Zagreb School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Rosnące zainteresowanie specjalistów ds. Marketingu i komunikacji w chorwackich i światowych rynkach pracy wzrasta, a niewielka liczba instytucji szkolnictwa wyższego zapewnia edukację studentów skupiających się na marketingu i komunikacji.

Bardzo ważne jest podkreślenie, że z powodu obecnego procesu restrukturyzacji w gospodarce, a rynek pracy nie oferuje kompetentnych pracowników do zarządzania takimi procesami rynkowymi, a jednocześnie szuka dostosowania nowej wiedzy i elastyczności pracy, w połączeniu z specjalizacją.

Zgodnie z tym, Program studiów ZSB Ma na celu edukację studentów, którzy przyczynią się do udanego biznesu w dziedzinie marketingu i komunikacji. Ministerstwo Nauki, Edukacji i Sportu oceniło, że 11 października 2006 r., Kiedy wydało zezwolenie pozwalające ZSB na profesjonalne studia marketingu i komunikacji z uczniami.

15 maja 2015 r. ZSB wydało zezwolenie na otwarcie specjalistycznego studium absolwentów marketingu i komunikacji. Dokonano analizy programów porównawczych z chorwackiej uczelni, zwłaszcza wydziału ekonomii i innych instytucji szkolnictwa wyższego skupiającego się na ekonomii biznesu, wydziałach dziennikarskich i politycznych.

Przeprowadzono również analizę innych renomowanych szkół wyższych z krajów Unii Europejskiej. Nasze programy są zgodne z zasadami deklaracji bolońskiej, które są akceptowane przez większość Europy jako wiodąca polityka w zakresie rozwoju uczelni, a także ramy dla zmian w istniejących instytucjach edukacyjnych.

Po ukończeniu studiów licencjackich studenci ZSB otrzymują tytuł baccalareus (bacc.oec.). Po ukończeniu specjalistycznego studiów magisterskich studenci otrzymują tytuł Specjalista ds. Marketingu i komunikacji (struč.spec.oec.).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Chorwacki

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister W Zarządzaniu Marketingu I Komunikacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Chorwacja Zagrzeb

Szkoła Biznesu w Zagrzebiu prowadzi od 1980 roku wyspecjalizowane studia magisterskie dotyczące marketingu i komunikacji. Specjalistyczne studia magisterskie dotyczące marketingu i komunikacji to 4 semestralny program (2 lata), w którym studenci mogą zarobić do 120 punktów ECTS. [+]

Szkoła Biznesu w Zagrzebiu Oferuje studia licencjackie, które trwają trzy lata, a po ich ukończeniu studenci otrzymują tytuły naukowe baccalaureus / baccalaurea w marketingu i komunikacji (bacc.oec.) Oraz specjalistyczne kursy magisterskie, które trwają dwa lata i przynoszą 120 punktów ECTS. Studenci otrzymują tytuły specjalistyczne (spec.) W marketingu i komunikacji. Kursy mogą być przeprowadzane przez regularnych i zewnętrznych studentów.

Kursy są zgodne z zasadami deklaracji bolońskiej, co umożliwia studentom przejście na inne uzupełniające studia w Chorwacji i za granicą. Szkoła Biznesu w Zagrzebiu weszła do programu Erasmus +, który otwiera drzwi większej mobilności studentów i wykładowców. ... [-]


Kontakt

Visoka poslovna škola Zagreb

Adres Ulica Grada Vukovara 68,
10000 Zagrzeb, Chorwacja
Strona internetowa http://www.vpsz.hr/en/
Telefon +385 1 6310 888