Przeczytaj oficjalny opis

DTU

Korzyści dla społeczeństwa w skali globalnej

Przez prawie dwa stulecia DTU, Uniwersytet Techniczny w Danii, był oddany realizacji wizji HC Ørsteda - ojca elektromagnetyzmu - który założył uniwersytet w 1829 roku, aby rozwijać i tworzyć wartość wykorzystując nauki przyrodnicze i nauki techniczne, by przynosić korzyści społeczeństwu.

Dziś DTU jest zaliczana do czołowych uniwersytetów technicznych w Europie, nadal ustanawia nowe rekordy w liczbie publikacji i stale zwiększa i rozwija nasze partnerstwo z przemysłem oraz zadania realizowane przez naukowe doradztwo DTU.

Liczba rekrutacji studentów jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej i po raz jedenasty z rzędu otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń od studentów, którzy chcą zdobyć dyplom z elitarnej uczelni technicznej o globalnym zasięgu.

Wymiar międzynarodowy ma kluczowe znaczenie dla DTU. W 2014 r. Powitaliśmy 538 studentów z zagranicy w naszych programach magisterskich, połowa naszych doktorantów jest rekrutowana z zagranicy, a ponad jedna trzecia naszej kadry naukowej to wysoko wykwalifikowani naukowcy o międzynarodowym doświadczeniu. Ponadto nadal rośnie zakres i intensywność naszej współpracy z innymi wiodącymi uczelniami technicznymi na całym świecie.

DTU prowadzi międzynarodowe programy wymiany edukacyjnej z ponad 200 uniwersytetami na całym świecie i cieszy się bliską współpracą badawczą z naszymi partnerami, oprócz badań budowlanych i programów edukacyjnych z Nordic Five Tech Alliance, Euro Tech University Alliance, KAIST w Korei Południowej, Sino -Danish Center w Pekinie, Rensselaer w USA i Nanyang w Singapurze.

Informacje o programach MSc DTU

DTU oferuje programy magisterskie prowadzone w języku angielskim dla prawie wszystkich obszarów badawczych, oferując studentom najszerszy możliwy wybór. Struktura i zawartość różnych programów odzwierciedlają status DTU jako jednej z najwyższych europejskich uczelni technicznych.

Za pośrednictwem zalecanych kierunków studiów / obszarów tematycznych, programów International MSc, programów Erasmus Mundus i Honours, programy magisterskie DTU oferują szeroką gamę programów nauczania - od wysoce wyspecjalizowanego do szerszego i bardziej wszechstronnego profilu edukacyjnego.

Aby uzyskać więcej informacji, proszę skontaktować się z Wydziałem Spraw Międzynarodowych lub profesorem odpowiedzialnym za dany program magisterski.

Struktura programu MSc

Program studiów magisterskich jest opartym na badaniach programem technologicznym na poziomie elitarnym, mającym na celu zakwalifikowanie absolwenta do zajmowania obszernej wiedzy pozycji w branży i sektorze biznesowym oraz ogólnie w społeczeństwie. Absolwenci uzyskują tytuł Master of Science in Engineering w danej dziedzinie inżynierii.

FLAGMODEL

Mgr jest dwuletnim programem o nakładzie 120 punktów ECTS. Programy magisterskie DTU obejmują większość nowoczesnych dziedzin inżynierii i są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Programy obejmują cztery kategorie kursów: Kompetencje ogólne, Specjalizacja technologiczna, Electives and Thesis.

Kompetencje ogólne

Programy magisterskie obejmują szereg kursów ogólnych kompetencji. Zostały one zaprojektowane w celu zaoferowania studentom zakresu umiejętności niezbędnych do sprostania złożonym wyzwaniom kariery inżynierskiej, w tym zarządzania projektem, pracy zespołowej, komunikacji, rozwiązywania problemów i planowania zasobów. Wszystkie te umiejętności są nauczane w dziedzinie badań studenta i należą do następujących kategorii:

  • Ogólne kompetencje inżynierskie
    Nauczysz się łączyć aplikacje i rozwój technologii z zarządzaniem finansami, zarządzaniem i organizacją. Co najważniejsze, uczysz się, jak używać swoich kwalifikacji i technologicznego know-how w kontekście zawodowym i społecznym.
  • Kompetencje syntezy
    Nauczysz się definiować i dostarczać rozwiązania otwartego problemu. Możesz być częścią zespołu interdyscyplinarnego i zostanie przeszkolony w zakresie komunikacji i współpracy.
  • Kompetencje normatywne
    Poznasz zestaw podstawowych dyscyplin wspólnych dla wszystkich technicznych aspektów inżynierii w określonej dziedzinie.

Specjalizacja technologii

Ta grupa kursów zapewnia dogłębną wiedzę akademicką i techniczną niezbędną do uzyskania najnowocześniejszych kompetencji w określonej dziedzinie inżynierii. Łącząc kurs specjalizacji w zakresie technologii z odpowiednimi zajęciami do wyboru, możesz stworzyć własny inspirujący i bardzo indywidualny program studiów.

Electives

Ważnym aspektem programów magisterskich DTU jest znaczna liczba przedmiotów do wyboru. Tutaj możesz realizować własne zainteresowania naukowe i zawodowe. Zasadniczo możesz wybierać spośród ponad 400 różnych kursów DTU.

Praca dyplomowa

Praca magisterska oznacza ukończenie dwuletniego programu mgr. Projekt badawczy jest najczęściej realizowany w DTU, aw wielu przypadkach we współpracy z jednym z naszych licznych partnerów przemysłowych. Wszystkie projekty obejmują elementy badań podstawowych, innowacji i zastosowania.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Technical University of Denmark (DTU) Graduate Programs

Program Magister fizyki i nanotechnologii skupia się na fizyce jako podstawa nowoczesnej technologii. Szczelina między badań naukowych i technologicznych przełomów jest z ... [+]

Test Program Magister fizyki i nanotechnologii skupia się na fizyce jako podstawy nowoczesnej technologii.

Szczelina między badań naukowych i technologicznych przełomów jest zwężenie. Dlatego w takich dziedzinach, jak nanotechnologia i zrównoważonej energii, istnieje rosnące zapotrzebowanie na inżynierów, którzy mogą łączyć rzetelną wiedzę naukową z rozległymi umiejętności inżynierskich.

Program studiów koncentruje

Test Program Magister fizyki i nanotechnologii obejmuje szeroki zakres technik technologicznych, teoretycznych i doświadczalnych w fizyce współczesnej. Wnioski obejmują różne tematy, takie jak rozwój materiałów nanostrukturalnych skrojone na miarę elektryczne, magnetyczne, optyczne, mechaniczne i chemiczne właściwości, produkcji i integracji nano- i mikro elementów w projektowaniu systemów, modelowania złożonych systemów biologicznych, optycznego przetwarzania danych i transfer, a rozwój technologii pozyskiwania, przechowywania i przetwarzania zrównoważonych energetycznie ogniw paliwowych i technologii np wodoru.... [-]

Dania Lyngby
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Technical University of Denmark (DTU) Graduate Programs

Z tytułem magistra Aquatic Science and Technology, można przyczynić się do trwałego zbioru i produkcji ryb i skorupiaków, ryb, oceny i zarządzania poziomem wpływu człowie ... [+]

Z tytułem magistra Aquatic Science and Technology, można przyczynić się do trwałego zbioru i produkcji ryb i skorupiaków, ryb, oceny i zarządzania poziomem wpływu człowieka i zmian środowiskowych, jak również nowatorskich badań w ekosystemach wodnych, cechy ich mieszkańców, a ich wpływ na globalny klimat.

Dwie trzecie powierzchni Ziemi jest pokryte wodą i mórz, jezior, strumieni i odgrywają kluczową rolę w regulowaniu Biogeografia naszej planety i klimatu oraz zachowania różnorodności biologicznej. Co więcej, znaczna część światowej populacji jest zależne od rybołówstwa i akwakultury jako źródło pożywienia lub dochodu oraz "błękitnego wzrostu" dysponuje wysoko na agendzie politycznej UE.... [-]

Dania Lyngby
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Technical University of Denmark (DTU) Graduate Programs

DTU jest jednym z niewielu europejskich uniwersytetów oferujących program mgr przeznaczony wyłącznie do transportu i logistyki. Program studiów trwa podejście do modelu o ... [+]

Test Program Magister Transportu i Logistyki został zaprojektowany, aby dać Ci wszystkie niezbędne kwalifikacje do opracowania, analizy i zarządzania zaawansowanych systemów transportowych i logistycznych.

Ten mgr programy daje podejść metodologicznych do rozwiązania transportowe i logistyczne wyzwania społeczeństwa za pomocą state-of-the-art narzędzia optymalizacyjne, instrumenty zrównoważonego planowania, zaawansowanych technik modelowania i niezawodne metody oceny.

To pozwala absolwentom podjęcie pracy na wysokim poziomie w sektorze transportowym, na przykład w branży transportowej, w charakterze konsultantów lub zatrudnionych w organizacjach publicznych. Biorąc pod uwagę powszechność narzędzi analitycznych, absolwenci są również atrakcyjne dla sektorów spoza obszaru transportowego, gdzie umiejętności analityczne i zdolność do analizy i syntezy są wymagane skomplikowane systemy.... [-]

Dania Lyngby
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
DTU
Anker Engelunds Vej 1
Building 101A

Lyngby, 2800 DK
Social Media