Open UIDE

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

OpenUIDE został stworzony w celu bycia Uniwersytetem Referencyjnym w Obszarze Andyjskim. Wspierany i wspierany przez Międzynarodowy Uniwersytet Ekwadorski, młody, innowacyjny, pozytywny, proaktywny i wizjonerski uniwersytet.

UIDE w niecałe dwie dekady zbudował jeden z najpiękniejszych kampusów w Ameryce Łacińskiej, założył biura w różnych miastach Ekwadoru i umocnił ważne międzynarodowe powiązania ze światowej sławy instytucjami edukacyjnymi.

Teraz proponuje się, za pomocą nowych technologii, wysokiej jakości ofertę szkoleń na odległość we współpracy z jedną z najbardziej prestiżowych internetowych szkół biznesu w Europie, instytucją akademicką IMF.

UIDE, we współpracy z instytucją akademicką IMF, postanawia postawić na wirtualne szkolenie, aw 2018 r. Stanowią one podstawę do stworzenia OpenUIDE do tworzenia szkolnictwa wyższego i jako instytucji referencyjnej w wirtualnych mistrzach w regionie andyjskim.

Związek obu instytucji stanowi kamień milowy w sektorze edukacji, łącząc teoretyczne i regulowane szkolenie uniwersytetu z wizją i praktycznym doświadczeniem szkoły biznesu o międzynarodowym zasięgu. Związek ten oferuje studentom dostęp do wysokiej jakości szkoleń wirtualnych i międzynarodowych.

IMF Academic Institution to międzynarodowa szkoła biznesu, która od momentu powstania w 2001 r. Wybrała wysokiej jakości szkolenia z programami, które mają akademickie wsparcie uniwersytetów dostosowane do Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego (EHEA).

Szkoła ma obszerny katalog oficjalnych i zawodowych mistrzów oraz ponad 900 kursów prowadzonych przez wydział lekarzy i specjalistów z dużym doświadczeniem w każdej z jego branż.

Obecnie instytucja akademicka MFW ma biura w Ameryce Łacińskiej i Europie oraz umowy z uniwersytetami na pięciu kontynentach.together now John Schnobrich / Unsplash

Statuty

misja

Wizją OpenUIDE jest bycie międzynarodowym punktem odniesienia w szkoleniu online specjalistów w obszarach technicznych w regionie Andyjskim, dla udanego życia.

widok

Być jednym z najlepszych uniwersytetów w Ameryce Łacińskiej do 2035 roku i przyczynić się do integracji kontynentu amerykańskiego.

metodologia

OpenUIDE przedstawia elastyczną metodologię opartą na modułowych planach szkoleniowych. Zaprojektowany, aby móc stopniowo zdobywać umiejętności i ukończyć szkolenie w tym samym roku akademickim.

Wpadliśmy na pomysł zaoferowania edukacji dostępnej dla każdego, w każdej sytuacji.

Metodologia online Wirtualne zajęcia na żywo Wirtualny kampus Biblioteka wirtualna
Uzyskaj dostęp do agendy z naszego wirtualnego kampusu. Dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy metodologię zbliżoną do studenta dzięki podstawowym punktom naszej metodologii. Możesz je więc zobaczyć za pomocą tylko jednego dostępu do Internetu. Słuchaj, pytaj i rozmawiaj z nauczycielem za pośrednictwem interaktywnej platformy. Jeśli opuściłeś klasę lub chciałbyś ją zobaczyć ponownie, możesz uzyskać do niej dostęp z samego kampusu OpenUIDE. Dostęp w dowolnym momencie do wszystkich treści szkoleniowych, z możliwością przeglądania nas za pomocą samego narzędzia 2.0 lub pobierania ich w formacie PDF. Współpracuj i współpracuj z kolegami z klasy i nauczycielami poprzez dyskusje i grupy dyskusyjne, na forach i czatach. Skorzystaj z odczytów, studiów przypadków i studiów przypadków z możliwością samooceny testów. Więcej treści edukacyjnych online, ponad 9 000 referencji od ponad 120 wyspecjalizowanych wydawców związanych ze światem biznesu. Format wirtualny pozwala podkreślać, dodawać notatki lub modyfikować sposób wyświetlania tekstu w ramach misji promowania nauki.
Nieograniczone korepetycje Masterclass and Networking Studium przypadku
Ma wsparcie osobistego nauczyciela i dostęp do profesjonalnych nauczycieli sektora, z którymi można wykonywać samouczki dotyczące e-twarzy i kontaktować się przez czaty, fora, telefon lub e-mail. Istotną częścią świata szkoleń są sieci kontaktowe. W MFW ułatwiamy ci tworzenie własnej sieci z kolegami i profesjonalistami z sektora poprzez zaproszenia na seminaria internetowe, okrągłe stoły i wszelkiego rodzaju bieżące wydarzenia. Każdy moduł jest rzutowany na studium przypadku, prawdziwą i obecną firmę Amadeus, z której będą badać swoje dane i okoliczności. Praca z perspektywy każdego przedmiotu podczas studiów pozwala mu rozwinąć globalną wizję świata firmy.

Przejrzystość

Od samego początku kierujemy się filozofią: każdy ma prawo do szkolenia o najwyższej jakości po skorygowanej cenie. Ułatwiamy tę możliwość, zarówno prywatnym studentom, jak i firmom, oferując programy w przystępnych cenach poparte głównymi akredytacjami jakości. Z tego powodu OpenUIDE pracował nad opracowaniem szerokiego katalogu, który dostosowuje się do potrzeb rynku i klienta, oferując zarządzanie dotacjami i dotacjami na naukę.Laptop and notepad Nick Morrison / Unsplash

filozofia

Jakość

Wizją OpenUIDE jest bycie międzynarodowym punktem odniesienia w szkoleniu online specjalistów w obszarach technicznych w regionie Andyjskim, dla udanego życia.

technologia

Być jednym z najlepszych uniwersytetów w Ameryce Łacińskiej do 2035 roku i przyczynić się do integracji kontynentu amerykańskiego.

Dekalog

 1. Walcz o pokój, wolność i demokrację
 2. Promuj rozwój wiarygodnych instytucji w Ekwadorze i Ameryce Łacińskiej
 3. Przyczynić się do stworzenia wizji przyszłości kraju i osoby
 4. Trenuj przedsiębiorców. Zwiększ kreatywność, innowacje i przedsiębiorczość
 5. Szanuj prawa innych i prawo
 6. Walcz o pewność prawa w Ekwadorze i Ameryce Łacińskiej
 7. Promuj etykę i walkę z korupcją
 8. Rozwijajcie poczucie solidarności
 9. Rozpoznawaj zalety innych
 10. Promuj produktywną pracę

dobra praktyka

Od OpenUIDE promujemy integralną formację ucznia poprzez dobre praktyki szkoleniowe.

 1. Naucz się uczyć: zdobądź nawyki czytania, nauki i badań
 2. Żyj z wartościami
 3. Bądź proaktywny, pozytywny
 4. Opanuj język hiszpański i biegłość w języku angielskim lub w drugim języku i informatyce
 5. Odpowiedzialność za szkolenie: zaangażowanie w naukę, punktualność, odpowiedzialność i etyka

Lokalizacje

Quito

Address
Calle Javier Arauz 111 y Germán Alemán
170135 Quito, Pichincha, Ekwador

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium