Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Zapisz się na najlepsze amerykańskie uniwersytety i ucz się w Chorwacji!

RIT Croatia została założona w 1997 roku jako globalny kampus znanego prywatnego amerykańskiego uniwersytetu

Różni się od pierwszego dnia!

Korzystając z indywidualnego podejścia, zapewnimy stymulujące i interaktywne środowisko, które pomoże ci rozwinąć Twój potencjał. W trakcie edukacji zapewniamy unikalną możliwość spędzenia jednego lub dwóch semestrów studiów za granicą w kampusach RIT w Rochester, Nowy Jork lub Dubaju, ZEA. Poprzez programy zorientowane na praktyczne zastosowanie wiedzy, będziesz przygotowany na wyzwania świata biznesu.

Międzynarodowa akredytacja

RIT Croatia jest prywatną instytucją szkolnictwa wyższego, a jej programy są dostarczane zgodnie z krajowymi akredytacjami. Jakość naszych programów została uznana przez międzynarodowe akredytacje RIT, takie jak:

  • Państwowa Komisja ds. Szkolnictwa Wyższego, instytucja akredytująca, uznana przez Sekretarza Edukacji Stanów Zjednoczonych i Radę Akredytacji w zakresie szkolnictwa wyższego.
  • Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. Programy biznesowe RIT są akredytowane przez AACSB International, najdłużej działającą ogólnoświatową organizację zajmującą się rozwojem edukacji w zakresie zarządzania na całym świecie.

Stypendia i pomoc finansowa

Aby wesprzeć wykwalifikowanych studentów w finansowaniu studiów, RIT Croatia uzyskała ponad 350 000 EUR na pomoc finansową na rekrutację w roku akademickim 2019/2020. Stypendia i pomoc finansowa są funduszami pieniężnymi przeznaczonymi na pokrycie kosztów czesnego uczęszczania na uniwersytet przez cztery lata studiów.

Dlaczego warto studiować w RIT Croatia ?

  • Studiuj po angielsku. Zdobądź uznany międzynarodowo amerykański dyplom: Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim, w pełnej zgodności ze współczesnymi amerykańskimi programami i podręcznikami. Po ukończeniu studiów w RIT Croatia otrzymasz dwa stopnie naukowe: amerykański dyplom z Rochester Institute of Technology oraz chorwacki dyplom z RIT Croatia .
  • Ucz się zgodnie z wysokimi amerykańskimi standardami edukacyjnymi: programy i programy nauczania są całkowicie zgodne ze standardami jednego z najbardziej renomowanych prywatnych uniwersytetów w USA. Jakość college'u została potwierdzona przez wiele międzynarodowych akredytacji, takich jak The Middle States Commission on Higher Edukacja - AACSB International, Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business.
  • Spędź semestr w Stanach Zjednoczonych lub Zjednoczonych Emiratach Arabskich: doświadcz różnych kultur, aby zobaczyć rzeczy z globalnej perspektywy i poprawić swoje umiejętności językowe. Co najważniejsze, okazuje się to główną zaletą przy ubieganiu się o pracę.
  • Doskonały wskaźnik umieszczenia po ukończeniu studiów: ponad 80 procent naszych studentów znajduje pracę w ciągu trzech miesięcy po ukończeniu studiów (klasa 2017). Wzorowani na podstawie programu rozwoju kariery RIT i edukacji kooperatywnej, uczniowie przygotowują się od pierwszego roku do włączenia na rynek pracy.
  • Doświadczenie, które daje ci przewagę: Nasze wspólne biuro edukacji i kariery pomaga uczniom w przygotowaniu do wejścia na rynek pracy. Nasi doradcy pomagają uczniom w wyborze i budowaniu kariery zawodowej, nawiązaniu kontaktów z potencjalnymi pracodawcami, znalezieniu miejsc do pracy w spółdzielniach, nauczeniu ich pisania CV i przygotowaniu ich do rozmów kwalifikacyjnych.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

RIT Croatia

RIT Croatia oferuje możliwość zdobycia tytułu Master of Science w zakresie przywództwa i innowacji usług, z wybitnego uniwersytetu w USA, Rochester Institute of Technolog ... [+]

RIT Croatia oferuje możliwość zdobycia tytułu Master of Science w zakresie przywództwa i innowacji usług, z wybitnego uniwersytetu w USA,

Przywództwo służbowe

Omówienie programu

Program nauczania i plan studiów są zgodne ze standardami kształcenia w RIT. Zajęcia odbywają się w języku angielskim i łączą sesje online i klasowe. Program jest przeznaczony dla szerokiego grona profesjonalistów, którzy chcą zdobyć zaawansowaną wiedzę i umiejętności przywódcze.

Podczas studiów studenci zdobywają dogłębną wiedzę na temat różnych aspektów zarządzania, takich jak struktury organizacyjne, przywództwo organizacyjne, eksploracja danych, zarządzanie projektami i innowacje. Możesz dowiedzieć się więcej o programie TUTAJ .... [-]

Chorwacja Dubrovnik Zagreb
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
21 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

RIT Croatia Orientation Day 2016

RIT Croatia Early Admission Time Apply Now

RIT Croatia Dubrovnik campus

RIT campus life 2014

Location address
RIT Croatia
Don Frana Bulića 6

Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva County, 20 000 HR
Location address
RIT Croatia
Damira Tomljanovića Gavrana 15

Zagreb, 10 000 HR