Southwestern University of Finance and Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1925 roku, znajduje się w Chengdu
Jedyny uniwersytet zorientowany na biznes w zachodnich Chinach wymieniony w " Projekcie 211"

Akredytacja lub uznawanie przez agencje krajowe lub międzynarodowe

- Członek Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania (2010 r.) - "Najlepszy krajowy zespół szkoleniowy Ministerstwa Edukacji (MOE) ds. Administracji biznesowej" (2010 r.) - 7 miejsce w gospodarce stosowanej w krajowym rankingu MOE i nr 1 w zachodnie Chiny (2009) - miejsce nr 7 w rachunkowości w krajowym rankingu MOE i nr 1 w zachodnich Chinach (2010) - w rankingu nr 1 w finansach w krajowym rankingu MOE (2003) - Uznany za jeden z "Najlepszych dziesięciu w Chinach" Konkurencyjne szkoły biznesu dla programów MBA "przez chińskie Stowarzyszenie MBA (2010)

- Nagrodzona "20-letnia edukacja MBA - najlepsza szkoła biznesu" przez chińskie stowarzyszenie MBA (2011)

O Chengdu

Jedno z najważniejszych ośrodków gospodarczych, transportowych i komunikacyjnych w zachodnich Chinach. W 2006 roku został nazwany China-4 najbardziej znanym miastem China Daily.

Międzynarodowa metropolia ciesząca się renomą ze względu na dobrze prosperujący biznes, kulturową / historyczną esencję, przepiękne widoki i sprzyjające warunki do życia.

Chengdu pozycjonuje się jako centrum finansowe dla zachodnich Chin i skutecznie przyciąga duże międzynarodowe instytucje finansowe
tj. Citigroup, HSBC, Standard Chartered Bank, ABN AMRO, BNP Paribas, JPMorgan Chase i Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ, ANZ Bank itp.

Ponad 250 firm z listy Fortune 500 założyło filie w Chengdu, zajmując pierwsze miejsce pod względem liczby firm z listy Fortune 500 w środkowych i zachodnich Chinach:
tj. JP Morgan Chase, Henkel i GE, Intel, Cisco, Sony, Toyota, Motorola, Ericsson i Microsoft itp.

Miasto Pandy: Centrum hodowli i badań olbrzymich pand zostało założone na północnych przedmieściach Chengdu. Jest to jedyna tego rodzaju na świecie, która znajduje się w obszarze metropolitalnym, który każdego roku przyciąga prawie 100 000 odwiedzających.

Lotnisko Chengdu znajduje się 20 km od centrum Chengdu i jest jednym z głównych centrów lotniczych w Chinach, ostatnio zajmując 4. miejsce pod względem liczby pasażerów. Obsługuje loty do / z większości dużych miast w Chinach i niektórych międzynarodowych miejsc, takich jak Amsterdam, Bangkok, Hong Kong, Katmandu, Osaka, Phnom Penh, Kuala Lumpur, Seul, Abu Zabi, Melbourne, Frankfurt, Londyn, San Francisco i Singapur itp.

Lokalizacje

Chengdu

Address
Guanghua Campus
Chengdu, Syczuan, Chiny

Chengdu

Address
Liulin Campus
Chengdu, Syczuan, Chiny

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium