Neapolis University Pafos

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

Neapolis University na Cyprze to młody, ale dynamiczny, szybko rozwijający się uniwersytet działający od 2010 roku w sercu uroczego miasteczka Pafos, na zachodnim wybrzeżu wyspy Cypr, oferujący studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie. programy w języku greckim i angielskim. Zapisanie się na Neapolis University na Cyprze wprowadza studentów w wysokiej jakości, stymulujące i przyjemne środowisko. Największą zaletą Neapolis jest jakość i poświęcenie jej wydziału, z których większość ma duże doświadczenie w nauczaniu i prowadzeniu badań na uniwersytetach europejskich i amerykańskich. Dzięki takiemu wydziałowi i ambitnej strategii szybko staje się jedną z najlepszych prywatnych uczelni na Cyprze.

Co masz robić

Podczas studiów na Uniwersytecie Neapolis na Cyprze, niezależnie od tego, czy są na poziomie licencjackim, magisterskim czy doktoranckim, oczekuje się, że będziesz uczestniczyć w wykładach i innych zajęciach związanych z programem oraz pracować niezależnie, indywidualnie lub w grupach , na zleceniach. Uniwersytet Neapolis na Cyprze kładzie duży nacisk na rozwijanie intelektualnej autonomii studentów i ma system samouczków, aby pomóc uczniom w osiągnięciu tego celu.

128651_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Ocena i uznanie

Uniwersytet Neapolis na Cyprze działa na podstawie odpowiednich przepisów prywatnych uniwersytetów na Cyprze. Ostateczna licencja została otrzymana od Cypryjskiej Agencji Zapewnienia Jakości i Akredytacji w Szkolnictwie Wyższym (DI.PAE), a Uniwersytet Neapolis na Cyprze działa jako uniwersytet pełnoprawny, posiadający niezależność działania.

W październiku 2007 r. Uniwersytet został wpisany do rejestru uniwersytetów Ministerstwa Edukacji na podstawie decyzji Rady Ministrów. W czerwcu 2010 r. Uniwersytet otrzymał wstępną licencję na prowadzenie działalności. Decyzja została podjęta po pozytywnej rekomendacji DI.PAE Od 2015 r. Uniwersytet Neapolis na Cyprze otrzymał ostateczną licencję i może działać jako uniwersytet autonomiczny.

Wszystkie programy uniwersytetu są w pełni uznawane przez Republikę Cypryjską i wszystkie kraje UE.

Uniwersytet Neapolis na Cyprze, po złożeniu wniosku, po dokładnej ocenie został uznany przez greckie Narodowe Centrum Uznania i Informacji (NARIC) jako instytucja równoważna z greckimi uniwersytetami w lipcu 2012 r.

Wizja

Wizją Uniwersytetu Neapolis na Cyprze jest rozwój zorientowanej na ludzi organizacji edukacyjnej o europejskich standardach, której członkowie współpracują na rzecz rozwoju społeczeństwa poprzez nauczanie, badania i działania społeczne.

Misja

Misją Uniwersytetu Neapolis na Cyprze jest zapewnienie studentom wysokiej jakości edukacji, tworzenie i rozpowszechnianie wiedzy poprzez badania, przyczynianie się do rozwoju życia gospodarczego i kulturalnego naszego społeczeństwa

Wartości

  • Integralność
  • Doskonałość
  • Współpraca
  • Innowacja
  • Poszanowanie
  • Solidarność

128652_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Życie na kampusie uniwersyteckim

Życie na kampusie uniwersyteckim w Neapolis jest wyjątkowym doświadczeniem, które bardzo cieszy studentów podczas studiów, prowadzi do budowania cennych chwil i wspomnień, które trwają przez całe życie, gdy mieszkańcy studentów rozwijają się akademicko i społecznie. Uniwersytet Neapolis jest zaangażowany w tworzenie wygodnego i bezpiecznego środowiska i ustanowił zróżnicowaną, wielojęzyczną, wielokulturową społeczność uniwersytecką, która szanuje i ułatwia swobodną wymianę pomysłów i stylu życia.

Lokalizacja kampusu uniwersyteckiego, różne udogodnienia i usługi tworzą idealne środowisko do wspierania wiedzy, pracy i życia studenckiego, pozwalając każdemu studentowi na wzbogacenie swoich doświadczeń podczas studiów.

Kampus jest dogodnie usytuowany w sercu miasta, w odległości spaceru od wielu udogodnień, takich jak przystanki autobusowe, banki, plaże, bary i restauracje, centrum handlowe i kawiarnie.
Istnieją codzienne trasy autobusowe, które łączą miasto i oferują połączenia ze wszystkimi innymi miastami i lotniskami.

Dlaczego Pafos

Połączenie historycznej przeszłości ze współczesnym światem, łagodny śródziemnomorski klimat, plaże, naturalne piękno, doskonały transport na zewnątrz, a także liczba oferowanych usług sprawiają, że Pafos jest idealnym miejscem do nauki .

Jedną z największych zalet studiowania na Uniwersytecie Neapolis w Pafos jest to, że instytucja edukacyjna znajduje się w sercu jednego z najbardziej ekscytujących nadmorskich miast w Europie. Pafos ma stałą populację około 77 800 mieszkańców.

  • Pafos miasto pełne młodzieży, o jednym z najwyższych wskaźników liczby młodzieży w wieku 18–35 lat, w porównaniu z innymi miastami cypryjskimi.
  • Pafos to nowoczesne, europejskie miasto wielokulturowe, które przyjmuje ludzi z całego świata, niezależnie od pochodzenia etnicznego, społecznego lub religijnego.
  • Pafos, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, jako skrzyżowanie ludzi i pomysłów ze stanowiskami archeologicznymi, świadczące o nieustającym marszu trwającym 9000 lat w historii i kulturze.
  • Pafos to międzynarodowa miejscowość turystyczna dzięki unikalnemu połączeniu przyrody, historii i łagodnego klimatu śródziemnomorskiego. Bezpośrednie loty między Pafos a dużymi greckimi miastami, takimi jak Ateny, Patra, Saloniki i Chania.

121839_cyprus-4135015_640.jpg

Lokalizacje

Pafos

Address
2 Danais Avenue
8042 Paphos
Cyprus

Pafos, Pafos, Cypr

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium