Estonian Aviation Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Estońska Akademia Lotnicza została założona w 1993 roku z myślą o szkoleniu specjalistów lotnictwa, rozwój kultury narodowej lotnictwo lotnictwo i promowanie nauki i badań w zakresie współpracy międzynarodowej. Od 1996 roku państwowe finansowane uczniowie zostali przeszkoleni na wyższym poziomie edukacyjnym.

W naszej Akademii jest możliwe, aby studiować według krajowym i międzynarodowym w pełni akredytowane programów nauczania. Zgodność procesu studiów z wymogami lotnictwa uznanych i zaakceptowanych przez międzynarodową społeczność lotnictwa gwarantuje certyfikatów wydanych przez Estoński Administracji Lotnictwa Cywilnego.

Przyznajemy studentów na podstawie wykształcenia średniego. Czas trwania studiów wynosi cztery lata i badania są bezpłatne. Programy nauczania zostały podzielone na moduły, tak aby proces badania bardziej elastyczne i umożliwić zmienić kolejność na specjalne okazje. Jako podstawowe szkolenie technika jest realizowany we współpracy z uniwersytetami i szkolenia estońskich specjalności odbywa się we współpracy z instytucjami lotniczych, gwarantujemy najlepsze szkolenie dostępne na rynku. Praktyki organizowane jest w przedsiębiorstwach lotniczych zarówno w Estonii, jak i za granicą.

Jak w Akademii uważają, że uczenie się przez całe życie jest kluczem do sukcesu, zapewniamy możliwość kontynuowania studiów na poziomie magisterskich oraz kursów doskonalenia zawodowego dla osób zajmujących się lotnictwem.

Obecnie można powiedzieć, że Estońska Akademia Lotnicza jest najlepiej wyposażony instytucja szkolnictwa lotniczego w krajach bałtyckich. Jesteśmy dumni z naszych współczesnych laboratoriach i szybko rozwijającego się kompleksu symulatora.

Nasi uczniowie są w ścisłym kontakcie z ich niedoszłych pracodawców od samego początku swoich studiów. Programy nauczania zostały opracowane we współpracy z różnymi instytucjami estońskich lotnictwa, których przedstawiciele mają również coś do powiedzenia w Akademii Rady Radców.

Zasada mamy zawsze następnie jest "pierwszej jakości!" Dlatego duży nacisk został położony na rozwój systemu jakości, staramy się zaoferować naszym studentom najlepsze wykształcenie w najlepszych środowisku uczenia się możliwe.

Lokalizacje

Ülenurme

Address
Lennu 40, Reola küla,
Ülenurme vald

61707 Ülenurme, Hrabstwo Tartu, Estonia

Programy

Ta szkoła oferuje również: