Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Xi'an Jiaotong-Liverpool University ( XJTLU ) to międzynarodowy uniwersytet typu joint venture założony przez Xi'an Jiaotong University w Chinach i University of Liverpool w Wielkiej Brytanii w 2006 roku.

Uniwersytet oferuje obecnie około 90 stopni programów w dziedzinie nauki, inżynierii, biznesu, finansów, architektury, urbanistyki, języka, kultury i wszystkie są prowadzone w języku angielskim, z wyjątkiem kursów ogólnych i podstawowych.

Studenci studiów licencjackich zdobywają dwa stopnie naukowe: stopień XJTLU w chińskim Ministerstwie Edukacji oraz uznawany na całym świecie stopień na Uniwersytecie w Liverpoolu. Studenci podyplomowi otrzymują tytuł University of Liverpool uznawany przez Ministerstwo Edukacji.

XJTLU znajduje się w Suzhou Industrial Park (SIP), Suzhou. To jedno z najbardziej rozwiniętych miast w Chinach. Suzhou Industrial Park, chiński odpowiednik Doliny Krzemowej i centrum globalnych innowacji, mieści duży klaster firm z listy Fortune 500, międzynarodowych przedsiębiorstw i centrów badawczo-rozwojowych, zapewniając nie tylko sprzyjające warunki do dalszego rozwoju XJTLU , ale także liczne staże i możliwości zatrudnienia dla Studenci XJTLU .

Udogodnienia

Nasz imponujący, imponujący architektonicznie kampus oferuje nowoczesne, nowoczesne zaplecze dydaktyczne, laboratoryjne, badawcze i konferencyjne, z których wiele można wynająć na zewnątrz.

Kampus znajduje się w parku przemysłowym Suzhou, na wschód od zabytkowego centrum Suzhou , i jest łatwo dostępny samolotem, pociągiem i autobusem. Jest to tylko 24 minuty na zachód od Szanghaju najszybszym pociągiem dużych prędkości, w pobliżu wielu międzynarodowych lotnisk, dzięki czemu jest to idealna lokalizacja na imprezy.

Badania

XJTLU ma na celu zebranie najlepszych praktyk z macierzystych uniwersytetów, Xi'an Jiaotong University i University of Liverpool i aspiruje do bycia wiodącym uniwersytetem prowadzonym przez badania, który łączy silny profil międzynarodowy z niezachwianym zaangażowaniem w rozwój gospodarczy i społeczny Suzhou, prowincja Jiangsu i Chiny.

XJTLU się na badania stosowane, mające na celu ulepszenie infrastruktury badawczej parku przemysłowego Suzhou i uzyskanie niezbędnego wsparcia ze strony władz lokalnych. Uniwersytet ma również dobrą pozycję jako pomost dla chińsko-brytyjskiej współpracy badawczej, służąc zarówno jako portal dla talentów badawczych wkraczających do Chin, jak i prezentacja lokalnych możliwości badawczych dla całego świata.

Nasz kampus

Pełen efektownych, imponujących architektonicznie budynków, zarówno nasz North Campus, jak i South Campus zapewniają najnowocześniejsze urządzenia dydaktyczne, laboratoryjne, badawcze i pomocnicze. Obejmuje to wielokrotnie nagradzany i kultowy budynek centralny, w którym mieści się nasza biblioteka.

Oba kampusy mają obiekty sportowe, światowej klasy w pełni wyposażone laboratoria naukowo-techniczne oraz studia projektowe, a także różnorodne obiekty gastronomiczne, w tym Subway, Hungry Burger , Café Mersey i wiele restauracji typu fast food w stołówce.

Ogrody krajobrazowe uzupełniają dzieła sztuki współczesnej, tworząc środowisko kampusowe, które stało się jedną z charakterystycznych cech parku przemysłowego Suzhou.

Dlaczego warto studiować w XJTLU ?

W XJTLU znajdziesz międzynarodową społeczność uczniów w samym sercu historii sukcesu gospodarczego Chin i możliwości, których nigdzie indziej na Ziemi nie ma.

Nasza globalna społeczność złożona z ponad 13 000 studentów studiów licencjackich i podyplomowych (z których 2 000 jest zarejestrowanych na University of Liverpool), a 450 pracowników akademickich z 50 krajów stale się powiększa, oferując ci szansę nawiązania kontaktów z ludźmi z całego świata.

Wszystkie nasze programy studiów prowadzone są w 100 procentach w języku angielskim, z naciskiem na krytyczne myślenie i samodzielne uczenie się - kluczowe umiejętności potrzebne w miejscu pracy. W XJTLU , jak zdobywać i tworzyć nową wiedzę oraz stosować ją w rzeczywistych scenariuszach.

Znajdź więcej na http: // www. XJTLU .edu.cn / pl / study-with-us / dlaczego- XJTLU / dlaczego-study-at- XJTLU ? XJTLU = Keystone & utm_medium = Profil i utm_campaign = student% 20 przydział

Życie w XJTLU

Studia w XJTLU mogą być opłacalnym sposobem na uzyskanie brytyjskiego dyplomu w Chinach. Mamy nadzieję, że spodoba ci się odkrywanie naszego kampusu, okolic i pięknego miasta Suzhou, które jest stale wybierane jako jedno z najbardziej nadających się do zamieszkania miast w Chinach.

Oprócz pięknych miejsc turystycznych, Suzhou ma wiele doskonałych zasobów edukacyjnych i sportowych, duży wybór centrów handlowych, kin i restauracji oraz różnorodne bary i kluby nocne.

Poruszanie się po Suzhou jest łatwe dzięki wydajnemu systemowi transportu publicznego, który obejmuje autobusy, taksówki, wypożyczalnię rowerów i metro, a chińska sieć kolei dużych prędkości daje możliwość eksploracji tego rozległego i fascynującego kraju łatwiej niż kiedykolwiek.

Znajdź więcej na http: // www. XJTLU .edu.cn / pl / life-at- XJTLU ? XJTLU = Keystone & utm_medium = Profil i utm_campaign = student% 20 przydział

Skontaktuj się z nami

Adres: Xi'an Jiaotong-Liverpool University 111 Ren Ai Road, Dushu Lake Higher Education Town, Suzhou Industrial Park
215123 Suzhou, Jiangsu, Chiny

E-mail: international @ XJTLU .edu.cn

Lokalizacje

Suzhou

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Address
Xi'an Jiaotong-Liverpool University
111 Ren Ai Road,
Dushu Lake Higher Education Town,
Suzhou Industrial Park

215123 Suzhou, Jiangsu, Chiny
Telefon
+86 512 8816 1000

Programy

MA
MSc