The Royal Academy of Music - Det Jyske Musikkonservatorium

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Royal Academy of Music w kształcie, jak to jest dzisiaj została spowodowana w 2010 roku w wyniku fuzji pomiędzy The Royal Academy of Music w Aarhus, założona w 1927 roku i The Academy of Music, Aalborg, założona w 1930 roku. Ale jeśli nurkować w annałach historii, okaże się, że to nie jest tak dużo, fuzja jako powrót do pierwotnej postaci instytucji. Akademia została założona w Aalborgu w północnej wydziału Akademii w Aarhus, trzy lata później, i obie zostały założone przez Johan Nilsson i jego żona Magda. Oznacza to, że po 80 latach rozłąki obie instytucje zostały połączone w 2010 roku stać się dwa wydziały tej samej uczelni. Royal Academy of Music, Aarhus / Aalborg jest instytucją państwową pod patronatem Ministerstwa Kultury Duńskiej, oskarżonych o odpowiedzialności za dokształcania w muzyce, jak i za wkład w inny sposób do promocji kultury muzycznej w Danii.

Programy Programy nadano najwyższy status, zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Oznacza to, że mierzą się z najlepszymi porównywalnych kursów w ofercie za granicą. Szkolimy studentów do kariery zawodowych muzyków, i, w zależności od przebiegu podjętych, absolwentów zarówno jako wykonawców solowych lub nauczycieli muzyki.

Nauczanie Nacisk nauczania jest na pracy solowej z instrumentu lub głosu, ale jest też zespół gry i wiele przedmiotów dodatkowych. Dla tych, studia, aby stać nauczycieli muzyki, zwłaszcza wagę przywiązuje się do pedagogiki muzycznej i przedmiotów komunikacyjnych. Nasz zespół nauczycieli jest aktywna i zaangażowana, i oczekujemy, że nasi uczniowie wykazują te same cechy. Jesteśmy elastyczni, ale przywiązują wagę do dyscypliny i współpracy jako ważnych elementów szkolenia profesjonalnych muzyków i nauczycieli muzyki.

Lokalizacje

Aarhus

Address
The Royal Academy of Music Skovgaardsgade 2C
DK-8000 Aarhus, Dania

Helsinki

Address
Helsinki, Finlandia

Sztokholm

Address
Sztokholm, Okręg Sztokholmski, Szwecja

Malmö

Address
Malmö, Hrabstwo Skania, Szwecja