Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Neapolis na Cyprze jest jeszcze młoda dynamiczna, szybko rozwijająca się uczelnia od 2010 operacyjny w samym sercu urokliwej miejscowości Pafos, na zachodnim wybrzeżu wyspy Cypr, oferując programy studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich zarówno w języku greckim i angielskim. Rejestrując się na Uniwersytecie Neapolis na Cyprze wprowadza studentów w wysokim standardzie, stymulujące i przyjemne środowisko. Największą zaletą Neapolis jest jakość i poświęcenie swojego wydziału, z których większość posiada znaczne doświadczenie w nauczaniu i prowadzenie badań na uniwersytetach europejskich i amerykańskich. Na podstawie takiego wydziału i ambitnej strategii, to szybko staje się jedną z najlepszych prywatnych uczelni na Cyprze.

Czego oczekuje się zrobić

Podczas pobytu na Uniwersytecie Neapolis na Cyprze, czy to na licencjata, magistra lub doktoranta (PhD), można się spodziewać, że wykłady i inne działania związane z programem oraz do samodzielnej pracy, indywidualnie lub w grupach, nad zadaniami. Uniwersytet Neapolis na Cyprze kładzie duży nacisk na rozwój autonomii intelektualnej studentów i ma na swoim miejscu samouczek systemu, aby pomóc uczniom osiągnąć.

Kalendarz akademicki

Rok akademicki na Uniwersytecie Neapolis Cypr jest podzielony na dwa semestry 13 tygodni dydaktycznych każdy. Pod koniec każdego semestru istnieje okres oceny, w którym studenci egzaminów pisemnych. Niektóre kursy mają dodatkowe wymagania w lecie.

Ocena i rozpoznawanie

Uniwersytet Neapolis na Cyprze działa na podstawie ustawy z prywatnych uczelni na Cyprze. Ostateczne pozwolenie zostało otrzymane od Komitetu Ewaluacji prywatnych uczelni na Cyprze (EAIP) i Uniwersytecie Neapolis na Cyprze działa jako pełnym rozwiniętej uczelni, mając niezależność działania.

W październiku 2007 roku Uniwersytet został wpisany do Rejestru Uczelni Ministerstwa Edukacji w następstwie decyzji Rady Ministrów. W czerwcu 2010 roku na Uniwersytecie podjęły pierwotną licencję operacji. Decyzja została podjęta po uzyskaniu pozytywnej rekomendacji EAIP Od 2015 roku na Uniwersytecie Neapolis na Cyprze otrzymała ostateczną licencję i może działać jako autonomiczny uczelni.

Wszystkie programy z Uniwersytetu są w pełni uznawane przez Republikę Cypru i wszystkich krajach UE.

Uniwersytet Neapolis na Cyprze, po złożeniu wniosku, po przeprowadzeniu szczegółowej oceny została uznana przez National Recognition Information oraz Academic Centre (NARIC) Grecji za równoważne instytucję greckich uniwersytetów w lipcu 2012 roku.

Należy pamiętać, że programy Architektura i nieruchomości są rozpoznawane przez zawodowych i technicznych Izby Cyprze (etek). Podyplomowe Program Real Estate zapewnił ponadto certyfikacja przez Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Odpowiadające wyróżnienia istnieją inne przedmioty związane z organizacjami zawodowymi.

Wizja

Wizja Uniwersytecie Neapolis na Cyprze jest rozwój ludzi zorientowanych organizacji edukacyjnych z normami europejskimi, których członkowie pracują wspólnie na rzecz rozwoju społeczeństwa poprzez nauczanie, badania i działania społecznego.

Misja

Uniwersytet Neapolis w misji Cypr jest zapewnienie swoim studentom wysokiej jakości kształcenia, tworzenie i rozpowszechnianie wiedzy poprzez badania, przyczyniają się do rozwoju życia gospodarczego i kulturalnego naszego społeczeństwa

Wartości

Uczciwość Doskonałość Współpraca Technologia Szacunek Solidarność

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Grecki

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Neapolis University Pafos

Master of Banking, Investment and Finance zapewnia specjalistyczną i wysokiego poziomu wiedzy w naukach bankowości, Inwestycji i Finansów u osób pracujących lub chcących ... [+]

Master of Banking, Investment and Finance zapewnia specjalistyczną i wysokiego poziomu wiedzy w naukach bankowości, Inwestycji i Finansów u osób pracujących lub chcących śledzić karierę w sektorze usług, banków, firm inwestycyjnych i brokerskich lub spółek finansowych w sektorze publicznym i prywatnym sektor.

Master of Banking, Inwestycji i Finansów łączy świadczenie szkolenie teoretyczne, tak, że studenci mają możliwość pogłębiania swoich osiągnięć naukowych w tej dziedzinie, z praktycznego podejścia treningowego do analizy rzeczywistych sytuacjach. Ćwiczenia praktyczne obejmują analizę wyników finansowych firmy, formułowaniu i wdrażaniu strategii inwestycyjnych, pomiaru i zarządzania ryzykiem kredytowym i rynku, wyceny wartości udziałów i przedsiębiorstw, strategii szkoleń i oceny finansowej alternatywnych środków finansowych i inwestycji. Wszyscy studenci są zobowiązani do przygotowania pracy doktorskiej.... [-]

Cypr Cyprus Online Paphos
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Neapolis University Pafos

Master of Construction Management jest wyjątkowy zarówno Cypru i Grecji. Sektor budowlany był przez wiele lat lokomotywa gospodarki, a zapotrzebowanie na wykwalifikowanyc ... [+]

Master of Construction Management jest wyjątkowy zarówno Cypru i Grecji. Sektor budowlany był przez wiele lat lokomotywa gospodarki, a zapotrzebowanie na wykwalifikowanych naukowców jest wysoka. Master of Management Construction oferuje znaczące korzyści dla kadry kierowniczej, inżynierów projektu, odpowiedniego personelu nadzoru i innych specjalistów zajmujących się budową i zagospodarowania terenu, którzy są zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy w zakresie zarządzania projektami budowlanymi, poprawić swoje umiejętności menedżerskich i przygotować zaawansowania i możliwości dla stanowisk kierowniczych w branży budowlanej. Budowa Zarządzania Stopień ma na celu zapewnienie wysokiej jakości kształcenia we wszystkich aspektach odnoszących się do skutecznego zarządzania projektami budowlanymi.... [-]

Cypr Paphos Cyprus Online
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Neapolis University Pafos