Przeczytaj oficjalny opis

Zhejiang Wanli University ( ZWU ), położony w Ningbo, zajmuje powierzchnię 95 hektarów i składa się z kampusu Qianhu, kampusu Huilong i bazy Zhashan. ZWU ma najpiękniejsze kampusy zorientowane na człowieka, zielone i dobrze wyposażone, powszechnie uznawane przez ludzi w kręgach edukacyjnych. W ZWU działa Szkoła Biznesu, Szkoła Prawa, Wydział Kultury

476_zhejiang7.jpg


Obecnie w ZWU ponad 20 000 studentów w pełnym wymiarze godzin, zatrudniających ponad 1000 osób. ZWU utworzył kluczowe prowincjonalne laboratorium, znane jako Fundamental Course Teaching Demonstration Center for Electrical


Na kampusie Huilong, aby zaspokoić i spełnić szczególne wymagania studentów pierwszego roku, uniwersytet wdraża niezależne zarządzanie i kładzie nacisk na podstawowe nauczanie języków obcych i umiejętności obsługi komputera. Punkty kursu, elastyczny system nauczania, samouczek i nauczanie zgodnie z ich umiejętnościami, a więc system zarządzania zorientowany na ucznia, jest realizowany.

470_zhejiang2.jpg


W ciągu ostatnich kilku lat uniwersytet aktywnie uczestniczył w międzynarodowych wymianach i współpracy z innymi uniwersytetami, sukcesywnie nawiązując relacje z ponad 20 uniwersytetami w Wielkiej Brytanii, Francji, USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, Korei, Ukrainie, wśród inni. Ponadto ZWU nawiązało ścisłą współpracę z University of Nottingham. Dzięki wspólnym wysiłkom utworzono nowy uniwersytet spółdzielczy, Uniwersytet Nottingham, Ningbo, Chiny (UNNC), który działa zgodnie z systemem edukacji Uniwersytetu w Nottingham w Wielkiej Brytanii. Dzięki wzajemnemu uznawaniu kredytów wiele kanałów studiów zagranicznych jest otwieranych dla absolwentów. Uczelnia zapewnia uczniom możliwość obcego obcowania z kulturami i zdobywania najnowszej wiedzy oraz troskliwej atmosfery do nauki języków obcych dzięki programom wymiany studentów, krótkoterminowym programom wizyt i rocznemu zatrudnieniu ponad dziesięciu nauczycieli zagranicznych. Ponadto uczelnia zachęca również nauczycieli do udziału w międzynarodowych konferencjach akademickich i do podejmowania międzynarodowych badań kooperacyjnych oraz wita zagranicznych naukowców do wygłaszania wykładów lub dokonywania krótkoterminowych wymian akademickich.

471_zhejiang3.jpg


Prowadząc naszą uczelnię pod kierunkiem zasady: „Najpierw uczniowie; Zapewnienie wysokiej jakości edukacji; Służenie rozwojowi gospodarczemu; Zaangażowany w internacjonalizację ”, jakość nauczania jest zawsze naszym celem. Stopa zatrudnienia absolwentów jest bardzo pozytywna, a absolwenci uczelni cieszą się dużym uznaniem pracodawców.


Uniwersytet przywiązuje dużą wagę do rozwoju kultury kampusu. Cztery pory roku w ZWU ---- Green Wanli, Technologiczny Wanli, International Wanli i Wanli zorientowany na człowieka, stają się ZWU serii działań na dużą skalę. Kultywacja innowacyjnego i pionierskiego ducha uczniów oraz szeroka gama działań, w których uczniowie wchodzą w interakcje społeczne, stworzyła atmosferę akademicką i środowisko zorientowane na człowieka ze specjalnymi cechami w ZWU .

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Zhejiang Wanli University

Jeden z niewielu podobnych programów w najlepszych uczelni w kraju, Mistrz w inżynieria logistyki (MLE) został zaprojektowany, aby umożliwić Ci wejść na rynek pracy jedna ... [+]

Jeden z niewielu podobnych programów w najlepszych uczelni w kraju, Mistrz w inżynieria logistyki (MLE) został zaprojektowany, aby umożliwić Ci wejść na rynek pracy jednakowo komfortowe w strategii logistycznej, zarządzania logistyką i zadań inżynierskich, takich jak placówki projektowanie i wdrażanie technologii logistycznej. Celowo prowadzenie programu (Master w Inżynierii Logistycznej) Rozmiar mały i selektywne, rekrutujemy najlepszych studentów i przyciągnąć niektóre z najbardziej poszukiwanych możliwości kariery w świecie. Program MLE pozwala wyjść poza klasie poprzez dostarczanie rozwiązań dla programów związanych z logistyką dla dużych firm.

Kursy podstawowe... [-]

Chiny Ningbo
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
2.5 - 2.5 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Zhejiang Wanli University
No.8,South Qian Hu Road

Ningbo, Zhejiang, 315100 CN