International University Of The Health Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Międzynarodowy Uniwersytet Nauk o Zdrowiu

Misja

IUHS wykorzystuje innowacyjne, niedrogie rozwiązanie do przekształcenia doświadczenie uczenia się i ekonomię leżących u podstaw edukacji medycznej, mając na celu zajęcie się globalnego niedoboru, dystrybucję niesprawiedliwemu i reprezentację demograficzną pracowników służby zdrowia, szczególnie w podstawowej opiece zdrowotnej.

Misja obejmuje przedefiniowania edukacji medycznej tak jest lepiej dostosowane do potrzeb społeczeństwa dzisiaj iw przyszłości. Rzeczywiście, ciągle pytają: "Jak możemy lepiej edukować i rozwijać nowe pokolenie lekarzy i przygotować je do dostarczenia 21. opieki zdrowotnej w szybko zmieniającym się świecie?" Uniwersytet jest motorem przemian społecznych poprzez zwiększenie puli przyszłych lekarzy i pielęgniarki poza wąskie demografii tradycyjnych szkołach medycznych.

Nasze motto - "w servitium Communitatis mundi" oznacza "w służbie społeczności międzynarodowej". Dążymy do realizacji innowacji i zmian w edukacji medycznej w skali globalnej.

zarządzanie

Rada Dyrektorów promuje zdrowy rozwój Międzynarodowego Uniwersytetu Nauk o Zdrowiu w ramach funkcji przewidzianych dla niego, pomagając przekształcić światowego przemysłu edukacji medycznej i wspomagania go w wykonywaniu na wysokim poziomie doskonałości w każdej dziedzinie.

Zarząd zapewnia nadzór i górną wytyczne szczebla do IUHS. W wykonaniu swoich obowiązków i odpowiedzialności, Rada Dyrektorów zapewnia nadzór strategiczny w celu zapewnienia koordynacji, ostrość, rzecznictwo gospodarowania i przywództwa dla różnych IUHS uczących się społeczności.

Licensure

Międzynarodowy Uniwersytet Nauk o Zdrowiu

Założona w 1997 roku, a wraz z absolwentami praktykujących w 22 stanach, Międzynarodowy Uniwersytet Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej jest akredytowany przez rząd Federacji St. Kitts i Nevis (St. Kitts) i figuruje w Światowej Organizacji Zdrowia Światowy katalog uczelni medycznych, 7th Edition. Z ofert, które obecnie utrzymywane w Internecie przez Uniwersytet w Kopenhadze w Avicenna katalogów. W związku z tym w Stanach Zjednoczonych, Komisja Edukacyjna zagranicznych absolwentów medycyny (ECFMG) pozwoli absolwentom IUHS siedzieć do egzaminów licencyjnych (USMLE kroki 1 i 2); i to samo obowiązuje w odniesieniu do procesu przyznawania licencji dla większości innych krajów (tj egzaminów LMCC Kanady, PLAB egzaminu dla Zjednoczonego Królestwa (w zależności od wymagań rezydencyjnych), egzaminy AMC do Australii, etc.). Po zakończeniu procesu rejestracji i niezbędnych egzaminów, ECFMG i jego międzynarodowego podziału ECFMG / EIC będzie zarówno poświadczeń IUHS absolwentów. Wszystkie stosowne dokumenty i linki są w pełni przedstawione w wirtualnej bibliotece internetowej IUHS.

absolwenci poszukujący licensure medyczne w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie lub w innym miejscu należy skontaktować się z odpowiednim indywidualny forum krajowym / państwowej edukacji medycznej i uzyskaniu pozwolenia na informacje dotyczące wymagań licensure obrębie danej jurysdykcji. Studenci chcący uzyskaniu pozwolenia w kraju innym niż Stany Zjednoczone muszą skontaktować się z lekarzem organ regulacyjny tego państwa w celu uzyskania informacji odnoszących się do jego przepisów do uzyskania licencji. Każdy stan indywidualne i kraj reguluje licencję do wykonywania zawodu lekarza w tym stanie lub kraju. Podczas IUHS będą starały się starań, aby wspierać naszych studentów i absolwentów, jest ostatecznie odpowiedzialny studentów i absolwentów ", aby określić i spełnić wymogi licencyjne.

IUHS Różnica

Nowy model edukacji medycznej w 21 wieku

Zrozumienie, że innowacje tworzy trwałą zmianę, IUHS nie jest tradycyjne cegły i zaprawy szkoły. Uniwersytet inwestuje w swoich studentów nie w dużej infrastruktury kapitałochłonnych. Pomyśl o tym, jak szkoły medycznej 3.0.

Aktywne uczenie się

IUHS wykorzystuje innowacje technologiczne i jest na czele nowej wiedzy o tym, jak ludzie uczą. Uniwersytet korzysta przypadki oparte "aktywnego uczenia się" i problemowych skontekstualizować uczenie nauk medycznych w warunkach klinicznych i zwiększenie zrozumienia i retencję.

Aktywna nauka stawia uczniom i ich uczenie się wymaga w środku doświadczenia; stoi w przeciwieństwie do "standardowych" sposobów nauczania, w którym nauczyciele robią większość rozmowy, a uczniowie są pasywne.

Coraz więcej badań stało się jasne, że ogólna jakość nauczania i uczenia się poprawia, gdy uczniowie mają wiele możliwości w celu wyjaśnienia, pytanie, Zastosuj i konsolidacji nowej wiedzy. W rezultacie rola wykład drastycznie zmieniona. Na IUHS wykład nie jest opuszczony, ale instruktorzy stworzyć możliwości dla studentów do angażowania się nowy materiał, służący jako przewodników, aby pomóc im zrozumieć i stosować informacje.

Międzynarodowy Uniwersytet Nauk o Zdrowiu

Korzyści dla aktywnego uczenia się:

  • Poprawa umiejętności krytycznego myślenia
  • Zwiększona przechowywania i transferu nowych informacji
  • zwiększona motywacja
  • Poprawa umiejętności interpersonalne

Wykorzystanie technologii

IUHS uważa, że ​​potrzebne są liczne sposoby Active Learning: interakcja między profesorem i studentów, a wśród studentów powinna być znacznie bardziej płynny i efektywny niż tradycyjny wykład amfiteatr stałej siedziby.

Na IUHS, wstępne kliniczne Program nauki medyczne są dostarczane za pomocą unikalnego zintegrowanego podejścia, które łączy podstawowe organowych opartych przedkliniczne podstawowe nauki dostarczane on-line w interakcji z lokalną stowarzyszonego wydziału klinicznym, którzy dostarczają istotnych ręce na szkolenia, i jeden-to- jedna interakcja z akademickiego zespołu wzmocnionego.

W rezultacie IUHS studenci mogą żyć i uczyć się w środowisku, w którym będą praktyki i uzyskania dostępu do najlepszych wykładowców na całym świecie.

Ponadto Uniwersytet wykorzystuje szereg technologii w całej jej programów do aktywnego angażowania się uczniów w sposób, który bardzo różni się od nazbyt typowej klasy wykładowej, gdzie wykłada się i zawija wszystko studenci gnać się do następnej klasy. Uczelnia wdraża Tablica współpraca w swojej akademickiej platformy dostarczania ułatwienia interaktywnego nauczania i Study Group. Trzon przedklinicznych zajęcia posiadają dwukierunkowe audio, wielopunktowy obsługi wideo, tablicę interaktywną, stosowania i udostępniania pulpitu, multimedialne breakout pokoje oraz nagrania sesji (dostępnego za pośrednictwem Wirtualnej Biblioteki na portalu studenta IUHS). Ponadto Uniwersytet wykorzystuje DxR lekarza, wiodący system edukacji oparty problemem symulator wirtualnego pacjenta jako zintegrowany komponent programu. DxR jest oparty na sieci Web, w pełni interaktywne oprogramowanie do symulacji pacjenta, która testuje i integruje wszystkie elementy spotkania pacjenta. To narzędzie umożliwia IUHS ocenić skuteczność każdego ucznia ze znormalizowanym wirtualnego pacjenta. Wreszcie, Wirtualna Biblioteka jest chroniony hasłem centralny zasób akademicki dla studentów, jak również platformą dla działalności grupy analitycznej.

Międzynarodowy Uniwersytet Nauk o Zdrowiu

Niskie Czesne

IUHS czesne wynosi około $ +80.000 sumie przez 4 lata szkoły medycznej. Jeśli planujemy wchodząc Medycyny Rodzinnej lub jakiejkolwiek innej praktyki, która nie jest sub-specjalność, niskie czesne uczelni oznacza, że ​​nie będą obarczone dużych kredytów po ukończeniu studiów.

Diverse organizacji studenckiej

Jedną z charakterystycznych cech IUHS jest jej różnorodność studentów. Stany Zjednoczone są zróżnicowane i wielokulturowe społeczeństwo z różnych wierzeń i zwyczajów. studenci IUHS korzysta ze środowiska akademickiego, który jest tak zróżnicowana, jak społeczności, w których będą one praktyce. Ponadto, większość amerykańskich szkół medycznych mają nieoficjalne barier wiekowych, zarówno trudne, jeśli nie niemożliwe, dla "dojrzałej" studenta w celu uzyskania akceptacji. IUHS patrzy na studenta w ogólnej ocenie swoje zdolności, by odnieść sukces w szkole medycznej.

IUHS zachęca uczniów do zastosowania ze wszystkich dyscyplin. Kandydaci, którzy ukończyli takie jak asystent lekarza, pielęgniarkę Practitioner, doktor medycyny i Podiatric doktora Chiropraktyki nadrobić znaczną część naszej obecnej studentów i doskonalić w swoich badaniach MD przy IUHS. Jakość Wydziału Akademickiego Ponieważ szkoła nie jest ograniczany przez fizycznej lokalizacji, to ma najlepsze profesorów amerykańskich i międzynarodowych wykładowców kojarzy, którzy cieszyć się częścią globalnej społeczności innowacyjnej.

IUHS wydziału mają odbiorców na całym świecie następnego pokolenia lekarzy, nawiązanie kontaktów i sieci z myślących specjalistów medycznych, cieszyć się elastycznością na wykłady z dowolnego miejsca, i są zdolne do prowadzenia badań lub autora i edytować inne projekty.

Wymagania wstępne

Międzynarodowy Uniwersytet Nauk o Zdrowiu

IUHS jest globalnym Medical School, który docenia różnorodność, która istnieje w środowisk naszego ogólnoświatowej organizacji studenckiej. Wnioskodawcy po nazwie North American licencjat ścieżkę edukacji musi mieć minimum 90 punktów do stopnia, który zawiera wymienione warunki wstępne. Kandydaci z innych jurysdykcji powinny mieć profil kształcenia w zgodzie z lokalnymi wymogami wejścia do szkoły medycznej. Wykonane licencjackich stopni są preferowane. IUHS stopnia medycznego jest przyznawany albo jako MD lub MBBS przy wyborze absolwenta.

University wykazały, że poprzednia podręczniki medyczne i kliniczne doświadczenie sprawia uczniom szczególnie dobrze wykwalifikowanych do kontynuowania stopni MD. Ponadto IUHS wierzy studenci, którzy ukończyli zakaz nauki w takich dziedzinach, jak humanistycznych, inżynierii i prawa przynieść wielką wartość dla lekarzy i zapraszamy tych kandydatów. IUHS oferuje studia przedmedycznej przez które uczniowie mogą zakończyć swoje wymagania wstępne.

Lokalizacje

Basseterre

Address
P.O. Box 1267, Wigley Ave. & Wilkin St.
Basseterre, St. Kitts West Indies

Basseterre, Parafia św. Jerzego Basseterre, Saint Kitts i Nevis

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: