własnych praktyk w obrębie i pomiędzy tymi kontekstami. Program jest otwarty dla artystów, kuratorów, naukowców i praktyków o różnym pochodzeniu i doświadczeniu, którzy szukają okazji do zrozumienia, wyzwania i zmiany paradygmatów sztuki współczesnej i otaczającego nas świata.

Cel edukacji (efekty kształcenia)

ViCCA bada sztukę w nowych kontekstach. Centralnym punktem programu są nowe i wschodzące praktyki zawodowe, które rodzą się i rozwijają w nowych przestrzeniach produkcji kulturalnej. W programie artystycznym i nowych profesjonalnych agencji są badane w rozszerzonej dziedzinie kultury wizualnej.... [-]


Master of Arts w nowych mediach - projektowanie gier i produkcja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Czy jesteś zainteresowany nauką projektowania gier i produkcji z wiodącymi profesjonalistami w międzynarodowej atmosferze? Projektowanie i produkcja gier jest głównym tematem w ramach programu magisterskiego w nowych mediach, koncentrującego się na projektowaniu gier dla interaktywnych mediów cyfrowych. Edukacja jest zorientowana na projekt i zapewnia unikalną możliwość rozwijania umiejętności projektowania gier, a także budowania konceptualnej interpretacji gier. [+]

Czy jesteś zainteresowany nauką projektowania gier i produkcji z wiodącymi profesjonalistami w międzynarodowej atmosferze? Projektowanie i produkcja gier jest głównym tematem w ramach programu magisterskiego w nowych mediach, koncentrującego się na projektowaniu gier dla interaktywnych mediów cyfrowych. Edukacja jest zorientowana na projekt i zapewnia unikalną możliwość rozwijania umiejętności projektowania gier, a także budowania konceptualnej interpretacji gier. Pogłębisz swoje umiejętności w oparciu o osobisty plan nauki. Multidyscyplinarność jest podkreślana przez bardzo zróżnicowane pochodzenie studentów - można się ubiegać o tytuł licencjata, a studenci to programiści, artyści 3D, animatorzy, twórcy, architekci, a nawet psychologowie. Sieć nauczycieli obejmuje najlepszych profesjonalistów z branży gier i badaczy gier. Program jest prowadzony w języku angielskim, a uczniowie mogą pisać swoje prace dyplomowe w języku fińskim, szwedzkim lub angielskim.... [-]


Master of Arts w nowych mediach - projektowanie i produkcja nowych mediów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Czy chciałbyś poznać ekscytujące możliwości, jakie otwiera nowa technologia cyfrowa na komunikację, interakcję i ekspresję - i znaleźć karierę, w której możesz wykorzystać swoją kreatywność? Projektowanie i produkcja nowych mediów to główny temat w ramach programu studiów magisterskich w dziedzinie nowych mediów, koncentrujący się na sztuce i projektowaniu w mediach interaktywnych. [+]

Czy chciałbyś poznać ekscytujące możliwości, jakie otwiera nowa technologia cyfrowa na komunikację, interakcję i ekspresję - i znaleźć karierę, w której możesz wykorzystać swoją kreatywność? Projektowanie i produkcja nowych mediów to główny temat w ramach programu studiów magisterskich w dziedzinie nowych mediów, koncentrujący się na sztuce i projektowaniu w mediach interaktywnych. Edukacja jest zorientowana na projekt, łącząc praktykę z teorią. Możesz skupić się na dynamicznej wizualizacji, sztuce

Wyniki nauki

Absolwenci programu mają

umiejętność zrozumienia złożonych wymagań nowych mediów i umiejętności twórczej współpracy, rozwoju koncepcji, projektowania i realizacjiszerokie zrozumienie różnych dyscyplin, oprócz pogłębionej wiedzy o własnej specjalistycznej wiedzyzdolność do krytycznej analizy i rozwijania uznanych tradycji projektowaniamożliwość rozszerzenia swoich kompetencji zawodowychdobre podstawy do kontynuowania studiów zewnętrznych lub doktoranckich... [-]

Master of Arts w projektowaniu komunikacji wizualnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Komunikacja wizualna szybko się zmienia. Myślenie projektowe obejmuje teraz nowe formy, takie jak opowiadanie historii, doświadczenia i wizualizacja danych. Nasz program reprezentuje rozszerzoną, trans-medialną dziedzinę komunikacji i ekspresji. Jeśli chodzi o historie, wielu twórców je posiada: grafików, autorów, animatorów, grafików i ilustratorów książek dla dzieci. Bądź odkrywcą, który korzysta z efektów wizualnych, aby tworzyć atrakcyjne treści w naszej koncentracji w opowiadaniu wizualnym. Podobnie rośnie popyt na dobrze zaprojektowane infografiki. Nasza koncentracja w projektowaniu informacji ma zastosowania znacznie wykraczające poza tradycyjne zawody projektowe. Zastosuj, aby emitować wiadomości oparte na danych. [+]

Komunikacja wizualna szybko się zmienia. Myślenie projektowe obejmuje teraz nowe formy, takie jak opowiadanie historii, doświadczenia i wizualizacja danych. Nasz program reprezentuje rozszerzoną, trans-medialną dziedzinę komunikacji i ekspresji. Jeśli chodzi o historie, wielu twórców je posiada: grafików, autorów, animatorów, grafików i ilustratorów książek dla dzieci. Bądź odkrywcą, który korzysta z efektów wizualnych, aby tworzyć atrakcyjne treści w naszej koncentracji w opowiadaniu wizualnym. Podobnie rośnie popyt na dobrze zaprojektowane infografiki. Nasza koncentracja w projektowaniu informacji ma zastosowania znacznie wykraczające poza tradycyjne zawody projektowe. Zastosuj, aby emitować wiadomości oparte na danych.... [-]


Master of Arts w zakresie projektowania zespołowego i przemysłowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Helsinki

Program studiów magisterskich w zakresie współpracy i projektowania przemysłowego (CoID) koncentruje się na roli projektu w społeczeństwie. Zapewnia umiejętności pracy jako przedsiębiorcy projektanci oraz w szeregu ról w przemyśle, biznesie, społecznościach, edukacji i administracji. [+]

Program studiów magisterskich w zakresie współpracy i projektowania przemysłowego (CoID) koncentruje się na roli projektu w społeczeństwie. Zapewnia umiejętności pracy jako przedsiębiorcy projektanci oraz w szeregu ról w przemyśle, biznesie, społecznościach, edukacji i administracji.

Wyniki dotyczące treści

Program studiów magisterskich w zakresie współpracy i projektowania przemysłowego (CoID) koncentruje się na roli projektu w społeczeństwie. Zapewnia umiejętności pracy jako przedsiębiorcy projektanci oraz w szeregu ról w przemyśle, biznesie, społecznościach, edukacji i administracji. Program rozszerza wzornictwo przemysłowe na projektowanie interakcji, projektowanie usług, współprojektowanie i inne nowe dziedziny, w których działania projektowe mogą podnieść jakość środowiska i życia ludzi. Studenci uczą się empatycznych, krytycznych, strategicznych i technicznych umiejętności potrzebnych w procesach innowacji projektowych. Są również zachęcani do odkrywania nowych ról w branży projektowania.... [-]


MSc

Inżynieria komunikacja - Master of Science in Computer, komunikacja i informacja naukowa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Komunikacja Inżynieria głównym koncentruje się na komunikacji i technologii sieciowej, Business Networking oraz ludzkich centric komunikacji. W zależności od zainteresowania, można skupić się bardziej na badania Internet Technologies, bezprzewodowej łączności i Komunikacji ekosystem. [+]

Technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) jest na czele cyfrowej rewolucji, która radykalnie zmieniają świat, jakim go znamy. Istnieje stałe zapotrzebowanie na dobrze zaokrąglone inżynierów łączności z wielką znajomością podstaw technologii, pogłębionych umiejętności programowania i solidnego zrozumienia dynamiki gospodarczej. Na Aalto możesz stać się prawdziwym zmieniarka gra w polu.

Program studiów Komunikacja Inżynieria głównym koncentruje się na komunikacji i technologii sieciowej, Business Networking oraz ludzkich centric komunikacji. W zależności od zainteresowania, można skupić się bardziej na badania Internet Technologies, bezprzewodowej łączności i Komunikacji ekosystem. Komunikacja bezprzewodowa: Dowiesz się o nowoczesnej architektury systemu komunikacji bezprzewodowej (LTE, 5G), metod przetwarzania sygnałów, metody kontroli zasobów i związane z tym kwestie zarządzania widmem. Ty też możesz mieć ręce na doświadczenia z stanu sprzętu laboratoryjnego i sztuka mogą się zaangażować Software Defined realizacji oparte radiowych i prac eksperymentalnych. Technologie internetowe: Dowiesz się, w jaki sposób Internet naprawdę działa i rozwija się, a jak zaprojektować i wdrożyć nowe protokoły i usługi, i zabezpieczyć swoją sieć. Zajmujemy stacjonarne, mobilne, sieci obszarze korporacyjnym oraz szerokie i ich zastosowanie do obecnych i przyszłych zastosowań. Dowiesz się również, w jaki sposób można wirtualizacji sieci. Komunikacja Ekosystem: Dowiesz się o działalności operatora, do przeprowadzenia analizy techniczno-ekonomiczne systemów i usług łączności oraz zrozumienie potrzeb i zachowań użytkowników końcowych. Można też skupić się na projektowaniu interfejsu użytkownika. ... [-]

Magister ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Helsinki

Program studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii dostarcza narzędzi do zrozumienia i zmiany świata. [+]

Cele badania

Program studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii rozwija umiejętność zastosowania teorii ekonomicznej w szerokim zakresie zjawisk ekonomicznych.

Program kwalifikuje cię zarówno do zrozumienia związku między pytaniami mikro i makroekonomicznymi, jak i do sprawdzenia przyczynowości między takimi pytaniami.

Ponadto program zapewnia odpowiednie ekonometryczne i matematyczne narzędzia analityczne do rozwiązywania problemów ekonomicznych i problemów. Nauczysz się analizować, organizować i skutecznie komunikować swoje analizy.

Przegląd programu

W Master's Program in Economics zyskasz międzynarodowo uznane kwalifikacje i wiedzę, które są cenne na wymagających rynkach pracy. Nasze kursy obejmują wszystkie główne obszary gospodarki. Oprócz podstawowych kursów obowiązkowych, możesz wybrać obieralnych z szerokiego wyboru specjalistycznych kursów, np. Ekonomii pracy i personelu, ekonomiki środowiska i energii, organizacji przemysłowej, międzynarodowej ekonomii, ekonomii rozwoju i historii gospodarczej.... [-]


Magister informatyki, komunikacji i informatyki - informatyka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Informatyka jest jedną z technologii, które dokładnie przekształcają naszą przyszłość, z oprogramowaniem przenikającym wszystkie obszary ludzkiej działalności: przemysł, handel, służba zdrowia, media, a nawet sztuka. Destrukcyjne technologie komputerowe, takie jak sztuczna inteligencja, duże zbiory danych, bloki bloków, przetwarzanie w chmurze i sieć, prowadzą do rewolucyjnych innowacji, a przesuwanie granic obliczeń prowadzi do fascynujących wyzwań naukowych. [+]

Cele badania

Informatyka jest jedną z technologii, które dokładnie przekształcają naszą przyszłość, z oprogramowaniem przenikającym wszystkie obszary ludzkiej działalności: przemysł, handel, służba zdrowia, media, a nawet sztuka. Destrukcyjne technologie komputerowe, takie jak sztuczna inteligencja, duże zbiory danych, bloki bloków, przetwarzanie w chmurze i sieć, prowadzą do rewolucyjnych innowacji, a przesuwanie granic obliczeń prowadzi do fascynujących wyzwań naukowych. Nauczanie w Computer, Communication and Information Sciences - Computer Science opiera się na solidnej bazie metodologicznej, a studenci informatyki zazwyczaj zdobywają doskonałe umiejętności programistyczne. Oprócz studiów informatycznych zaleca się uwzględnienie badań z innych dziedzin, zarówno na studiach do wyboru, jak i na niewielkich przedmiotach. Kursy podstawowe programu dają studentom mocne podstawy w algorytmach, grafice komputerowej, uczeniu maszynowym, systemach operacyjnych, bezpieczeństwie, interfejsach użytkownika, tworzeniu oprogramowania internetowego itp.... [-]


Magister nauk komputerowych, komunikacyjnych i informacyjnych - uczenie maszynowe, nauka danych i sztuczna inteligencja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Uczenie maszynowe jest jedną z mocnych stron Aalto University . To solidne wykształcenie w nowoczesnej analizie danych komputerowych daje doskonałe możliwości kariery w instytucjach badawczych lub w sektorze prywatnym w szybko rozwijających się dziedzinach uczenia maszynowego, nauki o danych i sztucznej inteligencji. [+]

Cele badania

Uczenie maszynowe jest jedną z mocnych stron Aalto University . To solidne wykształcenie w nowoczesnej analizie danych komputerowych daje doskonałe możliwości kariery w instytucjach badawczych lub w sektorze prywatnym w szybko rozwijających się dziedzinach uczenia maszynowego, nauki o danych i sztucznej inteligencji.

Metody uczenia maszynowego i eksploracji danych mają zastosowanie i są potrzebne w szerokim zakresie dziedzin, od przemysłu przetwórczego po naukę danych. Ostatnio stosowane obszary aplikacji obejmują

bioinformatyka,astrofizyka obliczeniowa, biologia i medycyna,technologie interaktywne,wyszukiwanie informacji,wizualizacja informacji,neuroinformatyki, orazanaliza sieci społecznościowej.... [-]

Magister zarządzania i biznesu międzynarodowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Program studiów magisterskich w zakresie zarządzania i biznesu międzynarodowego (MIB) to elastyczny program, który daje możliwość stworzenia unikalnego profilu zawodowego opartego na zainteresowaniach. [+]

Program studiów magisterskich w zakresie zarządzania i biznesu międzynarodowego (MIB) to elastyczny program, który daje możliwość stworzenia unikalnego profilu zawodowego opartego na zainteresowaniach.Podążaj za swoją pasją, zostań zmieniaczem gry

Chciałbyś być jednym z przyszłych zmieniaczy gier, którzy

Generuje innowacyjne strategie dla globalnych rynków?Tworzy inspirujące miejsca pracy?Wspiera ludzi w wielokulturowych środowiskach biznesowych?Komunikuje się skutecznie w zmieniających się kontekstach organizacyjnych?Czy toruje drogę ku bardziej zrównoważonej przyszłości?

Jeśli tak, to Master's Program in Management and International Business (MIB) jest dla Ciebie!... [-]


Magister zarządzania informacją i usług

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Helsinki

Program Master w Informatyki i Zarządzania Service oferuje trzy obszary specjalizacji: biznes Analytics, Information Systems Science oraz logistyki i zarządzania serwisem. [+]

Program Master w Informatyki i Zarządzania Service oferuje trzy obszary specjalizacji: biznes Analytics, Information Systems Science oraz logistyki i zarządzania serwisem.

Usługi oparte informacyjne są postrzegane przez Unię Europejską jako główny obszar wzrostu rozwiniętych gospodarek. Program Master w Information Management i usług (ISM) kształci przyszłych specjalistów z zakresu informacji, które są w stanie rozwijać i zarządzać tych usług.

Interdyscyplinarny charakter i nacisk na analizę danych i zarządzania projektami zapewnia studentom umiejętności analizowania coraz większej podaży nowych technologii informacyjnych i elektronicznych i zarządzanie nimi działalności gospodarczej.... [-]


Master's Program in International Design Business Management (ARTS)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Program studiów magisterskich w zakresie międzynarodowego zarządzania projektami biznesowymi (IDBM) kształci studentów ze środowisk artystycznych, biznesowych, naukowych i inżynieryjnych w formie specjalistów w kształcie litery T, zapewniając im strategiczny pogląd na kreatywne przywództwo i zarządzanie międzynarodowymi projektami biznesowymi, operacjami oraz produktami i projektami. rozwój usług. [+]

Cele badania

Program studiów magisterskich w zakresie międzynarodowego zarządzania projektami biznesowymi (IDBM) to oferta 120 punktów ECTS pomiędzy Aalto University School of Arts, Design and Architecture, School of Science i School of Business. Program jest całkowicie nauczany w języku angielskim. Pierwszy rok studiów składa się z zestawu intensywnych modułów obowiązkowych studiów we wszystkich trzech szkołach i wymaga pełnego zaangażowania. Drugi rok studiów jest bardziej elastyczny, aby sprostać indywidualnym potrzebom i zainteresowaniom.

IDBM kształci studentów ze środowisk artystycznych, biznesowych, naukowych i inżynieryjnych w formie specjalistów w kształcie litery T, zapewniając im strategiczny pogląd na kreatywne przywództwo i zarządzanie międzynarodowymi projektami biznesowymi, operacjami oraz rozwojem produktów i usług. Celem jest zdobycie wiedzy w wielu dziedzinach oraz nauczenie się łączenia własnej wiedzy dyscyplinarnej z szerszym interdyscyplinarnym, interdyscyplinarnym i interdyscyplinarnym środowiskiem biznesowym. Globalne podejście programu IDBM przygotowuje studentów do pracy w środowisku wielokulturowym i współpracy ponad granicami narodowymi i kulturowymi. Absolwenci programu IDBM będą mogli zarządzać inicjatywami i innymi osobami oraz kierować nimi w celu podjęcia nowych przedsięwzięć biznesowych w środowisku globalnym.... [-]


Master of Science in Advanced Energy Solutions Zrównoważone systemy energetyczne i rynki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Ten program oferuje podstawową wiedzę na temat systemów energetycznych, głównych wyzwań, przed jakimi stoją nasze rozwiązania energetyczne i możliwych dróg ku zrównoważonej przyszłości. [+]

Cele badania

Niezawodny i niedrogi system energetyczny jest podstawowym wymogiem nowoczesnego społeczeństwa. Obecnie systemy energetyczne stoją przed wyzwaniami związanymi z elastyczną integracją różnych form energii (energii, ciepła, paliw) i rosnącą złożonością systemów ze względu na rozproszone wytwarzanie energii i pojawianie się aktywnych produkujących klientów, tj. Prosumentów. Integracja nieciągłych źródeł odnawialnych, takich jak energia słoneczna, wiatrowa i energia fal, w systemie energetycznym jest jednym z głównych wyzwań naszej zrównoważonej przyszłości. Ten główny oferuje podstawowe zrozumienie systemów energetycznych, główne wyzwania, przed którymi stoją nasze dzisiejsze rozwiązania energetyczne i możliwe sposoby na zrównoważoną przyszłość.... [-]


Master of Science in Architecture

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Wyniki nauczania są oparte na przepisach dyrektywy UE, która ma zastosowanie do wykonywania zawodowych czynności architekta (dyrektywa 2005/36 / WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie uznawania kwalifikacji zawodowych). Zgodnie z dyrektywą stopień architektoniczny odpowiada oczekiwaniom branży budowlanej, a także umożliwia karierę poza Finlandią. [+]

Cel edukacji

Wyniki nauczania są oparte na przepisach dyrektywy UE, która ma zastosowanie do wykonywania zawodowych czynności architekta (dyrektywa 2005/36 / WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie uznawania kwalifikacji zawodowych). Zgodnie z dyrektywą stopień architektoniczny odpowiada oczekiwaniom branży budowlanej, a także umożliwia karierę poza Finlandią.

Zgodnie z wyżej wymienioną dyrektywą, celem programu jest zapewnienie, że po ukończeniu studiów student:

umiejętność tworzenia projektów architektonicznych, które spełniają zarówno wymagania estetyczne, jak i techniczneodpowiednia znajomość historii i teorii architektury oraz pokrewnych dziedzin sztuki, technologii i nauk humanistycznychznajomość sztuk pięknych jako wpływ na jakość projektu architektonicznegoodpowiednia znajomość planowania urbanistycznego i umiejętności związanych z procesem planowaniazrozumienie związków między ludźmi a budynkami i między budynkami a ich otoczeniem oraz potrzeby powiązania budynków i przestrzeni między nimi z ludzkimi potrzebami i skalązrozumienie zawodu architekta i roli architekta w społeczeństwie, w szczególności w przygotowaniu briefów uwzględniających czynniki społecznezrozumienie metod badania i przygotowanie briefu do projektuzrozumienie projektu konstrukcji, problemów konstrukcyjnych i inżynieryjnych związanych z projektowaniem budynkówodpowiednią wiedzę na temat problemów fizycznych, technologii i funkcji budynków, aby zapewnić im wewnętrzne warunki komfortu i ochrony przed klimatem w ramach zrównoważonego rozwoju.niezbędne umiejętności projektowe w celu spełnienia wymagań użytkowników budynków w ramach ograniczeń nałożonych przez czynniki kosztowe i przepisy budowlaneodpowiednią wiedzę o branżach, organizacjach, regulacjach i procedurach związanych z przekładaniem koncepcji projektowych na budynki i włączaniem planów do ogólnego planowania... [-]

Master of Science in Building Technology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Program Master in Building Technology oferuje kompleksową edukację akademicką i zawodową w różnych dziedzinach inżynierii lądowej i budowlanej. [+]

Program Master in Building Technology oferuje kompleksową edukację akademicką i zawodową w różnych dziedzinach inżynierii lądowej i budowlanej.

Inżynieria lądowa odgrywa kluczową rolę w tworzeniu bezpiecznego i zdrowego środowiska zbudowanego. Połączenie globalnych potrzeb w zakresie efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju z cechami dobrego środowiska życia wymaga teoretycznego zrozumienia, umiejętności zawodowych i szerokiej perspektywy.

Program Master in Building Technology zajmuje się projektowaniem, budową, użytkowaniem i konserwacją obiektów inżynierii lądowej, takich jak budynki i mosty. Dzięki czterem głównym tematom - inżynierii strukturalnej, wydajności budynków, zarządzania budową i materiałów na bazie minerałów - program oferuje wiedzę i umiejętności dla przyszłych karier w przemyśle, badaniach, edukacji lub organach rządowych. W oparciu o indywidualne wybory możesz specjalizować się w takich tematach jak jakość powietrza w pomieszczeniach, naprawa i konserwacja, inżynieria bezpieczeństwa przeciwpożarowego, efektywność energetyczna i usługi budowlane.... [-]


Master of Science in Chemical, Biochemical and Materials Engineering - Zrównoważone przetwarzanie metali

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Sustainable Metals Processing łączy technologię przetwarzania metali i minerałów z gospodarką i społeczeństwem. Koncentrujemy się na procesach, które umożliwiają produkcję i recykling metali. Ta specjalizacja oferuje interesujące i różnorodne możliwości kariery w dziedzinie badań i przemysłu, pracując nad wyzwaniami, aby nasz świat stał się lepszym miejscem. Zapraszamy do przyłączenia się do tej ekscytującej dziedzinie! [+]

Szkoła Inżynierii Chemicznej łączy w sobie nauki przyrodnicze i inżynierię w wyjątkowy sposób . Pozwala to na udoskonalenie wyników naszych badań i wdrożenie ich w praktyce jako gotowe produkty i procesy. Każda innowacja zabezpiecza nasze odnawialne i nieodnawialne zasoby naturalne na przyszłość.

Wyobraź sobie świat bez metali. Bez metali nie byłoby miast, energii, transportu i wielu produktów, które poprawiłyby jakość naszego życia. Metale były, są i będą jednym z głównych filarów współczesnego społeczeństwa i gospodarki.

Circular economy wymaga bardziej zrównoważonego, wydajnego, przyjaznego dla środowiska i ekonomicznego przetwarzania metali. Główny przedmiot badań "Zrównoważone przetwarzanie metali" odpowiada na te wymagania.... [-]


Master of Science in chemicznej, inżynierii biochemicznej i materiały - rafinacja biomasy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Szkoła Technologii Chemicznej łączy nauk przyrodniczych i technicznych w wyjątkowy sposób. Pozwala to na wyniki naszych badań do rafinacji długą drogę i zastosować w praktyce w postaci gotowych produktów i procesów. Każda innowacja zabezpiecza zarówno nasze odnawialnych i nieodnawialnych zasobów naturalnych w przyszłości. [+]

Szkoła Technologii Chemicznej łączy nauk przyrodniczych i technicznych w wyjątkowy sposób. Pozwala to na wyniki naszych badań do rafinacji długą drogę i zastosować w praktyce w postaci gotowych produktów i procesów. Każda innowacja zabezpiecza zarówno nasze odnawialnych i nieodnawialnych zasobów naturalnych w przyszłości.

Szkoła kształci na wielu odpowiedzialnych przyszłych specjalistów. Mgr i dr absolwentów w pracy technologii w różnych miejscach w największych sektorach przemysłowych w Finlandii, w przemyśle metalowym i elektroniki, przemysłu obróbki drewna, jak również chemiczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne i spożywczym. Badania i nauczanie są obsługiwane przez rozległą międzynarodowej sieci współpracy naukowej i przemysłowej.... [-]


Master of Science in Computer, Communication and Information Sciences - Interakcja człowiek-komputer

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Interakcja człowiek-komputer to nowa interdyscyplinarna dziedzina, która opiera się na sukcesach poprzednich działań edukacyjnych: śledzenie technologii interaktywnych, program sieci informacyjnych i szkoła usability przez Uniwersytet Aalto i systemy interaktywne Uniwersytetu w Helsinkach. Major ma silne powiązania z innymi kierunkami w Master's Program w Computer, Communication and Information Sciences (CCIS). [+]

Zostań ekspertem od interakcji człowiek-komputer!

Szybkie postępy w zakresie sprzętu, algorytmów, oprogramowania i sieci otworzyły nowe, ogromne możliwości wykorzystania technologii informatycznych przez człowieka. Badania w zakresie interakcji człowiek-komputer (HCI) przygotowują przyszłych ekspertów i liderów, którzy wykorzystują zaawansowaną metodologię do projektowania i rozwijania technologii informacyjnej z korzyścią dla ludzi.

Interakcja człowiek-komputer to nowa interdyscyplinarna dziedzina, która opiera się na sukcesach poprzednich działań edukacyjnych: śledzenie technologii interaktywnych, program sieci informacyjnych i szkoła usability przez Uniwersytet Aalto i systemy interaktywne Uniwersytetu w Helsinkach. Major ma silne powiązania z innymi kierunkami w Master's Program w Computer, Communication and Information Sciences (CCIS).... [-]


Master of Science in Computer, komunikacja i informacja naukowa - Bezpieczeństwo i komputerów przenośnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Badania in Security and Mobile Computing dać studentom szeroką wiedzę na temat najnowszych i przyszłych technologii na rzecz bezpiecznych systemów mobilnych i cloud computing. [+]

Zdobyć edukację światowej klasy w dziedzinie bezpieczeństwa informacji w Aalto University!

Badania in Security and Mobile Computing dać studentom szeroką wiedzę na temat najnowszych i przyszłych technologii na rzecz bezpiecznych systemów mobilnych i cloud computing. Studenci zyskają zarówno praktycznej wiedzy inżynierskiej i wgląd do teoretycznych

Technika bezpieczne systemy, dystrybuowane do tworzenia aplikacji, architektury sieci i usług, a platform mobilnych i cloud.

Wierzymy w łącząc wiedzę bezpieczeństwa umiejętności rozwoju produktu.

Dla nowych studentów, główne moduły łączy trzy poprzednie badania: Program Master w Bezpieczeństwa i Mobile Computing (NordSecMob), Mobile Computing - Usługi i Bezpieczeństwa główne, a także bezpieczne systemy śledzenia in Computer Science-dur.... [-]


Master of Science in Computer, komunikacja i informacja naukowa - projektowanie i produkcja gier

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Game Design and Production jest multidyscyplinarnym ważnym, że ściśle integruje studentów z różnych środowisk. Ręce na umysłami On - tworzenie i analizowanie gry, eksperymentować z nowymi technologiami i podejść projektowych oraz poznać wspaniałych ludzi, z którymi do budowania przyszłości. [+]

Marzysz o bycie game-changer w jednym z dzisiejszych najgorętszych branż?

Projektowanie i produkcja gier jest multidyscyplinarnym ważnym, że ściśle integruje studentów z różnych środowisk. Ręce na umysłami On - tworzenie i analizowanie gry, eksperymentować z nowymi technologiami i podejść projektowych oraz poznać wspaniałych ludzi, z którymi do budowania przyszłości.

W Szkole Nauk, Game Design and Production jest jednym z ośmiu kierunków oferowanych w programie studiów magisterskich w komputerze, Komunikacji i Nauk Informacyjnych (PKT). Studia w ramach programu oparte są zarówno na najnowszych badaniach naukowych i przemysłowych state-of-the-art.

... [-]

Master of Science in Electronics and Nanotechnology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Dzięki programowi studiów magisterskich w dziedzinie elektroniki i nanotechnologii możesz stać się przyszłym pionierem i twórcą gier w technologiach bezprzewodowych, technologii kosmicznej lub nanotechnologii. [+]

Dzięki programowi studiów magisterskich w dziedzinie elektroniki i nanotechnologii możesz stać się przyszłym pionierem i twórcą gier w technologiach bezprzewodowych, technologii kosmicznej lub nanotechnologii.

Cele badania

Elektronika i nanotechnologia umożliwiają wiele nowych rzeczy w naszym świecie: życie staje się bezprzewodowe dzięki rosnącej liczbie urządzeń mobilnych, otaczających nas, technologia kosmiczna podskakuje na niebie w postaci małych satelitów, a nanotechnologia umożliwia przełom w wielu dziedzinach, takich jak zbieranie energii słonecznej . Dzięki programowi studiów magisterskich w dziedzinie elektroniki i nanotechnologii możesz stać się przyszłym pionierem i zmieniaczem gry w jednej z tych dziedzin.... [-]


Master of Science in Geoengineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Program Master w Geoinżynierii wyposaża cię w umiejętności do pracy przy dużych projektach budowlanych, które obejmują glebę, skały i inne materiały ziemne. [+]

Program Master w Geoinżynierii wyposaża cię w umiejętności do pracy przy dużych projektach budowlanych, które obejmują glebę, skały i inne materiały ziemne.

Geoinżynieria opiera się na szerokiej gamie dyscyplin, w tym naukach geologicznych i materiałowych, mechanice i budownictwie. Interesujące są fundamenty, drogi, wykopy i podziemne budowle, takie jak tunele.

Ze względu na to, że większość materiałów budowlanych i przedmiotów codziennego użytku domowego, źródeł energii, a także wód podziemnych, pochodzi z Ziemi, geoinżynieria jest ukrytą nauką kryjącą się za naszym codziennym życiem. Dodatkowo, megatrendy, takie jak urbanizacja, zmiany klimatu i coraz większe wykorzystanie zasobów naturalnych, stanowią ogromne wyzwanie społeczne dla geoinżynierów do rozwiązania.... [-]


Master of Science in Geoinformatyka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Program Master in Geoinformatyka przekształca talent i ciężką pracę uczniów w doskonałość. Po ukończeniu będziesz w stanie efektywnie pracować na wielu stanowiskach w społeczeństwie, stosując i wykorzystując aktualną wiedzę z zakresu geoinformatyki i przyczyniając się do dalszego rozwoju tej dziedziny. [+]

Program Master in Geoinformatyka przekształca talent i ciężką pracę uczniów w doskonałość. Po ukończeniu będziesz w stanie efektywnie pracować na wielu stanowiskach w społeczeństwie, stosując i wykorzystując aktualną wiedzę z zakresu geoinformatyki i przyczyniając się do dalszego rozwoju tej dziedziny.

Inżynierowie geoinformatyki są zwykle obecni, gdy przygotowywane są kluczowe decyzje w naszym społeczeństwie. Analiza i wizualizacja dokładnych danych geograficznych zazwyczaj ujawniają istotne informacje potrzebne do podjęcia decyzji. Ten stopień jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz zmierzyć się z dużymi wyzwaniami społecznymi, takimi jak zmiana klimatu, bezpieczeństwo i rozwój miast, lub jeśli marzysz o tworzeniu zaawansowanych aplikacji mobilnych.... [-]


Master of Science in Global Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Helsinki Pori Mikkeli + 2 więcej

Program Global Management z CEMS Master's in International Management zwiększa zwinność, refleksyjność i odpowiedzialność decydentów, którzy akceptują zmiany. Studenci uczą się identyfikować i wykorzystywać możliwości oraz rozwiązywać wyzwania w szybko zmieniającym się globalnym środowisku biznesowym. [+]

Program Global Management z CEMS Master's in International Management zwiększa zwinność, refleksyjność i odpowiedzialność decydentów, którzy akceptują zmiany. Studenci uczą się identyfikować i wykorzystywać możliwości oraz rozwiązywać wyzwania w szybko zmieniającym się globalnym środowisku biznesowym.

Cele badania

Program GM / CEMS wzywa ambitnych studentów zainteresowanych rozwojem zawodowym, a także osobistym, do przyjęcia etycznych i odpowiedzialnych ról przywódczych w przyszłości. Program opiera się na wiedzy zdobytej przez studentów w zakresie ich specjalizacji w pierwszym roku studiów GM / CEMS.

Po ukończeniu programu studenci zdobyli następującą wiedzę, umiejętności i kompetencje:... [-]


Master of Science in Industrial Engineering and Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Program studiów magisterskich w zakresie inżynierii przemysłowej i zarządzania (IEM) kształci inżynierów, którzy są w stanie rozwijać i prowadzić firmy oparte na technologiach z duchem przedsiębiorczości. [+]

Cele badania

Program studiów magisterskich w zakresie inżynierii przemysłowej i zarządzania (IEM) kształci inżynierów, którzy są w stanie rozwijać i prowadzić firmy oparte na technologiach z duchem przedsiębiorczości. Program wyposaża uczniów w systemowy, zorientowany na rozwiązania sposób myślenia inżynierów. Charakterystyczną cechą IEM na Aalto University jest to, że łączy klasyczną inżynierię przemysłową, która kładzie nacisk na zrozumienie i rozwój procesów operacyjnych i złożonych systemów, z naciskiem na strategiczne i przedsiębiorcze przywództwo.

Podczas programu studenci rozwijają zintegrowane rozumienie technologii i biznesu, połączenie teoretycznego zrozumienia i pragmatycznej postawy typu "can-do", analityczne możliwości rozwiązywania złożonych rzeczywistych problemów przy użyciu danych, umiejętności ludzi w zakresie budowania i kierowania organizacjami, różnorodnej wiedzy i umiejętności. doświadczenie od startupów do największych korporacji, orientacja globalna i ambicja.... [-]


Master of Science in International Design Business Management - M.Sc. Stopień w technologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Celem programu IDBM jest rozwijanie światowej klasy wiedzy w zakresie globalnego zarządzania projektami biznesowymi poprzez multidyscyplinarne badania i kształcenie obejmujące wiele dziedzin biznesu, projektowania i technologii. [+]

Program Master in International Design Business Management pomaga ci stać się przyszłym kreatywnym profesjonalistą integrującym design i technologię z globalnym rozwojem biznesu poprzez interdyscyplinarną pracę zespołową i rzeczywiste wyzwania oferowane przez naszych renomowanych partnerów branżowych.

Multidyscyplinarny program International Design Business Management (IDBM) generuje czynniki napędzające zmiany i innowacje, dzięki którym może podejmować inicjatywy i podejmować nowe przedsięwzięcia biznesowe w globalnym środowisku.

Program obejmuje szeroko pojęty design jako metodę, sposób myślenia i przewagę konkurencyjną, koncentrując się na produkcie, usługach i projektowaniu biznesowym, zarządzaniu technologią i innowacjami.... [-]


Master of Science in Life Science Technologies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Program magistra w Life Science Technologies oferuje multidyscyplinarny program koncentrujący się na ważnych technologiach dla obecnych i przyszłych badań biomedycznych. [+]

Program magistra w Life Science Technologies oferuje multidyscyplinarny program koncentrujący się na ważnych technologiach dla obecnych i przyszłych badań biomedycznych.

Cele badania

Innowacje technologiczne stały się istotną częścią nowoczesnej opieki zdrowotnej, dobrego samopoczucia i biogospodarki. Dlatego zarówno w badaniach akademickich, jak i w przemyśle istnieje rosnące zapotrzebowanie na ludzi, którzy mogą poradzić sobie z coraz bardziej złożonymi problemami biomedycznymi.

Program studiów magisterskich w zakresie technologii Life Science oferuje multidyscyplinarny program koncentrujący się na ważnych aspektach obecnych badań biomedycznych, obejmujących takie dziedziny, jak bioinformatyka, bioelektronika, biomateriały, inżynieria biomedyczna, biosystemy, złożone systemy i neuronauki. Program jest ściśle powiązany z badaniami prowadzonymi w uczestniczących szkołach i departamentach.... [-]


Master of Science in Mechanical Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Program studiów magisterskich w zakresie inżynierii mechanicznej pozwala uczniom śledzić ich zainteresowania w terenie i stać się ekspertami o wszechstronnych umiejętnościach. [+]

Program studiów magisterskich w zakresie inżynierii mechanicznej pozwala uczniom śledzić ich zainteresowania w terenie i stać się ekspertami o wszechstronnych umiejętnościach.

Dzisiejsze społeczeństwo opiera się na inżynierii mechanicznej, która zapewnia skuteczne i bezpieczne rozwiązania wszędzie. Obszar obejmuje szeroki zakres działalności i sektorów technologicznych, od energii i transportu po urządzenia medyczne i ochronę środowiska. Nie brakuje zadań, wyzwań i możliwości, w których mechanicy tworzą innowacyjne rozwiązania. Inżynieria mechaniczna odnosi się do wszystkiego, od najmniejszych komponentów po największe podzespoły, co powoduje ciągłe zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu inżynierii mechanicznej.... [-]


Master of Science in Planowanie Przestrzenne i Inżynieria Transportu (ENG)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Rozwijanie i zarządzanie złożonymi systemami miejskimi i regionalnymi wymaga nowych umiejętności hybrydowych w zakresie integracji użytkowania gruntów i transportu. Program studiów magisterskich w zakresie planowania przestrzennego i inżynierii transportu jest unikalną na skalę międzynarodową możliwością zdobycia takich umiejętności. [+]

Program studiów magisterskich w zakresie planowania przestrzennego i inżynierii transportu koncentruje się na przyszłych wyzwaniach związanych ze zrównoważonymi budowami i rozwiązuje aktualne globalne megatrendy, takie jak urbanizacja, zmiana klimatu i dobrobyt.

Program obejmuje unikalną kombinację podejścia technicznego i skoncentrowanego na człowieku w dziedzinie planowania przestrzennego i inżynierii transportu, w tym szeroki wachlarz perspektyw, od codziennego życia ludzi i mobilności po wielkoskalowe myślenie strategiczne i systemowe.

Będąc studentem tego programu, zdobędziesz umiejętności potrzebne do pracy w inteligentniejszych i bardziej przyjaznych dla życia miastach oraz w odpowiedzi na pojawiające się wyzwania wynikające z nieustannie zmieniających się środowisk i technologii. Oprócz silnej podstawy teoretycznej zdobędziesz umiejętności w zakresie różnych narzędzi do planowania i analizowania aktualnych problemów związanych z użytkowaniem gruntów i transportem.... [-]


Master of Science in Real Estate Economics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Program Master in Real Estate Economics oferuje studentom gruntowne wykształcenie w tej dziedzinie, ze szczególnym uwzględnieniem technologii, gospodarki, prawa i zarządzania nieruchomościami. [+]

Program Master in Real Estate Economics oferuje dogłębne zrozumienie dynamiki rynku nieruchomości. Osiągniesz całościowe zrozumienie zjawisk związanych z rynkami nieruchomości i nauczysz się technik stosowanych do analizy i zarządzania nieruchomościami.

Program łączy dyscypliny naukowe z zakresu ekonomii, zarządzania, zarządzania gruntami i planowania, aby zapewnić kluczowe umiejętności potrzebne w szerokim zakresie ścieżek kariery w sektorze nieruchomości.

Wiele kursów łączy wiedzę teoretyczną z realnymi projektami i przypadkami biznesowymi, zapewniając praktyczne doświadczenie i zrozumienie złożoności zagadnień. Ponieważ większość miejsc pracy w nieruchomościach dotyczy ludzi i interakcji, duży nacisk w badaniach kładzie się na pracę zespołową.... [-]


Master of Science in Water and Environmental Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Inżynieria wody i środowiska ma przede wszystkim sprawić, by świat działał! Przy ograniczonych zasobach naturalnych i rosnącym zapotrzebowaniu na wodę, żywność i energię szukamy praktycznych sposobów na rozwój naszego społeczeństwa w sposób zrównoważony. [+]

Inżynieria wody i środowiska ma przede wszystkim sprawić, by świat działał! Przy ograniczonych zasobach naturalnych i rosnącym zapotrzebowaniu na wodę, żywność i energię szukamy praktycznych sposobów na rozwój naszego społeczeństwa w sposób zrównoważony.

Program studiów magisterskich w dziedzinie inżynierii wodnej i środowiskowej łączy silne podstawy techniczne z solidnym zrozumieniem szerszego kontekstu społecznego, aby kształcić zmiennokształtnych, którzy są w stanie osiągnąć ten ambitny cel.

Interesuje Cię wiele tematów? Nasz program magisterski jest multidyscyplinarny, łącząc najlepsze zalety inżynierii wodnej i środowiskowej, jednocześnie zapewniając szeroki wgląd w dziedzinę. Nasze nauczanie łączy teorię z praktyką, w tym praktyczne modelowanie, studia przypadku i prace projektowe. Współpracujemy z innymi programami magisterskimi na Aalto University i zachęcamy do wymiany studenckiej, aby urozmaicić swoje poglądy i umiejętności.... [-]


Master of Science w Automatyzacji i Elektrotechniki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Program studiów magisterskich w zakresie automatyki i elektrotechniki jest szerokim multidyscyplinarnym programem zapewniającym absolwentom możliwość pracy w wielu różnych dziedzinach - od tradycyjnych sektorów elektrotechniki i energetyki do inżynierii biomedycznej, inżynierii sterowania i robotyki. [+]

Cele badania

Program studiów magisterskich w zakresie automatyki i elektrotechniki jest szerokim multidyscyplinarnym programem zapewniającym absolwentom możliwość pracy w wielu różnych dziedzinach - od tradycyjnych sektorów elektrotechniki i energetyki do inżynierii biomedycznej, inżynierii sterowania i robotyki. Czerpiąc z rozległych badań w dziedzinie nauk matematycznych i przyrodniczych, program nauczania jest elastyczny i umożliwia każdemu uczniowi naukę unikalnej kombinacji kursów odpowiadających jego / jej zainteresowaniom.

Kluczowymi tematami w programie są

odnawialne źródła energii i zrównoważony rozwój, np. efektywność energetyczna i inteligentne systemy transportowesystemy rozproszone i sieciowe, np. inteligentna sieć, inteligentne środowisko życia, bezpieczeństwo i ochrona w systemach rozproszonych / sieciowychwyczuwanie i postrzeganie środowiska, np. mikroczujniki, percepcja maszynyprzejście od automatyzacji do autonomiiprywatna opieka zdrowotna... [-]

Master of Science w dziedzinie matematyki i badań operacyjnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Program studiów magisterskich w zakresie matematyki i badań operacyjnych kształci ekspertów, którzy mają szeroką wiedzę na temat metod matematycznych i umiejętności rozwiązywania problemów w celu rozwiązania trudnych problemów w nauce, przemyśle i społeczeństwie. [+]

Cele badania

Celem programu studiów magisterskich w zakresie matematyki i badań operacyjnych jest kształcenie ekspertów, którzy mają szeroką wiedzę na temat metod matematycznych i umiejętności rozwiązywania problemów, aby móc skutecznie stawić czoła trudnym problemom w nauce, przemyśle i społeczeństwie.

Podczas programu, wraz z uczeniem się matematycznego myślenia, uczniowie uczą się budować modele matematyczne i analizować je, opracowując i wdrażając najnowocześniejsze metody i algorytmy. Poprzez wybór kierunku studiów, studenci mogą skupić się na teorii matematycznej, metodach obliczeniowych, statystykach lub umiejętnościach modelowania i rozwiązywania problemów, które są potrzebne w praktyce.... [-]


Master of Science w International Design Business Management - M. Sc. Stopień naukowy w dziedzinie ekonomii i administracji biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Program Master w International Design Business Management umożliwia studentom działać jako przyszłych światowej klasy specjalistów w globalnym rozwoju biznesu poprzez projektowanie i technologię. [+]

Master's Program in International Design Business Management pomaga stać się przyszłym kreatywnym profesjonalistą w integracji projektowania i technologii z globalnym rozwojem biznesu.

Multidyscyplinarny program International Design Business Management (IDBM) generuje czynniki napędzające zmiany i innowacje, dzięki którym może podejmować inicjatywy i podejmować nowe przedsięwzięcia biznesowe w globalnym środowisku.

Program obejmuje szerzej projektowanie, sposób myślenia i przewagę konkurencyjną, koncentrując się na zarządzaniu produktem, usługami i biznesem, technologią i innowacjami.

Przegląd programu: wielodyscyplinarna społeczność i uczenie się oparte na wyzwaniach... [-]

Master of Science w przedsiębiorczości i zarządzania innowacjami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Helsinki

Program studiów magisterskich w zakresie zarządzania przedsiębiorczością i innowacjami (EIM) zapewnia wiodącą wiedzę i wyjątkowe doświadczenie w zakresie uczenia się w oparciu o wyzwania w najbardziej prężnej społeczności przedsiębiorców prowadzącej działalność studencką w Europie. [+]

Program studiów magisterskich w zakresie zarządzania przedsiębiorczością i innowacjami (EIM) zapewnia wiodącą wiedzę i wyjątkowe doświadczenie w zakresie uczenia się w oparciu o wyzwania w najbardziej prężnej społeczności przedsiębiorców prowadzącej działalność studencką w Europie.

Chcesz rozpocząć i rozwijać nowe firmy?Zmotywowani do wymyślania i projektowania nowych produktów i usług?Ciekawi Cię, w jaki sposób można wykorzystać teorie przedsiębiorczości w rozwiązywaniu prawdziwych problemów?Namiętny w dążeniu do odważnych pomysłów, które mogą uczynić świat lepszym miejscem?

Przedsiębiorczość i innowacje są ważnymi motorami wzrostu dla naszych społeczeństw. Odgrywają kluczową rolę w generowaniu wartości ekonomicznej, społecznej i ekologicznej. Studiowanie w naszym programie EIM da ci mentalność i umiejętności potrzebne do generowania nowych (biznesowych) pomysłów i przekształcenia ich w działania, które mogą mieć wpływ na twoje życie i życie innych.... [-]


Master of Science w przemyśle chemicznym, biochemicznym i inżynierii materiałowej - chemia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

Szkoła kształci na wielu odpowiedzialnych przyszłych specjalistów. Mgr i dr absolwentów w pracy technologii w różnych miejscach w największych sektorach przemysłowych w Finlandii, w przemyśle metalowym i elektroniki, przemysłu obróbki drewna, jak również chemiczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne i spożywczym. Badania i nauczanie są obsługiwane przez rozległą międzynarodowej sieci współpracy naukowej i przemysłowej. [+]

Szkoła Technologii Chemicznej łączy nauk przyrodniczych i technicznych w wyjątkowy sposób. Pozwala to na wyniki naszych badań do rafinacji długą drogę i zastosować w praktyce w postaci gotowych produktów i procesów. Każda innowacja zabezpiecza zarówno nasze odnawialnych i nieodnawialnych zasobów naturalnych w przyszłości.

Szkoła kształci na wielu odpowiedzialnych przyszłych specjalistów. Mgr i dr absolwentów w pracy technologii w różnych miejscach w największych sektorach przemysłowych w Finlandii, w przemyśle metalowym i elektroniki, przemysłu obróbki drewna, jak również chemiczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne i spożywczym. Badania i nauczanie są obsługiwane przez rozległą międzynarodowej sieci współpracy naukowej i przemysłowej.... [-]


Program magistra w dziedzinie zrównoważonego rozwoju twórczego - m. sc. Stopień w Ekonomii i Administracji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Espoo

W programie Mistrza twórczego Sustainability studenci uczą się tworzenia nowych zrównoważonych rozwiązań łączących interesy z architektury, projektowania, planowania krajobrazu, nieruchomości i urbanistyki. [+]

W programie Mistrza twórczego Sustainability studenci uczą się tworzenia nowych zrównoważonych rozwiązań łączących interesy z architektury, projektowania, planowania krajobrazu, nieruchomości i urbanistyki.

Do najważniejszych wyzwań rozwoju zrównoważonego rozwoju są związane ze zmianami klimatu, globalnego ubóstwa i nierówności społecznej, ekonomicznej, a także zmian demograficznych i adaptacji do szybkich globalnych zmian gospodarczych.

Globalne i lokalne wyzwania i złożoność przyszłych scenariuszy wymagają wzmocnienia interdyscyplinarnego podejścia oraz na wzajemne powiązania z aspektów ekonomicznych, środowiskowych, społeczno-kulturowych w edukacji.... [-]


Filmy

Aalto University has gained reputation as a mecca of Scandinavian design education. The students have succeeded well in international fashion competitions and work as designers in fashion houses around the world.

Are you interested in a career in the game industry? Then, Aalto University is the right choice for you. You will learn about game design, production, and technology using a project-oriented, hands-on with minds-on approach.

The world population is growing exponentially while the natural resources are decreasing. Therefore, sustainable material development at low cost and minimum environmental impact will be the only way to warrant human wellbeing.

What happens when students of technology, business, arts and design bang their heads together and start to collaborate? This video gives a glimpse of the energetic atmosphere at Product Design Gala 2015.

Kontakt

Aalto University

Adres Otakaari 1 B
02150 Espoo, Finlandia
Strona internetowa http://www.aalto.fi/en/studies/
Telefon +358 9 47001

Adres Helsinki, Finlandia