Przeczytaj oficjalny opis

The Royal Danish Academy of Music jest najstarszym Akademii Muzycznej w Danii. Jest to dynamiczny i wyrazisty artystyczny instytucja edukacyjna, koncentruje się na nauczaniu, który liczy wśród swoich głównych zadań na celu stały rozwój muzyki klasycznej i zwiększyć swoje znaczenie na bieżąco, w środkowej części współczesnego musicalu i życia kulturalnego. Akademia ma szeroki zakres muzyczne i stylistyczne, począwszy od muzyki dawnej do klasyczno-romantyczny, jak i nowszym oraz nowej muzyki współczesnej, w tym składu muzyka jutra. Większość kursów Akademii skierowane są do wykonania na najwyższym poziomie, a wielu także przygotowanie pedagogiczne w celu profesjonalnego nauczania muzyki. Oprócz czysto instrumentalista i wokalista programów, dostępnych w ramach kursów specjalistycznych z zakresu nauczania muzyki, Kompozycji, Dyrygentury i muzyki kościelnej są również, jak również kierunek nagrywania. W ostatnich latach, szeroki zakres współpracy i praktyczne szkolenia umów nasiliły powiązania z rynkiem pracy i przyczyniły się do dobrej statystyki zatrudnienia dla naszych absolwentów. Podstawowe działania artystyczne Akademii znaleźć wyraz w kompleksowym i bogato zróżnicowanych koncertów, a także głośnych projektów w ramach prac rozwojowych edukacyjnej i artystycznej, badań. Szeroka sieć kontaktów międzynarodowych i partnerów dopełnia obraz utworzony przez wielu zaangażowanych nauczycieli Akademii i innych pracowników - a przede wszystkim przez duże ciała utalentowanych uczniów, którzy tworzą serce to wszystko. Od lata 2008 roku Royal Danish Academy of Music został umieszczony w otoczeniu wybitnych architektonicznych w Rosenørns Allé 22. W poprzednim roku, piękne i atmosferycznych budynki zaprojektowane przez architekta Vilhelm Lauritzen poddany gruntownej renowacji i przebudowy, który przekształcił je z centrum radiowego w nowoczesną Akademię Muzyczną. Rezultatem jest kompleksem wysokiej jakości międzynarodowym, z dużą ilością miejsca dla nauczania i próby, a także oferowanie unikalnych koncertów i produkcji możliwości.  

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

The Royal Danish Academy of Music

Edukacja w obrębie muzyki klasycznej, która ma na kierunku kariery jako zawodowy muzyk / wokalista lub zawodowego nauczyciela instrumentalna / głosowej ... ... [+]

Master of Music - Instrumental / Voice

Edukacja w obrębie muzyki klasycznej, która ma na kierunku kariery jako zawodowy muzyk / wokalista lub zawodowego nauczyciela instrumentalna / głosowej.

Nazwa: Master of Music - Instrumental / Voice Typ: Master Długość: 2 lat Europejskie kredyty: 120 punktów Język Angielski

Istnieje 5 różnych linii:

Orkiestra Fortepian Akordeon Gitara Głos

Nauczanie waha się od lekcji indywidualnych, wykłady i nauki w klasie. Ponadto, istnieją kursy mistrzowskie, muzyka kameralna i inne specyficzne tematy dla różnych linii.

Ukończenie programu studiów Mistrz przyznaje tytuł Master of muzyki.

Wymagania kwalifikacyjne... [-]

Dania Copenhagen
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku