Przeczytaj oficjalny opis

Lepszy świat dzięki lepszemu przywództwu

Oferujemy unikalne i przewodzące otoczenie do nauki oraz inspirującą platformę wymiany pomysłów i doświadczeń. Umożliwiamy skuteczne kariery i mobilność zawodową doświadczonym ekspertom, doświadczonym menedżerom i przyszłym liderom.

Naszym celem jest przekraczanie oczekiwań poprzez ułatwianie przekształceń organizacyjnych i wykorzystywanie przewagi konkurencyjnej oraz zobowiązujemy się do pomiaru wpływu naszych usług i rozwiązań zarówno w perspektywie krótko- jak i długoterminowej.

- dr Pekka Mattila, dyrektor zarządzający grupy, Aalto University Executive Education Ltd

Nasz wpływ

Naszą misją jest budowanie lepszego świata poprzez lepsze przywództwo. Jesteśmy przede wszystkim napędzani przez wpływ, jaki możemy mieć dzięki naszym programom - na uczestników, ich organizacje, społeczność akademicką i całe społeczeństwo.

Będziesz korzystać z naszych programów, które mają wpływ na twoją pracę, ciebie jako lidera, twoje myślenie i organizację, której jesteś częścią. Pielęgnujemy i rozwijamy wiedzę i umiejętności jednostek oraz wzmacniamy pewność siebie. Nauczysz się rozpoznawać swój potencjał i zdobywać narzędzia do jego osiągnięcia.

Będziesz korzystać z mocnych stron Uniwersytetu Aalto

Aalto University Executive Education wykorzystuje unikalne atuty i dyscypliny uniwersytetu Aalto: przedsiębiorczość i intraprzedsiębiorczość, zarządzanie innowacjami, zarządzanie projektami biznesowymi i innowacje w zarządzaniu, dzięki postępowi technologicznemu.

Dzięki naszej współpracy z Uniwersytetem Aalto, wprowadzamy multidyscyplinarne podejście, najnowszą wiedzę i nowe, innowacyjne metody nauczania do rozwoju ekspertów i liderów, a także zapewniamy wydziałom Aalto sieci i możliwości rozwoju.

Działalność Aalto University Executive Education Ltd zapewnia duży dochód społeczności uniwersyteckiej w różnych formach, takich jak dywidendy, opłaty za wykłady i czynsze. W 2017 r. Ślad finansowy Aalto University Executive Education w społeczności Aalto wyniósł około 3,1 mln EUR (2,6 mln EUR w 2016 r.).

Gwarancja jakości w rankingach i akredytacjach

Monitorowanie różnych akredytacji i rankingów pomoże Ci wybrać program i instytucję, które przeszły twardą kontrolę i zostały potwierdzone jako jedne z najlepszych na świecie instytucji.

Jako część Uniwersytetu Aalto posiadamy "potrójną koronę" akredytacji, trzy najbardziej szanowane akredytacje uniwersytetów biznesowych, przyznawane tylko 0,5% światowych szkół biznesu: AACSB, AMBA i EQUIS.

W 2018 r. Firma Aalto EE zajęła 39. miejsce w światowym rankingu szkół biznesowych Financial Times, które zapewniają edukację dla kadry kierowniczej. W związku z tym jesteśmy w pierwszym procencie światowych dostawców edukacji dla kadry kierowniczej. Jest to gwarancja wysokiej jakości dla Twojej organizacji.

Aalto EE i Uniwersytet Aalto są zaliczane do szeregu rankingów uniwersyteckich każdego roku. Najważniejsze z nich to rozmaite oferty Financial Times; Ranking Europejskiej Szkoły Biznesu, Ranking Edukacji Wykonawczej i Ranking Executive MBA.

Uniwersytety wydziałowe i partnerskie

Łączymy codzienne operacje i multidyscyplinarne badania z pomocą ponad 800 profesorów i ekspertów z całego świata. W Aalto EE inspirują Cię wyjątkowi profesorowie z Uniwersytetu Aalto, nasi pracownicy i wydział wizytujący. Oprócz kwalifikacji akademickich są doskonałymi nauczycielami i mają duże doświadczenie w pracy z menedżerami wyższego szczebla w organizacjach międzynarodowych i przynoszą najnowsze badania przekształcone w wnikliwe modele i struktury, z których mogą korzystać uczestnicy.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Address
Mechelininkatu 3 C
00100 Helsinki, Finlandia