Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na Uniwersytecie Śródziemnego Karpasia!

Założony w 2012 roku Uniwersytet Śródziemnego Karpasia znajduje się w Nikozji, stolicy Tureckiej Republiki Północnego Cypru (Tureckiej Republiki Cypru Północnego). Z jej drugi kampus założona w 2014 r UMK zamierza poprawić jakość swojej edukacji i kształcić tolerancyjnych, pewny siebie i przedsiębiorczych osób, wyposażone w światowej klasy profesjonalnych wiedzy, umiejętności i kompetencji. Naszym celem jest, aby nasi uczniowie uczą się wiedzy naukowej poprzez eksperymentowanie, jak również testy i badania, oprócz korzystania z tej wiedzy w życiu codziennym.

Uniwersytet Śródziemnego Karpasia stara się czerpać korzyści z badań naukowych i studiów poprzez prowadzenie edukacji w produkcji i wprowadzania do użytkowania na uniwersytet - współpraca w branży. W związku z powyższym, w celu osiągnięcia standardów światowych uniwersytetów i umożliwienia się studentom zostały uznane międzynarodowe dyplomy po ukończeniu studiów, umowy zostały wykonane z niektórych międzynarodowych uniwersytetach, w tym BHMS Business & Hotel Management School - Szwajcaria Uniwersytetu Superior oraz Wyższej Szkoły Turystyki i Hotel Zarządzanie (COTHM).

Z akademików, którzy kładą nacisk na naukę i praktykę, nasza uczelnia oferuje łącznie 10 Associate Degree Programy w Lotnictwa Cywilnego Szkoły Zawodowej, Szkoły Zawodowej Zarządzania Culinary Arts Szkoła Zawodowa, Turystyka amerykański i Hospitality Management, Szkoła Zawodowa Rachunkowości; 9 Studia licencjackie Programy w Wydziale Biznesu, Wydział Turystyki i Hotelarstwa i Wydziału Prawa; i 12 Magister Programy w Instytucie Nauk Społecznych.

NASZA MISJA W ramach wspólnych wartości etycznych oraz w świetle nauki, nasza uczelnia jest zobowiązana do edukowania osób tolerancyjny, otwarty umysł i przedsiębiorczych, którzy pewnych siebie są wyposażone w światowej klasy profesjonalnych wiedzy, umiejętności i kompetencji i reaguje na problemy krajowych i międzynarodowych. Naszym głównym celem jest kształcenie wysokiej jakości siły roboczej w kategoriach wiedzy, umiejętności, emocje i uwagę. Wdrożenie modelu edukacji z udziałem nowoczesnych metod i technik nauczania, jak i praktyk, dla wiedzy i umiejętności zawodowych, kształcimy dobrze zdyscyplinowanych osób, które skuteczne zewnętrznych umiejętności komunikacyjne, wysokie poczucie odpowiedzialności i wewnętrznego skupienia kontroli. Z badań naukowych globalnych standardów, Uniwersytet Śródziemnego Karpasia czyni cenny wkład w dobro publiczne jako centrum badań i rozwoju. W tym kontekście program "Edukacja w ramach produkcji" zapewnia studentom możliwość mieć praktyczne doświadczenie w pracy z zamiarem wychowywać liderów zasoby ludzkie, którzy są kompetentni w aplikacji, ekologicznie i społecznie świadomy i którzy są w ciągłej innowacji siebie Proces.

NASZA WIZJA Naszym celem jest stać się wiodącą organizacją edukacyjną w naszej dziedzinie. W pionierskiej instytucji edukacyjnej, chcemy edukować rozwiązań zorientowanych, osoby fizyczne na własny inicjatywy z dobrego przywództwa i umiejętności zawodowych, którzy dostosowują się do szybko zmieniających się warunków naukowych i społecznych z 21 wieku z wysokim poziomem i aktualizację wiedzy, dobrych umiejętności komunikacji społecznej efektywne wykorzystanie technologii i umiejętności niezbędne do skutecznego wdrożenia zespołu administratorów work.stitution i kontrolne (po angielsku)

DLACZEGO UMK?

Cypr Północny, ponieważ oferuje - Łatwa integracja w warunkach kulturowych i klimatycznych, - wyspa słynie z wyjątkowej urody naturalnego i historycznego bogactwa, - przyjazna, serdeczna ludzi - Styl życia charakteryzujący się spokoju i pokoju (bardzo niski poziom przestępczości) - wielokulturowym środowisku z uczniami z 80 różnych krajów, - wyspa uniwersytetów i wiedzy, - edukacji na światowych i europejskich standardów - EngliAn korzyść kształcenia w języku angielskim do międzynarodowej kariery, - budynki i jakości kształcenia oferowanego przez uczelnię.

UMK, ponieważ oferuje

  • Na arenie międzynarodowej przyjął prestiżowe 4-letnich studiów licencjackich i magisterskich programów, - English standardów edukacyjnych akceptowanych na całym świecie, - Nauka przez życie, eksperymentują, obserwując i badając Wieczór-kursy dla profesjonalistów - wysokiej jakości kształcenia w przystępnych opłat, - doświadczonych pracowników akademickich i pracowników.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University Of Mediterranean Karpasia

Program zapewnia umiejętności niezbędne do projektowania i ukończenia pracy doktorskiej lub stażu specjalistycznego projektu na temat, w tym formułowania pytań badawczych ... [+]

Przegląd

Program składa się z trzech dróg. Międzynarodowy szlak Relations zapewnia głębokie zrozumienie kluczowych zagadnień współczesnego systemu międzynarodowego. Drugi szlak, Terroryzmu i Bezpieczeństwa, koncentruje się na kluczowych zagrożeń dla bezpieczeństwa krajowych i międzynarodowych stojących stany w 21 wieku. Wreszcie, innowacyjna droga międzynarodowa interwencja pozwala zrozumieć i ocenić współczesnych debat w badaniu międzynarodowej interwencji. Szlak ten zawiera również opcję kwalifikacyjny, co pozwala na spędzenie czasu pracy w dziedzinie polityki międzynarodowej.

Program zapewnia umiejętności niezbędne do projektowania i ukończenia pracy doktorskiej lub stażu specjalistycznego projektu na temat, w tym formułowania pytań badawczych, przeprowadzenie przeglądu literatury, dobór odpowiednich metod zbierania danych, analizy danych angażowanie się do udzielenia odpowiedzi na pytania badawcze i prezentacji badań naukowych, zgodnie z konwencjami.... [-]

Cypr Nicosia Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Mediterranean Karpasia

Kurs ten ma na celu zapewnienie każdemu uczniowi podstawową wiedzę na turystykę w tym organizacji turystycznych, biznesu i przemysłu związanego usług, zachowania podróżni ... [+]

Przegląd

Kurs ten ma na celu zapewnienie każdemu uczniowi podstawową wiedzę na turystykę w tym organizacji turystycznych, biznesu i przemysłu związanego usług, zachowania podróżnika, planowania turystyki, badań turystyki i marketingu. Co więcej, ten kurs pomoże również uczniów do odkrywania w sobie funkcje zarządzania w świecie turystyki, pokazując, jak turystyka jako firma ewoluowała, jak turystyka i podróże przemysł jest skonstruowany i jak przedsiębiorstwa turystyczne działają w ich politycznych, gospodarczych i społeczno środowisk -cultural.

Efekty uczenia się Aby uzyskać informacje o rozwoju sytuacji i wpływu w świecie turystyki. Zrozum, co jest turystyka i jej wiele definicji. Dowiedz się elementy turystyki i gospodarki turystycznej. Bada różne podejścia do studiowania turystyki. Doceniam to, jak ważne jest, aby sektor gospodarki świata i wielu krajów. Poznaj korzyści i kosztów związanych z turystyką. Umiejętności ... [-]
Cypr Nicosia Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku