RIT Croatia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

RIT Chorwacja, dawniej znany jako American College of Management and Technology (ACMT) została założona w 1997 roku w Chorwacji, kiedy Ministerstwo Nauki, Edukacji i Sportu Republiki Chorwacji zainicjował utworzenie prywatnych instytucji szkolnictwa wyższego. Ze względu na swoją renomę w tworzenie i utrzymywanie udanych międzynarodowych partnerstw, jeden z najbardziej znanych prywatnych uniwersytetach amerykańskich, Rochester Institute of Technology, został wybrany na najlepszego partnera w tych działaniach.

Rochester Institute of Technology - w celu osiągnięcia pełnej zgodności z instytucji macierzystej Amerykańska Wyższa Szkoła Zarządzania i Technologii w 2013 r. zmienił nazwę na RIT Chorwacji (Rochester Institute of Technology Chorwacji).

Dwa ekscytujących miejscach

RIT Chorwacja oferuje programy studiów na dwa kampusy, jeden znajduje się w nadmorskim kurorcie Dubrownika i jeden w stolicy kraju, Zagrzebiu.

Stypendia i pomoc finansowa

W celu wsparcia wykwalifikowanych studentów w finansowaniu nauki, RIT Chorwacja zabezpieczył ponad € 350.000,00 o pomoc finansową dla rekrutacji w roku akademickim 2017/2018. Stypendia i pomoc finansowa są środki pieniężne na poczet kosztów czesnego uczęszczania na uniwersytet w ciągu czterech lat studiów.

Dlaczego warto studiować w RIT?

Jako międzynarodowy kampusu Rochester Institute of Technology, RIT Chorwacja oferuje niezrównane korzyści przez inne uczelnie wyższe.

Międzynarodowym uznaniem amerykański stopień:

Po ukończeniu studiów w RIT Chorwacji, zostanie przyznana dwa dyplomy: amerykański dyplom z Rochester Institute of Technology i Chorwacki stopnia z RIT Chorwacji. Z międzynarodową akredytację i uznanej amerykańskiej stopnia, RIT Chorwacja uczniowie mogą szukać ciekawych możliwości zatrudnienia w całej Europie i na świecie.

Wysokie amerykańskie standardy edukacyjne:

Programy i nauczania są całkowicie zgodne z normami jednego z najbardziej renomowanych prywatnych uczelni w USA Wielu naszych wykładowców są amerykańscy i europejscy profesorowie z bogatym doświadczeniem akademickim i zawodowym. Jakość kolegium została potwierdzona przez wielu międzynarodowych akredytacji, takich jak: - Bliski członkowskie Komisji o szkolnictwie wyższym - AACSB International, The Association to Advance Collegiate Schools of Business.

Spędzić semestr w Stanach Zjednoczonych Ameryki lub Zjednoczone Emiraty Arabskie:

Studenci w Chorwacji mają możliwość uczestniczenia w jeden semestr w głównym kampusie RIT, znajduje się w Rochester, NY, lub na terenie kampusu RIT, położony w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ten nauka za granicą opcja daje studentom możliwość poznania różnych kultur, aby zobaczyć rzeczy z perspektywy globalnej, a do poprawy swoich umiejętności językowych angielski. Co najważniejsze, to okazuje się być ważnym atutem przy ubieganiu się o pracę.

Doskonały kurs umieszczenie po ukończeniu studiów:

Ponad 80 procent naszych uczniów znaleźć pracę w ciągu trzech miesięcy po ukończeniu studiów. Wzorowany programu RIT rozwoju kariery i edukacji spółdzielczej, studenci są przygotowani od ich pierwszego roku mają być włączone do rynku pracy. Umieścić przed nimi są takie same wyzwania i warunki będą oni twarz w rzeczywistym środowisku życia.

Doświadczenie, które daje przewagę:

Nasze biuro spółdzielni edukacji i kariery pomaga uczniom w ich przygotowaniu do wejścia na rynek pracy. Nasi doradcy pomagają studentom w wyborze i budowania kariery, nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi pracodawcami, znalezienie miejsca docelowe, co-op, ucząc je, jak napisać CV i przygotowanie ich do rozmów kwalifikacyjnych. Obowiązkowa co-op jest przeprowadzane w firmach w całej Chorwacji i na całym świecie, w dziedzinach związanych z programami studiów.

Studia w języku angielskim - język komunikacji biznesowej:

Zajęcia odbywają się w języku angielskim, w pełni dostosowane do współczesnych amerykańskich programów i podręczników, które umożliwia studentom doskonalić swoje umiejętności językowe angielski i przygotować się na zaawansowanym poziomie komunikacji biznesowej będą one napotkać w pracy.

Duża liczba studentów otrzymują cenne RIT Chorwacja stypendia.

Sale wyposażone są w sprzęt komputerowy do cięcia krawędzi, w tym stanie techniki komputery Apple iMac i urządzenia iPad.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk ścisłych »

Programy
Filmy

RIT Croatia Orientation Day 2016

RIT Croatia Early Admission Time Apply Now

RIT Croatia Dubrovnik campus

RIT campus life 2014

Kontakt
Adres lokalizacji
RIT Croatia
Don Frana Bulića 6

Dubrovnik, 20 000 HR
Adres lokalizacji
RIT Croatia
Damira Tomljanovića Gavrana 15

Zagreb, 10 000 HR