Flying Academy, International Flight Training Center

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EASA i FAA zatwierdziła szkoły lotniczej

Latająca Akademia jest szkołą lotu upoważniony przez FAA (Federal Aviation Administration), jak również EASA (Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego). Akademia jest najwyższym priorytetem jest zapewnienie bezpiecznego środowiska lecącego do wszystkich swoich pilotów. Niezależnie od tego, w bazie w Pradze, Brnie i Miami, Latająca Akademia stawia swoich klientów po pierwsze, dlatego najwyższa satysfakcja klienta jest jedną z najważniejszych wartości w szkole. Ciągłe innowacje powstrzymuje nas przed konkurencją nie tylko globalnej obecności, ale również w zakresie technologii.

Latanie misji Akademii jest tworzenie profesjonalnych członek załogi lotniczej świadomość bezpieczeństwa, którzy działają efektywnie i są dokładnie przystosowane do wyzwań możliwości zatrudnienia jako pilot firmy lub pierwszego oficera i dowódcy linii lotniczych na całym świecie.

Dlaczego Latającej Akademii

EASA zatwierdzona instytucja szkoleniowa (CZ / ATO-014)
FAA Approved 141 i 61 Flight Szkoła
Naucz się latać w Unii Europejskiej i / lub w USA
Lot baza treningowa w Miami, Floryda oferuje ponad 360 dni latających
Można połączyć szkolenie lotnicze w Europie i USA
12 lat doświadczenia w szkolenia pilotów w Europie i 30 lat w USA
Szkoła lotu jest prowadzony przez pilotów linii lotniczych - dostaniesz prawdziwe doświadczenie pilotażowy
Studenci z krajów całego świata
iPad mini za darmo dla naszych studentów rozpoczynających profesjonalny program szkoleniowy lot

Lot doświadczenia szkolenia, innowacje

Zysk Studenci z doświadczeń Latająca Akademia i jej instruktorzy gromadzone przez wiele lat. Z 12-letnim doświadczeniem Flying Academy w Europie, a nawet 30 lat doświadczeń zgromadzonych w bazie Miami, akademia jest w stanie zapewnić doskonałą szkolenia przez doświadczonych pilotów na całym świecie.

To prawdziwa natura doświadczenia pilota znajduje odzwierciedlenie w wyjątkowej szkolenia, które jest bardzo praktyczne oraz zapewnia hands-on doświadczenia uczenia się. Jest celem Akademii jest stworzenie interaktywnego środowiska nauczania i zróżnicowany. Stawiamy mocno na innowacjach więc nasi studenci mają zabawkami z wykorzystaniem najnowszych stan sprzętu sztuki do nauki: Pytanie banku ATPL, WiFi wyposażone sale lekcyjne, materiały wideo, a nawet darmowy iPada dla studentów uczestniczących w programach ATPL modułową, 0 -CPL, a także 0-ATPL. Zmiany w branży są natychmiast odzwierciedlane w programach, aby zapewnić, że wszystkie materiały do ​​nauki na bieżąco i Latająca Akademia nadal zapewnia najlepsze możliwości szkolenia dla swoich klientów.

Latająca Akademia jest prowadzona przez Airline Pilots. Rozwinęły one szeroką gamę kursów, które prowadzą uczniów na drodze do ich celu. Studenci na Latającej Akademii mają możliwość dołączenia do programów zdobyć ich prywatnego pilota licencję, dodać swoje instrumentalnej, a także uzyskania licencji pilota handlowych prowadzących do licencji pilota linii lotniczych transportu.

lokalizacje szkoły lotniczej w USA i Europie

Z baz w Czechach, jak Miami, Floryda, Latająca Akademia daje swoim studentom możliwość wyboru lokalizacji dla ich szkolenia z wielu atrakcyjnych opcji. Latająca Akademia silnie wspiera swoich studentów z możliwości mieszkaniowych, wymogi wizowe i wiele innych.

Latająca Akademia otwiera drzwi do Europy! Jako student Latającej Akademii w jednej z baz Czechy, studenci mają możliwość odwiedzenia krajów w całej Europie (które są w Unii Europejskiej), bez konieczności przechodzenia przez jakiekolwiek kłopoty Visa! Paryż, Berlin, Rzym, Barcelona, ​​nawet są łatwo dostępne poprzez rozrzucanie na lot z jednym z wielu tanich europejskich linii lotniczych.

Jedną z wielkich zalet Latającego Akademii jest jego podstawa w Miami na Florydzie. Piękne widoki z Miami w dzień iw nocy, niebieskie niebo i wspaniałe plaże to nie jedyne zalety tego podstawa Latającej Akademii ma do zaoferowania. Klimat Floryda pozwala latać przez cały rok. To umożliwia wszystkim uczniom, aby szybko zebrać swoje godziny lotu i wskoczyć do siedziby linii lotniczych lub na inne stanowisko służbowe.

Studenci z krajów wszyscy dookoła świata

Latająca Akademia tworzy wielokulturowe środowisko uczenia się. ze studentami z krajów na całym świecie, takich jak Kolumbia, Salwador, Brazylii, Rumunii, Arabia Saudyjska, Indie, Malediwy, i wiele innych. Ta kompetencja międzykulturowa pomoże uczniom czuć się komfortowo pracować w różnych krajach na całym ich kariery i dzielenia kokpit linii lotniczych z pilota z innej kultury.

W sumie, Latająca Akademia ma ogromny pakiet możliwości oferowania i daje swoim studentom koniecznego wsparcia potrzebnego do spełnienia swoich marzeń o zostaniu udanych zawodowych pilotów.

Lokalizacje

Praga

Flying Academy Prague

Address
Flying Academy s.r.o.
Beranových 130
Praha 9 - Letnany 199 05

19905 Praga, Praga, Czechy
Telefon
+420 228 882 444

Brno

Brno–Tuřany Airport

Address
Flying Academy Brno
Airport Brno - Turany
Brno 627 00
Czech Republic

627 00 Brno, Kraj południowomorawski, Czechy
Telefon
+420 545 521 310

South Miami Heights

Flying Academy Miami

Address
South Miami Heights, Floryda, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 305-255-8753

Programy

Ta szkoła oferuje również: