Przeczytaj oficjalny opis

Metropolitan University w Pradze (MUP) zalicza się do najstarszych i największych uczelni niepublicznych w Czechach. Stały napływ kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów na Metropolitan University Pradze świadczy o jego reputacji w renomowanej instytucji edukacyjnej. MUP kształci się około 5000 studentów. Od momentu powstania w 2001 roku, Uniwersytet oferuje programy studiów w dziedzinie międzynarodowych stosunków terytorialnych, specjalizacji prawnych oraz międzynarodowych stosunków gospodarczych, zarówno w pełnym wymiarze czasu pracy w niepełnym wymiarze godzin i form studiów w języku czeskim, jak i angielskim. MUP działa w Pradze oraz w trzech ośrodkach regionalnych w Pilznie, Libercu i Hradcu Králové.

Programy studiów i specjalizacje

Metropolitan University w Pradze zapewnia wykształcenie licencjackie, magisterskie i programy doktoranckie. MUP realizuje również intensywne kursy języku czeskim i angielskim jako drugiego języka w ramach Lifelong Learning programów.

Scitientific Inne

Metropolitan University w Pradze nadal poszerzać swoją działalność badawczą, aby zapewnić ciągły wzrost jakości nauczania. MUP stanowi platformę dla ośrodków badawczych, które posiadają co roku liczne konferencje i specjalistycznych seminariów. Ośrodki badawcze dążyć do włączenia uczniów we wszystkich swoich działaniach badawczych.


Następujące ośrodki działają w MUP: Centrum Studiów Bliskiego Wschodu (CME), Instytut Ochrony Prawnej własności przemysłowej (UPOPV), Centrum Studiów nad Bezpieczeństwem (C4SS), iberoamerykańskiego Centrum (IAC), Centrum Studiów Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych (CMEV), Instytut Mediów (IPM), etc.

Współpraca międzynarodowa

W odniesieniu do zakresu współpracy międzynarodowej, Metropolitan University Praga jest jednym z czołowych prywatnych uczelni w Republice Czeskiej. MUP utworzyła sieć ponad 180 uczelni partnerskich w Europie - w ramach programu Erasmus +, a także w Azji, Afryce Nothern, aw Ameryce - do realizacji działań międzynarodowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Metropolitan University Prague

Dwuletni program studiów podyplomowych, który rozwija się i pogłębia wiedzę zdobytą w poprzednich badaniach. Wcześniejsze badania na tym samym polu nie są wymagane. ... [+]

Mistrz Stosunków Międzynarodowych i Studiów Europejskich

Program zapewnia studentom możliwość zbadania zaawansowane zagadnienia w stosunkach międzynarodowych i studiów europejskich, podczas gładzenia umiejętności związanych z badaniem, eseju i pisania raportu, wystąpień publicznych i komunikacji w języku angielskim. Podczas gdy studenci Master w dziale IRES często pochodzą z oficjalnych stosunków międzynarodowych i / lub europejskim tle badań, dział wita uczniów z innych dyscyplin i pomaga im w "doganiania", zapewniając, że są one na równi z ich kolegami.

Program uczy się w ciągu dwóch lat akademickich (4 semestry) i jest zawarta dysertacji magisterskich, pod nadzorem jednego z naszych członków wydziału. W tym czasie jej trwania, studenci są zobowiązani do podjęcia wszelkich przydzielone przedmioty obowiązkowe i mają możliwość specjalizacji w określonych obszarach (w ich interesie), wybierając na kursy "wolnego wyboru" oferowane w każdym semestrze. ... [-]

Czechy Prague
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Metropolitan University Prague

Dwuletni program studiów podyplomowych, który rozwija się i pogłębia wiedzę zdobytą w poprzednich badaniach. Wcześniejsze badania na tym samym polu nie są wymagane. ... [+]

Magister studiów anglojęzycznych

Master Degree Program studiów w Studium anglojęzycznych jest dwuletni program, który rozwija się i pogłębia wiedzę zdobytą w poprzednich badaniach. Ten interdyscyplinarny program jest zaprojektowany jako cztery semestry nauczania. Językiem wykładowym jest język angielski. Absolwenci programu nabywania magisterskie doświadczenie w wybranych krajach anglojęzycznych. Są one wiedzę w stosunkach międzynarodowych, połączeń kulturowych i historycznych oraz wyróżniających realiów poszczególnych krajach anglojęzycznych. Oni rozumieją, społeczeństwa tych krajów, a także ich stosunki wewnętrzne i zewnętrzne.

Wyższe absolwenci są wysoko szanse na rynku pracy w zakresie... [-]

Czechy Prague
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
MUP Strašnice Building
University Headquarters
Metropolitan University Prague
Dubečská 900/10

Prague, Prague, 100 31 CZ
Social Media