Unicaf University (ZM)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Unicaf University to niezależny, uznany uniwersytet w Afryce, łączący najlepsze elementy edukacji międzynarodowej, oferujący wysokiej jakości kwalifikacje akademickie .

Uniwersytet założył najnowocześniejsze kampusy w Zambii, Malawi i Zimbabwe i wkrótce otwiera nowe kampusy w kilku innych krajach afrykańskich. Oprócz kampusów Uniwersytetu Unicaf, studenci mają również do dyspozycji nowoczesne zaplecze centrów edukacyjnych Unicaf w całej Afryce.

Unicaf University jest licencjonowanym uniwersytetem w Malawi , Zambii i Zimbabwe, a także jest upoważniony do rekrutacji studentów w Kenii. Unicaf University jest członkiem ONZ Academic Impact (UNAI) i członkiem Stowarzyszenia Uniwersytetów Regionalnych Afryki Południowej (SARUA). Kampusy uniwersyteckie Unicaf w Zambii i Malawi są również akredytowane przez British Accreditation Council for Independent Continuing and Higher Education jako niezależny dostawca szkolnictwa wyższego.

Unicaf University zapewnia doskonałość w nauczaniu , osiągnięcia studentów i satysfakcję w sprzyjającym środowisku akademickim. Uniwersytet dąży do tego, aby stać się wiodącą instytucją szkolnictwa wyższego w Afryce subsaharyjskiej, uznaną za wyjątkowy wkład w nauczanie, uczenie się i badania .

Uniwersytet Unicaf oferuje studentom możliwość zdobycia wysokiej jakości kwalifikacji po niskich kosztach wyłącznie poprzez dostawę online lub poprzez studia w kampusie, łącząc tradycyjne nauczanie twarzą w twarz i aktywny udział w studenckich klubach społecznych i zajęciach z cyfrowymi narzędziami do nauki, które zwiększają doświadczenie współczesny uczeń.

Uniwersytet Unicaf ma na celu szkolenie odpowiedzialnych obywateli, którzy rozumieją i wspierają zrównoważony rozwój. Uniwersytet chce oddać społeczności, którym służy, poprzez nową wiedzę uzyskaną w badaniach doktoranckich, poprzez „zielone inicjatywy” (recykling papieru, plastiku i aluminium, regularne sadzenie drzew), poprzez wykłady wybitnych mówców otwartych na publiczne, bezpłatne lekcje komputerowe dla absolwentów szkół średnich i pracujących dorosłych, bezpłatne warsztaty na temat podstawowych umiejętności zawodowych, darowizny dla szpitali i szkół oraz wsparcie ważnych przyczyn społecznych.

Unicaf University oferuje w pełni online i na kampusie nauczał licencjata, magistra i doktora w szerokim zakresie tematów, w tym zarządzania, ekonomii i biznesu, psychologii, nauczania, prawa, rachunkowości i finansów, literatury angielskiej, informatyki, projektowania i rozwoju stron internetowych oraz specjalistyczne programy MBA dla różnych branż i sektorów.

Związki partnerskie

Unicaf współpracuje obecnie z University of Suffolk (Wielka Brytania) , Liverpool John Moores University (Wielka Brytania ), University of South Wales (Wielka Brytania), University of California, Riverside Extension w USA i multi-kampus Unicaf University w Afryce . Po pomyślnym zakończeniu studenci otrzymują od odpowiedniego organu przyznającego tytuł, który jest taki sam, jak stopień oferowany studentom z kampusu. Absolwenci mogą również uczestniczyć w ceremonii ukończenia szkoły w macierzystym kampusie (z zastrzeżeniem wszelkich ograniczeń wizowych, które mogą mieć zastosowanie).

Lokalizacje

Larnaca

Address
UNICAF Building 52 Famagusta Avenue

6019 Larnaca, Larnaca, Cypr

Nowy Jork

Address
1745 Broadway
10019 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Ateny

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Ateny, Central Athens, Grecja

Bukareszt

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bukareszt, Bukareszt, Rumunia

Londyn

Address
Kemp House, 152 City Road

EC1V 2NX Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Kair

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Kair, Gubernatorstwo Kairskie, Egipt

Accra

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Accra, Region Wielka Akra, Ghana

Lilongwe

Address
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67

Lilongwe, Region centralny, Malawi

Port Louis

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, Dystrykt Port Louis, Mauritius

Nairobi

Address
West Park Suites,
7th Floor, Ojijo Road,
opp. Parklands Police Station

Nairobi, Hrabstwo Nairobi, Kenia

Lagos

Address
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, Lagos, Nigeria

Mogadiszu

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadiszu, Banaadir, Somalia

Lusaka

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, Prowincja Lusaka, Zambia

Irbid

Address
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, Irbid Governorate, Jordania

Cypr online

Address
Cypr online, Cypr