Qingdao Technological University Qindao College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Postęp Qindao College (QDC) w ostatniej dekadzie były znaczące w rozwoju szkolnictwa wyższego w Chinach. Staliśmy z stosunkowo skromnych początków do wysokiej rangi kolegium z utalentowanym zespołem międzynarodowych i lokalnych naukowców i energicznym społeczności kampusu. Studenci w QDC i członkowie szerszej społeczności są beneficjentami tego rezultatu jak razem, jesteśmy gotowi, aby skonsolidować ten sukces do postępu społeczeństwa i ustanowić siebie jako wiodący uczelni w Chinach.

Z ponad 16.000 studentów, 1500 pracowników i ponad 47 stopni i dyplomowych programów, QDC został uznany za jeden z najlepszych niezależnych szkół w Chinach. Szybki wzrost nie, jednak zmniejszona o Borne instytucji kultury w skali ludzkiej. Co roku uczniowie bardzo wysoko ocenić doświadczenia i wsparcia, które otrzymują w QDC.

Na QDC studenci mają opcje w wyborze programów nauczania odpowiedniego do ich osobistych celów i aspiracji zawodowych. Stażu pracy i możliwości pozwalają studentom zdobyć praktyczne doświadczenie niezbędne dla ich przyszłej kariery, a programy studiów zostały zaprojektowane w konsultacji ze społeczeństwem. QDC rozumie znaczenie równowagi między dążeniu akademickiego i wypoczynku dla studentów, i oferuje bogate akademickie, kulturalne i sportowe, zajęcia rekreacyjne. Studenci w QDC, uwolnić się z ponad 45 klubów i organizacji studenckich.

Jak QDC kuźnie wyprzedzeniem do jego mety drugiego pięcioletniego planu rozwoju, czyni to z rosnącą reputację doskonałości. Powitamy większej grupy studentów niż kiedykolwiek wcześniej i przedstawić szerszy zakres nowych, ciekawych kursów spełnić nasze zaangażowanie w szeroko zakrojonej, transdyscyplinarnego edukacji dla młodych ludzi z kraju i zagranicy. Gdy wyruszamy na tej nowej ery w dziedzinie szkolnictwa wyższego w Chinach, mamy wielką nadzieję, że będziesz do nas dołączyć. Jesteś pewny, aby znaleźć wygodne miejsce na QDC. Czekamy na naszych ścieżkach przekraczania wkrótce!

Lokalizacje

Qingdao

Address
No.79, Tieqishan Road, Chengyang District
266106 Qingdao, Shandong, Chiny