Zhejiang University International Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Łączenie pomysłów, kształtowanie przyszłości

Zhejiang University International Business School (ZIBS) została założona na Międzynarodowym Kampusie ZJU w Haining w listopadzie 2018 r. W celu ułatwienia wymiany akademickiej i korporacyjnej między Zachodem a Wschodem.

Nasza nowo założona szkoła biznesu przyspieszyła globalne inicjatywy ZJU i ma stać się wiodącą globalną szkołą biznesu w erze nowej gospodarki. ZIBS ma siedzibę w delcie rzeki Jangcy, centrum innowacji i jednym z najbardziej dynamicznych regionów na świecie. Naszą wizją jest stać się wiodącym globalnym ekosystemem z edukacją biznesową jako jednym z głównych filarów, ze szczególnym naciskiem na nowe technologie, nową gospodarkę i nowe finanse. Wierzymy, że z powodzeniem wypełniając nasze obowiązki jako globalni nauczyciele, nowe pokolenia liderów biznesu i przedsiębiorców z kolei wypełnią swoje obowiązki społeczne i przyczynią się do dobrobytu biznesu i społeczeństwa jako całości.

Współpracując z Akademią Finansów Internetowych i Instytutem Studiów Chińskich, ZIBS oferuje obecnie program International Master of Business Administration (iMBA) w dwóch formatach: niestacjonarny i stacjonarny oraz Master of China Studies, zaprojektowany specjalnie dla studenci zagraniczni. Nasze Executive Education Center oferuje programy o szerokim zakresie tematów, zarówno dla otwartej rejestracji, jak i zindywidualizowanych potrzeb korporacyjnych w Chinach i poza Chinami.

134962_pic1.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134962_pic1.jpg" />

We wrześniu 2020 r. ZIBS uruchomił trzy nowe programy studiów w celu zaspokojenia potrzeb osób uczących się i rekrutujących pracowników. International Master of Finance (iMF), International Master of Communication and Business (iMCB) oraz Bachelor of Global Communication and Management (GCM). Każdy z tych programów jest otwarty zarówno dla studentów chińskich, jak i zagranicznych.

Dzięki dziedzictwu doskonałości akademickiej, innowacji i przedsiębiorczości z Chin, ZIBS obejmuje i ucieleśnia przyszłość. Szkoła biznesu przygotowuje odpowiedzialnych i aspirujących liderów oraz ekosystem, którym służy, aby sprostać wyzwaniom coraz bardziej złożonego globalnego środowiska biznesowego. Łącząc ludzi i pomysły, ZIBS kształtuje przyszłość biznesu w nowej erze globalnej gospodarki.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

Kamienie milowe

11,15. 2018 r

  • Inauguracja International Business School
  • Podpisanie partnerstwa z Cambridge University Judge Business School

01.16 2019

  • Inauguracja ZIBS CEO Program Series - Fintech

01. 20. 2019

  • ZIBS Shanghai Forum
  • Otwarcie biura ZIBS Shanghai

03. 2019

  • Uruchomiono program ZIBS iMBA

05. 07. 2019

  • Klasa ZIBS CEO: moduł brytyjski

09. 2019

  • Klasa inauguracyjna iMBA i China Business Studies

12. 2019

  • Uruchomiono program ZIBS GCM / imcb / iMF

04. 2020

  • Klasa ZIBS CEO: moduł amerykański

134963_pic3.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134963_pic3.jpg" />

Nasz kampus

Międzynarodowy kampus Uniwersytetu Zhejiang znajduje się na północ od Juanhu Park w Haining, zajmując powierzchnię 200 akrów. To niezwykła międzynarodowa społeczność pełna kreatywności, energii i ducha przedsiębiorczości. Studenci nie tylko cieszą się międzynarodową standardową sztuką wyzwoloną i profesjonalną edukacją, ale także mają okazję współpracować z partnerami z całego świata, w bogatym i kolorowym otoczeniu.

Usługi żywieniowe

W naszym kampusie znajdują się trzy stołówki: Duża stołówka, restauracja Halal i nasza kawiarnia Fusion. Stołówka oferuje codziennie duży wybór potraw kuchni zachodniej i chińskiej. Restauracja Halal oferuje różnorodne potrawy halal i czynne jest do późnych godzin otwarcia. Studenci, wykładowcy i pracownicy spotykają się, aby cieszyć się kulinarną ofertą zarówno Wschodu, jak i Zachodu.

Nocleg

Wszyscy studenci w kampusie mieszkają w jednej z naszych czterech szkół wyższych. Jednostki są wyposażone w prywatny pokój jednoosobowy z miejscem do przechowywania, biurkiem i łóżkiem, ze wspólną łazienką i aneksem kuchennym. Uczelnie mieszkalne zapewniają również swoim mieszkańcom obszerne przestrzenie do nauki i wspólne.

134960_pic6.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134960_pic6.jpg" />

Biblioteka

Studenci ZIBS mają dostęp do szerokiej gamy zasobów bibliotecznych, od książek i czasopism po elektroniczne bazy danych i artykuły. Obok dzwonnicy biblioteka jest jedną z charakterystycznych atrakcji Międzynarodowego Kampusu. Stojący przy północno-wschodniej stronie centralnego jeziora, to elegancki trzykondygnacyjny ośmioboczny budynek zajmujący 9606 metrów kwadratowych, z sześćset miejscami siedzącymi i tysiącami książek.

Gimnazjum

Siłownia oferuje różnorodny sprzęt wysokiej jakości i jest czynna codziennie od 9:00 do 21:00. Basen o wymiarach olimpijskich jest otwarty od maja do września każdego roku. W kampusie znajduje się wiele obiektów sportowych, w tym badminton, tenis, squash, koszykówka, piłka nożna i wiele innych. Obiekty są otwarte do użytku osobistego w dowolnym momencie.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

Life in Haining

Międzynarodowy kampus znajduje się w Haining, w prowincji Zhejiang i podlega jurysdykcji Jiaxing. To tylko 35 minut szybkim pociągiem od tętniącego życiem Szanghaju i 20 minut od pięknego Hangzhou. Miasto ma ponad 800 000 mieszkańców i znane jest głównie z przemysłu skórzanego, parku naukowego, kolorowych lampionów i spektakularnego borealnego przypływu rzeki Qiantang.

Haining został wybrany w pierwszej dziesiątce badania przeprowadzonego przez Forbes wśród miast na najwyższym poziomie w Chinach kontynentalnych i zajął 18 miejsce na liście 100 największych miast w Chinach. To szybko rozwijające się miasto, z każdym dniem powstają nowe sklepy i hotele. Nowe, ekskluzywne sklepy, takie jak Prada i Gucci, wkraczają do miasta wraz z rozwijającą się społecznością międzynarodową. Metro w Hangzhou zostanie przedłużone do Haining, z przystankiem przylegającym do Międzynarodowego Kampusu, dzięki czemu dostęp do Hangzhou i głównego kampusu ZJU będzie jeszcze bardziej dostępny.

Oprócz pięknego starego miasta w Haining znajduje się także wiele atrakcji turystycznych, w tym duże centra handlowe, targi ze skórami, kina, muzea, wspaniałe parki oraz różnorodne bary i kluby nocne.

134964_pic7.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134964_pic7.jpg" />

Lokalizacje

Jiaxing

Address
718 East Haizhou Road, Haining
314400 Jiaxing, Zhejiang, Chiny