Przeczytaj oficjalny opis

ADEN jest międzynarodową siecią edukacyjną akredytację ACBSP, której główną działalnością jest jego School of Business, założona w 1992 roku. To koncentruje się na rozwoju zawodowego kadry kierowniczej i menedżerów biznesowych, zarówno jako modalności e-learningu; i obecnie posiada 26 oddziałów rozmieszczonych w 17 krajach w Ameryce Łacińskiej i Europie.

Siedziba firmy znajduje się w Av.Abraham Licoln, jednej z głównych arterii stolicy Ekwadoru, uważany za stolicę gospodarczą kraju. Jest to tętniące życiem miasto, w dzielnicy handlowej, z dużych osiedli i centrów handlowych; posiadające szeroki i zróżnicowany działalności gospodarczej.

Quito jest również bardzo zajęty miasta w dziedzinie handlowej, podkreślając duże i nowoczesne centra handlowe, sklepy tekstylia, rękodzieła i pamiątek, dużych sieci handlowych, sklepów ze sprzętem, apteki, itp Działalność gospodarcza jest zróżnicowana.

Zdajemy sobie sprawę, że trening dzisiaj, to jest przestrzeń pomiędzy życiem osobistym i życiu zawodowym. Dlatego mamy jasny cel: doprowadzić doświadczenie szkoleniowe w biznesie, który dodaje wartości we wszystkich wymiarach.

MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY

W ramach projektu edukacyjnego dla naszego Allumni opracowaliśmy serię warsztatów międzynarodowych, które odbędzie się w następujących miastach: Miami, Panamą i Bogocie.

Globalizacja, konkurencja i technologia zaciera granice działalności. W ciągu tygodnia akademickiego, narzędzia do zarządzania, które dają harmonię i synchronizację między różnymi zmiennymi uczestniczących w międzynarodowej działalności koncertowej są świadczone.

Teoria i praktyka w geopolitycznych, handlowych, procesów finansowych jest zintegrowany i humanitarne zarządzanie zespołów międzykulturowych. Co należy spodziewać się tego kursu jest wizja kierunku, to jest decyzja polityczna o decyzje dotyczące zarządzania i decyzje operacyjne.

Kurs będzie trwał od debatowali ekspozycji, z realnymi przykładami i "na żywo" od idei, sytuacji i planteos generowanych przez studentów w prawdziwym życiu, i połączyć z pojęciami podniesionych w tych samych przypadkach kursu.

Celem jest osiągnięcie forum dialogu, tworzenia sieci i wymiany nowych trendów w świecie biznesu.

Warsztaty odbywają się w różnych miastach w różnych miesiącach:

PanamaMiesiąc lipiec

BogotaMiesiąc wrzesień

MiamiMiesiąc październik

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański