Aspira University College of Sports Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wybór uczelni, aby przejść do jest jedną z najważniejszych decyzji, które podejmujemy, a szkoła jest więc odpowiedzialny, aby upewnić się, że wszystkie jego uczniów uzyskać niezbędną wiedzę, rozwijać umiejętności i przygotowanie w najlepszy sposób dla rynku biznesowego 21st wieku.

AspiraMisją jest szkolenie kadry kierowniczej w dziedzinie gospodarki, sportu i turystyki, którzy będą w stanie konkurować na rynku pracy i stać się liderami w swoich organizacjach.

Aspira określiła swój cel pozycjonuje się jako międzynarodowo uznanej instytucji szkolnictwa wyższego, które będą przyciągać studentów z całego świata, z jego wysokimi standardami i doskonałości.

Aspira College rozciąga się na powierzchni ponad 1500 m2. Całe jego wnętrze zostało starannie zaprojektowane i nowocześnie urządzone. Aspira ma amfiteatry i duże sale, jak również w pełni wyposażone sale komputerowe z multimediów oraz wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne technologicznych. Szkoła posiada również dobrze wyposażoną bibliotekę ze wszystkimi wymaganymi i dodatkowych materiałów do czytania dla uczniów, nauka komputera rogu obszaru i do ich dyspozycji przez cały czas. Aspira posiada także kawiarnia-bar, gdzie studenci mogą wypić drinka lub zjeść coś. Oczywiście, cały obszar pokryty jest bezpłatny bezprzewodowy internet.

Dlaczego warto studiować w aspiracji? Aspira zapewnia, że ​​jego uczniowie: - nabyć najwyższą wiedzę i umiejętności w ekonomii, zarządzania, turystyki, jak i wyspecjalizowanego obszaru zarządzania sportowego - praca w małych grupach - prowadzone są przez najlepszych wykładowców z regionu - może skontaktować się z ich profesorów z indywidualne podejście do każdego z nimi - są ich zajęcia na podstawie aktualnych przykładów studiów przypadku z prawdziwego życia - nie wszystkie ich materiały szkoleniowe dostępne przez system e-learning Merlin, - przejść przez ich staże w największych odpowiednich firm, klubów i stowarzyszeń sportowych , a udział w organizacji dużych imprez sportowych - ma możliwość nauki w niepełnym wymiarze czasu dla osób z pracy i sportowców - tych, którzy są sportowcy mają możliwość uprawiania sportów i przejdź do regularnych treningów podczas studiów - oferowane są przez całe życie programów nauki - oferowane są wizyty studyjne (Barcelona) - może dołączyć mobilności i programów wymiany studentów z uczelniami na całym świecie

Dlaczego warto studiować w Split? Historia Splitu pochodzi 1700 roku z powrotem, kiedy to został wybrany przez rzymskiego cesarza Dioklecjana jako miejsce do budowy jego resort pałac. Pałac Dioklecjana jest chroniony przez UNESCO i jest unikalnym przykładem w świecie. Miasto jest bardzo atrakcyjne dla turystów i kąpie się w ponad 2700 godzin słonecznych w roku. Mieszkańcy Splitu zawsze powiedzieć, że Split jest najpiękniejszym miastem, a jego kobiety są najpiękniejsze kobiety na świecie, a wielu turystów raczej się zgadza po zrobieniu spacer po ulicach i zaułkach. Miasto jest położone w najcieplejszym części Morza Śródziemnego, u podnóża lasu Marjan, z pięknych piaszczystych plaż wokół niego. Jest bogaty w oferty turystycznej i gastronomicznej, a także imprezy sportowe i kulturalne.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Aspira Zarządzania Sport

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2017 Chorwacja Podział

Absolwentów studiów (Master) Sports Management jest pierwszym i jedynym programem tego typu badanie w Chorwacji. [+]

Absolwentów studiów (Master) Sports Management Jest to pierwszy i jedyny taki program studiów w Chorwacji. Jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy już pracują w sporcie, i chcą, aby przejść swoją karierę, jak i tych, którzy chcą osiągnąć udanej kariery w sporcie i przemyśle sportowym. W Chorwacji, nie są wielkie wymagania dla wysoko wykształconych specjalistów w dziedzinie zarządzania sportowego ze względu na fakt, że menedżerowie w organizacji sportowych, tj. tych, którzy pracują w branży sportowej zwykle nie są formalnie wykształconych do zarządzania określonych procesów biznesowych w obszarze sportu. Kompetencje nabyte przez program studiów Po ukończeniu specjalistycznego absolwentów studiów absolwentów zarządzania sport nabyć kompetencje wymagane do zarządzania systemami wyższego poziomu złożoności na "najwyższe kierownictwo" miejsc pracy, a także możliwość, aby kontynuować studia wyższe na studiach podyplomowych zgodnie z Deklaracji Bolońskiej. Kompetencje nabyte przez tego programu studiów, zwłaszcza biorąc pod uwagę ciągłość i absolwentów studiów licencjackich z zarządzania sportowego można podzielić na ogólne i szczegółowe. Kompetencje ogólne oparte są na wszechstronnej edukacji, która obejmuje podstawową wiedzę teoretyczną, metodologiczne i aplikacyjne w dziedzinie nauk ekonomii, zarządzania, Kinesiology, prawa, informacji i komunikacji, psychologii i socjologii. Szczególne kompetencje oparte są na szkolenia wysoce profesjonalny i ekspertów w dziedzinie zarządzania, zarządzania marketingiem sportowym w sporcie, zarządzanie obiektami sportowymi i zdarzeń, kontrolowania i zarządzania finansami w spółkach sportowych, sponsoring w sporcie, public relations w prawa sportowe, sportowych i między innymi, zarządzanie zasobami ludzkimi i społecznie odpowiedzialnego zachowania w sporcie. Czas trwania studiów Program studiów trwa dwa lata (cztery semestry). Po ukończeniu Studium absolwenci programu nabycia, zgodnie z postanowieniami Procesu... [-]