University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Odkryj Uniwersytet Hradec Králové UNIWERSYTET Hradec Kralove Poznaj dynamiczny i młodzieńczy środowisko Uniwersytetu Hradec Králové - instytucji założonej w 1959 roku, który ponosi swoją obecną nazwę od 2000 roku. Obecnie Alma Mater ponad 7300 studentów, Uniwersytet Hradec Králové zapewnia wysokiej jakości szkolnictwa wyższego w ramach dużego zakresu dziedzin nauki, które zawierają Nauki społeczne, humanistyczne, studia edukacyjne, nauki przyrodnicze, ekonomia i informacje Badania technologiczne. Duża liczba wniosków złożonych na Uniwersytecie co roku pokazuje wysoki popyt na studia na uniwersytecie, i to potwierdza doskonałą nazwę. Uniwersytet Hradec Králové jest żywą instytucją, a jej stały rozwój znajduje odzwierciedlenie zarówno w akademickich i budowlanych działalności: nowe wydziały i instytuty powstają nowe programy studiów są akredytowane i budowa kampusu Uniwersytetu w nieustannym rozwoju. Kampus Uniwersytetu położony jest dogodnie w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od innych budynków uniwersyteckich, edukacyjnych i Biblioteki Naukowej i starego miasta.

Absolwentów. Uniwersytet Hradec Králové przygotowuje wykwalifikowanych specjalistów, którym udaje się na lokalnym rynku pracy, a także za granicą. W 2010 roku Uniwersytet otrzymał Suplement do dyplomu Label, zaświadczenie wydane przez Komisję Europejską, potwierdzający, że uczelnia spełnia wszystkie normy europejskich instytucji szkolnictwa wyższego. Dokument podaje automatycznie do wszystkich absolwentów, a to gwarantuje światowe uznanie dyplomu na Uniwersytecie w Hradec Králové.

Uniwersytet składa się z pięciu części: Wydział Edukacji, Wydział Informatyki i Zarządzania, Wydziału Filozoficznego, Wydział Nauk oraz Instytutu Pracy Socjalnej.

WYDZIAŁ Informatyki i Zarządzania

Uniwersytet Hradec Králové Wydziale Informatyki i Zarządzania Wydział Informatyki i Zarządzania została założona w 1993 roku i od tego czasu stał się poszukiwanym instytucji ze względu na jej eksperckiej kadry akademickiej, dynamiczny rozwój i atrakcyjną ofertą studiów w dziedzinie informatyki i zarządzania. Wydział posiada bardzo nowoczesną infrastrukturę - nowy budynek, szybki dostęp do Internetu, pracownie komputerowe z najnowszych narzędzi programowych dostępnych nie tylko w laboratorium, ale zewsząd za pośrednictwem wirtualnych klasach. Wszystkie materiały do ​​nauki dostępne w Internecie dla studentów w profesjonalny system zarządzania uczenia się. Co do e-learningu i związane z badaniami, Wydział Informatyki i Zarządzania plasuje się wśród najlepszych wydziałów w Czechach. Wydział podkreśla znaczenie międzynarodowej wymiany studentów i kadry akademickiej, i to aktywnie współpracuje z wieloma zagranicznymi ośrodkami akademickimi. Więc większość studentów spędzić przynajmniej jeden semestr studiów za granicą w jednym z partnerskich uczelni. Programy studiów zostały znacząco unowocześniane w roku akademickim 2012/13 w ścisłej współpracy z firmami IT, a w odniesieniu do międzynarodowych standardów dla programów nauczania IT.

PRZYDATNA INFORMACJA Rok akademicki jest podzielony na 2 semestry. Semestr zimowy rozpoczyna się zwykle w trzecim tygodniu września, a kończy się w grudniu; semestr letni rozpoczyna się w lutym i kończy się w lipcu. Semestr zawsze następuje okres 6 tygodni egzaminów.

Nasza uczelnia ma bardzo ugruntowaną Buddy System. Misją ESN kontaktów systemu HK ma pomóc w integracji Erasmus i innych studentów zagranicznych w środowisku lokalnym.

Studenci Uniwersytetu Hradec Králové miały zapewnione schronienie na Palachova Dom Akademicki.

(Obywatele spoza UE) wizy: Obcokrajowcy, którzy podlegają obowiązkowi posiadania wizy są zobowiązani do ubiegania się o wizę przed ich wejściem w Czechach w autoryzowanym ambasady Czech. Wiza nie jest wymagana dla obywateli UE. To może trwać 2 miesiące, aby otrzymać wizę, więc nie zapomnij, aby zastosować na czas!

Zezwolenie na pobyt w celu studiowania jest obowiązkowe dla wszystkich studentów zagranicznych przebywających tutaj na więcej niż 90 dni. Non kraje UE: Jest obowiązkowe dla studentów z krajów spoza UE do uzyskania zezwolenia na pobyt / wizy przed przyjazdem do Republiki Czeskiej - to nie ma znaczenia, jak długo będą studiować tutaj. Studenci muszą ubiegać się o zezwolenie na pobyt czasowy w czeskiej ambasady, misji dyplomatycznej lub konsularnej w domu lub w najbliższym kraju. Międzynarodowe biura w poszczególnych wydziałach zapewnić pomoc dla studentów przyjeżdżających z zagranicy.

DLACZEGO Studia w Czechach?

  1. Ponieważ oferuje bezpłatną naukę na uczelniach publicznych! Edukacja w Czechach ma znaczną przewagę - może to być bezpłatne dla tych, którzy chcą uzyskać dyplom Uniwersytetu w języku czeskim, to znaczy do tych, którzy studiują w języku czeskim.

  2. Ze względu na wysoką jakość kształcenia. Dzisiaj, dyplomy z czeskiej uczelni są wysoko oceniane na całym świecie, wraz z angielskimi i amerykańskimi i są uznawane we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

  3. Ze względu na zdolność do podróżowania po całej Unii Europejskiej. Republika Czeska jest członkiem Unii Europejskiej, aw 2007 dołączyła do strefy Schengen, który umożliwia studentom poruszać bez wizy do wszystkich krajów strefy Schengen.

  4. Ze względu na perspektywę udanej kariery! Zagraniczni studenci po ukończeniu studiów mogą znaleźć pracę w języku czeskim lub europejskiej opinii publicznej, a także w instytucjach i firmach prywatnych równie obywateli Czech.

  5. Ze względu na wysoką jakość życia w Europie i niskiej ceny. Ze względu na swoją otwartość politycznego i gospodarczego, dziś Republika Czeska jest jednym z najbardziej rozwiniętych krajów Europy Środkowej. Standardu życia są porównywalne do Europy Zachodniej, ale ceny żywności, zakwaterowania i towarów są znacznie niższe.

  6. Szybka adaptacja naszych uczniów w czeskim środowisku. Obecnie Republika Czeska jest wielokulturowy i otwarty kraj, w którym większość obywateli można mówić przynajmniej po angielsku.

Lokalizacje

Hradec Kralove

Address
University of Hradec Králové - Faculty of Informatics and Management
Hradecká 1249/6
(building J)

50003 Hradec Kralove, Kraj hradecki Králové, Czechy