University of Nicosia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UNIC w skrócie

University of Nicosia (w skrócie UNIC) to miejsce, w którym możesz budować swoją przyszłość. Jesteśmy największym prywatnym uniwersytetem na Cyprze, z ponad 12 000 studentów z ponad 70 krajów na całym świecie, gromadzących się w innowacyjnej i transformacyjnej przestrzeni edukacyjnej.

Znajdujemy się w Nikozji, stolicy kraju i jesteśmy obecni w 18 innych miastach na całym świecie, dążymy do doskonałości w nauczaniu i uczeniu się, innowacji, badaniach, technologii i nieustannie ewoluującym środowisku akademickim. Wzmacniamy naszych uczniów i wpajamy im pewność siebie, aby wywrzeć wpływ na świat. Wiele z naszych programów i wydziałów było pierwszym tego typu na Cyprze. Z czasem kilka programów, takich jak medycyna, stosunki międzynarodowe, księgowość, prawo i architektura, rozwinęło się w jedne z najbardziej uznanych na Cyprze iw regionie.

Obecnie nowe programy UNIC koncentrują się na najnowszych badaniach, czyniąc nas światowymi liderami w niektórych dziedzinach, na przykład w naszej bardzo udanej inicjatywie w technologii Digital Currency / Blockchain. Umiędzynarodowienie jest centralnym elementem strategii UNIC. Obejmuje to partnerstwa dla programów studiów, mobilności studentów i możliwości dla studentów po ukończeniu studiów w środowisku akademickim lub przemysłowym, w celu dzielenia się wiedzą i możliwościami w różnych krajach. Pierwszy i największy program medyczny na Cyprze powstał we współpracy z St George's, University of London. Dziś Szkoła Medyczna przyciąga ponad 500 studentów z całego świata. W Grecji oferujemy kilka wspólnych tytułów magisterskich z najlepszymi greckimi uniwersytetami: Uniwersytet Arystotelesa w Salonikach, Uniwersytet w Patras i Hellenic Open University. Są to jedne z najpopularniejszych programów studiów w Grecji. Zamierzamy aktywnie kontynuować nasze partnerstwa z wiodącymi uniwersytetami na całym świecie, zarówno na polu akademickim, jak i naukowym.

Globalny uniwersytet

University of Nicosia ma własne zespoły w 19 miastach na całym świecie i ma ponad 400 innych partnerów uniwersyteckich do studiowania studentów za granicą i wymiany lub partnerstwa badawczego.

Zgodnie z naszą strategią internacjonalizacji i globalnego zasięgu stworzyliśmy regionalne ośrodki badawcze w Atenach w Grecji; Bukareszt, Rumunia; i Nowy Jork, Nowy Jork, USA. Naszą wizją jest zdobywanie wiedzy o studentach, badaniach i przemyśle z liderami w swoich dziedzinach na całym świecie.

  • Ateny, Grecja
  • Bukareszt, Rumunia
  • Nowy Jork, USA

Akredytacja i uznanie

Wszystkie studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie University of Nicosia są akredytowane przez Republikę Cypryjską, po przeprowadzeniu niezależnej oceny przez Komisję Oceniającą dla prywatnych uniwersytetów (ECPU).

Potwierdza to status i standard uniwersyteckich tytułów naukowych w kraju i za granicą i jest wskaźnikiem jakości i standardów utrzymywanych przez uniwersytet. Akredytacja oznacza, że ​​stopnie University of Nicosia zapewniają następujące kluczowe korzyści:

Równorzędność

Uniwersyteckie doktoraty, studia magisterskie i licencjackie są w pełni uznawane i ustrukturyzowane w ramach Porozumienia Bolońskiego. University of Nicosia jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów. Europejska Fundacja Zarządzania Jakością, Erasmus, i jest jednym z nielicznych uniwersytetów w Unii Europejskiej, który otrzymał zarówno Suplement do Dyplomu, jak i znak ECTS.

Zatrudnienie

Studia uniwersyteckie są uznawane zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, za zatrudnienie.

Misja Uniwersytetu

Wizja

University of Nicosia dąży do uzyskania wiodącej pozycji w zakresie doskonałości w edukacji i badaniach.

Misja

Aby pomóc uczniom stać się osobami wykształconymi, osiągnąć ich cele akademickie i zawodowe oraz przyjąć odpowiedzialne role w zmieniającym się świecie współpracy europejskiej i globalnych współzależności; wspieranie badań i generowania wiedzy; służyć społeczeństwu poprzez upowszechnianie i stosowanie wiedzy, a także poprzez innowacyjne partnerstwo z biznesem i instytucjami społeczeństwa obywatelskiego.

Zestawienie wartości

Wspieranie wewnątrz społeczności uniwersyteckiej wartości integralności osobistej i naukowej; wolność kwestionowania i zdobywania wiedzy; poszanowania praw Republiki Cypryjskiej, Unii Europejskiej i Uniwersytetu; demokratyczne zarządzanie i zarządzanie instytucją; szacunek dla osób; profesjonalizm i pracowitość; etyczne zachowanie; odpowiedzialność obywatelska; świadomość wielokulturowa; tolerancja; trwałość zasobów; przedsiębiorczość i innowacje; spersonalizowana uwaga i koncentracja na uczniu.

Lokalizacje

Nikozja

University of Nicosia

Address
46 Makedonitissas Avenue, Engomi
P.O.Box 24005

1700 Nikozja, Nikozja, Cypr
Telefon
+357 22 841500

Programy

MA
MSc