University of Nicosia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UNIC w skrócie

University of Nicosia (w skrócie UNIC ) to miejsce, w którym możesz zbudować swoją przyszłość. Jesteśmy największym uniwersytetem na Cyprze, z ponad 11 000 studentów z ponad 70 krajów na całym świecie, gromadzących się w innowacyjnej i transformującej przestrzeni edukacyjnej.

Znajduje się w Nikozji, stolicy kraju, a także w 18 innych miastach na całym świecie, kierujemy się dążeniem do doskonałości w nauczaniu i uczeniu się, innowacjach, badaniach, technologii i nieustannie zmieniającym się środowisku akademickim. Wspieramy naszych studentów i uczymy w nich zaufanie do wywarcia wpływu na świecie. Wiele z naszych programów i wydziałów było pierwszym tego rodzaju na Cyprze. Z biegiem czasu kilka programów, takich jak Medycyna, stosunki międzynarodowe, rachunkowość, prawo i architektura, rozwinęło się w jedne z najbardziej uznanych na Cyprze iw regionie.

Dziś nowe programy UNIC koncentrują się na nowatorskich badaniach, czyniąc nas światowymi liderami w niektórych dziedzinach, na przykład w naszej bardzo udanej inicjatywie w dziedzinie Digital Currency / Blockchain Technology. Internacjonalizacja jest centralnym elementem strategii UNIC . Obejmuje to partnerstwa dotyczące programów studiów, mobilności studentów i możliwości odbycia studiów podyplomowych w środowisku akademickim lub przemysłowym, w celu dzielenia się wiedzą i umiejętnościami w różnych krajach. Pierwszy i największy program medyczny na Cyprze powstał we współpracy z Uniwersytetem St George's University w Londynie. Dziś Szkoła Medyczna przyciąga ponad 500 studentów z całego świata. W Grecji oferujemy kilka wspólnych studiów magisterskich z najlepszymi greckimi uniwersytetami: Arystoteles University of Thessaloniki, University of Patras i Hellenic Open University. To jedne z najpopularniejszych programów studiów w Grecji. Zamierzamy aktywnie kontynuować nasze partnerstwo z wiodącymi uniwersytetami na całym świecie, zarówno na poziomie akademickim, jak i badawczym.

Globalny uniwersytet

University of Nicosia ma własne zespoły w 19 miastach na całym świecie i ma ponad 400 innych partnerów uniwersyteckich do studiowania studentów za granicą i wymiany lub partnerstwa badawczego.

Zgodnie z naszą strategią internacjonalizacji i globalnego zasięgu stworzyliśmy regionalne ośrodki badawcze w Atenach w Grecji; Bukareszt, Rumunia; i Nowy Jork, Nowy Jork, USA. Naszą wizją jest zdobywanie wiedzy o studentach, badaniach i przemyśle z liderami w swoich dziedzinach na całym świecie.

  • Ateny, Grecja
  • Bukareszt, Rumunia
  • Nowy Jork, USA

Akredytacja i uznanie

Wszystkie studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie University of Nicosia są akredytowane przez Republikę Cypryjską, po przeprowadzeniu niezależnej oceny przez Komisję Oceniającą dla prywatnych uniwersytetów (ECPU).

Potwierdza to status i standard uniwersyteckich tytułów naukowych w kraju i za granicą i jest wskaźnikiem jakości i standardów utrzymywanych przez uniwersytet. Akredytacja oznacza, że ​​stopnie University of Nicosia zapewniają następujące kluczowe korzyści:

Równorzędność

Uniwersyteckie doktoraty, studia magisterskie i licencjackie są w pełni uznawane i ustrukturyzowane w ramach Porozumienia Bolońskiego. University of Nicosia jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów. Europejska Fundacja Zarządzania Jakością, Erasmus, i jest jednym z nielicznych uniwersytetów w Unii Europejskiej, który otrzymał zarówno Suplement do Dyplomu, jak i znak ECTS.

Zatrudnienie

Studia uniwersyteckie są uznawane zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, za zatrudnienie.

Misja Uniwersytetu

Wizja

University of Nicosia dąży do uzyskania wiodącej pozycji w zakresie doskonałości w edukacji i badaniach.

Misja

Aby pomóc uczniom stać się osobami wykształconymi, osiągnąć ich cele akademickie i zawodowe oraz przyjąć odpowiedzialne role w zmieniającym się świecie współpracy europejskiej i globalnych współzależności; wspieranie badań i generowania wiedzy; służyć społeczeństwu poprzez upowszechnianie i stosowanie wiedzy, a także poprzez innowacyjne partnerstwo z biznesem i instytucjami społeczeństwa obywatelskiego.

Zestawienie wartości

Wspieranie wewnątrz społeczności uniwersyteckiej wartości integralności osobistej i naukowej; wolność kwestionowania i zdobywania wiedzy; poszanowania praw Republiki Cypryjskiej, Unii Europejskiej i Uniwersytetu; demokratyczne zarządzanie i zarządzanie instytucją; szacunek dla osób; profesjonalizm i pracowitość; etyczne zachowanie; odpowiedzialność obywatelska; świadomość wielokulturowa; tolerancja; trwałość zasobów; przedsiębiorczość i innowacje; spersonalizowana uwaga i koncentracja na uczniu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie » Widzieć Online BBAs » Widzieć Online BAs » Widzieć Online MBA » Widzieć Online BScs » Widzieć Online Licencjat » Widzieć Online MA » Widzieć Online MSc » Widzieć Online Magisterskie » Widzieć Health BScs » Widzieć Health MSc » Widzieć Health M.D. » Widzieć Health Studia doktoranckie » Widzieć Health Licencjat » Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć DBA » Widzieć Law Doktorat » Widzieć Law LLB » Widzieć Dyplomy » Widzieć Doktorat » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Magister architektury

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Master of Arts in Architecture jest multidyscyplinarnym studium podyplomowym, które zajmuje się współczesnymi zagadnieniami projektowania i debatuje nad nimi. Kurs kładzie szczególny nacisk na eksperymentowanie w ramach zawodów związanych z projektowaniem, inżynierią i naukami humanistycznymi. W tym programie magisterskim oferowane są dwie koncentracje, które dadzą przyszłym studentom możliwość rozwijania dojrzałych analitycznych i kreatywnych metod pracy, a jednocześnie redefiniują i rozszerzają swoje indywidualne obszary nauczania. Studenci mogą wybierać pomiędzy dwoma stężeniami: (a) Architektura zrównoważona i (b) Architektura wnętrz. [+]

Koncentracje: 1. Zrównoważona architektura, 2. Architektura wnętrzCzas trwania (lata): 1,5 rokuKwalifikacje przyznane: Master of Arts in ArchitecturePoziom kwalifikacji: stopień magistra (drugi cykl)Język wykładowy: angielski i greckiTryb studiów: stacjonarny lub niestacjonarnyMinimalne punkty ECTS: 90Profil programu

Master of Arts in Architecture jest multidyscyplinarnym studium podyplomowym, które zajmuje się współczesnymi zagadnieniami projektowania i debatuje nad nimi. Kurs kładzie szczególny nacisk na eksperymentowanie w ramach zawodów związanych z projektowaniem, inżynierią i naukami humanistycznymi. W tym programie magisterskim oferowane są dwie koncentracje, które dadzą przyszłym studentom możliwość rozwijania dojrzałych analitycznych i kreatywnych metod pracy przy jednoczesnym redefiniowaniu i rozszerzaniu ich indywidualnych obszarów badawczych. Studenci mogą wybierać pomiędzy dwoma stężeniami: (a) Architektura zrównoważona i (b) Architektura wnętrz.... [-]


Magister sztuk w teologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Aby zapewnić jakość kształcenia podyplomowego duchowni i teologowie świeccy, jak i nauczycieli, ponieważ nauki religii nauczał w podstawowej edukacji, naukowców i absolwentów nauk humanistycznych i społecznych oraz innych dyscyplin absolwentów uczelni, którzy zamierzają pogłębić i rozwijać kształcenie interdyscyplinarne w nowoczesnym ramach uczenia Teologii Prawosławnej. [+]

Badania Czas trwania (lata) 1,5 roku Tytuł badania: Dyplom w Teologicznego Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne Kredyty: 36 Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

cele

Aby zapewnić jakość kształcenia podyplomowego duchowni i teologowie świeccy, jak i nauczycieli, ponieważ nauki religii nauczał w podstawowej edukacji, naukowców i absolwentów nauk humanistycznych i społecznych oraz innych dyscyplin absolwentów uczelni, którzy zamierzają pogłębić i rozwijać kształcenie interdyscyplinarne w nowoczesnym ramach uczenia Teologii Prawosławnej. Aby zbadać rolę chrześcijaństwa w świecie współczesnym, historycznym i teologicznym fundamentem, dzieła wielkich Ojców Kościoła i relacji z prawosławiem z innych wyznań i religii. Szczególny nacisk położony jest na edukacji chrześcijańskiej, mediów i sposobów, w jakie badania teoretyczne mogą poprawić praktykę pedagogiczną. Podczas badania: Badał dziedzinę studiów biblijnych, historii Kościoła w ogóle, a historii Kościoła na Cyprze, w Grecji, na Bałkanach, w Rosji i Patriarchaty w szczególności, a także sektor Pedagogiki, Filozofii Edukacji, chrześcijańskiej edukacji i korzystania z multimediów , Badanie w patrystycznych i hagiograficznych Studiów w dziedzinie literatury i teologii patrystycznej, w oparciu o dzieła wielkich Ojców Kościoła i świętych Epifaniusz z Cypru Neophytos załączonych. Nacisk zostanie podana również w teologii pastoralnej, w celu ustalenia, zwłaszcza duchownych i świeckich, duszpasterskie, katechetyczne i misyjnego dzieła Kościoła, a przegląd współczesnej socjologii i etyki, zwracając społeczne, etyczne i ekologiczne bioetyczna problemy. Jednocześnie badania obejmuje badanie i analizę przepływów minionych i współczesnych religijnych, ze szczególnym naciskiem na islam i międzyreligijnego dialogu na temat kwestii. Studiował dogmatyczne nauczanie Kościoła Prawosławnego, w odniesieniu do... [-]

Ma in tesol - nauczanie angielskiego dla osób mówiących innymi językami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Aby zapewnić studentom silnej zawodowej fundament dla rozwoju praktycznych umiejętności nauczania w odniesieniu do TESOL. [+]

Czas trwania (lata): 1,5 roku Przyznawane kwalifikacje: TESOL - Nauczanie języka angielskiego dla obcokrajowców (MA, 1,5 lat lub 3 semestry) Poziom kwalifikacji: 2nd Cycle (Master Degree) Język instrukcji: angielski Tryb studiów: Pełny czas / w niepełnym wymiarze czasu Minimalne Punkty ECTS: 90 Profil programu Zapewnienie uczniom mocnej, profesjonalnej podstawy do rozwijania praktycznych umiejętności nauczania w odniesieniu do TESOL; Aby pogłębić wiedzę uczniów na temat nauczania języka angielskiego.

Specyficzny:

Aby rozwijać się w studenta zrozumienia różnych dyscyplin i dziedzin działalności zawodowej, które stanowią podstawę pole TESOL i stanowią jego ostrość i swoje obawy; Aby zapewnić studentom solidne podstawy teoretyczne i niezbędne umiejętności zawodowe w TESOL; Wyposażyć uczniów w wiedzę językową, zrozumienia kulturowego i kształcenia pedagogicznego niezbędnego do różnych aspektów TESOL; Zapewnienie wsparcia teoretycznego i / lub praktycznego do rzeczywistej sytuacji w klasie językowej, Do rozwijania umiejętności uczniów w umiejętność krytycznego czytania i do projektowania projekt badawczy, Aby zapewnić teoretyczną i / lub praktyczne podstawy wymagane do badania stopnia doktora. Perspektywy rozwoju kariery ... [-]

Ma w cyfrowej sztuki i projektowania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Kurs zapewnia specjalista, profesjonalnie koncentruje badanie daje studentom możliwość poznania dynamiki interdyscyplinarną dziedzinę sztuki cyfrowej i projektowania. Posiada zintegrowany z badań w historii, teorii i technologii silny aspekt studio. [+]

Czas trwania (lata): 1,5 roku Przyznawane kwalifikacje: Cyfrowy Sztuki i Projektowania - Koncentracje: 1. Projekt graficzny, 2. Interaktywne Multimedia konstrukcyjne (MA, 1,5 roku lub 3 semestry) Poziom kwalifikacji: 2nd cyklu (magisterskie) Język instrukcji: angielski Tryb studiów: Pełny czas / w niepełnym wymiarze czasu Minimalne Punkty ECTS: 90 Profil programu

Kurs zapewnia specjalistyczną, profesjonalnie ukierunkowaną dziedzinę studiów - dając studentom możliwość poznania dynamicznej interdyscyplinarnej dziedziny sztuki cyfrowej i designu. Posiada zintegrowany z badań w historii, teorii i technologii silny aspekt studio. Uczniowie mogą brać udział w szeregu zajęć sztuki i projektowania, w tym kuratorskich i edukacyjnych studiach interdyscyplinarnych studiów, praktyk i projektów badawczych związanych ze sztuki i projektowania. Studenci będą rozwijać umiejętności w zakresie kreatywnej sztuki cyfrowej i praktyki projektowania zgodnie z profesjonalnym standardem, a także poszerzyć swoją wiedzę i pogłębić zrozumienie koncepcji i systemów języka wizualnego. Program umożliwia rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze złożonymi problemami oraz gromadzenia, analizowania i interpretowania danych. Będziesz skutecznie współpracować w zespołach multidyscyplinarnych, eksperymentować i dostosowywać innowacyjne i kreatywne nowe podejścia do sztuki i projektowania, demonstrując krytyczne zrozumienie współczesnej teorii i praktyki w cyfrowej sztuce i designie. Studenci zdobędą również umiejętności zawodowe niezbędne do konkurowania na światowym rynku sztuki i wzornictwa. Zyskają zrozumienie etycznej odpowiedzialności i wpływu swojej pracy w kontekście społecznym, kulturowym i środowiskowym.... [-]


Ma w mediach cyfrowych i komunikacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

MA w mediach cyfrowych i Komunikacji zwraca te i podobne pytania, które pojawiły się z wzrostem społecznościowych i ich rosnącej dominacji mediów i zawodów komunikacyjnych. [+]

Koncentracje: 1. Dziennikarstwo i publikacje w mediach społecznościowych, 2. Public Relations i reklama w społeczeństwie sieciowym, 3. Media sportowe i komunikacja Czas trwania (lata): 1,5 roku Przyznawane kwalifikacje: Master of Arts w Digital Media i Komunikacji Poziom Kwalifikacji: Master Degree (2nd Cycle) Język instrukcji: angielski Tryb studiów: stacjonarny lub niestacjonarny Minimalne Punkty ECTS: 90 Profil programu

Program ma być zakończony w jednym roku kalendarzowym (12 miesięcy), w okresie jesiennym, wiosennym i letnim w 13 tygodniu. Specjaliści mają możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu studiów, który może trwać dłużej. Program składa się z kursów podstawowych, wymagań specjalizacji i obieralnych. Studenci są zobowiązani do uczęszczania na wykłady i seminaria oraz angażować się w indywidualnych jak i grupowych zajęć edukacyjnych opartych.... [-]


MA w nauczaniu języka greckiego, aby mówiących innymi językami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Absolwenci będą specjalizować się w teoretycznych i praktycznych zagadnień związanych z nauczaniem języka greckiego jako drugiego / obcego. [+]

Czas trwania (lata): 1,5 Przyznawane kwalifikacje: Master of Arts w nauczaniu języka greckiego na obcokrajowców Poziom kwalifikacji: 2nd stopnia (magisterskie) Język wykładowy: grecki Badanie Studia dzienne i Studia wieczorowe: Tryb studiów Minimalne Punkty ECTS: 90 Profil programu

Absolwenci specjalizują się w zagadnieniach teoretycznych i praktycznych związanych z nauczaniem języka greckiego jako drugiego / obcego języka. Rozwiną umiejętności, które można przekazać w danej dziedzinie, a zwłaszcza w dziedzinie nauczania.

Perspektywy rozwoju kariery

Absolwenci będą mogli mieć międzynarodową karierę w nauczaniu języka greckiego jako drugiego / obcego. Będą one również w stanie opracować programy nauczania języków. Absolwenci będą mogli pracować w sektorze publicznym lub prywatnym na całym świecie (szkoły, instytuty, uniwersytety, ośrodki badawcze) specjalizującymi się w tej dziedzinie.... [-]


Ma w stosunkach międzynarodowych i studiów europejskich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Uczniowie osiągnąć szerokie rozumienie ewolucji politycznej, społecznej i gospodarczej międzynarodowego systemu w 20 wieku, a także nowego zmieniającym się środowisku międzynarodowym. [+]

Czas trwania (lata): 1,5 roku Przyznawane kwalifikacje: Stosunków Międzynarodowych i Studiów Europejskich (MA, 1,5 lat lub 3 semestry) Poziom kwalifikacji: 2nd stopnia (magisterskie) Język instrukcji: angielski Tryb studiów: Stacjonarne i niestacjonarne są zarówno możliwe. Minimalne Punkty ECTS: 90 Profil programu

Ogólne cele programu

Ogólnymi celami programu są:

Promuj dokładne badania i badania, dając studentom możliwość specjalizacji w stosunkach międzynarodowych i europeistyce, a także politologii i innych pokrewnych dziedzinach w szerszej dziedzinie nauk społecznych. Systematyczny rozwój i wzbogacanie wiedzy w wyżej wymienionych dziedzinach jest ważnym atutem dla tych, którzy chcą pracować w wielu zawodach, sektorach i organizacjach. Zapewnia kształcenie podyplomowe posiadaczom stopnia licencjata w zakresie stosunków międzynarodowych, nauk politycznych, historii lub innych odpowiednich stopni licencjata, a także osobom, które zamierzają pracować w dziedzinach związanych z kwestiami międzynarodowymi (np. W sektorze publicznym, zwłaszcza w usługach w ramach ministerstw Spraw Zagranicznych, Obrony lub Handlu, w firmach międzynarodowych, w organizacjach międzynarodowych, takich jak ONZ i UE, w instytucjach akademickich i ośrodkach badawczych, w organizacjach pozarządowych itp.). Rozwiń poziom wiedzy i umiejętności studentów podyplomowych w odpowiednich dziedzinach. Osiągnięcie głębokiego zrozumienia złożoności zagadnień międzynarodowych, a także nadrzędnego znaczenia kompetencji teoretycznych i metodologicznych w ich rozwiązywaniu. ... [-]

Sztuki absolwent prawa i polityki w Unii Europejskiej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Program odnosi posiadaczy aspekty prawne, nauki polityczne i / lub administracji publicznej, międzynarodowych i / lub studia europejskie, stosunków międzynarodowych i innych odpowiednich kwalifikacji. [+]

Badania Czas trwania (lata): 1,5 roku Badanie Tytuł: Europejskie Prawo publiczne i polityka (MA 1,5 roku lub 3 semestry) Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne Kredyty: 27 Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

Program odnosi posiadaczy aspekty prawne, nauki polityczne i / lub administracji publicznej, międzynarodowych i / lub studia europejskie, stosunków międzynarodowych i innych odpowiednich kwalifikacji.

Program ma na celu zapewnienie możliwości dla podejścia bi-naukowej, pogłębić i wyostrzyć moduł poznawczy, który składa się z przedmiotów / dziedzin państwa i prawa europejskiego, teorii politycznej, Politologii, Studiów Międzynarodowych i Europejskich oraz innych Przedmioty zawarte w szerszym zakresie nauki o polityce. ... [-]


MSc

Magister informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Stopień Mistrz postęp wiedzy studentów w podstawowych dziedzinach informatyki poza poziomie licencjackim i naraża je do obecnych i nowych trendów. Program stanowi wprowadzenie do badań w tej dziedzinie, przy jednoczesnym wzmocnieniu skutecznego stosowania kandydata metod informatyki. Stopień jest przeznaczony do efektów kształcenia związanych z zastosowaniem wiedzy i zrozumienia dla analizy, projektowania i rozwoju systemów informatycznych. [+]

Stężenia: 1. Cyber ​​bezpieczeństwa, 2. Komórka Systems (magisterskie, 1,5 roku lub 3 semestry) Czas trwania (lat): 1,5 roku lub 3 semestry Przyznawane kwalifikacje: Computer Science (MSc, 1,5 lat lub 3 semestry) Poziom kwalifikacji: 2nd stopnia (magisterskie). Język instrukcji: angielski Tryb studiów: Studia / Stacjonarne Minimalne Punkty ECTS: 90 Profil programu

Stopień Mistrz postęp wiedzy studentów w podstawowych dziedzinach informatyki poza poziomie licencjackim i naraża je do obecnych i nowych trendów. Program stanowi wprowadzenie do badań w tej dziedzinie, przy jednoczesnym wzmocnieniu skutecznego stosowania kandydata metod informatyki. Stopień jest przeznaczony do efektów kształcenia związanych z zastosowaniem wiedzy i zrozumienia dla analizy, projektowania i rozwoju systemów informatycznych. Program przygotowuje studentów do szerokiej gamy kariery zorientowanych komputerowych, takich jak stanowiskach kierowniczych w branży ICT, jak i rozwoju technicznego, administracji lub stanowisk przedsiębiorczości w dziedzinie ICT. Stopień stanowi niezależną i terminala studium oprócz zapewnienia podstaw do akceptacji i kontynuował studia w kierunku, stopień doktora w dziedzinie informatyki. Treść programu jest bardzo praktyczne i eksperymentalne i pozwala uczniom wybrać tych zajęć fakultatywnych, które będą spełniać swoje przyszłe cele zawodowe. Praktyczne kierunek stopnia ma na celu rozwiązanie bieżących i przewidywanych potrzeb lokalnego przemysłu, osiąga się dzięki ścisłej współpracy pomiędzy Departamentem Informatyki i partnerów przemysłowych za pośrednictwem połączonych projektów, wykładowców gości do kursów, i dni otwartych organizowanych przez Uniwersytet i podmioty przemysłowe. Program ma specjalizacji w Cyber ​​Bezpieczeństwa uwzględnieniem wpływu cyber wojny we współczesnej erze cyfrowej i analizy zagrożeń, słabych i zagrożeń w środowisku sieciowym. To również koncentruje się na zasadach testów penetracyjnych i podejścia do łagodzenia... [-]


Magister inżynierii elektrycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem magistra inżynierii elektrycznej jest przygotowanie studentów do odniesienia sukcesu w stale rosnącym, wysoce wymagającym i konkurencyjnym świecie technologicznym; stworzyć akademickie środowisko sprzyjające uczeniu się nowych technologii i koncepcji inżynierskich; zapoznanie studentów z badaniami nad zaawansowanymi zagadnieniami inżynierskimi; rozwijanie umiejętności analitycznych i krytycznego myślenia; zapewnić specjalizację i rozległą wiedzę na temat obszarów koncentracji; promować etykę inżynieryjną i praktyki moralne. [+]

Czas trwania (lata): 1,5 roku Przyznawane kwalifikacje: Elektrotechnika (mgr, 1,5 lat lub 3 semestry) Poziom kwalifikacji: 2nd stopnia (magisterskie) Język instrukcji: angielski Tryb studiów: pełny i niepełny wymiar czasu są możliwe. Minimalne Punkty ECTS: 90 Profil programu

Cele

Celem magistra inżynierii elektrycznej jest:

Przygotuj uczniów do odniesienia sukcesu w stale rosnącym, wysoce wymagającym i konkurencyjnym świecie technologicznym; Stworzyć środowisko akademickie sprzyjające uczeniu się nowych technologii i koncepcji inżynierskich; Zapoznanie studentów z badaniami nad zaawansowanymi zagadnieniami inżynierskimi; Rozwijaj umiejętności analityczne i krytyczne myślenie; Zapewnienie specjalizacji i rozległej wiedzy na temat obszarów koncentracji; Promowanie etyki inżynierii i praktyk moralnych. ... [-]

Magister Inżynierii Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Mgr Engineering Management to interdyscyplinarny program Master of Science, działający w ramach Departamentu Zarządzania i MIS. Jest przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów z licencjatem w dziedzinie inżynierii, nauki lub pokrewnych dziedzin naukowych. Absolwenci programu nauczą się: koordynować i kierować projektami inżynierskimi; zarządzać zespołami inżynierów, funkcjami inżynieryjnymi i organizacjami; obsługi księgowości, finansów i inżynierii ekonomicznej; uczestniczyć w procesach decyzyjnych; oraz rozwijać i wdrażać projekty inżynieryjne i rozwiązania. [+]

Czas trwania (lata): 1,5 roku Przyznawane kwalifikacje: Magister Inżynierii Zarządzania Poziom Kwalifikacji: Master Degree (2nd Cycle) Język instrukcji: angielski Tryb studiów: stacjonarny lub niestacjonarny Minimalne Punkty ECTS: 90 Profil programu

Ciągłe wyzwania technologiczne, gospodarcze i społeczne wpływają na biznes w poszukiwaniu innowacyjnych inżynierów-menedżerów; nie tylko do zaprojektowania inżynierii systemów, ale także do: obsługi projektów / projektowania i rozwoju; tworzyć plany strategiczne; obsłużyć finansowanie; interfejs z marketingiem; rozpoznawać i oceniać możliwości rynkowe.

Program dla absolwentów inżynierii zarządzania ma wymiar trójwymiarowy: ludzie techniczni, projekty i organizacje. Przygotowuje inżynierów i absolwentów kierunków ścisłych, aby stali się przyszłymi liderami branży, budując solidne podstawy biznesowe. Koncentruje się na różnych zagadnieniach związanych z zarządzaniem, głównie w zakresie zarządzania innowacjami i technologiami w określonych dziedzinach inżynierii oraz rozwija umiejętności przywódcze, negocjacyjne i komunikacyjne absolwentów.... [-]


Magister nauk ćwiczeń i wychowania fizycznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Magister nauk o ruchu i wychowania fizycznego ma na celu dostarczenie studentowi zaawansowanej wiedzy z zakresu wychowania fizycznego i ćwiczeń; pomóc wszystkim uczniom zdobyć niezbędną wiedzę, umiejętności i uznanie w organizowaniu i planowaniu aktywności fizycznej na okres życia; stworzyć akademickie środowisko sprzyjające uczeniu się nowych metod, technik i koncepcji; rozwijanie umiejętności analitycznych i krytycznego myślenia; promować etyczne prowadzenie praktyk i badań; zapewniają specjalistyczną wiedzę i rozległą wiedzę specjalistyczną na temat kierunków studiów. [+]

Czas trwania (lata): 1,5 roku Przyznawane kwalifikacje: Nauka i wychowanie fizyczne (MSc) Poziom kwalifikacji: 2nd Cycle (Master Degree) Język wykładowy: grecki / English Tryb studiów: Studia / Stacjonarne Minimalne Punkty ECTS: 90 Profil programu Zapewnić studentowi zaawansowaną wiedzę praktyczną z zakresu wychowania fizycznego i ćwiczeń fizycznych; Pomóż wszystkim uczniom zdobyć niezbędną wiedzę, umiejętności i uznanie w organizowaniu i planowaniu aktywności fizycznej na okres życia; Stworzyć środowisko akademickie sprzyjające poznawaniu nowych metod, technik i koncepcji; Rozwijaj umiejętności analityczne i krytyczne myślenie; Promowanie etycznego postępowania w praktyce i badaniach; Zapewnić specjalistyczną wiedzę i bogate doświadczenie w dziedzinie badań. ... [-]

Magister pracy socjalnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Główne wymagania: SOWK-510 Teoria i praktyka w Adult Services. [+]

Ścieżka akademicki:

Sekcja: A - Główne Wymagania

Min. Kredyty: 18 Max. Kredyty: 18 Min. Punkty ECTS: 60 Max. Punkty ECTS: 60

Oczywiście Id Tytuł Credits Punkty ECTS godzin

SOWK-510 Teoria i praktyka w Adult Services 3 10 3 SOWK-511 zaawansowane Podejmowanie decyzji 3 10 3 SOWK-512 Metody Badań Społecznych 3 10 3 SOWK-520 Dzieci i Rodziny interwencji 3 10 3 SOWK-521 Praktyki zawodowe Grupa 3 10 3 SOWK-522 Zarządzanie Opieki Społecznej Organizacja 3 10 3

Sekcja: B - Fakultety

Min. Kredyty: 9 Max. Kredyty: 9 Min. Punkty ECTS: 30 Max. Punkty ECTS: 30

Oczywiście Id Tytuł Credits Punkty ECTS godzin

SOWK 530 Nadzór w Social Work Practice 3 10 3 SOWK-531 Inter-pracy zawodowej 3 10 3 SOWK-532 Społeczność planowania, rozwoju i Fundraisingu 3 10 3 SOWK-533 psychospołecznej Interwencje w Ustawieniach wspólnotowych 3 10 3 SOWK-534 Europejska polityka społeczna i Opieki 3 10 3 SOWK-590 Teza 6 20 0 [-]

Magister psychologii klinicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Cypr Nicosia

Trzyletnia Master of Science w programie studiów Psychologii Klinicznej ma na celu integrację klinicznych, naukowych i badawczych aspekty szkolenia. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą w stanie zaangażować się w stosowanej praktyce psychologii klinicznej z różnych populacji. Program oferuje studentom możliwość projektowania i prowadzenia badań empirycznych. Głównym celem programu jest kultywowanie w klinicystów szkolenia etyczne tożsamości zawodowej, który poprowadzi swoją pracę jako badaczy, jak i praktyków. [+]

Czas trwania (lata): 3 Przyznawane kwalifikacje: Magister Psychologii Klinicznej Poziom Kwalifikacji: Master Degree (2nd Cycle) Język instrukcji: angielski Tryb studiów: Pełny etat Minimalne Punkty ECTS: 180 Profil programu

Cele

Trzyletnia Master of Science w programie studiów Psychologii Klinicznej ma na celu integrację klinicznych, naukowych i badawczych aspekty szkolenia. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą w stanie zaangażować się w stosowanej praktyce psychologii klinicznej z różnych populacji. Program oferuje studentom możliwość projektowania i prowadzenia badań empirycznych. Głównym celem programu jest kultywowanie w klinicystów szkolenia etyczne tożsamości zawodowej, który poprowadzi swoją pracę jako badaczy, jak i praktyków.... [-]


Magister ropy, gazu i Inżynierii Energii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem magistra inżynierii naftowej, gazowej i energetycznej jest przygotowanie absolwentów do sukcesu w stale rosnącym, wymagającym i wysoce konkurencyjnym świecie technologicznym; zapewniać specjalizację i rozległą wiedzę w zakresie inżynierii energetycznej nafty i gazu; stworzyć akademickie środowisko sprzyjające poznawaniu nowych koncepcji i technologii w energetyce ropy naftowej i gazu; wprowadzenie absolwentów do badań nad zaawansowanymi zagadnieniami inżynierii ropy, gazu i energii; rozwijanie umiejętności analitycznych i krytycznego myślenia; promować etykę inżynieryjną i praktyki moralne. [+]

Czas trwania (lata): 1,5 roku Przyznawane kwalifikacje: ropy naftowej, gazu i energetyki (mgr, 1,5 lat lub 3 semestry) Poziom kwalifikacji: 2nd stopnia (magisterskie) Język instrukcji: angielski Tryb studiów: pełny i niepełny wymiar czasu są możliwe. Minimalne Punkty ECTS: 90 Profil programu

Cele

Celem magistra inżynierii naftowej, gazowej i energetycznej jest:

Przygotuj absolwentów do odniesienia sukcesu w stale rosnącym, wymagającym i wysoce konkurencyjnym świecie technologicznym; Zapewnienie specjalizacji i rozległej wiedzy w zakresie inżynierii energetycznej nafty i gazu; Stworzenie środowiska akademickiego sprzyjającego poznawaniu nowych koncepcji i technologii związanych z energetyką ropy i gazu; Wprowadzenie studentów do studiów nad zaawansowanymi zagadnieniami inżynierii ropy, gazu i energii; Rozwijaj umiejętności analityczne i krytyczne myślenie; Promowanie etyki inżynierii i praktyk moralnych. ... [-]

Msc w kryminologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Program został opracowany z myślą o absolwentach, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kryminologii, o osoby z obowiązkami służbowymi w zakresie policji, kuratorów sądowych i więzień, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat najnowszych wydarzeń i doświadczeń swoich lekarzy oraz dla tych, którzy chcą podążać za przestępcami. kariera sprawiedliwości. [+]

Czas trwania (lata): 1,5 roku Przyznawane kwalifikacje: Magister kryminologii Poziom kwalifikacji: 2nd Cycle (Masters) Język wykładowy: grecki Tryb studiów: stacjonarny lub niestacjonarny Minimalne Punkty ECTS: 90 Profil programu

Program został opracowany z myślą o absolwentach, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kryminologii, o osoby z obowiązkami służbowymi w zakresie policji, kuratorów sądowych i więzień, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat najnowszych wydarzeń i doświadczeń swoich lekarzy oraz dla tych, którzy chcą podążać za przestępcami. kariera sprawiedliwości.

Ogólne cele

Wyposażenie studentów zaawansowanych pisemnej i ustnej umiejętności komunikacyjnych, jak i technik badawczych dla niezależnych składek do dziedziny kryminologii i dalszych badań. Przygotowanie studentów do prowadzenia karierę w takich dziedzinach, jak organy ścigania, organów wymiaru sprawiedliwości i / lub środowiska akademickiego. Dostarczenie studentom wiedzy i umiejętności wymaganych przez większość organów wymiaru sprawiedliwości. ... [-]

Msc w psychologii poradnictwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 5 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Program ma na celu kształcenie studentów w różnych poglądów teoretycznych z różnych dziedzin psychologii i nauczyć ich umiejętności, aby skutecznie ćwiczyć z różnych populacji. Głównym celem tego programu jest przygotowanie studentów do projektowania i prowadzenia badań i zastosować wiedzę z badań skutecznie w praktyce. Niezmiernie ważne jest to, że uczniowie rozwijają etyczne tożsamości zawodowej, który poprowadzi swoją pracę jako naukowców i praktyków. [+]

Czas trwania (lata): 2,5 lat Przyznawane kwalifikacje: Magister Psychologii Doradztwa Poziom Kwalifikacji: Master Degree (2nd Cycle) Język instrukcji: angielski Tryb studiów: stacjonarny lub niestacjonarny Minimalne Punkty ECTS: 150 Profil programu

Cele

Program ma na celu kształcenie studentów w różnych poglądów teoretycznych z różnych dziedzin psychologii i nauczyć ich umiejętności, aby skutecznie ćwiczyć z różnych populacji. Głównym celem tego programu jest przygotowanie studentów do projektowania i prowadzenia badań i zastosować wiedzę z badań skutecznie w praktyce. Niezmiernie ważne jest to, że uczniowie rozwijają etyczne tożsamości zawodowej, który poprowadzi swoją pracę jako naukowców i praktyków.... [-]


Nauki absolwent prawa karnego i zależności (wspólny program z Aristoteleio Panepistimio Saloniki)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem programu, realizowanego przez Szkołę Prawa Uniwersytetu Arystotelesa w Salonikach i na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Nikozji we współpracy z Addiction Treatment Center (KETHEA) Mistrza „prawa karnego i Zależności” to nauka i badania zarówno ram prawnych to dotyczy zestawów i innych nowoczesnych zapobiegawcze, reagowanie i leczenie. [+]

Czas trwania badania (lata): 1,5 roku lub 3 semestry Badanie Tytuł: Magister Prawa Karnego i zależności Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Metoda badania: pełnym lub niepełnym wymiarze czasu Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

Celem programu, realizowanego przez Szkołę Prawa Uniwersytetu Arystotelesa w Salonikach i na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Nikozji we współpracy z Addiction Treatment Center (KETHEA) Mistrza „prawa karnego i Zależności” to nauka i badania zarówno ram prawnych to dotyczy zestawów i innych nowoczesnych zapobiegawcze, reagowanie i leczenie.

Program nadaje pojedynczy magistra (SFC) „prawa karnego i Zależności» (mgr prawa karnego i Nałogi?) Do dwóch (2) kierunkach:... [-]


Nauki absolwent psychologii edukacyjnej / szkolnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 5 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Ogólnym celem programu jest rozwój wiedzy naukowej w teorii i zastosowania psychologicznych i społecznych procesów dotyczących nauczania i uczenia się. Uczniowie będą mieli możliwość wyboru pomiędzy dwoma specjalizacjami: a) w psychologii wychowawczej lub b) Psychologii Szkoły. [+]

Badania Czas trwania (lata): 1,5 - 2,5 roku Nazwa studiów: Graduate Diploma in Education / Szkoła Psychologii Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne Kredyty: 27 Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

Ogólnym celem programu jest rozwój wiedzy naukowej w teorii i zastosowania psychologicznych i społecznych procesów dotyczących nauczania i uczenia się.

Uczniowie będą mieli możliwość wyboru pomiędzy dwoma specjalizacjami: a) w psychologii wychowawczej lub b) Psychologii Szkoły.

Specjalizacja Psychologia edukacyjna skierowany przede wszystkim do osób pracujących lub zainteresowanych karierą jako nauczyciele. Pole Psychologii Wychowawczej jest określony szeroko jako badania studentów, uczenia się i nauczania. Badania w tej dziedzinie mogą wzbogacić pracę tych, którzy pracują lub chcą pracować jako nauczyciele w szkolnictwie podstawowym, średnim i wyższym świadczących podstawowe teoretyczne, który poprowadzi ich nauczania w celu poprawy efektów kształcenia studentów i być w stanie pomóc swoim uczniom do postępu naukowo i osobiście. Udana nauczyciel jest w stanie motywować uczniów do skutecznego zarządzania klasy do oceny "wcześniejszej wiedzy, aby skutecznie przekazywać idee służyć uczniów uczniów szczególne potrzeby, w celu opracowania odpowiednich metod nauczania i korzystania z odpowiednich metody oceny. Nauczyciele mogą rozwijać te umiejętności poprzez zrozumienie i zastosowanie odpowiednich teorii psychologicznych i teorii uczenia się. Specjalizacja Psychologia edukacyjna ma na celu zachęcenie nauczycieli do uważają się za lekarzy uczących się studentów (prowadzące), którzy stale szukają znaleźć i zbadać, jak najlepiej pomóc swoim uczniom w osiągnięciu ich celów. Głównym celem tej specjalizacji jest wzbogacenie wiedzy uczniów na temat sposobów rozwoju indywidualnych oraz indywidualne... [-]


Magisterskie

Absolwent edukacja nauka: Przywództwo edukacyjne i administracja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. Z drugiej strony, program ma na celu rozwijanie umiejętności badawczych poprzez: (a) monitorowanie konkretnych kursów ilościowych i jakościowych badań, (b) małe dochodzenie skalę w różnych kursów i / lub przygotowywanie pracy magisterskiej, oraz (c) Udział w seminariach / konferencjach w zakresie badań naukowych. W ogóle, Ogólnym celem programu jest pomoc studentom, aby stać się niezależnym myślicielem i naukowiec pedagog. [+]

Badania Czas trwania (lata): 1,5 roku Badanie Tytuł: Nauki edukacyjne: administracji oświatowej i przywództwa (MED, 3 semestry) Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne Kredyty: 30 Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

cel

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. Z drugiej strony, program ma na celu rozwijanie umiejętności badawczych poprzez: (a) monitorowanie konkretnych kursów ilościowych i jakościowych badań, (b) małe dochodzenie skalę w różnych kursów i / lub przygotowywanie pracy magisterskiej, oraz (c) Udział w seminariach / konferencjach w zakresie badań naukowych. W ogóle, Ogólnym celem programu jest pomoc studentom, aby stać się niezależnym myślicielem i naukowiec pedagog.... [-]


Absolwent edukacja nauka: technologia edukacyjna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. [+]

Badania Czas trwania (lata): 1,5 roku Badanie Tytuł: Nauki edukacyjne: Educational Technology (MED, 1,5 roku lub 3 semestry) Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne Kredyty: 30 Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

cel

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. Z drugiej strony, program ma na celu rozwijanie umiejętności badawczych poprzez: (a) monitorowanie konkretnych kursów ilościowych i jakościowych badań, (b) małe dochodzenie skalę w różnych kursów i / lub przygotowywanie pracy magisterskiej, oraz (c) Udział w seminariach / konferencjach w zakresie badań naukowych. W ogóle, Ogólnym celem programu jest pomoc studentom, aby stać się niezależnym myślicielem i naukowiec pedagog.... [-]


Absolwent nauka edukacja: Edukacja artystyczna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. [+]

Badania Czas trwania (lata): 1,5 roku Badanie Tytuł: edukacyjne Nauki: Nauki i Edukacji (MED, 1,5 lat lub 3 semestry) Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne Kredyty: 30 Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

cel

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. Z drugiej strony, program ma na celu rozwijanie umiejętności badawczych poprzez: (a) monitorowanie konkretnych kursów ilościowych i jakościowych badań, (b) małe dochodzenie skalę w różnych kursów i / lub przygotowywanie pracy magisterskiej, oraz (c) Udział w seminariach / konferencjach w zakresie badań naukowych. W ogóle, Ogólnym celem programu jest pomoc studentom, aby stać się niezależnym myślicielem i naukowiec pedagog.... [-]


Absolwent nauk edukacyjnych: nauczanie języka i literatury

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. [+]

Badania Czas trwania (lata): 1,5 roku Nazwa studiów: Wykształcenie: Nauka Nauczanie Języka i Literatury (MED, 1,5 roku lub 3 semestry) Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne Kredyty: 30 Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

cel

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. Z drugiej strony, program ma na celu rozwijanie umiejętności badawczych poprzez: (a) monitorowanie konkretnych kursów ilościowych i jakościowych badań, (b) małe dochodzenie skalę w różnych kursów i / lub przygotowywanie pracy magisterskiej, oraz (c) Udział w seminariach / konferencjach w zakresie badań naukowych. W ogóle, Ogólnym celem programu jest pomoc studentom, aby stać się niezależnym myślicielem i naukowiec pedagog.... [-]


Absolwent nauk edukacyjnych: nauczanie matematyki i nauk przyrodniczych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. [+]

Badania Czas trwania (lata): 1,5 roku Badanie Tytuł: Nauki edukacyjne: Nauczanie Matematyki i Nauk Przyrodniczych (MED, 1,5 lat lub 3 semestry) Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne Kredyty: 30 Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

cel

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. Z drugiej strony, program ma na celu rozwijanie umiejętności badawczych poprzez: (a) monitorowanie konkretnych kursów ilościowych i jakościowych badań, (b) małe dochodzenie skalę w różnych kursów i / lub przygotowywanie pracy magisterskiej, oraz (c) Udział w seminariach / konferencjach w zakresie badań naukowych. W ogóle, Ogólnym celem programu jest pomoc studentom, aby stać się niezależnym myślicielem i naukowiec pedagog.... [-]


Absolwent nauk wykształcenie: pedagogika muzyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. [+]

Badania Czas trwania (lata): 1,5 roku Badanie Tytuł: Badania edukacyjne: Wykształcenie muzyczne (MED, 1,5 roku lub 3 semestry) Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne Kredyty: 30 Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

cel

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. Z drugiej strony, program ma na celu rozwijanie umiejętności badawczych poprzez: (a) monitorowanie konkretnych kursów ilościowych i jakościowych badań, (b) małe dochodzenie skalę w różnych kursów i / lub przygotowywanie pracy magisterskiej, oraz (c) Udział w seminariach / konferencjach w zakresie badań naukowych. W ogóle, Ogólnym celem programu jest pomoc studentom, aby stać się niezależnym myślicielem i naukowiec pedagog.... [-]


Absolwent nauk wykształcenie: pedagogika specjalna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. [+]

Badania Czas trwania (lata): 1,5 roku Badanie Tytuł: Nauki edukacyjne: Edukacja specjalna (MED, 1,5 roku lub 3 semestry) Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne Kredyty: 30 Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

cel

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. Z drugiej strony, program ma na celu rozwijanie umiejętności badawczych poprzez: (a) monitorowanie konkretnych kursów ilościowych i jakościowych badań, (b) małe dochodzenie skalę w różnych kursów i / lub przygotowywanie pracy magisterskiej, oraz (c) Udział w seminariach / konferencjach w zakresie badań naukowych. W ogóle, Ogólnym celem programu jest pomoc studentom, aby stać się niezależnym myślicielem i naukowiec pedagog.... [-]


Magister muzyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Program MMus ma na celu zapewnienie studentom możliwości doskonalenia się w dzisiejszym środowisku zawodowym, gdzie muzycy muszą posiadać wyjątkowe przeszkolenie zarówno jako nauczyciele, jak i wykonawcy. W szczególności wzmacnia i rozwija osobiste standardy uczniów; zakres ich doświadczenia w zakresie wydajności; ich skuteczność jako pedagogów; i ich rozwiązywanie problemów, krytyczne myślenie i umiejętności komunikacyjne. [+]

Czas trwania (lata): 1,5 roku Przyznawane kwalifikacje: Muzyka (MMU, 1,5 lat lub 3 semestry) Poziom kwalifikacji: 2nd Cycle Język instrukcji: angielski Tryb studiów: pełny i niepełny wymiar czasu są możliwe. Minimalne Punkty ECTS: 90 Profil programu

Program MMus ma na celu zapewnienie studentom możliwości doskonalenia się w dzisiejszym środowisku zawodowym, gdzie muzycy muszą posiadać wyjątkowe przeszkolenie zarówno jako nauczyciele, jak i wykonawcy. W szczególności wzmacnia i rozwija osobiste standardy uczniów; zakres ich doświadczenia w zakresie wydajności; ich skuteczność jako pedagogów; i ich rozwiązywanie problemów, krytyczne myślenie i umiejętności komunikacyjne.... [-]


Masters w Administracji Publicznej (MPa)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Program pozwala na specjalizację w dyscyplinie administracji publicznej w teorii i praktyce. W szczególności, szkolenia podyplomowe jest do funkcjonariuszy sektora publicznego i osób prywatnych, którzy zamierzają pracować w tym sektorze (użyteczności publicznej, Naczepy rządowe Organizacje, władze lokalne (gmin i miast), organizacji publicznych i agencji). [+]

Badania Czas trwania (lata): 1,5 roku Nazwa studiów: Dyplom w Administracji Publicznej Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne Kredyty: 27 Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

Program pozwala na specjalizację w dyscyplinie administracji publicznej w teorii i praktyce. W szczególności, szkolenia podyplomowe jest do funkcjonariuszy sektora publicznego i osób prywatnych, którzy zamierzają pracować w tym sektorze (użyteczności publicznej, Naczepy rządowe Organizacje, władze lokalne (gmin i miast), organizacji publicznych i agencji).

Głównym celem Programu jest rozwój poziomy kultury uczenia się w zakresie administracji publicznej na Cyprze.... [-]


Nauki kształcenia akademickiego: teoria, praktyka i ocena nauczania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. Z drugiej strony, program ma na celu rozwijanie umiejętności badawczych poprzez: (a) monitorowanie konkretnych kursów ilościowych i jakościowych badań, (b) małe dochodzenie skalę w różnych kursów i / lub przygotowywanie pracy magisterskiej, oraz (c) Udział w seminariach / konferencjach w zakresie badań naukowych. [+]

Badania Czas trwania (lata): 1,5 roku Badanie Tytuł: Nauk o Wychowaniu: teoria, praktyka i nauczanie oceny (MED, 1,5 roku lub 3 semestry) Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne Kredyty: 30 Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

cel

Celem programu jest dwojaki. Z jednej strony, pomóc studentowi zdobyć głęboką wiedzę w dziedzinie specjalizacji poprzez: (a) monitorowanie kursów edukacyjnych w zaawansowanym poziomie, (b) badania odpowiedniej literatury, oraz (c) współdziałanie z Wydziału i innych studentów. Z drugiej strony, program ma na celu rozwijanie umiejętności badawczych poprzez: (a) monitorowanie konkretnych kursów ilościowych i jakościowych badań, (b) małe dochodzenie skalę w różnych kursów i / lub przygotowywanie pracy magisterskiej, oraz (c) Udział w seminariach / konferencjach w zakresie badań naukowych. W ogóle, Ogólnym celem programu jest pomoc studentom, aby stać się niezależnym myślicielem i naukowiec pedagog.... [-]


Filmy

Emmanuel Dimont A UNIC Story

Emmanuel Dimont The Story Behind the UNIC Story

Ioanna Bakirtzi A UNIC Story

Rafaella Georgiou A UNIC Story

Rafaella Georgiou The Story Behind the UNIC Story - Interview

Sotiris Demosthenous A UNIC Story

Sotiris Demosthenous The Story Behind the UNIC Story – Interview

Evdokia Demetriou A UNIC Story

Evdokia Demetriou The Story Behind the UNIC Story – Interview

Christothea Pelekanou A UNIC Story

Christothea Pelekanou The Story Behind the UNIC Story – Interview

Bryant Joseph Gilot A UNIC Story

Bryant Joseph Gilot The Story Behind the UNIC Story – Interview

Kontakt

University of Nicosia

Adres 46 Makedonitissas Avenue, Engomi P.O.Box 24005
1700 Nicosia, Nicosia, Cypr
Strona internetowa http://www.unic.ac.cy
Telefon +357 22 841500