Zhejiang Wanli University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zhejiang Wanli University ( ZWU ), położony w Ningbo, zajmuje powierzchnię 95 hektarów i składa się z kampusu Qianhu, kampusu Huilong i bazy Zhashan. ZWU ma najpiękniejsze kampusy zorientowane na człowieka, zielone i dobrze wyposażone, powszechnie uznawane przez ludzi w kręgach edukacyjnych. ZWU zapewnia 47 4-letnich programów licencjackich, które obejmują dziedziny tak szerokie jak ekonomia, prawo, literatura, nauka, inżynieria, rolnictwo i zarządzanie.

115708_mainentrance.JPG

476_zhejiang7.jpg


Obecnie w ZWU ponad 20 000 studentów w pełnym wymiarze godzin, zatrudniających ponad 1000 osób. ZWU posiada wiele kluczowych prowincjonalnych i miejskich specjalności i dyscyplin. Biblioteka uniwersytecka mieści kolekcję ponad 1 200 000 książek; około 2500 czasopism w języku chińskim i obcym; i jest wyposażony w „Closed Mirror Station for China Academic Journal Net”, „Wanfang Data Service Center” oraz dodatkowe 6000 czasopism cyfrowych dostępnych w sieci uniwersyteckiej.


470_zhejiang2.jpg


W ciągu ostatnich kilku lat uniwersytet aktywnie uczestniczył w międzynarodowych wymianach i współpracy z innymi uniwersytetami, sukcesywnie nawiązując relacje z ponad 20 uniwersytetami w Wielkiej Brytanii, Francji, USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, Korei, Ukrainie, wśród inni. Ponadto ZWU nawiązało ścisłą współpracę z University of Nottingham. Dzięki wspólnym wysiłkom utworzono nowy uniwersytet spółdzielczy, Uniwersytet Nottingham, Ningbo, Chiny (UNNC), który działa zgodnie z systemem edukacji Uniwersytetu w Nottingham w Wielkiej Brytanii.

471_zhejiang3.jpg

115711_classroom2.jpg

115709_classroom1.jpg

115710_acornorintheteachignbuilding.jpg

Prowadząc naszą uczelnię pod kierunkiem zasady: „Najpierw uczniowie; Zapewnienie wysokiej jakości edukacji; Służenie rozwojowi gospodarczemu; Zaangażowany w internacjonalizację ”, jakość nauczania jest zawsze naszym celem. Stopa zatrudnienia absolwentów jest bardzo pozytywna, a absolwenci uczelni cieszą się dużym uznaniem pracodawców.

Lokalizacje

Ningbo

Address
Zhejiang Wanli University
No.8,South Qian Hu Road

315100 Ningbo, Zhejiang, Chiny