Przeczytaj oficjalny opis

Misją Estońskiego Uniwersytetu Przyrodniczego jest zagwarantowanie zrównoważonego wykorzystania zasobów naturalnych i wzmocnienia rozwoju obszarów wiejskich.

Uniwersytety, podobnie jak ludzie, różnią się od siebie. "Charakter" Uniwersytetu jest przede wszystkim wyrażony w jego odpowiedzialności wobec społeczeństwa - w jego misji.

Estoński Uniwersytet Przyrodniczy jest jedyną uczelnią w Estonii, której priorytety w działalności akademickiej i badawczej zapewniają zrównoważony rozwój zasobów naturalnych niezbędnych do istnienia Człowieka, a także zachowanie dziedzictwa i siedliska.

W odpowiedzi na potrzeby społeczeństwa, Estoński Uniwersytet Przyrodniczy stał się bardziej aktualny, opracowany w oparciu o istniejące programy i otworzył nowe specjalności. Zwiększona konkurencja o wolne miejsca pracy odzwierciedla popularność tych specjalności.

Estoński Uniwersytet Przyrodniczy jest centrum badań i rozwoju w takich dziedzinach jak rolnictwo, leśnictwo, nauki o zwierzętach, weterynarii, życia na wsi i gospodarki, nauki o żywności i technologie przyjazne dla środowiska.

Nasz Uniwersytet podejmuje szczery wysiłek, aby przekształcić się z tradycyjnego uniwersytetu czysto rolniczego w otwarty uniwersytet Europejskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Estoński Uniwersytet Przyrodniczy ma na celu zagwarantowanie swoim studentom szerokiej edukacji opartej na badaniach naukowych.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Estonian University of Life Sciences

Architektura Krajobrazu skupia się na interwencję w krajobraz poprzez planowanie, zarządzanie i projektowanie. Międzynarodowy Program Master Architektury Krajobrazu jest ... [+]

Międzynarodowy Program Mistrz Architektury Krajobrazu jest zjednoczona wokół pojęcia krajobraz, który jest zazwyczaj rozumiana na zewnątrz pomieszczeń, środowisk i miejsc, relacje między ludźmi i tych przestrzeni, środowisk i miejsc, zarówno w zakresie działań i percepcji. Architektura Krajobrazu dotyczy krajobrazów wszystkich typów, zarówno miejskich, jak i wiejskich, oraz na wszystkich skalach od najmniejszej otwartej przestrzeni w regionie.

Cel: Głównym celem jest umożliwienie studentom do wykonywania zawodu architektów krajobrazu, przede wszystkim przez Europejską Federację Architektury Krajobrazu (EFLA) akredytacji. Program jest przeznaczony do refleksji proces boloński i UE kryteria EFLA.... [-]

Estonia Tartu
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Estonian University of Life Sciences: Student Life

Estonian University of Life Sciences
Address
Estonian University of Life Sciences Kreutzwaldi 1
51014 Tartu, Tartu County, Estonia
Witryna
Telefon
+372 731 3001