University of Southern Denmark

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Southern Denmark

University of Southern Denmark liczy ponad 20 000 studentów i ponad 3200 pracowników. Uniwersytet oferuje nauczanie i badania w 6 kampusach położonych w Fionii, na południu Jutlandii, na zachód od Zelandii oraz w stolicy - w Odense, Kolding, Esbjerg, Sønderborg, Slagelse i Kopenhadze.

University of Southern Denmark utworzył instytucję wyższego poziomu badań i edukacji, która zapewnia pierwszorzędne możliwości edukacyjne i jest partnerem współpracy zarówno dla publicznych, jak i prywatnych przedsiębiorstw i organizacji w celu zapewnienia wykwalifikowanej siły roboczej.

Organizacja

Badania, nauczanie, komunikacja i transfer wiedzy na University of Southern Denmark są podzielone na pięć wydziałów akademickich:

  • Wydział Humanistyczny
  • Wydział Nauk
  • Wydział Nauk Ekonomicznych i Społecznych
  • Wydział Nauk o Zdrowiu
  • Wydział Inżynierii

Wzmocnienie jakości

Ogólnym celem systemu poprawy jakości University of Southern Denmark jest ułatwienie i wspieranie ciągłego doskonalenia naszych wykształcenia, zgodnie z wizją uniwersytetu:

"Nasi studenci rozwijają kompetencje akademickie i umiejętności osobiste w inspirującym i innowacyjnym środowisku edukacyjnym Nauczanie jest najwyższej jakości zarówno pod względem poziomu akademickiego, jak i metod pedagogicznych Nasze programy studiów są na bieżąco aktualizowane i ulepszane w celu odzwierciedlenia wymagań krajowych i globalnych . "

Działania związane z poprawą jakości są wspierane przez szeroki zakres zadań, z których każdy koncentruje się na wykrywaniu trendów i wskaźników rozwoju oraz wspiera organizację w aktualnej dokumentacji, zestawieniach statystycznych i akredytacji programów. Zadania centralnie koordynowane, ale realizowane dla wspólnych wysiłków z wydziałami, wydziałami i innymi jednostkami uniwersyteckimi.

Lokalizacje

Odense

Address
Campusvej 55
DK-5230 Odense, Dania

Kolding

Address
Universitetsparken 1
6000 Kolding Kolding, Dania

Slagelse

Address
Sdr. Stationsvej 28
4200 Slagelse Slagelse, Dania

Sønderborg

Address
Alsion 2
6400 Sønderborg Sønderborg, Dania

Esbjerg

Address
Niels Bohrs vej 9-10
6700 Esbjerg Esbjerg, Dania

Flensburg

Address
Flensburg, Szlezwik-Holsztyn, Niemcy

Kopenhaga

Address
Kopenhaga, Dania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

MA
MSc