Aalto University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Witamy w Aalto University

Be a Changer gra, Chcesz stworzyć coś wyjątkowego? Zmienić społeczeństwo, rozwijać nowe innowacje - lub cały nowy przemysł?

W Aalto UniversityWierzymy w ciekawość i zachęcamy naszych uczniów do odkrywania nieznanego i robić rzeczy w zupełnie nowy sposób. Oferujemy najwyższy poziom edukacji w biznesie, sztuki i designu, architektury i technologii w Finlandii.

Wolność wyboru

Aalto University stopni Ci będzie do udanej kariery. W Helsinkach oraz na przyległym terenie kampusu Otaniemi, programy magisterskie i doktoranckie wyciągnąć utalentowanych naukowców z całego świata. Studenci ogromnych zniżek w transporcie, zakwaterowania i wyżywienia. Z wyjątkiem wspólnych programów Aalto University pobiera żadnych opłat za studia.

Aalto University School of Business jest pierwszą szkołą biznesu w krajach skandynawskich, że otrzymał wszystkie trzy etykiety doskonałości od światowych organów akredytacyjnych wiodącym szkoły biznesu: AACSB, AMBA i EQUIS. Ten status Triple Crown to zaszczyt posiadaniu tylko nielicznych szkół biznesu na całym świecie.

Wolność uwagi

Od początku studiów będzie można dostać się do udziału w ciekawych projektach i doskonalić swoje umiejętności praktyczne. Rozruch sceny kwitnących i inicjatywy, jak projekt Aalto Fabryki pomóc nasi uczniowie generują realne firm ze swoich marzeń i pomysłów. Pod okiem kilku wybitnych uczonych, można również wprowadzić w sferę badań i dążyć do najlepszych. Swoboda przemieszczania się Aalto University posiada szerokie partnerstwa z ponad 400 uniwersytetów na całym świecie. Na przykład, School of Business ma programy wymiany z jednych z najlepszych szkół biznesu na świecie. Międzynarodowy doktoranckie i post-doc naukowcy, nauczyciele i szkoły letnie są silnym dowodem naszych możliwości.

Aalto University Szkoły

 • School of Arts, Design and Architecture
 • School of Business
 • Szkoła Technologii Chemicznej
 • Szkoła Inżynierii Elektrycznej
 • Szkoła Inżynierii
 • Szkoła Nauki

Opłaty za studia

Czesne za studia licencjackie i magisterskie programy prowadzone w języku angielskim od dnia 1 sierpnia 2017 r podlegają rocznych opłat dla obywateli spoza UE / EOG. Programy prowadzone w fińskim lub szwedzkim są bezpłatne dla wszystkich uczniów.

Czesne waha się od 12 000 000 EUR do 15 EUR na rok akademicki, w zależności od programu:

 • 12 000 EUR za rok akademicki za studia International Business BScBA;
 • 15 000 EUR rocznie dla opcji akademickiego studiów prowadzących do stopnia magistra.

Międzynarodowe wspólne programy studiów mają własne czesne i programy stypendialne. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową programami ": http://www.aalto.fi/en/studies/education/international_double_degree_programmes/

Stypendia

Istnieje kilka sposobów, aby zasilić swoje studia na Uniwersytecie Aalto. Przyszli studenci spoza UE / EOG mające zastosowanie do Aalto University licencjackie i magisterskie, jak również skandynawskich studiów magisterskich mogą ubiegać się o stypendia przyznawane w ramach programu stypendialnego Aalto University. Niektóre programy międzynarodowe joint degree mają własne czesne i programy stypendialne. Istnieją również pewne możliwości ubiegania się o stypendium na zewnątrz Aalto University.

Program Stypendialny Aalto University

Program stypendialny Aalto University stara się rozpoznawać utalentowanych studentów spoza UE / EOG na całym świecie poprzez przyznawanie doskonałości akademickiej. Stypendia mogą pokryć 50% lub 100% czesnego. Liczba przyznanych stypendiów jest ograniczona i zależy od dostępnego budżetu programu.

Aalto University buduje również system motywacyjny stypendialny, w którym dodatkowe zrzeczenie zostaną nagrodzone dla studentów, którzy mają znaczne postępy w nauce.

Wnioskodawcy ubiegać się o stypendia w tym samym czasie ich zastosowania dla swoich preferowanych opcji naukę z tego samego wniosku. Decyzja Stypendium jest podana wraz z decyzją wstępu. Decyzje dotyczące nagrodzonych stypendiami są dokonywane na podstawie zasług naukowych studentów wybranych do badania w ramach programów.

W tej chwili, Aalto University nie oferuje żadnych stypendiów na pokrycie kosztów utrzymania w Finlandii. Studenci powinni pokrywać wszystkie koszty życia (ok. 800 euro miesięcznie) oraz inne koszty związane z badaniem z własnych środków finansowych. Stypendyści muszą nadal być w stanie finansować swoje koszty utrzymania, zgodnie z wymogami fińskim urzędzie imigracyjnym. Studenci, którzy zostali wybrani w okresie 2016 do aplikacji angielsko-nauczył licencjata lub programów magisterskich nie będzie zobowiązany do zapłaty czesnego i nie mogą ubiegać się o stypendia.

Należy stosować się do nas na snapchat!

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Fiński
 • Szwedzki

Widzieć MA » Widzieć MSc - Magisterskie » Widzieć MSc - HealthcareStudies » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Doktorat » Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Master Of Arts In Contemporary Design

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Współczesnego Projektowania umożliwia projektantom pielęgnowanie artystycznego sposobu myślenia w interdyscyplinarnym środowisku, które napędza innowacje projektowe, a także zaangażowanie osobiste i biznesowe. W programie szeroko rozumiany projekt obejmuje prace eksperymentalne i koncepcyjne ze sfer projektowania krytycznego i spekulatywnego, projektowania eksperymentalnego, współczesnego rzemiosła i projektowania produktu. [+]

Opis programu

Program Współczesnego Projektowania umożliwia projektantom pielęgnowanie artystycznego myślenia w wielodyscyplinarnym środowisku, które napędza innowacje projektowe, a także zaangażowanie osobiste i biznesowe. W programie szeroko rozumiany projekt obejmuje prace eksperymentalne i koncepcyjne ze sfer projektowania krytycznego i spekulatywnego, projektowania eksperymentalnego, współczesnego rzemiosła i projektowania produktu.

Edukacja przygotowuje studentów do rozwijania własnych procesów twórczych i eksperymentalnych w celu zbadania i zmaterializowania pomysłów, koncepcji i ostatecznych projektów. Oprócz własnej pracy twórczej studenci studiują w zespołach multidyscyplinarnych i rozwijają umiejętności prezentacji, wystawiania, produkcji i komercjalizacji prac projektowych i talentów.... [-]


Master Of Arts In Design Dla Teatru, Filmu I Telewizji - Projektowanie Kostiumów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Projekt kostiumu Głównym programem studiów magisterskich w zakresie projektowania dla teatru, filmu i telewizji jest stworzenie przyszłych profesjonalistów w dziedzinie projektowania kostiumów, wspieranie rozwoju dynamicznej artystycznej wizji oraz ukierunkowanego na badania podejścia do sztuk scenicznych i filmu i przemysły kreatywne mediów. [+]

Czy chciałbyś uczyć się projektowania kostiumów na czele pola? Czy interesuje Cię odkrywanie kostiumów z perspektywy opartej na ćwiczeniach, które pobudzają umysł do nowych koncepcji i pomysłów? Czy chcesz uczestniczyć w międzynarodowych wydarzeniach w dziedzinie kostiumów? Projekt kostiumu Głównym programem studiów magisterskich w zakresie projektowania dla teatru, filmu i telewizji jest stworzenie przyszłych profesjonalistów w dziedzinie projektowania kostiumów, wspieranie rozwoju dynamicznej artystycznej wizji oraz ukierunkowanego na badania podejścia do sztuk scenicznych i filmu i przemysły kreatywne mediów.

Cel edukacji

Projekt kostiumowy Specjalizacja Program studiów magisterskich w dziedzinie teatru, filmu i telewizji koncentruje się na rozwoju osobistym uczniów w praktyce artystycznej, poprzez kreatywne dociekanie i współpracę, myślenie teoretyczne i krytyczne, a także ma na celu ich kompetencje zawodowe jako projektantów kostiumów w projektach na ekran i sztuki sceniczne. Badania są stale wzbogacane i aktualizowane o nowe praktyki projektowe, nowe technologie i najnowsze badania w tej dziedzinie.... [-]


Master Of Arts W Architekturze Wnętrz

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Architektura wnętrz zajmuje się bliską, ludzką skalą przestrzeni i mebli, wykorzystywaną do tworzenia znaczenia i wartości dla ludzi i organizacji oraz do przekształcania i odnawiania codziennego środowiska życia. Radząc sobie z projektowaniem bezpośrednich środowisk wewnętrznych i zewnętrznych, architektura wewnętrzna wymaga zrozumienia ludzkich aspiracji i kultury, doświadczenia cielesnego i zmysłów oraz przestrzennych, materialnych i technologicznych środków, aby sprostać tym potrzebom. [+]

Cel edukacji

Architektura wnętrz zajmuje się bliską, ludzką skalą przestrzeni i mebli, wykorzystywaną do tworzenia znaczenia i wartości dla ludzi i organizacji oraz do przekształcania i odnawiania codziennego środowiska życia. Radząc sobie z projektowaniem bezpośrednich środowisk wewnętrznych i zewnętrznych, architektura wewnętrzna wymaga zrozumienia ludzkich aspiracji i kultury, doświadczenia cielesnego i zmysłów oraz przestrzennych, materialnych i technologicznych środków, aby sprostać tym potrzebom. Wykwalifikowany architekt wnętrz jest w stanie zintegrować różnorodne elementy w funkcjonalne i eksperymentalne rozwiązania projektowe, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania użytkowników i klientów, i są zrównoważone pod względem społecznym, środowiskowym i ekonomicznym.... [-]


Master Of Arts W Creative Sustainability

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

International Master's Program in Creative Sustainability (CS) to wspólny program studiów magisterskich w School of Arts, Design and Architecture, School of Business i School of Engineering. Globalne i lokalne wyzwania oraz złożoność przyszłych scenariuszy wymagają wzmocnienia multidyscyplinarnego podejścia i wzajemnego powiązania środowiskowych, gospodarczych, społeczno-kulturalnych aspektów edukacji. [+]

Program Master in Creative Sustainability łączy biznes, architekturę, środowisko budowlane, projektowanie i nieruchomości, aby pomóc Ci nauczyć się tworzyć nowe, zrównoważone rozwiązania. http://acs.aalto.fi

Przegląd programu

Program Creative Sustainability (CS) zapewnia multidyscyplinarną platformę edukacyjną w dziedzinie architektury, środowiska budowlanego, biznesu i projektowania. Umożliwia studentom studiowanie i opracowywanie rozwiązań globalnych problemów związanych ze zrównoważonym rozwojem, takich jak zmiana klimatu, niedobór zasobów, ubóstwo globalne, a także nierówności społeczne i gospodarcze.

Globalne i lokalne wyzwania wymagają multidyscyplinarnych podejść i wzajemnego powiązania środowiskowych, gospodarczych, społeczno-kulturalnych aspektów edukacji. Program CS skupia studentów, którzy poświęcają się opracowywaniu rozwiązań systemowych, pracy w wielodyscyplinarnych zespołach i podejmowaniu praktycznych zadań związanych z uczeniem się. Studia oferują studentom możliwość współpracy z projektami badawczymi, firmami, organizacjami i studentami z innych dyscyplin.... [-]


Master Of Arts W Filmie I Telewizji - Film Dokumentalny

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Celem programu studiów magisterskich w filmie i telewizji, kierunek film dokumentalny, jest kształcenie wizjonerskich reżyserów filmów dokumentalnych, którzy tworzą przyszłość tej dziedziny. [+]

Cel edukacji

Celem programu studiów magisterskich w filmie i telewizji, kierunek film dokumentalny, jest kształcenie wizjonerskich reżyserów filmów dokumentalnych, którzy tworzą przyszłość tej dziedziny. W studiach magisterskich studenci pogłębiają swoją wizję dotyczącą teorii, historii i współczesnej ekspresji w gatunku oraz rozwijają swoje kompetencje w związku ze zmieniającą się dziedziną profesjonalnego filmu dokumentalnego.

Szersze rozumienie rozwoju w tej dziedzinie i jej przyszłych możliwości opiera się na podstawach kompetencji dyrektora w jego / jej roli zawodowej. Kierunek filmu dyplomowego magisterskiego to ważne ramy, w ramach których studenci wzmacniają swoją specjalizację w zawodowej dziedzinie gatunku i biorą udział w rozwijaniu tradycji ekspresji.... [-]


Master Of Arts W Filmie I Telewizji - Film Sound Design

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Projektant dźwięku i inżynier dźwięku zdobywają wszechstronną wiedzę o praktykach, środkach wyrazu artystycznego, wyposażeniu technicznym i koncepcjach teoretycznych w swojej dziedzinie. [+]

Cel edukacji

Program studiów magisterskich w dziedzinie filmu i telewizji, kierunek Film Sound Design, pociągi artystów i profesjonalistów do pracy jako projektanci dźwięku i inżynierowie dźwięku we wszystkich dziedzinach produkcji filmowej. Celem studiów magisterskich jest doskonalenie umiejętności studenta, zwłaszcza w zakresie projektowania dźwięku. Uczeń zyskuje większe zrozumienie i opanowanie artystycznej, produkcyjnej i technicznej zawartości swojej dziedziny zawodowej za pomocą modułów kursu i ćwiczeń praktycznych, które stale zwiększają poziom trudności.

Projektant dźwięku i inżynier dźwięku zdobywają wszechstronną wiedzę o praktykach, środkach wyrazu artystycznego, wyposażeniu technicznym i koncepcjach teoretycznych w swojej dziedzinie. Kluczowym celem edukacji jest dalszy rozwój talentów i osobowości ucznia, nadanie mu dodatkowych umiejętności technicznych i artystycznych oraz podstawowej wiedzy na temat dziedziny i jej historii oraz rozwijanie umiejętności zarządzania i umiejętności pracy badawczej.... [-]


Master Of Arts W Filmie I Telewizji - Montaż Filmowy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Major w edycji filmowej, część programu studiów magisterskich w filmie i telewizji, jest kontynuacją studiów licencjackich w zakresie edycji filmów. Studia licencjackie w tej dziedzinie stanowią doskonałą podstawę do studiów magisterskich. [+]

Cel edukacji

Major w edycji filmowej, część programu studiów magisterskich w filmie i telewizji, jest kontynuacją studiów licencjackich w zakresie edycji filmów. Studia licencjackie w tej dziedzinie stanowią doskonałą podstawę do studiów magisterskich.

Podstawy techniczne, ekspresyjne i zawodowe do montażu filmów zostały przedstawione w studiach licencjackich. Celem studiów magisterskich jest rozwinięcie studenta w eksperta od oglądania i oglądania, gawędziarza i artysty. Opanowanie struktury i ekspresji pełnometrażowego filmu dokumentalnego i filmu fabularnego są podstawą nauczania. Studia magisterskie dają także możliwość specjalizacji w cyfrowym postprodukcji, animacji i filmie eksperymentalnym. Celem edukacji jest zapewnienie możliwości kontynuowania studiów.... [-]


Master Of Arts W Filmie I Telewizji - Reżyserię

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w Filmu i Telewizji, kierunek Reżyserii wzmocnienie umiejętności generowania pomysłów, rozwoju idei, storybuilding i narracji umiejętności reżysera studenta oprócz rozwijania osobistych kinowej styl reżysera i reżyser tożsamość. [+]

Program Master w Filmu i Telewizji, kierunek Reżyserii nie zaakceptuje nowych studentów na rok akademicki 2017-2018.

Celem edukacji Program Master w filmie i telewizji, głównym Reżyserii Zwiększenie umiejętności generowania pomysłów, rozwoju idei, storybuilding i narracji umiejętności reżysera studenta oprócz rozwijania osobistych kinowej styl reżysera i reżyser tożsamość.

Studia magisterskie Reżyserii pogłębić kompetencje produkcyjne ucznia i zapewnić umiejętności wyreżyserować film pełnometrażowy.

Więcej o języku wykładowym Językiem wykładowym w programie studiów magisterskich w filmie i telewizji, głównym Reżyserii jest Finem. Jednakże część kursów są prowadzone w języku angielskim. Stopień może być wypełniony w języku angielskim. ... [-]

Master Of Arts W Filmie I Telewizji - Zdjęcia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

W programie magisterskim w filmie i telewizji, kierunek Kinematografii, student pogłębia jego / jej zawodowe kompetencje, aby osiągnąć większe opanowanie całego artystycznego, produkcji i jednostki technicznej jego / jej obszaru zawodowego w różnych produkcjach filmowych, telewizyjnych i reklamowych. [+]

Celem edukacji

W programie magisterskim w filmie i telewizji, kierunek Kinematografii, student pogłębia jego / jej zawodowe kompetencje, aby osiągnąć większe opanowanie całego artystycznego, produkcji i jednostki technicznej jego / jej obszaru zawodowego w różnych produkcjach filmowych, telewizyjnych i reklamowych. Student kinematografii ma szeroko zakrojonego opanowania środków wyrazu artystycznego, metod kinematografii i trudnych pojęć technicznych, sprzętu i metod pracy. Ponadto student zapoznaje się z zarówno zmieniającej się roli operatorem, a także z wykorzystaniem nowych metod pracy artystycznej i technicznej i technologii wraz z innowacyjnych badań związanych z nimi.... [-]


Master Of Arts W Fotografii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Witamy w programie studiów magisterskich w fotografii na Uniwersytecie Aalto ! Nasz program zapewnia wykształcenie na wysokim poziomie, a studia umożliwiają rozwój zaawansowanych kompetencji zawodowych, umiejętności ekspresji i myślenia teoretycznego. [+]

Witamy w programie studiów magisterskich w fotografii na Uniwersytecie Aalto ! W The School of Arts, Design i Architecture teoria spotyka się z praktyką. Nasz program zapewnia wykształcenie na wysokim poziomie, a studia umożliwiają rozwój zaawansowanych kompetencji zawodowych, umiejętności ekspresji i myślenia teoretycznego. Silna wizja artystyczna i umiejętność myślenia koncepcyjnego są kluczowymi celami programu. Studenci rozwijają swoje umiejętności artystyczne i zawodowe w ramach własnych projektów i praktyk. Uniwersytet znajduje się w obszarze metropolitalnym Helsinek. Nasza jednostka jest siedzibą Helsińskiej Szkoły i międzynarodowej konferencji badawczej Helsinki Photomedia.... [-]


Master Of Arts W International Design Business Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Program studiów magisterskich w zakresie międzynarodowego zarządzania projektami biznesowymi (IDBM) to oferta 120 punktów ECTS pomiędzy Uniwersytetem Aalto School of Arts, Design and Architecture, School of Science i School of Business. [+]

http://idbm.aalto.fi/

Cel edukacji

Program studiów magisterskich na kierunku International Design Business Management (IDBM) jest wspólną platformą nauczania i badań wszystkich szkół uniwersyteckich Aalto (School of Arts, Design and Architecture, School of Business oraz szkół nauki i techniki). Program jest całkowicie nauczany w języku angielskim. Pierwszy rok studiów składa się z zestawu intensywnych obowiązkowych modułów studiów we wszystkich trzech dziedzinach i wymaga zaangażowania w pełnym wymiarze godzin. Drugi rok studiów jest bardziej elastyczny, aby sprostać indywidualnym potrzebom i zainteresowaniom.

IDBM kształci studentów ze środowisk artystycznych, biznesowych, naukowych i inżynieryjnych w formie specjalistów w kształcie litery T, zapewniając im strategiczny pogląd na kreatywne przywództwo i zarządzanie międzynarodowymi projektami biznesowymi, operacjami oraz rozwojem produktów i usług. Celem jest zdobycie wiedzy w wielu dziedzinach oraz nauczenie się łączenia własnej wiedzy dyscyplinarnej z szerszym interdyscyplinarnym, interdyscyplinarnym i interdyscyplinarnym środowiskiem biznesowym. Globalne podejście programu IDBM przygotowuje studentów do pracy w środowisku wielokulturowym i współpracy ponad granicami narodowymi i kulturowymi. Absolwenci programu IDBM będą mogli zarządzać inicjatywami i innymi osobami oraz kierować nimi w celu podjęcia nowych przedsięwzięć biznesowych w środowisku globalnym.... [-]


Master Of Arts W Kulturach Wizualnych, Curating And Contemporary Art

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Kultury wizualne, kuratorskie i sztuki współczesnej (ViCCA) to dwuletni, transdyscyplinarny program magisterski, w ramach którego odkrywa się pojawiającą się wiedzę i praktyki na styku kultur wizualnych, kuratorskiej i sztuki współczesnej. [+]

Kultury wizualne, kuratorskie i sztuki współczesnej (ViCCA) to dwuletni, transdyscyplinarny program magisterski, w ramach którego odkrywa się pojawiającą się wiedzę i praktyki na styku kultur wizualnych, kuratorskiej i sztuki współczesnej. Ułatwiamy uczniom rozwijanie i kontekstualizowanie ich własnych praktyk w obrębie i pomiędzy tymi kontekstami. Program jest otwarty dla artystów, kuratorów, naukowców i praktyków o różnym pochodzeniu i doświadczeniu, którzy szukają okazji do zrozumienia, wyzwania i zmiany paradygmatów sztuki współczesnej i otaczającego nas świata.

Cel edukacji (efekty kształcenia)

ViCCA bada sztukę w nowych kontekstach. Centralnym punktem programu są nowe i wschodzące praktyki zawodowe, które rodzą się i rozwijają w nowych przestrzeniach produkcji kulturalnej. W programie artystycznym i nowych profesjonalnych agencji są badane w rozszerzonej dziedzinie kultury wizualnej.... [-]


Master Of Arts W Nordic Visual Studies And Art Education (NoVA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program studiów magisterskich w nordyckich studiach wizualnych i edukacji artystycznej (NoVA) kształci specjalistów i badaczy, aby uzyskać zrozumienie najlepszych praktyk i tradycji nordyckich w zakresie edukacji artystycznej i komunikacji wizualnej oraz zapewnić odpowiednie kompetencje. [+]

Nordic Visual Studies and Art Education (NoVA) kształci specjalistów i badaczy sztuki współczesnej i kultury wizualnej, aby zrozumieć najlepsze praktyki i tradycje nordyckie w edukacji artystycznej i komunikacji wizualnej.

Poprzez edukację NoVA uzyskujesz odpowiednie kompetencje i umiejętności interakcji pedagogicznych do pracy w międzykulturowych i międzynarodowych sytuacjach i środowiskach edukacyjnych. Jako student możesz skierować się do zadań związanych z nauczaniem, produkcją, projektowaniem, doradztwem i konsultingiem na różnych poziomach szkolnictwa lub w dziedzinie sztuki, kultury wizualnej i medialnej, sektorów społecznych i życia korporacyjnego. Nauczanie jest prowadzone przez wykładowców z trzech skandynawskich uniwersytetów / uniwersytetów, a program jest otwarty dla studentów zagranicznych. NoVA bazuje na skandynawskich kompetencjach i ekspertyzie, które są związane z bieżącymi dyskusjami w dziedzinie międzynarodowej edukacji artystycznej.... [-]


Master Of Arts W Nowych Mediach - Dźwięk W Nowych Mediach

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Czy pasjonujesz się odkrywaniem i poszerzaniem zakresu projektowania dźwięku w erze cyfrowej? Zapraszamy do zapoznania się z tematem Sound in New Media Major Subject. Edukacja jest zorientowana na projekt, łącząc praktykę z teorią. Łączy w sobie sztukę, design i medialne aspekty dźwięku, obejmujące szeroką gamę dyscyplin od projektu koncepcyjnego do występów na żywo i od opowiadania po programowanie. [+]

Czy pasjonujesz się odkrywaniem i poszerzaniem zakresu projektowania dźwięku w erze cyfrowej? Zapraszamy do zapoznania się z tematem Sound in New Media Major Subject. Edukacja jest zorientowana na projekt, łącząc praktykę z teorią. Łączy w sobie sztukę, design i medialne aspekty dźwięku, obejmujące szeroką gamę dyscyplin od projektu koncepcyjnego do występów na żywo i od opowiadania po programowanie. Nauczanie odbywa się w pełni po angielsku, a uczniowie mogą pisać pracę magisterską w języku fińskim, szwedzkim lub angielskim.

Wyniki nauki

Ogólne cele nauczania Sound in New Media to następujące podstawowe kompetencje, które studenci będą rozwijać podczas studiów:... [-]


Master Of Arts W Nowych Mediach - Projektowanie Gier I Produkcja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Czy jesteś zainteresowany nauką projektowania gier i produkcji z wiodącymi profesjonalistami w międzynarodowej atmosferze? Projektowanie i produkcja gier jest głównym tematem w ramach programu magisterskiego w nowych mediach, koncentrującego się na projektowaniu gier dla interaktywnych mediów cyfrowych. Edukacja jest zorientowana na projekt i zapewnia unikalną możliwość rozwijania umiejętności projektowania gier, a także budowania konceptualnej interpretacji gier. [+]

Czy jesteś zainteresowany nauką projektowania gier i produkcji z wiodącymi profesjonalistami w międzynarodowej atmosferze? Projektowanie i produkcja gier jest głównym tematem w ramach programu magisterskiego w nowych mediach, koncentrującego się na projektowaniu gier dla interaktywnych mediów cyfrowych. Edukacja jest zorientowana na projekt i zapewnia unikalną możliwość rozwijania umiejętności projektowania gier, a także budowania konceptualnej interpretacji gier. Pogłębisz swoje umiejętności w oparciu o osobisty plan nauki. Multidyscyplinarność jest podkreślana przez bardzo zróżnicowane pochodzenie studentów - można się ubiegać o tytuł licencjata, a studenci to programiści, artyści 3D, animatorzy, twórcy, architekci, a nawet psychologowie. Sieć nauczycieli obejmuje najlepszych profesjonalistów z branży gier i badaczy gier. Program jest prowadzony w języku angielskim, a uczniowie mogą pisać swoje prace dyplomowe w języku fińskim, szwedzkim lub angielskim.... [-]


Master Of Arts W Nowych Mediach - Projektowanie I Produkcja Nowych Mediów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Czy chciałbyś poznać ekscytujące możliwości, jakie otwiera nowa technologia cyfrowa na komunikację, interakcję i ekspresję - i znaleźć karierę, w której możesz wykorzystać swoją kreatywność? Projektowanie i produkcja nowych mediów to główny temat w ramach programu studiów magisterskich w dziedzinie nowych mediów, koncentrujący się na sztuce i projektowaniu w mediach interaktywnych. [+]

Czy chciałbyś poznać ekscytujące możliwości, jakie otwiera nowa technologia cyfrowa na komunikację, interakcję i ekspresję - i znaleźć karierę, w której możesz wykorzystać swoją kreatywność? Projektowanie i produkcja nowych mediów to główny temat w ramach programu studiów magisterskich w dziedzinie nowych mediów, koncentrujący się na sztuce i projektowaniu w mediach interaktywnych. Edukacja jest zorientowana na projekt, łącząc praktykę z teorią. Możesz skupić się na dynamicznej wizualizacji, sztuce

Wyniki nauki

Absolwenci programu mają

umiejętność zrozumienia złożonych wymagań nowych mediów i umiejętności twórczej współpracy, rozwoju koncepcji, projektowania i realizacjiszerokie zrozumienie różnych dyscyplin, oprócz pogłębionej wiedzy o własnej specjalistycznej wiedzyzdolność do krytycznej analizy i rozwijania uznanych tradycji projektowaniamożliwość rozszerzenia swoich kompetencji zawodowychdobre podstawy do kontynuowania studiów zewnętrznych lub doktoranckich... [-]

Master Of Arts W Projektowaniu Komunikacji Wizualnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Komunikacja wizualna szybko się zmienia. Myślenie projektowe obejmuje teraz nowe formy, takie jak opowiadanie historii, doświadczenia i wizualizacja danych. Nasze programy reprezentują rozszerzoną, trans-medialną dyscyplinę komunikacji i ekspresji. Jeśli chodzi o historie, wielu twórców je posiada: grafików, autorów, animatorów, grafików i ilustratorów książek dla dzieci. Bądź odkrywcą, który korzysta z efektów wizualnych, aby tworzyć atrakcyjne oryginalne treści w naszym głównym filarze wizualnym. Podobnie rośnie popyt na dobrze zaprojektowane infografiki. Nasz główny projekt informacyjny ma zastosowania znacznie wykraczające poza tradycyjne zawody projektantów. Zastosuj, aby emitować wiadomości oparte na danych. [+]

Komunikacja wizualna szybko się zmienia. Myślenie projektowe obejmuje teraz nowe formy, takie jak opowiadanie historii, doświadczenia i wizualizacja danych. Nasz program reprezentuje rozszerzoną, trans-medialną dziedzinę komunikacji i ekspresji. Jeśli chodzi o historie, wielu twórców je posiada: grafików, autorów, animatorów, grafików i ilustratorów książek dla dzieci. Bądź odkrywcą, który korzysta z efektów wizualnych, aby tworzyć atrakcyjne treści w naszej koncentracji w opowiadaniu wizualnym. Podobnie rośnie popyt na dobrze zaprojektowane infografiki. Nasza koncentracja w projektowaniu informacji ma zastosowania znacznie wykraczające poza tradycyjne zawody projektowe. Zastosuj, aby emitować wiadomości oparte na danych.... [-]


Master Of Arts W Zakresie Mody, Odzieży I Projektowania Tekstyliów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program pogłębia i poszerza umiejętności uczniów w zakresie mody, odzieży, tekstyliów i projektowania kolekcji na wysokim poziomie artystycznym i zawodowym, myślenia strategicznego, a także tworzenia, koordynowania i prowadzenia procesów koncepcyjnych w zakresie mody i projektowania. [+]

Holistyczne myślenie, kreatywność i innowacyjność w centrum mody, odzieży i tekstyliów. Czy chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę poświęconą modom , odzieży i tekstylnym programom http://fact.aalto.fi/, aby zapoznać się z najważniejszymi atrakcjami kursu, fascynującą grafiką prac naszych uczniów oraz więcej informacji o możliwościach studiowania i członkach wydziału.

Cel edukacji (efekty kształcenia)Wyniki dotyczące treści

Program pogłębia i poszerza umiejętności uczniów w zakresie projektowania mody, odzieży i tekstyliów na wysokim poziomie artystycznym i zawodowym. Studenci rozwijają swoją kreatywną wizję i umiejętności zarządzania w zakresie mody, odzieży, tekstyliów i projektowania kolekcji. Proces projektowania obejmuje całą drogę od koncepcji i początkowego projektu do marketingu i sprzedaży. Kreatywność i nowe pomysły na przyszłość są podkreślane na każdym etapie procesu. Podstawą programu jest zrozumienie systemu modowego i jego wpływu na społeczeństwo i biznes. Podano podstawowe i stosowane zrozumienie zagadnień zrównoważonego rozwoju w dziedzinie mody i tekstyliów. Studenci są zachęcani do odkrywania możliwości nowych technologii, nowych materiałów i innowacyjnych rozwiązań projektowych zarówno w mediach fizycznych, jak i cyfrowych.... [-]


Master Of Arts W Zakresie Projektowania Dla Teatru, Filmu I Telewizji - Projektowanie Produkcji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Główne kierunki w projektowaniu obejmują szkolenie projektantów plastycznych odpowiedzialnych za wizualną, operacyjną i produkcyjną produkcję filmową. [+]

Cel edukacji

Główne kierunki w projektowaniu obejmują szkolenie projektantów plastycznych odpowiedzialnych za wizualną, operacyjną i produkcyjną produkcję filmową.

Celem kształcenia jest znalezienie i poprawienie osobistej artystycznej wizji ucznia, poszerzenie jego kompetencji zawodowych i / lub specjalizacji oraz zapewnienie umiejętności potrzebnych do podjęcia studiów doktoranckich. Wraz z szerokimi umiejętnościami zawodowymi, celem jest uzyskanie umiejętności rozwijania własnej dziedziny studenta w sposób kreatywny i niezależny. Studenci studiów magisterskich powinni pracować samodzielnie i odgrywać aktywną rolę w planowaniu studiów.

Kluczowym celem studiów magisterskich w zakresie projektowania produktu jest wspieranie osobistych celów ucznia i wzmacnianie kompetencji uczniów z różnych środowisk w zakresie projektowania produktu, jak również kierowanie ich na wybór specjalizacji. Kolejnym celem jest zachęcenie ucznia do śmiałego przedstawienia swojej perspektywy współpracy artystycznej jako całości.... [-]


Master Of Arts W Zakresie Projektowania Zespołowego I Przemysłowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Program studiów magisterskich w zakresie współpracy i projektowania przemysłowego (CoID) koncentruje się na roli projektu w społeczeństwie. Zapewnia umiejętności pracy z przedsiębiorcami projektującymi oraz w zakresie ról w branży, biznesie, społecznościach, edukacji i administracji. [+]

Interesuje Cię rozwijanie wzornictwa przemysłowego z podejściem skoncentrowanym na człowieku, strategicznym myśleniu i badaniach? Odwiedź stronę internetową projektu współpracy i projektowania przemysłowego coid.aalto.fi, aby uzyskać ekscytujące opowieści o innowacyjnych projektach studentów Coidy, społeczności studenckiej oraz więcej informacji o kursach i członkach wydziału.

Cel edukacji (efekty kształcenia)Wyniki dotyczące treści

Program studiów magisterskich w zakresie współpracy i projektowania przemysłowego (CoID) koncentruje się na roli projektu w społeczeństwie. Zapewnia umiejętności pracy z przedsiębiorcami projektującymi oraz w zakresie ról w branży, biznesie, społecznościach, edukacji i administracji. Program rozszerza wzornictwo przemysłowe na projektowanie interakcji, projektowanie usług, współprojektowanie i inne nowe dziedziny, w których działania projektowe mogą podnieść jakość środowiska i życia ludzi. Studenci uczą się empatycznych, krytycznych, strategicznych i technicznych umiejętności potrzebnych w procesach innowacji projektowych. Są również zachęcani do odkrywania nowych ról w branży projektowania.... [-]


MSc

Inżynieria Komunikacja - Master Of Science In Computer, Komunikacja I Informacja Naukowa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Komunikacja Inżynieria głównym koncentruje się na komunikacji i technologii sieciowej, Business Networking oraz ludzkich centric komunikacji. W zależności od zainteresowania, można skupić się bardziej na badania Internet Technologies, bezprzewodowej łączności i Komunikacji ekosystem. [+]

Technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) jest na czele cyfrowej rewolucji, która radykalnie zmieniają świat, jakim go znamy. Istnieje stałe zapotrzebowanie na dobrze zaokrąglone inżynierów łączności z wielką znajomością podstaw technologii, pogłębionych umiejętności programowania i solidnego zrozumienia dynamiki gospodarczej. Na Aalto możesz stać się prawdziwym zmieniarka gra w polu.

Program studiów Komunikacja Inżynieria głównym koncentruje się na komunikacji i technologii sieciowej, Business Networking oraz ludzkich centric komunikacji. W zależności od zainteresowania, można skupić się bardziej na badania Internet Technologies, bezprzewodowej łączności i Komunikacji ekosystem. Komunikacja bezprzewodowa: Dowiesz się o nowoczesnej architektury systemu komunikacji bezprzewodowej (LTE, 5G), metod przetwarzania sygnałów, metody kontroli zasobów i związane z tym kwestie zarządzania widmem. Ty też możesz mieć ręce na doświadczenia z stanu sprzętu laboratoryjnego i sztuka mogą się zaangażować Software Defined realizacji oparte radiowych i prac eksperymentalnych. Technologie internetowe: Dowiesz się, w jaki sposób Internet naprawdę działa i rozwija się, a jak zaprojektować i wdrożyć nowe protokoły i usługi, i zabezpieczyć swoją sieć. Zajmujemy stacjonarne, mobilne, sieci obszarze korporacyjnym oraz szerokie i ich zastosowanie do obecnych i przyszłych zastosowań. Dowiesz się również, w jaki sposób można wirtualizacji sieci. Komunikacja Ekosystem: Dowiesz się o działalności operatora, do przeprowadzenia analizy techniczno-ekonomiczne systemów i usług łączności oraz zrozumienie potrzeb i zachowań użytkowników końcowych. Można też skupić się na projektowaniu interfejsu użytkownika. ... [-]

Magister Geoinformatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

W programie studiów magisterskich w Geoinformatyki na Uniwersytecie Aalto, studenci uczą się state-of-the-art w nowoczesnych metodach pozyskiwania, przetwarzania i wykorzystywania informacji geograficznej. [+]

w Program Master w Geoinformatyki w Aalto University, studenci uczą się state-of-the-art w nowoczesnych metodach pozyskiwania, przetwarzania i wykorzystywania informacji geograficznej. Program Master w Geoinformatyki łączy wiedzę techniczną, matematyczny, obliczeniowych i wizualnej i oferuje studentom możliwość korzystania nie tylko technologię Geoinformatyki ale także rozwoju i tworzenia nowych metod i aplikacji obliczeniowych. Oprócz zdobywania ogólną perspektywę, studenci mogą dodatkowo skupić swoje umiejętności na jednym z przedmiotów w ramach geoinformatyki, takich jak geodezji, fotogrametrii, skanowanie laserowe, teledetekcji, geograficznych technologii informacyjnych i kartografii.... [-]


Magister Zarządzania I Biznesu Międzynarodowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Master's Program in Management and International Business (M [+]

Program studiów magisterskich w zakresie zarządzania i biznesu międzynarodowego (MIB) to elastyczny program, który daje możliwość stworzenia unikalnego profilu zawodowego opartego na zainteresowaniach.

Podążaj za swoją pasją, zostań zmieniaczem gry

Chciałbyś być jednym z przyszłych zmieniaczy gier, którzy

Generuje innowacyjne strategie dla globalnych rynków?Tworzy inspirujące miejsca pracy?Wspiera ludzi w wielokulturowych środowiskach biznesowych?Komunikuje się skutecznie ze zmieniającymi się kontekstami organizacyjnymi?Czy toruje drogę ku bardziej zrównoważonej przyszłości?

Jeśli tak, to Master's Program in Management and International Business (MIB) jest dla Ciebie!... [-]


Magister Zarządzania Informacją I Usług

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w Informatyki i Zarządzania Service oferuje trzy obszary specjalizacji: biznes Analytics, Information Systems Science oraz logistyki i zarządzania serwisem. [+]

Program Master w Informatyki i Zarządzania Service oferuje trzy obszary specjalizacji: biznes Analytics, Information Systems Science oraz logistyki i zarządzania serwisem.

Usługi oparte informacyjne są postrzegane przez Unię Europejską jako główny obszar wzrostu rozwiniętych gospodarek. Program Master w Information Management i usług (ISM) kształci przyszłych specjalistów z zakresu informacji, które są w stanie rozwijać i zarządzać tych usług.

Interdyscyplinarny charakter i nacisk na analizę danych i zarządzania projektami zapewnia studentom umiejętności analizowania coraz większej podaży nowych technologii informacyjnych i elektronicznych i zarządzanie nimi działalności gospodarczej.... [-]


Master of Science in Chemical, Biochemical and Materials Engineering - Functional Materials

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

[+]

Program studiów

[-]

Master Of Science In Chemicznej, Inżynierii Biochemicznej I Materiały - Obróbka Metali Zrównoważone

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Główne cele kształcenia są zrównoważone wykorzystanie i przetwarzanie zasobów naturalnych i nowych materiałów, w tym ich zastosowań technicznych. W badaniach w kierunku głównym, studenci nabywają zaawansowanej wiedzy w określonej dziedzinie biotechnologii, technologii chemicznej i inżynierii materiałowej i technologii. [+]

Szkoła Technologii Chemicznej łączy nauk przyrodniczych i technicznych w wyjątkowy sposób. Pozwala to na wyniki naszych badań do rafinacji długą drogę i zastosować w praktyce w postaci gotowych produktów i procesów. Każda innowacja zabezpiecza zarówno nasze odnawialnych i nieodnawialnych zasobów naturalnych w przyszłości.

Szkoła kształci na wielu odpowiedzialnych przyszłych specjalistów. Mgr i dr absolwentów w pracy technologii w różnych miejscach w największych sektorach przemysłowych w Finlandii, w przemyśle metalowym i elektroniki, przemysłu obróbki drewna, jak również chemiczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne i spożywczym. Badania i nauczanie są obsługiwane przez rozległą międzynarodowej sieci współpracy naukowej i przemysłowej.... [-]


Master Of Science In Chemicznej, Inżynierii Biochemicznej I Materiały - Rafinacja Biomasy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Szkoła Technologii Chemicznej łączy nauk przyrodniczych i technicznych w wyjątkowy sposób. Pozwala to na wyniki naszych badań do rafinacji długą drogę i zastosować w praktyce w postaci gotowych produktów i procesów. Każda innowacja zabezpiecza zarówno nasze odnawialnych i nieodnawialnych zasobów naturalnych w przyszłości. [+]

Szkoła Technologii Chemicznej łączy nauk przyrodniczych i technicznych w wyjątkowy sposób. Pozwala to na wyniki naszych badań do rafinacji długą drogę i zastosować w praktyce w postaci gotowych produktów i procesów. Każda innowacja zabezpiecza zarówno nasze odnawialnych i nieodnawialnych zasobów naturalnych w przyszłości.

Szkoła kształci na wielu odpowiedzialnych przyszłych specjalistów. Mgr i dr absolwentów w pracy technologii w różnych miejscach w największych sektorach przemysłowych w Finlandii, w przemyśle metalowym i elektroniki, przemysłu obróbki drewna, jak również chemiczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne i spożywczym. Badania i nauczanie są obsługiwane przez rozległą międzynarodowej sieci współpracy naukowej i przemysłowej.... [-]


Master Of Science In Computer, Communication And Information Sciences - Interakcja Człowiek-komputer

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Interakcja człowiek-komputer to nowa interdyscyplinarna dziedzina, która opiera się na sukcesach poprzednich działań edukacyjnych: śledzenie technologii interaktywnych, program sieci informacyjnych i szkoła usability przez Uniwersytet Aalto i systemy interaktywne Uniwersytetu w Helsinkach. Major ma silne powiązania z innymi kierunkami w Master's Program w Computer, Communication and Information Sciences (CCIS). [+]

Zostań ekspertem od interakcji człowiek-komputer!

Szybkie postępy w zakresie sprzętu, algorytmów, oprogramowania i sieci otworzyły nowe, ogromne możliwości wykorzystania technologii informatycznych przez człowieka. Badania w zakresie interakcji człowiek-komputer (HCI) przygotowują przyszłych ekspertów i liderów, którzy wykorzystują zaawansowaną metodologię do projektowania i rozwijania technologii informacyjnej z korzyścią dla ludzi.

Interakcja człowiek-komputer to nowa interdyscyplinarna dziedzina, która opiera się na sukcesach poprzednich działań edukacyjnych: śledzenie technologii interaktywnych, program sieci informacyjnych i szkoła usability przez Uniwersytet Aalto i systemy interaktywne Uniwersytetu w Helsinkach. Major ma silne powiązania z innymi kierunkami w Master's Program w Computer, Communication and Information Sciences (CCIS).... [-]


Master Of Science In Computer, Komunikacja I Informacja Naukowa - Bezpieczeństwo I Komputerów Przenośnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Badania in Security and Mobile Computing dać studentom szeroką wiedzę na temat najnowszych i przyszłych technologii na rzecz bezpiecznych systemów mobilnych i cloud computing. [+]

Zdobyć edukację światowej klasy w dziedzinie bezpieczeństwa informacji w Aalto University!

Badania in Security and Mobile Computing dać studentom szeroką wiedzę na temat najnowszych i przyszłych technologii na rzecz bezpiecznych systemów mobilnych i cloud computing. Studenci zyskają zarówno praktycznej wiedzy inżynierskiej i wgląd do teoretycznych

Technika bezpieczne systemy, dystrybuowane do tworzenia aplikacji, architektury sieci i usług, a platform mobilnych i cloud.

Wierzymy w łącząc wiedzę bezpieczeństwa umiejętności rozwoju produktu.

Dla nowych studentów, główne moduły łączy trzy poprzednie badania: Program Master w Bezpieczeństwa i Mobile Computing (NordSecMob), Mobile Computing - Usługi i Bezpieczeństwa główne, a także bezpieczne systemy śledzenia in Computer Science-dur.... [-]


Master Of Science In Computer, Komunikacja I Informacja Naukowa - Informatyka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Magister Informatyki daje szansę zmienić świat Cię. Oprogramowanie jest istotną częścią przemysłu, handlu, opieki zdrowotnej, media, a nawet sztuki. Nowe innowacje są często w oparciu o nowe technologie, takie jak cloud computing, stron internetowych i dużych danych. [+]

Badanie wszechstronne stopnia w dziedzinie informatyki i uzyskać możliwość wpływania na przyszłość!

Magister Informatyki daje szansę zmienić świat Cię. Oprogramowanie jest istotną częścią przemysłu, handlu, opieki zdrowotnej, media, a nawet sztuki. Nowe innowacje są często w oparciu o nowe technologie, takie jak cloud computing, stron internetowych i dużych danych.

W Katedrze Informatyki wszystkie kursy studiów magisterskich prowadzone są w języku angielskim. Wierzymy, że elastyczność: studenci mogą budować własne plany badań składających się z rdzenia i specjalizacji studiów. Kursy podstawowe daje silne podstawy algorytmów, grafiki komputerowej, uczenia maszynowego, systemów operacyjnych, bezpieczeństwo, interfejsów użytkownika, rozwoju oprogramowania internetowego itp Kursy specjalizacyjne są podzielone na pięć utworów.... [-]


Master Of Science In Computer, Komunikacja I Informacja Naukowa - Oprogramowanie I Usługi Z Zakresu Inżynierii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Studia Oprogramowanie i usługi inżynieryjne wyposażenie studentów w umiejętności, które będą miały najwyższą wartość dla współczesnych organizacji. Studenci uczą się, jak projektować, rozwijać i zarządzać produktów i usług cyfrowych. Są one ewoluować w niezależnych myślicieli zdolnych rozwiązywaniu złożonych, rzeczywistych problemów, biorąc pod uwagę ludzkie, społeczne i czynniki organizacyjne. [+]

Dołącz do Oprogramowania i inżynieryjnego oraz nabywają umiejętności projektowania, rozwijania i zarządzania produktów i usług cyfrowych!

produkty i usługi cyfrowe mają kluczowe znaczenie dla gospodarki, społeczeństwa i dobrobytu ludzi. Umożliwiają one firmom wykracza poza tradycyjne granice, wykorzystać nowe możliwości i osiągnąć wykładniczy wzrost.

Studia Oprogramowanie i usługi inżynieryjne wyposażenie studentów w umiejętności, które będą miały najwyższą wartość dla współczesnych organizacji. Studenci uczą się, jak projektować, rozwijać i zarządzać produktów i usług cyfrowych. Są one ewoluować w niezależnych myślicieli zdolnych rozwiązywaniu złożonych, rzeczywistych problemów, biorąc pod uwagę ludzkie, społeczne i czynniki organizacyjne.... [-]


Master Of Science In Computer, Komunikacja I Informacja Naukowa - Projektowanie I Produkcja Gier

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Game Design and Production jest multidyscyplinarnym ważnym, że ściśle integruje studentów z różnych środowisk. Ręce na umysłami On - tworzenie i analizowanie gry, eksperymentować z nowymi technologiami i podejść projektowych oraz poznać wspaniałych ludzi, z którymi do budowania przyszłości. [+]

Marzysz o bycie game-changer w jednym z dzisiejszych najgorętszych branż?

Projektowanie i produkcja gier jest multidyscyplinarnym ważnym, że ściśle integruje studentów z różnych środowisk. Ręce na umysłami On - tworzenie i analizowanie gry, eksperymentować z nowymi technologiami i podejść projektowych oraz poznać wspaniałych ludzi, z którymi do budowania przyszłości.

W Szkole Nauk, Game Design and Production jest jednym z ośmiu kierunków oferowanych w programie studiów magisterskich w komputerze, Komunikacji i Nauk Informacyjnych (PKT). Studia w ramach programu oparte są zarówno na najnowszych badaniach naukowych i przemysłowych state-of-the-art.

... [-]

Master Of Science In Computer, Komunikacja I Informacja Naukowa - Uczenia Maszynowego I Eksploracji Danych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Uczenie maszynowe jest jedną z mocnych stron Aalto University. To solidne wykształcenie w nowoczesnej analizy danych obliczeniowych daje doskonałe możliwości kariery w instytucjach badawczych lub w sektorze prywatnym w szybko rozwijających się dziedzin nauki, uczenia maszynowego danych oraz sztucznej inteligencji. [+]

Chcesz budować przyszłość inteligentnych maszyn?

Uczenie maszynowe jest jedną z mocnych stron Aalto University. To solidne wykształcenie w nowoczesnej analizy danych obliczeniowych daje doskonałe możliwości kariery w instytucjach badawczych lub w sektorze prywatnym w szybko rozwijających się dziedzin nauki, uczenia maszynowego danych oraz sztucznej inteligencji. Co ważniejsze, uczenie maszynowe jest po prostu trudne i ciekawe - co może być lepszego niż rozwiązywanie ciekawych i ważnych problemów z szybko rozwijających się nowych kombinacji matematyki, statystyki i informatyki?

Metody uczenia maszyny i analizy danych są stosowane i potrzebne w wielu różnych dziedzinach, poczynając od przemysłu przetwórczego nauce danych. Nowe obszary zastosowań Spearhead m.in.... [-]


Master Of Science In Electronics And Nanotechnology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Ten program oferuje to wszystko i wiele więcej. Program studiów magisterskich w Nano i Radio Sciences oferuje podstawową wiedzę w następujących dziedzinach: mikro- i nanonauki, projektowanie obwodów mikro i nanoelektronicznych. [+]

Czy ciekawi Cię, jak działają nowoczesne urządzenia bezprzewodowe i dlaczego połączenie bezprzewodowe jest coraz szybsze? Czy chciałbyś wiedzieć, jak włączyć obwody częstotliwości radiowych i anteny do najmniejszych czujników bezprzewodowych, np. Do "Internetu przedmiotów", do satelitarnej obserwacji Ziemi lub przestrzeni kosmicznej lub do wszczepialnych urządzeń medycznych? Być może interesują Cię również metody nanofabrykacji, panele słoneczne, propagacja fal radiowych i elektromagnetyka w badaniach podstawowych?

Program Master w elektronice i nanotechnologii odpowiada na wszystkie te pytania i wiele więcej. Program oferuje podstawową wiedzę w następujących obszarach: mikro- i nanonauki, projektowanie obwodów mikro i nanoelektronicznych, zaawansowane materiały i fotonika, nauki radiowe i nauka o kosmosie... [-]


Master Of Science In Environomical ścieżek Dla Zrównoważonych Systemów Energetycznych (select)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w Environomical przygotowujące do zrównoważonych systemów energetycznych (SELECT) oferuje zaawansowaną edukację w dziedzinie zrównoważonych systemów energetycznych na przyszłość. [+]

Program Master w Environomical przygotowujące do zrównoważonych systemów energetycznych (SELECT) oferuje zaawansowaną edukację w dziedzinie zrównoważonych systemów energetycznych na przyszłość. SELECT ma na celu zapewnienie edukacji dla inżynierii wysokiej jakości kompetencji i umiejętności w tej dziedzinie, w tym interakcji przemysłowej w całym programie. Absolwenci programu SELECT zdobędą doświadczenie w następujących tematach:

Szkolenie w multidyscyplinarnym analizy problemu i rozwiązywania. Zaawansowane budowanie zespołu w międzynarodowym otoczeniu, a także stymulowanie doświadczenie międzynarodowe. Powieść i wielowymiarowy sposób uczenia się z udziałem rzeczywistych i wirtualnych sal lekcyjnych Ścisła współpraca z przemysłem w trakcie prac dyplomowych. Unikalna sieć kolegów, SELECT absolwentów i specjalistów z branży w dziedzinie zrównoważonej energii. ... [-]

Master Of Science In Finance

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master in Finance przygotowuje studentów do pracy w najbardziej selektywnych światowych firm w branży finansowej. [+]

Program Master in Finance przygotowuje studentów do pracy w najbardziej selektywnych światowych firm w branży finansowej.

Program Finanse zapewnia dynamiczny, wymagający, ale korzystne warunki do nauki skoncentrowane który przygotowuje studentów do pracy w najbardziej selektywnych firm na świecie w dziedzinie bankowości międzynarodowej, doradztwo w zakresie zarządzania i pokrewnych dziedzinach.

Uczniowie rozwijają solidne naukowe podejście do problemów finansowych. Program zachęca do rozwoju szeroko rozumianej komunikacji, pracy zespołowej, etyczne, ilościowych i umiejętności międzykulturowych, że uczniowie potrzebują zarówno w ogólnych stanowiskach kierowniczych i jako aktywnych obywateli zdolnych do dyskusji na temat problemów dnia.... [-]


Master Of Science In ICT Innovation (EIT Digital Master School) - Data Science

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Dane są liczne: media społecznościowe, systemy produkcyjne, urządzenia medyczne, usługi logistyczne i niezliczona ilość innych generują codziennie petabajty danych. Dysponując bogatym zasobem danych, znajdujemy się w punkcie, w którym możemy przeprowadzać analizy w celu wykrycia, odkrycia i, ostatecznie, lepszego zrozumienia otaczającego nas świata. [+]

EIT Digital Master School oferuje dwuletnie wykształcenie, w którym można wybrać dwa uniwersytety w dwóch różnych krajach europejskich, tworząc program kursów technicznych połączony z innowacjami i studiami przedsiębiorczości.

Dane są liczne: media społecznościowe, systemy produkcyjne, urządzenia medyczne, usługi logistyczne i niezliczona ilość innych generują codziennie petabajty danych. Dysponując bogatym zasobem danych, znajdujemy się w punkcie, w którym możemy przeprowadzać analizy w celu wykrycia, odkrycia i, ostatecznie, lepszego zrozumienia otaczającego nas świata.

Nowo ustanowiony program podwójnej edukacji Data Science (DSC) oferuje unikalny akademicki program nauczania, dzięki któremu studenci mogą studiować naukę o danych, innowacje i przedsiębiorczość na wiodących uniwersytetach europejskich. W tym programie uczniowie dowiedzą się o:... [-]


Master Of Science In ICT Innovation (EIT Digital Master School) - Systemy Autonomiczne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

AUS to połączenie informatyki i elektroniki. W trakcie programu uczniowie zyskają nowe umiejętności w obu obszarach. W informatyce odpowiednie umiejętności obejmują Internet rzeczy (IoT), uczenie maszynowe, sztuczną inteligencję i wizję robota. W elektronice istotne dziedziny to automatyzacja, sterowanie, systemy wbudowane i komunikacja. [+]

EIT Digital Master School oferuje dwuletnie wykształcenie, w którym można wybrać dwa uniwersytety w dwóch różnych krajach europejskich, tworząc program kursów technicznych połączony z innowacjami i studiami przedsiębiorczości.

Dla wszystkich zainteresowanych karierą związaną z samodzielnym prowadzeniem samochodu, robotyką lub sztuczną inteligencją, EIT Digital Masters School oferuje dwuletni program studiów magisterskich w zakresie systemów autonomicznych (AUS).

AUS to połączenie informatyki i elektroniki. W trakcie programu uczniowie zyskają nowe umiejętności w obu obszarach. W informatyce odpowiednie umiejętności obejmują Internet rzeczy (IoT), uczenie maszynowe, sztuczną inteligencję i wizję robota. W elektronice istotne dziedziny to automatyzacja, sterowanie, systemy wbudowane i komunikacja.... [-]


Master Of Science In ICT Innovation (EIT Digital Master School) - Visual Computing And Communication

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Visual Computing and Communication to doskonała edukacja magisterska dla tych, którzy są zafascynowani algorytmami i usługami, które obsługują informacje wizualne w dzisiejszym społeczeństwie cyfrowym. Studenci posiadający doskonałe umiejętności przetwarzania danych i sygnałów, algebry liniowej, prawdopodobieństwa i programowania będą się rozwijać w tym programie, co daje możliwości rozwiązywania problemów w świecie rzeczywistym i tworzenia nowych innowacyjnych rozwiązań. W tej trudnej, ale satysfakcjonującej dziedzinie rośnie społeczność technologów i innowatorów. Nasi absolwenci łączą aspekty technologiczne i biznesowe, aby tworzyć produkty i usługi dla naszego światopoglądowego świata. [+]

EIT Digital Master School oferuje dwuletnie wykształcenie, w którym można wybrać dwa uniwersytety w dwóch różnych krajach europejskich, tworząc program kursów technicznych połączony z innowacjami i studiami przedsiębiorczości.

Magister Visual Computing and Communication (VCC) koncentruje się na pozyskiwaniu, przetwarzaniu, analizie, transmisji i renderowaniu informacji wizualnych, w tym aspektach uczenia się i podejmowania decyzji. Jest to interdyscyplinarny program na skrzyżowaniu informatyki i technologii informacyjnej, w którym uczniowie mogą być aktywni w obszarach

przetwarzanie obrazu i komunikacja,Analiza obrazu,wizja komputerowa,Grafika komputerowa,rzeczywistość rozszerzona,wizualizacja i analizy wizualne, a takżeaplikacje sieciowe i sieciowe.... [-]

Master Of Science In Innovative Sustainable Energy Engineering (Nordic Master)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Nordic Master in Innovative and Sustainable Energy Engineering (ISEE) to światowej klasy edukacja energetyczna prowadząca do uzyskania tytułu magistra. [+]

Nordic Master in Innovative and Sustainable Energy Engineering (ISEE) to światowej klasy edukacja energetyczna prowadząca do uzyskania tytułu magistra.

Nordic Master in Innovative Sustainable Energy Engineering (ISEE) łączy zrównoważoną inżynierię energetyczną z innowacją i przedsiębiorczością.

Pojęcie zrównoważonej inżynierii energetycznej obejmuje szeroki wachlarz praktyk, polityk i technologii (konwencjonalnych, odnawialnych i alternatywnych) mających na celu dostarczanie energii przy najniższych możliwych kosztach ekonomicznych, środowiskowych i społecznych. Nacisk kładzie się na zajmowanie się zadaniami inżynierii energetycznej z należytym uwzględnieniem powiązanych kwestii technicznych, środowiskowych i społeczno-ekonomicznych.... [-]


Master Of Science In International Design Business Management - M.Sc. Stopień W Technologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Celem programu IDBM jest rozwijanie światowej klasy wiedzy w zakresie globalnego zarządzania projektami biznesowymi poprzez multidyscyplinarne badania i kształcenie obejmujące wiele dziedzin biznesu, projektowania i technologii. [+]

Program Master in International Design Business Management pomaga ci stać się przyszłym kreatywnym profesjonalistą integrującym design i technologię z globalnym rozwojem biznesu poprzez interdyscyplinarną pracę zespołową i rzeczywiste wyzwania oferowane przez naszych renomowanych partnerów branżowych.

Multidyscyplinarny program International Design Business Management (IDBM) generuje czynniki napędzające zmiany i innowacje, dzięki którym może podejmować inicjatywy i podejmować nowe przedsięwzięcia biznesowe w globalnym środowisku.

Program obejmuje szeroko pojęty design jako metodę, sposób myślenia i przewagę konkurencyjną, koncentrując się na produkcie, usługach i projektowaniu biznesowym, zarządzaniu technologią i innowacjami.... [-]


Master Of Science In Management Przedsiębiorczości I Innowacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w Przedsiębiorczości i Zarządzania Innowacji daje solidną wiedzę akademicką i mnóstwo praktycznych doświadczeń przedsiębiorczości w największym ekosystemu przedsiębiorczości w Europie. [+]

Program Master w Przedsiębiorczości i Zarządzania Innowacji daje solidną wiedzę akademicką i mnóstwo praktycznych doświadczeń przedsiębiorczości w największym ekosystemu przedsiębiorczości w Europie.

Czym jest zarządzanie przedsiębiorczość i innowacyjność?

Przedsiębiorczość i zarządzanie innowacją jest o tworzeniu nowych pomysłów i wdrażanie ich w sposób, który generuje wartość ekonomiczną i / lub społeczną. Niektóre innowatorów i przedsiębiorców rozpocząć nową działalność. Inne opracowania nowych linii produktowych lub zarządzasz nowatorskie projekty dla istniejących firm. Przedsiębiorców i innowatorów są także w organizacjach non-profit oraz w sektorze publicznym, generowania nowych pomysłów, które czynią świat lepszym miejscem. Przedsiębiorczość i innowacje są wszędzie!... [-]


Master Of Science In Maritime Engineering (Nordic Master)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Nordic Master in Maritime Engineering opiera się na doświadczeniu uczestniczących uniwersytetów w zakresie architektury morskiej, inżynierii morskiej i inżynierii morskiej. [+]

Nordic Master in Maritime Engineering (NMME) opiera się na doświadczeniu uczestniczących uniwersytetów w zakresie architektury morskiej, inżynierii morskiej i inżynierii morskiej. Program skierowany jest do studentów z całego świata pragnących czerpać korzyści z wieloletniej tradycji i kompetencji uniwersytetów Nordic Five Tech w tej dziedzinie oraz ze skandynawskich studentów pragnących specjalizować się w określonej dziedzinie wiedzy oferowanej w ramach sojuszu. Instytucje członkowskie Nordic Five Tech to:

Uniwersytet AaltoChalmers University of TechnologyTechnical University of Denmark (DTU)Royal Institute of Technology (KTH)Norweski Uniwersytet Nauki i Technologii (NTNU)Program studiów... [-]

Master Of Science In Mechanical Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Dzisiejsze społeczeństwo opiera się na inżynierii mechanicznej, która zapewnia skuteczne i bezpieczne rozwiązania wszędzie. Dziedzina obejmuje najszerszy zakres działalności i sektorów technologicznych, w tym energię, transport, materiały, maszyny i produkcję przemysłową, ale także towary konsumpcyjne, sport, urządzenia medyczne i ochronę środowiska. [+]

Program studiów magisterskich w zakresie inżynierii mechanicznej pozwala uczniom śledzić ich zainteresowania w terenie i stać się ekspertami o wszechstronnych umiejętnościach.

Dzisiejsze społeczeństwo opiera się na inżynierii mechanicznej, która zapewnia skuteczne i bezpieczne rozwiązania wszędzie. Obszar obejmuje szeroki zakres działalności i sektorów technologicznych, od energii i transportu po urządzenia medyczne i ochronę środowiska. Nie brakuje zadań, wyzwań i możliwości, w których mechanicy tworzą innowacyjne rozwiązania. Inżynieria mechaniczna odnosi się do wszystkiego, od najmniejszych komponentów po największe podzespoły, co powoduje ciągłe zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu inżynierii mechanicznej.... [-]


Master Of Science In Polymer Technology (Nordic Master)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Nordic Master in Polymer Technology to program podwójnego stopnia opracowany wspólnie przez sieć Nordic Five Tech (N5T). Program jest silnie oparty na matematyce i nauce oraz na doskonałości badawczej i dydaktycznej uczestniczących uniwersytetów będących Królewskim Instytutem Technologii w Sztokholmie (KTH), Politechnice Danii (DTU), Aalto University, Chalmers University of Technology i Norwegian University Nauki i Technologii (NTNU). [+]

Nordic Master in Polymer Technology to program podwójnego stopnia opracowany wspólnie przez sieć Nordic Five Tech (N5T). Program jest silnie oparty na matematyce i nauce oraz na doskonałości badawczej i dydaktycznej uczestniczących uniwersytetów będących Królewskim Instytutem Technologii w Sztokholmie (KTH), Politechnice Danii (DTU), Aalto University, Chalmers University of Technology i Norwegian University Nauki i Technologii (NTNU).

Studenci będą, oprócz podstawowych umiejętności w technologii polimerowej, uzyskać szersze zrozumienie badań w tej dziedzinie poprzez studia w dwóch różnych uniwersytetach. Program obejmuje jeden rok w jednej z uczelni partnerskich, a drugi rok w innych uczelniach partnerskich.... [-]


Master Of Science In Real Estate Economics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Interesuje się ekonomią? Chcesz pracować jako holistyczny ekspert w specjalistycznej dziedzinie? Gotowy do zarządzania najcenniejszymi zasobami w kraju? Jeśli tak, to może to być program dla ciebie. [+]

Czy interesujesz się ekonomią? Czy chcesz pracować jako wszechstronny ekspert w specjalistycznej dziedzinie i zarządzać najbardziej wartościowym rodzajem aktywów? Jeśli tak, może to być program dla ciebie.

Program Master in Real Estate Economics oferuje dogłębne zrozumienie dynamiki rynków nieruchomości. Osiągniesz całościowe zrozumienie zjawisk związanych z rynkami nieruchomości i nauczysz się technik stosowanych do analizy i zarządzania nieruchomościami.

Program łączy dyscypliny naukowe z zakresu ekonomii, zarządzania, zarządzania gruntami i planowania, aby zapewnić kluczowe umiejętności potrzebne w szerokim zakresie ścieżek kariery w sektorze nieruchomości.... [-]


Master Of Science In Security And Cloud Computing (SECCLO) (Erasmus Mundus)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

SECCLO koncentruje się na dwóch specyficznych aspektach nowoczesnych systemów komputerowych: cloud computing, który jest szerokim pojęciem oznacza wysoce rozproszone i skalowalne obliczenia i przechowywanie danych w centrach danych, jak również fizycznie dostępne urządzenia oraz bezpieczeństwo informacji, co oznacza ochronę obliczeń, komunikacji i dane z nieautoryzowanego dostępu. Chociaż przetwarzanie w chmurze jest wysoce technicznym obszarem, który bezpośrednio umożliwia wdrażanie nowoczesnych usług ICT, bezpieczeństwo informacji jest wymaganiem przekrojowym, obejmującym zarówno kwestie techniczne, jak i inne. [+]

Dwa kraje, dwa uniwersytety i podwójny stopień bezpieczeństwa informacji!

Rozpoczął się nasz okres aplikacji! Sprawdź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.

Program studiów magisterskich w zakresie bezpieczeństwa i przetwarzania w chmurze (SECCLO) to dwuletni program podwójnego dyplomu, który zapewnia studentom szeroką wiedzę na temat najnowszych i przyszłych technologii bezpiecznych systemów chmury i komputerów przenośnych. Studenci zdobędą zarówno praktyczną wiedzę inżynierską, jak i wiedzę teoretyczną

bezpieczna inżynieria systemów,rozproszone tworzenie aplikacji,architektury sieci i usług, orazplatformy chmurowe i mobilne.

SECCLO koncentruje się na dwóch specyficznych aspektach nowoczesnych systemów komputerowych: cloud computing , który jest szerokim pojęciem oznacza wysoce rozproszone i skalowalne obliczenia i przechowywanie danych w centrach danych, jak również fizycznie dostępne urządzenia oraz bezpieczeństwo informacji , co oznacza ochronę obliczeń, komunikacji i dane z nieautoryzowanego dostępu. Chociaż przetwarzanie w chmurze jest wysoce technicznym obszarem, który bezpośrednio umożliwia wdrażanie nowoczesnych usług ICT, bezpieczeństwo informacji jest wymaganiem przekrojowym, obejmującym zarówno kwestie techniczne, jak i inne.... [-]


Master Of Science In Space Science And Technology (SpaceMaster) (Erasmus Mundus)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Głównym celem Kursu jest połączenie ogromnej różnorodności wiedzy kosmicznej na sześciu europejskich uniwersytetach i dwóch uniwersytetach z krajów trzecich we wspólnej platformie kompetencji w ramach wytycznych procesu bolońskiego. [+]

O

Głównym celem Kursu jest połączenie ogromnej różnorodności wiedzy kosmicznej na sześciu europejskich uniwersytetach i dwóch uniwersytetach z krajów trzecich we wspólnej platformie kompetencji w ramach wytycznych procesu bolońskiego. Współpraca edukacyjna jest wspierana przez organizacje naukowe i przemysłowe, zapewniając bezpośredni kontakt z profesjonalnymi badaniami i przemysłem.

Kolejnym celem jest umożliwienie studentom interdyscyplinarnego poszerzenia ze środowisk laboratoryjnych i symulacji komputerowych do praktycznej pracy z balonami stratosferycznymi, rakietami, kontrolą satelitarną i radarową, robotyką, syntezą danych z czujników, automatyczną kontrolą i dynamiką wielu ciał.... [-]


Master Of Science In Twórczej Trwałości - Magister Stopień W Architekturze

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Międzynarodowego Mistrza w programie Creative Sustainability (CS) to program wspólnego magistra w Szkole Sztuk Pięknych, designu i architektury, School of Business i Szkoły Inżynierskiej. [+]

Celem edukacji

Międzynarodowy Program Master w programie Creative Sustainability (CS) Program jest wspólną magisterskich w Wyższej Szkole Sztuk Pięknych, designu i architektury, School of Business i Szkoły Inżynierskiej. Program tworzy interdyscyplinarnego platformę do nauki w dziedzinie architektury, biznesu, projektowania i nieruchomości. Program skupia studentów z różnych dziedzin nauki w interdyscyplinarnych zespołach, które zwiększa zrozumienie różnych dyscyplin i umożliwia dostosowanie podejścia holistycznego. To aktywizuje uczniów do tworzenia nowych trwałych rozwiązań dla środowisk ludzkich na celu zbudowanie społecznie odpowiedzialnej i zrównoważonej przyszłości.... [-]


Master Of Science In Twórczej Trwałości - Magister Stopnia W Dziedzinie Technologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w programie Creative Sustainability (CS) to studia organizowane we współpracy z Aalto University School of Arts, Design i architektura, School of Business and School of Engineering. [+]

Program Master w programie Creative Sustainability (CS) to studia organizowane we współpracy z Aalto University School of Arts, Design i architektura, School of Business and School of Engineering. W Szkole Inżynierii, możliwe jest, aby badać w kierunku mgr (Tech) stopień, w tym przypadku ważnym jest twórczy Sustainability in Real Estate.

Globalne i lokalne wyzwania i złożoność przyszłych scenariuszy wymagają wzmocnienia interdyscyplinarnego podejścia oraz na wzajemne powiązania z aspektów ekonomicznych, środowiskowych, społeczno-kulturowych w edukacji. Program oferuje multidyscyplinarny platformę do nauki w dziedzinie architektury, biznesu, projektowania i nieruchomości do czynienia z istotnych wyzwań rozwoju zrównoważonego, które tło jest w zmiany klimatu, globalnego ubóstwa, nierówności społecznej i gospodarczej, zmian demograficznych i dostosowania do szybkiego globalnego zmiany gospodarcze. Program CS zrzesza studentów z różnych dziedzin nauki w interdyscyplinarnych zespołach, które zwiększa zrozumienie różnych środowisk i oferuje studentom możliwość współpracy z projektów badawczych, firm, organizacji i studentów z innych dyscyplin.... [-]


Master Of Science In Water And Environmental Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Inżynieria wodna i ekologiczna to przede wszystkim praca nad światem. Dysponując ograniczonymi zasobami naturalnymi i rosnącym zapotrzebowaniem na wodę, żywność, energię i schronienie, przyglądamy się praktycznym sposobom rozwoju naszego społeczeństwa w zrównoważony sposób. Łączymy silne podstawy techniczne z solidnym zrozumieniem szerszego kontekstu społecznego. Ostatecznym celem naszego programu jest zapewnienie zrównoważonego i funkcjonującego społeczeństwa. [+]

Inżynieria wodna i ekologiczna to przede wszystkim praca nad światem.

W obliczu ograniczonych zasobów naturalnych i rosnącego zapotrzebowania na wodę, żywność i energię szukamy praktycznych sposobów na rozwój naszego społeczeństwa w sposób zrównoważony. Program studiów magisterskich w dziedzinie inżynierii wodnej i środowiskowej łączy silne podstawy techniczne z solidnym zrozumieniem szerszego kontekstu społecznego, aby kształcić zmiennokształtnych, którzy są w stanie osiągnąć ten ambitny cel.

Interesuje Cię wiele tematów? Nasz program magisterski jest multidyscyplinarny, łącząc najlepsze zalety inżynierii wodnej i środowiskowej, jednocześnie zapewniając szeroki wgląd w dziedzinę. Nasze nauczanie łączy teorię z praktyką, w tym praktyczne modelowanie, studia przypadku i prace projektowe. Współpracujemy z innymi programami magisterskimi na Uniwersytecie Aalto i zachęcamy Cię do wymiany studentów, aby urozmaicić swoje poglądy i umiejętności.... [-]


Master Of Science In Zaawansowanych Rozwiązań Energetycznych - Procesów Przemysłowych Energii I Zrównoważonego Rozwoju

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Wczasy w karierze energii dla naszego społeczeństwa? Chcesz brać udział w rozwoju szybko się zmienia, przyszłych systemów energetycznych? Program Master in Advanced Energy Solutions może być idealnie pasuje do Ciebie. [+]

Wczasy w karierze energii dla naszego społeczeństwa? Chcesz brać udział w rozwoju szybko się zmienia, przyszłych systemów energetycznych?

Program Master in Advanced Energy Solutions może być idealnie pasuje do Ciebie.

Istnieje stałe przejście w kierunku zrównoważonej energii, która łączy w sobie spryt, elastyczności i efektywności środowiskowej o akceptacji klienta i zaangażowanie. Nowy system energetyczny będzie Złożona mieszanina środków centralnych i lokalnych. Wymaga to nowego myślenia pierwotnych źródeł, produkcji, rynków, przesyłania, wykorzystania i klientów jako producent odbiorników (prosumentów).

Program składa się z czterech kierunków. W każdym z nich będzie wyposażony solidne wykształcenie teoretyczne, dopełniane interdyscyplinarnych badań w celu poszerzenia i pogłębienia zrozumienia wyzwań energetycznych w naszym społeczeństwie.... [-]


Master Of Science In Zaawansowanych Rozwiązań Energetycznych - Zrównoważonej Energii W Budynkach I środowiska Zbudowanego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Istnieje stałe przejście w kierunku zrównoważonej energii, która łączy w sobie spryt, elastyczności i efektywności środowiskowej o akceptacji klienta i zaangażowanie. Nowy system energetyczny będzie Złożona mieszanina środków centralnych i lokalnych. Wymaga to nowego myślenia pierwotnych źródeł, produkcji, rynków, przesyłania, wykorzystania i klientów jako producent odbiorników (prosumentów). [+]

Wczasy w karierze energii dla naszego społeczeństwa? Chcesz brać udział w rozwoju szybko się zmienia, przyszłych systemów energetycznych? Program Master w Advanced Energy Solutions może być idealnie pasuje do Ciebie.

Istnieje stałe przejście w kierunku zrównoważonej energii, która łączy w sobie spryt, elastyczności i efektywności środowiskowej o akceptacji klienta i zaangażowanie. Nowy system energetyczny będzie Złożona mieszanina środków centralnych i lokalnych. Wymaga to nowego myślenia pierwotnych źródeł, produkcji, rynków, przesyłania, wykorzystania i klientów jako producent odbiorników (prosumentów).

Program składa się z czterech kierunków. W każdym z nich, będziesz mieć solidne wykształcenie teoretyczne, dopełniane interdyscyplinarnych badań w celu poszerzenia i pogłębienia zrozumienia wyzwań energetycznych w naszym społeczeństwie.... [-]


Master Of Science W Dziedzinie Architektury

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Architektura jest dziedziną technologii i sztuki. Architektura łączy nauczania opartego na wiedzy zawodowej i materiały artystyczne rozumienie i ekspresja umiejętności. [+]

Architektura to dziedzina techniki i sztuki. Architektura nauczania łączy materiały oparte na wiedzy profesjonalnej i ekspresji artystycznej zrozumienia i umiejętności. Architekt musi być w stanie zobaczyć problemy z wielu różnych kierunkach, co jest powodem, dla szeroko zakrojonej charakter wydziale architektury. Obecny charakter edukacji rozwija myślenie naukowe i artystyczne studenta związanych z budową społecznie odpowiedzialnej i zrównoważonej przyszłości.

Celem edukacji

Efekty uczenia się na podstawie przepisów unijnej dyrektywy, która ma zastosowanie do prowadzenia działalności zawodowej architekta (Dyrektywa Parlamentu Europejskiego 2005/36 / WE Rady w sprawie uznawania kwalifikacji zawodowych). Zgodnie z dyrektywą, dyplom architektoniczny spełnia oczekiwania branży budowlanej, a także umożliwia karierę poza Finlandią.... [-]


Master Of Science W Dziedzinie Automatyki I Elektrotechniki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w dziedzinie Automatyki i Elektrotechniki jest szerokim programem wielodyscyplinarne zapewnienie absolwentom o zdolności do pracy i od wielu różnych dziedzin - począwszy od tradycyjnych sektorach inżynierii elektrycznej i energii Inżynierii Biomedycznej, Automatyki i Robotyki. Czerpiąc z szeroko zakrojonych badań w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych, program nauczania jest elastyczny i pozwala studentom uczyć się unikalne połączenie kursów w zależności własnych interesów. [+]

Program Master w Automatyki i Elektrotechniki Program jest szerokie interdyscyplinarne zapewnienie absolwentom o zdolności do pracy i od wielu różnych dziedzin - począwszy od tradycyjnych sektorach inżynierii elektrycznej i energii Inżynierii Biomedycznej, Automatyki i Robotyki. Czerpiąc z szeroko zakrojonych badań w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych, program nauczania jest elastyczny i pozwala studentom uczyć się unikalne połączenie kursów w zależności własnych interesów.

Najważniejsze tematy w programie są trwałość, wydajność np energii, inteligentne systemy transportu; dystrybuowane i systemy sieciowe, np inteligentnej sieci, inteligentne środowisko życia i bezpieczeństwa w rozproszonych / systemach sieciowych; sensing i postrzegania otoczenia, np mikroczujników, postrzeganie maszynowy; Przejście od automatyki do autonomii i osobistej opieki zdrowotnej.... [-]


Master Of Science W Dziedzinie Ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master in Economics rozwija umiejętność zastosowania teorii ekonomicznej do szerokiego zakresu zjawisk ekonomicznych. [+]

Program Master in Economics rozwija umiejętność zastosowania teorii ekonomicznej do szerokiego zakresu zjawisk ekonomicznych.

Program kwalifikuje uczniów do zrozumienia związku między mikro- i makroekonomicznych pytania, a także zobaczyć że istnieje związek przyczynowy pomiędzy takimi pytaniami.

W programie przygotowującym uczniów z odpowiednich narzędzi ekonometrycznych i matematycznych analiz w celu rozwiązania problemów gospodarczych i problemów. Studenci są przygotowani do analizowania, organizowania i skutecznie komunikować swoje analizy.

Badanie Doświadczenie

Program Master in Economics jest tak skonstruowane, aby zapewnić międzynarodowo porównywalnych kwalifikacji i kształcenie kapitału ludzkiego. Program jest szczególnie silne w dziedzinie ekonomii międzynarodowej (w tym rozwój Ekonomii Stosowanej) i mikroekonomii (w tym Środowiska i Energii Handlowej, Pracy i Organizacji Kadr Handlowej, Przemysłowej i teorii gier).... [-]


Master Of Science W Dziedzinie Fizyki Inżynierskiej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Badania in Physics Inżynierii stworzyć podstawę dla aplikacji technologicznych fizyki i otworzyć drzwi do różnych kariery w przemyśle, nauce i badaniach naukowych. [+]

Znajdź nowe rozwiązania na wyzwania kontraktu, która!

Badania in Physics Inżynierii stworzyć podstawę dla aplikacji technologicznych fizyki i otworzyć drzwi do różnych kariery w przemyśle, nauce i badaniach naukowych. Głębokie zrozumienie fizyki i matematyki mogą być stosowane w poszukiwaniu nowych rozwiązań zarówno współczesnych i wyzwań kontraktu,.

Program Master w dziedzinie fizyki Engineering jest silnie zorientowana badaniom. Prawie połowa absolwentów magisterskich dalej w kierunku doktoratu. Badania pola ostrości w zakresie od materiałów eksperymentalne i teoretyczne fizyki do nanofizyki i nanonauki i nowych rozwiązań energetycznych. Program studiów różni się od bardziej klasycznym fizyki uniwersytetu w jego bliskość do betonu, praktycznych pytań badawczych. Jego połączenie z problemów życiowych jest bardzo silny.... [-]


Master Of Science W Dziedzinie Innowacji EIT ICT (Mistrzowska Szkoła Cyfrowa) - Cloud Computing I Usług

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

EIT Cyfrowy Mistrzowska Szkoła oferuje naukę dwóch lat, w którym można wybrać dwa uniwersytety w dwóch różnych krajach europejskich, budując program kursów technicznych w połączeniu z badań innowacji i przedsiębiorczości. [+]

EIT Cyfrowy Mistrzowska Szkoła oferuje naukę dwóch lat, w którym można wybrać dwa uniwersytety w dwóch różnych krajach europejskich, budując program kursów technicznych w połączeniu z badań innowacji i przedsiębiorczości.

Główną z Cloud Computing i usługi skupia się na szerokim zakresie zastosowań, takich jak handel elektroniczny, usługi mobilne, portali społecznościowych, peer-to-peer, systemów i usług sieciowych. Co jest wspólne dla wszystkich tych aplikacji jest to, że źródła informacji i kontrola są zdecentralizowane w sieci i wielu centrach danych i ich podstawowe stają się systemy rozproszone, rekonfiguracji i adaptacyjne. Wszystko to sprawia, że ​​proces rozwoju rozproszonych systemów oprogramowania znacznie bardziej skomplikowane niż w przypadku systemów scentralizowanych.... [-]


Master Of Science W Dziedzinie Innowacji EIT ICT (Mistrzowska Szkoła Cyfrowa) - Interakcja Człowiek-komputer I Projektowania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Computer Human Interaction and Design głównym koncentruje się na badania, projektowania, rozwoju i oceny nowych interfejsów użytkownika i systemów interaktywnych z uwzględnieniem aspektów ludzkich na poznawcze i czuciowo-mechanicznych poziomach, aspekty technologiczne, jak i aspektów biznesowych. [+]

EIT Cyfrowy Mistrzowska Szkoła oferuje naukę dwóch lat, w którym można wybrać dwa uniwersytety w dwóch różnych krajach europejskich, budując program kursów technicznych w połączeniu z badań innowacji i przedsiębiorczości.

Test Human Computer Interaction i Projektowania Głównym skupia się na badania, projektowania, rozwoju i oceny nowych interfejsów użytkownika i systemów interaktywnych z uwzględnieniem aspektów ludzkich na poznawcze i czuciowo-mechanicznych poziomach, aspekty technologiczne, jak i aspektów biznesowych.

Badania obejmują kursy z zakresu projektowania i oceny systemów interaktywnych z silnym naciskiem na techniki projektowania użytkowników skoncentrowanych:... [-]


Master Of Science W Dziedzinie Matematyki I Badań Operacyjnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Celem programu studiów magisterskich w zakresie matematyki i badań operacyjnych jest wyszkolenie ekspertów, którzy mają szeroką wiedzę na temat metod i narzędzi matematycznych, a także umiejętności rozwiązywania problemów, aby mogli skutecznie sprostać trudnym problemom naukowym, przemysłowym, ekonomicznym i środowiskowym. [+]

Rozwiń swoje umiejętności w zakresie matematyki i myślenia systemowego i zaspokojenia przyszłego zapotrzebowania na najlepszych specjalistów w tej dziedzinie!

Celem programu studiów magisterskich z matematyki i badań operacyjnych jest wyszkolenie ekspertów, którzy mają szeroką wiedzę z zakresu metod i narzędzi matematycznych, a także umiejętności rozwiązywania problemów, dzięki czemu mogą skutecznie sprostać trudnym problemom naukowym, przemysłowym, ekonomicznym i środowiskowym.

Podczas programu uczniowie uczą się myśleć matematycznie. Uczą się również budować matematyczne modele rzeczywistości i analizować te modele, opracowując i wdrażając najnowocześniejsze metody i algorytmy. Poprzez wybór kierunku studiów, studenci mogą podkreślić teorię matematyczną, metody obliczeniowe lub umiejętności modelowania i rozwiązywania problemów, które są potrzebne w praktyce.... [-]


Master Of Science W Dziedzinie Nauk Komputerowych, Komunikacyjnych I Informacyjnych - Akustyki I Technologii Audio

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Główną akustyki i audio technologia daje podstawową wiedzę na temat zjawisk akustycznych, ludzkiego słuchu i technologii audio, a także ułatwia studentom zastosowanie wiedzy w praktyce. Akustyka i Audio Technology jest jednym z ośmiu kierunków oferowanych w programie studiów magisterskich w komputerze, Komunikacji i Nauk Informacyjnych (PKT). [+]

Major w Akustyka Audio Technology daje podstawową wiedzę na temat zjawisk akustycznych, ludzkiego słuchu i technologii audio, a także ułatwia studentom zastosowanie wiedzy w praktyce. Akustyka i Audio Technology jest jednym z ośmiu kierunków oferowanych w programie studiów magisterskich w komputerze, Komunikacji i Nauk Informacyjnych (PKT).

Celem głównych jest to, że uczniowie mogą korzystać z ich wyników uczenia się elastycznie w różnych zadań w przemyśle i na uniwersytetach. Na przykład student powinien wiedzieć, dlaczego iw jaki sposób nowoczesne stratne kodeki audio (MP3, AAC) do pracy, albo on / ona powinna być w stanie zmierzyć, zrozumieć percepcyjne aspekty i projektować akustykę sali klasowej lub hałasem. Kilka przykładowych dziedzinach, w których uczniowie są przewidziane są właściwe są nagrania dźwiękowe i reprodukcji, kodowanie audio, technologia muzyki, pomiary akustyczne, aktywnej redukcji szumów, przetwarzanie sygnału audio, do pokoju i budowania akustyki i hałasu w środowisku.... [-]


Master Of Science W Dziedzinie Rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w rachunkowości zapewnia studentom pogłębionej wiedzy w w produkcji i wykorzystania informacji finansowych. Księgowość jest nieocenionym narzędziem do znalezienia racjonalnych zasadach finansowych, praktycznych rozwiązań często złożonych i niejednoznacznych wyzwań menedżerskich. [+]

Program Master w rachunkowości zapewnia studentom pogłębionej wiedzy w w produkcji i wykorzystania informacji finansowych.

Księgowość jest nieocenionym narzędziem do znalezienia racjonalnych zasadach finansowych, praktycznych rozwiązań często złożonych i niejednoznacznych wyzwań menedżerskich. W programie Mistrza Księgowość dowiedzieć się prawdziwie globalnego języka życia gospodarczego i zarządzania przedsiębiorstwem.

Niezawodny, ważne i skupiony informacje finansowe, zarówno dla celów rachunkowości i zarządzania finansowego rachunkowości, ma coraz większe znaczenie w często burzliwych organizacji współczesnych.

badanie Doświadczenie ... [-]

Master Of Science W Europejskim Górnictwie, Minerałów I Programu Ochrony środowiska (emmep)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Europejskie kopalniany, Minerały i Program Środowiska (EMMEP) to program tytuł magistra zorganizowane we współpracy międzynarodowej pomiędzy trzech europejskich wiodących uczelni w górnictwie i Inżynierii zasobów. [+]

Górnictwo Europejskiej, Minerały i środowiska Program (EMMEP) to studia magisterskie organizowane we współpracy międzynarodowej pomiędzy trzech wiodących uczelni w Europie w górnictwie i Zasobów Inżynieria

Uniwersytet Techniczny w Delft (Holandia) Aalto University (Finlandia), Uniwersytet RWTH Aachen (Niemcy)

EMMEP opiera się na mocnych i komplementarnej wiedzy z wymienionych uniwersytetów w badaniach Ziemi nauki i badań. Europejski Kurs Mining (EMC) rozpoczęła się w 1996 roku i do 2014 ponad 700 studentów wzięło udział w programie i są zjednoczeni w dobrze zorganizowanej sieci absolwentów.

Podczas programu studenci dwuletniego magisterskie studia razem w trzech różnych uniwersytetach:... [-]


Master Of Science W Geoinżynierii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Geoinżynierii opiera się na szerokiej gamie dyscyplin, w tym nauk geogra- i materialnych, mechaniki i budowy. Struktury to także fundamenty, drogi, escavations i konstrukcji podziemnych, takich jak tunele. . [+]

Geoinżynierii opiera się na szerokiej gamie dyscyplin, w tym nauk geogra- i materialnych, mechaniki i budowy. Struktury to także fundamenty, drogi, escavations i konstrukcji podziemnych, takich jak tunele.

Większość materiałów budowlanych, przedmioty codziennego użytku domowego, źródła energii i wody podziemne pochodzą z ziemi. Megatrendy jak urbanizacja, zmiany klimatu i coraz częstsze korzystanie z zasobów naturalnych i energii w znacznym stopniu wpływają na nasze życie. Tworzą zarówno wyzwania i możliwości dla geoengineers.

Program Master w Geoinżynierii zapewnia studentom wiedzy, umiejętności i kompetencji, które są potrzebne, aby zrozumieć zachowanie gleby w inżynierii geotechnicznej, skał w inżynierii i górnictwa skalnego i struktur drogowych dla drogownictwa.... [-]


Master Of Science W International Design Business Management - M. Sc. Stopień Naukowy W Dziedzinie Ekonomii I Administracji Biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w International Design Business Management umożliwia studentom działać jako przyszłych światowej klasy specjalistów w globalnym rozwoju biznesu poprzez projektowanie i technologię. [+]

Master's Program in International Design Business Management pomaga stać się przyszłym kreatywnym profesjonalistą w integracji projektowania i technologii z globalnym rozwojem biznesu.

Multidyscyplinarny program International Design Business Management (IDBM) generuje czynniki napędzające zmiany i innowacje, dzięki którym może podejmować inicjatywy i podejmować nowe przedsięwzięcia biznesowe w globalnym środowisku.

Program obejmuje szerzej projektowanie, sposób myślenia i przewagę konkurencyjną, koncentrując się na zarządzaniu produktem, usługami i biznesem, technologią i innowacjami.

Przegląd programu: wielodyscyplinarna społeczność i uczenie się oparte na wyzwaniach... [-]

Master Of Science W Inżynierii Klimatu Zimnego (nordic Master)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Nordic Master zimnej Geoinżynieria Program jest pierwszą kompleksową magistra w dziedzinie inżynierii zimnego klimatu w Europie i daje studentom unikalną możliwość wykonania pracy w terenie i projektów na Grenlandii i Svalbardzie. [+]

Nordic Master zimnej Geoinżynieria Program jest pierwszą kompleksową magistra w dziedzinie inżynierii zimnego klimatu w Europie i daje studentom unikalną możliwość wykonania pracy w terenie i projektów na Grenlandii i Svalbardzie.

Arktyka jest miejscem, w przeciwieństwie nigdzie indziej. Ekosystem jest krucha, pogoda może być trudne, a infrastruktura jest uboga. Warunki te powodują wysokie wymagania inżynierów pracujących here.By rzeczywiście będzie arktycznego Svalbard lub Grenlandii i stosowania ich umiejętności absolwenci uzyskać cenne pierwszej ręki wgląd w pracę jako inżynier w jednej z najtrudniejszych rejonach świata.

Zimna Geoinżynieria ma coraz ważniejszą rolę w celu zapewnienia zrównoważonego rozwoju Arktyki. Nowe szlaki żeglugowe, a także możliwości wydobywcze są pojawiające się w tym regionie. Rozwój nowej branży w regionie arktycznym narasta szybko i obecnie przemysł wymaga inżynierów, którzy mają szczególne kompetencje Arktyki.... [-]


Master Of Science W Inżynierii Przemysłowej I Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w inżynierii przemysłowej i zarządzania (IEM) łączy inżynierii z fundamentów gospodarczych i ludzkich do tworzenia wartości i efektywności. [+]

Skup się na rozwiązywaniu problemów proaktywną i nauczyć się wykorzystywać swoje nastawienie inżynierii w rozwoju firmy!

Program Master w inżynierii przemysłowej i zarządzania (IEM) łączy inżynierii z fundamentów gospodarczych i ludzkich do tworzenia wartości i efektywności. Jedyna w swoim wielodyscyplinarny i integracyjnej istocie, badania IEM zbadania podstaw procesów biznesowych oraz inżynieryjnych i inspirować się nastawienie do rozwoju działalności inżynierskiej. Charakterystyczny celem programu jest edukacja absolwentom wiedzy, umiejętności i woli tworzenia i przekształcania przedsiębiorstw opartych na technologii w nowych lub siedzibę firmy.

... [-]

Master Of Science W Inżynierii środowiska (nordic Master)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Zielone technologie ochrony środowiska i inżynierii są jednymi z najszybciej rozwijających się rynków na świecie, i jest rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania i wielu absolwentów. [+]

Zielone technologie ochrony środowiska i inżynierii są jednymi z najszybciej rozwijających się rynków na świecie, i jest rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania i wielu absolwentów. Adresy stopnia eNviro5Tech wspólne MSc tego popytu poprzez łączenie zasobów, by stworzyć najbardziej kompleksowe stopień w inżynierii środowiska na świecie.

ENviro5Tech mgr jest oferowany przez Nordic Five TechStrategiczny sojusz z pięciu najsilniejszych uczelni technicznych w Skandynawii, z partnerami Dania (DTU), Szwecja (KTH i Chalmers University of Technology), Norwegia (NTNU) i Finlandia (Aalto University), Program obejmuje zestaw 5 predefiniowanych utworów studyjnych prowadzący do podwójne stopni Inżynierii Środowiska. Aplikacja online jest otwarta na DTU usługi wstępu 1 Novemver 2016 - 16 sty 2017.... [-]


Master Of Science W Marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w marketingu koncentruje się wokół marketingu strategicznego, zrównoważonego marketingu, marketingu detalicznego i kultury konsumenckiej. [+]

Program Master in Marketing koncentruje się na marketingu strategicznym, marketingu cyfrowym, marketingu detalicznym i kulturze konsumpcyjnej.

Marketing to sposób myślenia i praktyka, która jest nieodzowna dla wszystkich wymiarów biznesu. W tym programie zdobędziesz dogłębną wiedzę na temat tej filozofii oraz solidne podstawy umiejętności i wiedzy specjalistycznej od najlepszych specjalistów od marketingu.

Przegląd programu: cztery podstawowe kursy i electives

W programie będziesz studiował cztery podstawowe kursy: marketing strategiczny, marketing cyfrowy, marketing detaliczny i kultura konsumencka - więcej informacji na temat tych kursów znajdziesz poniżej.... [-]


Master Of Science W Planowaniu Przestrzennym I Inżynierii Transportu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program ten koncentruje się na przyszłych wyzwaniach związanych ze zrównoważonym budownictwem, rozwiązując aktualne światowe megatrendy, takie jak urbanizacja i potrzeba bardziej ekologicznych miast. Charakterystyczną cechą programu jest skupienie się na szerokiej gamie podejść od codziennego życia ludzi i mobilności do wielkoskalowego myślenia strategicznego i systemowego niezbędnego do kształtowania środowiska zbudowanego. [+]

Miasta stają się coraz bardziej dynamiczne, złożone i fragmentaryczne, a jednocześnie rosną wymagania związane z ich żywością, trwałością, konkurencyjnością i atrakcyjnością.

Nowe wymagania dla miast wymagają nowych umiejętności w zakresie systemowego zrozumienia, rozwiązywania problemów i integracyjnego planowania oraz kształtowania polityki poza sektorowymi granicami.

Program studiów magisterskich w zakresie planowania przestrzennego i inżynierii transportu koncentruje się na przyszłych wyzwaniach związanych ze zrównoważonymi budowami i rozwiązuje aktualne globalne megatrendy, takie jak urbanizacja i potrzeba bardziej ekologicznych miast. Charakterystyczną cechą programu jest nacisk na szeroki wachlarz perspektyw, od codziennego życia ludzi i mobilności po rodzaj wielkoskalowego myślenia strategicznego i systemowego, niezbędnego do kształtowania środowiska zbudowanego.... [-]


Master Of Science W Przemyśle Chemicznym, Biochemicznym I Inżynierii Materiałowej - Biotechnologia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Szkoła Technologii Chemicznej łączy nauk przyrodniczych i technicznych w wyjątkowy sposób. Pozwala to na wyniki naszych badań do rafinacji długą drogę i zastosować w praktyce w postaci gotowych produktów i procesów. Każda innowacja zabezpiecza zarówno nasze odnawialnych i nieodnawialnych zasobów naturalnych w przyszłości. [+]

Szkoła Technologii Chemicznej łączy nauk przyrodniczych i technicznych w wyjątkowy sposób. Pozwala to na wyniki naszych badań do rafinacji długą drogę i zastosować w praktyce w postaci gotowych produktów i procesów. Każda innowacja zabezpiecza zarówno nasze odnawialnych i nieodnawialnych zasobów naturalnych w przyszłości.

Szkoła kształci na wielu odpowiedzialnych przyszłych specjalistów. Mgr i dr absolwentów w pracy technologii w różnych miejscach w największych sektorach przemysłowych w Finlandii, w przemyśle metalowym i elektroniki, przemysłu obróbki drewna, jak również chemiczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne i spożywczym. Badania i nauczanie są obsługiwane przez rozległą międzynarodowej sieci współpracy naukowej i przemysłowej.... [-]


Master Of Science W Przemyśle Chemicznym, Biochemicznym I Inżynierii Materiałowej - Chemia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Szkoła kształci na wielu odpowiedzialnych przyszłych specjalistów. Mgr i dr absolwentów w pracy technologii w różnych miejscach w największych sektorach przemysłowych w Finlandii, w przemyśle metalowym i elektroniki, przemysłu obróbki drewna, jak również chemiczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne i spożywczym. Badania i nauczanie są obsługiwane przez rozległą międzynarodowej sieci współpracy naukowej i przemysłowej. [+]

Szkoła Technologii Chemicznej łączy nauk przyrodniczych i technicznych w wyjątkowy sposób. Pozwala to na wyniki naszych badań do rafinacji długą drogę i zastosować w praktyce w postaci gotowych produktów i procesów. Każda innowacja zabezpiecza zarówno nasze odnawialnych i nieodnawialnych zasobów naturalnych w przyszłości.

Szkoła kształci na wielu odpowiedzialnych przyszłych specjalistów. Mgr i dr absolwentów w pracy technologii w różnych miejscach w największych sektorach przemysłowych w Finlandii, w przemyśle metalowym i elektroniki, przemysłu obróbki drewna, jak również chemiczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne i spożywczym. Badania i nauczanie są obsługiwane przez rozległą międzynarodowej sieci współpracy naukowej i przemysłowej.... [-]


Master Of Science W Przemyśle Chemicznym, Biochemicznym I Inżynierii Materiałowej - Inżynieria Chemiczna I Procesowa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Szkoła Technologii Chemicznej łączy nauk przyrodniczych i technicznych w wyjątkowy sposób. Pozwala to na wyniki naszych badań do rafinacji długą drogę i zastosować w praktyce w postaci gotowych produktów i procesów. Każda innowacja zabezpiecza zarówno nasze odnawialnych i nieodnawialnych zasobów naturalnych w przyszłości. [+]

Szkoła Technologii Chemicznej łączy nauk przyrodniczych i technicznych w wyjątkowy sposób. Pozwala to na wyniki naszych badań do rafinacji długą drogę i zastosować w praktyce w postaci gotowych produktów i procesów. Każda innowacja zabezpiecza zarówno nasze odnawialnych i nieodnawialnych zasobów naturalnych w przyszłości.

Szkoła kształci na wielu odpowiedzialnych przyszłych specjalistów. Mgr i dr absolwentów w pracy technologii w różnych miejscach w największych sektorach przemysłowych w Finlandii, w przemyśle metalowym i elektroniki, przemysłu obróbki drewna, jak również chemiczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne i spożywczym. Badania i nauczanie są obsługiwane przez rozległą międzynarodowej sieci współpracy naukowej i przemysłowej.... [-]


Master Of Science W Przemyśle Chemicznym, Biochemicznym I Inżynierii Materiałowej I Inżynierii - Włókna Polimerowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Wyniki nauczania magistra oparte są na cele określone w edukacji, co prowadzi do Master of Science (technologii), jak określono w regulaminie studiów Szkoły Technologii Chemicznej. Wyniki nauczania stopnia są szczegółowo określone w więk- i oczywiście-konkretne opisy efektów kształcenia. [+]

Szkoła Technologii Chemicznej łączy nauk przyrodniczych i technicznych w wyjątkowy sposób. Pozwala to na wyniki naszych badań do rafinacji długą drogę i zastosować w praktyce w postaci gotowych produktów i procesów. Każda innowacja zabezpiecza zarówno nasze odnawialnych i nieodnawialnych zasobów naturalnych w przyszłości.

Szkoła kształci na wielu odpowiedzialnych przyszłych specjalistów. Mgr i dr absolwentów w pracy technologii w różnych miejscach w największych sektorach przemysłowych w Finlandii, w przemyśle metalowym i elektroniki, przemysłu obróbki drewna, jak również chemiczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne i spożywczym. Badania i nauczanie są obsługiwane przez rozległą międzynarodowej sieci współpracy naukowej i przemysłowej.... [-]


Master Of Science W Sieciach Informatycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w sieci informacyjnych jest trans-dyscyplinarnych program studiów w inżynierii budowlanej na technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) i mediów cyfrowych. Łączy on w sobie dziedziny nauk społecznych, zaawansowanych technologii cyfrowych i biznesu. [+]

Zostań ekspertem w podejściu do człowieka-centered technologii cyfrowych!

Program Master w sieci informacyjnych jest trans-dyscyplinarnych program studiów w inżynierii budowlanej na technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) i mediów cyfrowych. Łączy on w sobie dziedziny nauk społecznych, zaawansowanych technologii cyfrowych i biznesu.

Program zapewnia studentom pełną wiedzę na temat interakcji pomiędzy ludźmi i technologii cyfrowych na indywidualne, grupy, organizacyjne i poziomach społecznych. Dowiesz się o wspólny rozwój technologii cyfrowych i biznesu w nowatorski sposób przez ludzi-centered, współpracy i kreatywnej.

Program studiów ... [-]

Master Of Science W Technologii Budowlanej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w Techniki Budowlanej oferuje studentom kompleksowej wiedzy akademickiej i zawodowej z różnych dyscyplin w ramach inżynierii lądowej i strukturalnej. [+]

Test Program Master w Techniki Budowlanej oferuje studentom kompleksowej wiedzy akademickiej i zawodowej z różnych dyscyplin w ramach inżynierii lądowej i strukturalnej.

inżynieria lądowa i odgrywa kluczową rolę w tworzeniu bezpiecznych i zdrowych zbudowanych środowisk, które są podstawowymi elementami codziennego życia i dobrego samopoczucia. Połączenie globalnych potrzeb w zakresie efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju z cechami dobrego środowiska życia wymaga teoretyczną wiedzę, umiejętności zawodowe i szerokich horyzontach postawę.

Program zajmuje się projektowaniem, budową, użytkowania i konserwacji budowli inżynieryjnych, takich jak budynki i mosty. Z czterech głównych tematów - Techniki Budowlanej, wydajności budynków, nadzory budowlane oraz materiały mineralne - program zapewnia studentom wiedzy i umiejętności niezbędnych dla przyszłych karier w przemyśle, badaniach, edukacji lub organu. W oparciu o poszczególne pozycje, student może specjalizować się taką tematyką jak budowanie zużycia energii, budowanie Technology Services, naprawy i konserwacji, jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń i inżynierii bezpieczeństwa pożarowego.... [-]


Master Of Science W Zaawansowanych Materiałów Do Innowacji I Zrównoważonego Rozwoju (EIT Surowce)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w Zaawansowanych Materiałów dla innowacji i zrównoważonego rozwoju, AMIS, zajmie się tematem podstawienie materiałów krytycznych lub toksycznych w produktach oraz zoptymalizowanej wydajności. [+]

Zdobyć zrozumienia pełnego łańcucha wartości surowców i umysł nastawiony na innowacje i przedsiębiorczość koncentrując się na trwałości.

Program Master w Advanced Materials Innowacji i Zrównoważonego Rozwoju, AMIS zajmie się tematem podstawienie materiałów krytycznych lub toksycznych w produktach oraz zoptymalizowanej wydajności. Będzie ona również obejmować optymalizację łańcucha materialną wycofanych z eksploatacji produktów i projektowania produktów i usług dla gospodarki kołowego - z których wszystkie są głównymi tematami EIT surowców. Podstawowym celem jest dostosowanie metalu i surowców mineralnych. Bio-zasadowej i polimerowe materiały objęte są ze względu na ich potencjał substytucji i innych materiałów w kontekście wielu materiałów recyklingu produktów. Ponadto, program AMIS zawiera solidną pakiet kursów i prac projektowych w zakresie innowacji i przedsiębiorczości.... [-]


Master Of Science W Zaawansowanych Rozwiązań Energetycznych - Zrównoważone Procesy Konwersji Energii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Wczasy w karierze energii dla naszego społeczeństwa? Chcesz brać udział w rozwoju szybko się zmienia, przyszłych systemów energetycznych? Program Master w Advanced Energy Solutions może być idealnie pasuje do Ciebie. [+]

Wczasy w karierze energii dla naszego społeczeństwa? Chcesz brać udział w rozwoju szybko się zmienia, przyszłych systemów energetycznych? Program Master w Advanced Energy Solutions może być idealnie pasuje do Ciebie.

Istnieje stałe przejście w kierunku zrównoważonej energii, która łączy w sobie spryt, elastyczności i efektywności środowiskowej o akceptacji klienta i zaangażowanie. Nowy system energetyczny będzie Złożona mieszanina środków centralnych i lokalnych. Wymaga to nowego myślenia pierwotnych źródeł, produkcji, rynków, przesyłania, wykorzystania i klientów jako producent odbiorników (prosumentów).

Program składa się z czterech kierunków. W każdym z nich, będziesz mieć solidne wykształcenie teoretyczne, dopełniane interdyscyplinarnych badań w celu poszerzenia i pogłębienia zrozumienia wyzwań energetycznych w naszym społeczeństwie.... [-]


Master Of Science W Zaawansowanych Rozwiązań Energetycznych - Zrównoważonych Systemów Energetycznych I Rynków

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master in Advanced Energy Solutions może być idealnie pasuje do Ciebie. Istnieje stałe przejście w kierunku zrównoważonej energii, która łączy w sobie spryt, elastyczności i efektywności środowiskowej o akceptacji klienta i zaangażowanie. Nowy system energetyczny będzie Złożona mieszanina środków centralnych i lokalnych. Wymaga to nowego myślenia pierwotnych źródeł, produkcji, rynków, przesyłania, wykorzystania i klientów jako producent odbiorników (prosumentów). [+]

Program Master in Advanced Energy Solutions może być idealnie pasuje do Ciebie.

Istnieje stałe przejście w kierunku zrównoważonej energii, która łączy w sobie spryt, elastyczności i efektywności środowiskowej o akceptacji klienta i zaangażowanie. Nowy system energetyczny będzie Złożona mieszanina środków centralnych i lokalnych. Wymaga to nowego myślenia pierwotnych źródeł, produkcji, rynków, przesyłania, wykorzystania i klientów jako producent odbiorników (prosumentów).

Program składa się z czterech kierunków. W każdym z nich, będziesz mieć solidne wykształcenie teoretyczne, dopełniane interdyscyplinarnych badań w celu poszerzenia i pogłębienia zrozumienia wyzwań energetycznych w naszym społeczeństwie.... [-]


Master Of Science W Zarządzaniu Globalnym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Master w Global Management (GM) oferuje studentom dwa bardzo prestiżowe kwalifikacje: Magister Ekonomii i Administracji udzielonego przez Aalto University School of Business i CEMS Master in International Management (MIM) udzielonego przez CEMS, w CEMS. [+]

Czy jesteś zainteresowany w budowaniu międzynarodową karierę? Program Global Management z CEMS Master in International Management wyposaża uczniów w umiejętności i know-how potrzebne do działania jako zmieniacze gry w globalnym środowisku biznesowym jutrzejszym.

CEMS - Global jakości CEMS to globalny sojusz z 30 czołowych szkół biznesu, blisko 80 międzynarodowych firm i organizacji pozarządowych, które wspólnie oferują najlepszy w rankingu, międzynarodowej i zorientowanych na praktykę CEMS Master in International Management Program (MIM). Globalnie ponad 1000 studentów zapisać się CEMS MIM każdego roku i istnieje ponad 10 000 absolwentów CEMS 81 narodowości pracujących w 75 krajach. ... [-]

Program Magister W Dziedzinie Zrównoważonego Rozwoju Twórczego - M. Sc. Stopień W Ekonomii I Administracji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

W programie Mistrza twórczego Sustainability studenci uczą się tworzenia nowych zrównoważonych rozwiązań łączących interesy z architektury, projektowania, planowania krajobrazu, nieruchomości i urbanistyki. [+]

W programie Mistrza twórczego Sustainability studenci uczą się tworzenia nowych zrównoważonych rozwiązań łączących interesy z architektury, projektowania, planowania krajobrazu, nieruchomości i urbanistyki.

Do najważniejszych wyzwań rozwoju zrównoważonego rozwoju są związane ze zmianami klimatu, globalnego ubóstwa i nierówności społecznej, ekonomicznej, a także zmian demograficznych i adaptacji do szybkich globalnych zmian gospodarczych.

Globalne i lokalne wyzwania i złożoność przyszłych scenariuszy wymagają wzmocnienia interdyscyplinarnego podejścia oraz na wzajemne powiązania z aspektów ekonomicznych, środowiskowych, społeczno-kulturowych w edukacji.... [-]


Systemy Wbudowane - Master Of Science W Dziedzinie Innowacji EIT ICT (Mistrzowska Szkoła Cyfrowa)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

EIT Cyfrowy Mistrzowska Szkoła oferuje naukę dwóch lat, w którym można wybrać dwa uniwersytety w dwóch różnych krajach europejskich, budując program kursów technicznych w połączeniu z badań innowacji i przedsiębiorczości. [+]

EIT Cyfrowy Mistrzowska Szkoła oferuje naukę dwóch lat, w którym można wybrać dwa uniwersytety w dwóch różnych krajach europejskich, budując program kursów technicznych w połączeniu z badań innowacji i przedsiębiorczości.

Embedded Systems głównym koncentruje się na umożliwieniu technologii i metodologii projektowania w systemach, które są wbudowane jako integralna część większych systemów, przeznaczonych do specyficznych funkcji sterujących urządzeń z różnych elementów elektronicznych i mechanicznych obliczeniowej.

Studenci Embedded Systems dur w Aalto University nabędzie umiejętności do tworzenia aplikacji i usług, które są oparte na technologiach systemów cyber-fizyczne Mobile (CPS). Tematyka obejmować... [-]


Urbanistyka I Planowanie - Magister Inż. Stopień W Architekturze

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Urbanizacja to globalne zjawisko, które determinuje przyszłość naszych społeczeństw. Większość najważniejszych wyzwań współczesnych społeczeństw spotyka się i zajmuje w miastach. Miasta zapewniają ogromne możliwości gospodarcze, techniczne i kulturalne, ale są także miejscem konfliktów społecznych i segregacji, a także problemów środowiskowych i zdrowotnych. Skala takich wyzwań oznacza, że ​​żadna pojedyncza dziedzina badań lub zawodu nie może sobie z nimi poradzić. Rozwój miast wymaga zintegrowanego podejścia. [+]

Urbanistyka i planowanie w architekturze

Urbanizacja to globalne zjawisko, które determinuje przyszłość naszych społeczeństw. Większość najważniejszych wyzwań współczesnych społeczeństw spotyka się i zajmuje w miastach. Miasta zapewniają ogromne możliwości gospodarcze, techniczne i kulturalne, ale są także miejscem konfliktów społecznych i segregacji, a także problemów środowiskowych i zdrowotnych. Skala takich wyzwań oznacza, że ​​żadna pojedyncza dziedzina badań lub zawodu nie może sobie z nimi poradzić. Rozwój miast wymaga zintegrowanego podejścia. W tym celu dwa znaczące fińskie uniwersytety połączyły siły w tym wyjątkowym i interdyscyplinarnym programie magisterskim. Aplikacja poprzez proces rekrutacyjny Uniwersytetu Aalto skierowana jest do osób ubiegających się o licencjat z planowania, architektury, architektury krajobrazu oraz gospodarki miejskiej i nieruchomości.... [-]


Urbanistyka I Planowanie - Magister Inż. Stopień W Architekturze Krajobrazu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Urbanizacja to globalne zjawisko, które determinuje przyszłość naszych społeczeństw. Większość najważniejszych wyzwań współczesnych społeczeństw spotyka się i zajmuje w miastach. Miasta zapewniają ogromne możliwości gospodarcze, techniczne i kulturalne, ale są także miejscem konfliktów społecznych i segregacji, a także problemów środowiskowych i zdrowotnych. Skala takich wyzwań oznacza, że ​​żadna pojedyncza dziedzina badań lub zawodu nie może sobie z nimi poradzić. Rozwój miast wymaga zintegrowanego podejścia. [+]

Urbanistyka i planowanie w architekturze krajobrazu

Urbanizacja to globalne zjawisko, które determinuje przyszłość naszych społeczeństw. Większość najważniejszych wyzwań współczesnych społeczeństw spotyka się i zajmuje w miastach. Miasta zapewniają ogromne możliwości gospodarcze, techniczne i kulturalne, ale są także miejscem konfliktów społecznych i segregacji, a także problemów środowiskowych i zdrowotnych. Skala takich wyzwań oznacza, że ​​żadna pojedyncza dziedzina badań lub zawodu nie może sobie z nimi poradzić. Rozwój miast wymaga zintegrowanego podejścia. W tym celu dwa znaczące fińskie uniwersytety połączyły siły w tym wyjątkowym i interdyscyplinarnym programie magisterskim. Aplikacja poprzez proces rekrutacyjny Uniwersytetu Aalto skierowana jest do osób ubiegających się o licencjat z planowania, architektury, architektury krajobrazu oraz gospodarki miejskiej i nieruchomości.... [-]


Urbanistyka I Planowanie - Magister Inż. Stopień W Technologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Dwa znaczące fińskie uniwersytety, Uniwersytet Aalto i Uniwersytet w Helsinkach połączyły siły w tym wyjątkowym i interdyscyplinarnym programie magisterskim. Uniwersytet Aalto dopuszcza studentów do programu za pośrednictwem trzech kanałów: dla stopni Master of Science (Architecture), Master of Science (Architektura Krajobrazu) i Master of Science (Technology) dla specjalizacji nieruchomości. Specjalizacja w zakresie nieruchomości jest ukierunkowana na kandydatów posiadających tytuł licencjata w dziedzinie planowania, ekonomii miejskiej, nieruchomości lub ekonomii. [+]

Urbanizacja to globalne zjawisko, które determinuje przyszłość naszych społeczeństw. Większość najważniejszych wyzwań współczesnych społeczeństw spotyka się i zajmuje w miastach. Miasta zapewniają ogromne możliwości gospodarcze, techniczne i kulturalne, ale są także miejscem konfliktów społecznych i segregacji, a także problemów środowiskowych i zdrowotnych. Skala takich wyzwań oznacza, że ​​żadna pojedyncza dziedzina badań lub zawodu nie może sobie z nimi poradzić. Rozwój miast wymaga zintegrowanego podejścia.

Dwa znaczące fińskie uniwersytety, Uniwersytet Aalto i Uniwersytet w Helsinkach połączyły siły w tym wyjątkowym i interdyscyplinarnym programie magisterskim. Uniwersytet Aalto dopuszcza studentów do programu za pośrednictwem trzech kanałów: dla stopni Master of Science (Architecture), Master of Science (Architektura Krajobrazu) i Master of Science (Technology) dla specjalizacji nieruchomości. Specjalizacja w zakresie nieruchomości jest ukierunkowana na kandydatów posiadających tytuł licencjata w dziedzinie planowania, ekonomii miejskiej, nieruchomości lub ekonomii.... [-]


Filmy

Aalto University has gained reputation as a mecca of Scandinavian design education. The students have succeeded well in international fashion competitions and work as designers in fashion houses around the world.

Are you interested in a career in the game industry? Then, Aalto University is the right choice for you. You will learn about game design, production, and technology using a project-oriented, hands-on with minds-on approach.

The world population is growing exponentially while the natural resources are decreasing. Therefore, sustainable material development at low cost and minimum environmental impact will be the only way to warrant human wellbeing.

What happens when students of technology, business, arts and design bang their heads together and start to collaborate? This video gives a glimpse of the energetic atmosphere at Product Design Gala 2015.

Kontakt

Aalto University

Adres Otakaari 1 B
02150 Espoo, Finlandia
Strona internetowa http://www.aalto.fi/en/studies/
Telefon +358 9 47001

Adres Helsinki, Finlandia