RIT Croatia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zapisz się na najlepsze amerykańskie uniwersytety i ucz się w Chorwacji!

RIT Croatia została założona w 1997 roku jako globalny kampus znanego prywatnego amerykańskiego uniwersytetu

Różni się od pierwszego dnia!

Korzystając z indywidualnego podejścia, zapewnimy stymulujące i interaktywne środowisko, które pomoże ci rozwinąć Twój potencjał. W trakcie edukacji zapewniamy unikalną możliwość spędzenia jednego lub dwóch semestrów studiów za granicą w kampusach RIT w Rochester, Nowy Jork lub Dubaju, ZEA. Poprzez programy zorientowane na praktyczne zastosowanie wiedzy, będziesz przygotowany na wyzwania świata biznesu.

Międzynarodowa akredytacja

RIT Croatia jest prywatną instytucją szkolnictwa wyższego, a jej programy są dostarczane zgodnie z krajowymi akredytacjami. Jakość naszych programów została uznana przez międzynarodowe akredytacje RIT, takie jak:

  • Państwowa Komisja ds. Szkolnictwa Wyższego, instytucja akredytująca, uznana przez Sekretarza Edukacji Stanów Zjednoczonych i Radę Akredytacji w zakresie szkolnictwa wyższego.
  • Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. Programy biznesowe RIT są akredytowane przez AACSB International, najdłużej działającą ogólnoświatową organizację zajmującą się rozwojem edukacji w zakresie zarządzania na całym świecie.

Stypendia i pomoc finansowa

Aby wesprzeć wykwalifikowanych studentów w finansowaniu studiów, RIT Croatia zapewniła ponad 350 000,00 EUR na pomoc finansową przy rejestracji na następny rok akademicki. Stypendia i pomoc finansowa to fundusze pieniężne stosowane na pokrycie kosztów czesnego uczęszczania na uniwersytet w ciągu czterech lat studiów.

Dlaczego warto studiować w RIT Croatia ?

  • Studiuj po angielsku. Zdobądź uznany międzynarodowo amerykański dyplom: Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim, w pełnej zgodności ze współczesnymi amerykańskimi programami i podręcznikami. Po ukończeniu studiów w RIT Croatia otrzymasz dwa stopnie naukowe: amerykański dyplom z Rochester Institute of Technology oraz chorwacki dyplom z RIT Croatia .
  • Ucz się zgodnie z wysokimi amerykańskimi standardami edukacyjnymi: programy i programy nauczania są całkowicie zgodne ze standardami jednego z najbardziej renomowanych prywatnych uniwersytetów w USA. Jakość college'u została potwierdzona przez wiele międzynarodowych akredytacji, takich jak The Middle States Commission on Higher Edukacja - AACSB International, Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business.
  • Spędź semestr w Stanach Zjednoczonych lub Zjednoczonych Emiratach Arabskich: doświadcz różnych kultur, aby zobaczyć rzeczy z globalnej perspektywy i poprawić swoje umiejętności językowe. Co najważniejsze, okazuje się to główną zaletą przy ubieganiu się o pracę.
  • Doskonały wskaźnik umieszczenia po ukończeniu studiów: ponad 80 procent naszych studentów znajduje pracę w ciągu trzech miesięcy po ukończeniu studiów (klasa 2017). Wzorowani na podstawie programu rozwoju kariery RIT i edukacji kooperatywnej, uczniowie przygotowują się od pierwszego roku do włączenia na rynek pracy.
  • Doświadczenie, które daje ci przewagę: Nasze wspólne biuro edukacji i kariery pomaga uczniom w przygotowaniu do wejścia na rynek pracy. Nasi doradcy pomagają uczniom w wyborze i budowaniu kariery zawodowej, nawiązaniu kontaktów z potencjalnymi pracodawcami, znalezieniu miejsc do pracy w spółdzielniach, nauczeniu ich pisania CV i przygotowaniu ich do rozmów kwalifikacyjnych.

Lokalizacje

Dubrownik

Address
RIT Croatia
Don Frana Bulića 6

20 000 Dubrownik, Żupania dubrownicko-neretwiańska, Chorwacja

Zagrzeb

Address
RIT Croatia
Damira Tomljanovića Gavrana 15

10 000 Zagrzeb, Chorwacja

Akredytacje

AACSB Accredited