University of Central Lancashire - Cyprus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Najlepsze z obu światów

Uniwersytet w Central Lancashire na Cyprze (UCLan Cyprus) powstał w 2012 r. W Larnace. Znajduje się w Pyla, Larnaka, a teraz jest w siódmym roku działalności. UCLan Cyprus to pierwszy oddział Campus University of Central Lancashire, a jednocześnie w pełni licencjonowany uniwersytet na Cyprze. Wyjątkowy i innowacyjny model doświadczenia edukacyjnego cypryjskiego i brytyjskiego uniwersytetu, zatwierdzony i zatwierdzony zarówno przez Ministerstwo Edukacji i Kultury Cypru, jak i brytyjską Agencję ds. Zapewnienia Jakości (QAA) dla szkolnictwa wyższego.

118400_Keystone_1600x900px_MScDatacopy.jpg

Zbudowany na silnych fundamentach akademickich, University of Central Lancashire, nasza macierzysta uczelnia, liczy ponad 191 lat historii i jest uznawany przez Center for World University Rankings (CWUR) za jedną z 3,3% wszystkich uniwersytetów na całym świecie. UCLan Cyprus działa pod parasolem akademickim UCLan UK, podczas gdy jego akademickie i funkcjonalne operacje nie są w żaden sposób dotknięte przez ostatnie zmiany polityczne wyjścia Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej (BREXIT).

Ukończenie studiów na UCLan Cyprus zaowocuje podwójnym stopniem (dwa certyfikaty) dwóch uniwersytetów UCLan Cyprus i UCLan UK , uznanych nie tylko na Cyprze, ale w całej Europie i poza nią. Nasi studenci będą mieli również przewagę dzięki wyjątkowemu doświadczeniu studentów w każdym aspekcie życia na Uniwersytecie, niezależnie od tego, czy chodzi o uczenie się, wsparcie osobiste, udogodnienia, zakwaterowanie, zdolność do zatrudnienia, życie społeczne, a także rozwój osobisty.

Poprzez zapewnienie światowej klasy reputacji doskonałości akademickiej i innowacyjnego myślenia na Cyprze, dążymy do rozwoju przyszłych liderów biznesu i międzynarodowych przedsiębiorców, z umiejętnościami i bystrością biznesową do sukcesu we współczesnej globalnej gospodarce. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zaoferować unikalną mieszankę wiedzy, praktycznego doświadczenia i nowoczesności, aby wyposażyć studentów w kwalifikacje i umiejętności potrzebne na międzynarodowym rynku pracy. Wiele z naszych kursów jest akredytowanych przez organy zawodowe i statutowe, zapewniając wszystkim studentom UCLan na Cyprze standardy oczekiwane przez dzisiejsze przedsiębiorstwa.

Nasze zaangażowanie w ten etos leży u podstaw wszystkiego, co robimy.118439_UCLAN001.JPG

Nasza wizja

Strategiczna wizja UCLan Cyprus polega na zbudowaniu wiodącego, nowoczesnego uniwersytetu o globalnym zasięgu na skrzyżowaniu trzech kontynentów (Europa, Azja i Afryka), zapewniającego studia licencjackie i podyplomowe. UCLan Cyprus będzie uniwersytetem uznanym za zaangażowanie w najlepsze doświadczenia uniwersyteckie studentów, wybitne badania, innowacyjne nauczanie i cenne zaangażowanie w przemysł i społeczności na Cyprze, we wschodnim regionie Morza Śródziemnego, na Bliskim Wschodzie i poza nim.

Nasza misja

  • Promuj dostęp do doskonałości, umożliwiając Ci rozwój swojego potencjału
  • Cenić i praktykować równość szans, przejrzystość i tolerancję
  • Dąż do doskonałości we wszystkim, co robimy: lokalnie, regionalnie i międzynarodowo
  • Współpracuj z firmami, społecznością i innymi nauczycielami118440_UCLAN1051.JPG

Lokalizacje

Larnaca

Address
12 – 14 University Avenue Pyla, Larnaka, Cyprus
7080 Larnaca, Larnaca, Cypr