Peking University HSBC Business School (PHBS)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Peking University HSBC Business School (PHB)

MIRROR

Od ponad 100 lat Uniwersytet w Pekinie jest elitarną uczelnią, uznaną na arenie międzynarodowej jako jeden z najlepszych ośrodków doskonałości akademickiej w Chinach. Założona w 2004 r., Jako szkoła wyższa w Pekinie Graduate Graduate School of Business, szkoła została przemianowana na Peking University HSBC Business School (PHBS) w sierpniu 2008 roku.

PHBS stara się nie tylko budować inspirujące tradycje Uniwersytetu w Pekinie, ale także przyczyniać się do historycznej obecności na południu kraju, ale także rozwijać własną renomę jako międzynarodowego lidera w edukacji biznesowej.

Położony w tętniącej życiem przedsiębiorczości miasta Shenzhen, a zaraz obok centrum finansowego w Hong Kongu, szkoły biznesu leży w samym sercu jednego z najbardziej obiecujących obszarów metropolitalnych na świecie. Kilka innych regionów w Chinach oferują bardziej odpowiednie ustawienie dla instytucji się stać wszystkim absolwent szkoły biznesu tego kraju.

Obecnie PHBS oferuje 3 programy magisterskie (zarządzanie, finanse i ekonomia) oraz 1 program MBA. Programy nauczania są nauczane w języku angielskim i skupiają się na dogłębnym ujęciu przedmiotu: Finanse, Zarządzanie i Ekonomia, z kursami, w tym zarówno globalnym, jak i chińskim. Studenci nie tylko głęboko doceniają kulturę chińską, ale także głęboko rozumieją prowadzenie interesów w Chinach, zwiększając ich konkurencyjność na rynku pracy i odkrywając możliwości otwarcia biznesu w tym dynamicznym kraju.

Z 61 międzynarodowymi wydziałami z tytułami doktora nauk z najlepszych uczelni na całym świecie, a wszystkie zobowiązały się do kształcenia studentów PHBS w celu ich liderów w swoich dziedzinach, PHBS nadal zdobywa reputację jako instytucję doskonałości akademickiej i wolności. Poza tym PHBS jest obecnie obsługiwany z 9 ośrodkami badawczymi, takimi jak teoria marketingu, kierownictwo, przedsiębiorczość, modele biznesowe, zarządzanie ryzykiem i badania finansowe. Ponadto zwycięzca nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, profesor Thomas Sargent, dołączył do PHBS w celu prowadzenia badań jako szef "Sargent Institute of Quantitative Economics and Finance". Profesor Fan He, jako znany chiński ekonomista, dołączył do PHBS jako szef "Instytut Badawczy Drogi Morskiej Jedwabnej", z badaniami skupiającymi się na najnowszej inicjatywie Chin "One Belt One Road".

Szkoła Biznesu PKU HSBC kieruje się nieustannym zaangażowaniem na rzecz doskonałości, a wśród swoich rówieśników wyróżnia się zobowiązanie do rozwijania absolwentów doskonale wyszkolonych, dwujęzycznych i kulturowych. Krótko mówiąc, naszym celem jest zapewnienie naszym absolwentom rodzaju edukacji, która przygotuje ich do miejsca ich jako liderów w swoich dziedzinach, w Chinach i na całym świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Chiński

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Programu Ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Chiny Shenzhen

Mistrz programu Ekonomiczny koncentruje się na podstawy programowej w teorii ekonomii i aplikacji. [+]

Położony w tętniącym życiem mieście przedsiębiorczości Shenzhen, Chiny, a zarazem przylegającym do centrum finansowego Hongkongu, Uniwersytet w Pekinie HSBC Business school (PHBS) przynosi historyczną obecność uniwersytetu w Pekinie na południu kraju i leży w samym sercu jednego z najbardziej obiecujących i dynamicznych obszarów metropolitalnych na świecie. Kilka innych regionów w Chinach oferują bardziej odpowiednie ustawienie dla instytucji się stać wszystkim absolwent szkoły biznesu tego kraju. PHBS magister ekonomii jest dwuletnim programem studiów stacjonarnych, kończącym się końcową tezą, która koncentruje się na podstawowym programie nauczania w teorii i aplikacjach ekonomicznych, w ramach którego studenci międzynarodowi uczą się obok chińskich rówieśników w kontekście dialogu międzykulturowego. Rok akademicki składa się z dwóch semestrów, po dwa moduły. Każdy moduł działa przez dziewięć tygodni. Ponadto wykładowcy uzyskali stopnie doktoranckie z najwyżej położonych uniwersytetów na całym świecie, a wszystkie kursy są obsługiwane wyłącznie w języku angielskim. Program Ten program zapewnia specjalistyczne szkolenie z zakresu ekonomii, współczesnych teorii, stosowania i metodologii. Udzielono tytułu magistra ekonomii PHBS EPAS akredytacji przez Europejską Fundację Rozwoju Zarządzania (EFMD). Program nauczania jest bardzo ilościowy i wymaga od studentów bardzo wysokiego poziomu umiejętności matematycznych. Kursy obejmują: Zaawansowaną Makroekonomię, Zaawansowaną Mikroekonomię, Stosowane Ekonometryczne, Ogólne i Biznesowe, a także wybrane. Cele programu Ma na celu wyposażenie studentów w solidne podstawy teoretyczne w dziedzinie ekonomii, uczenie ich do samodzielnego przeprowadzania badań i analiz oraz instruowania ich najbardziej aktualnych problemów gospodarczych. Program przygotowuje studentów do kariery jako ekonomista w biznesie, sektorze publicznym, instytucjach finansowych, banków centralnych, organizacjach krajowych i międzynarodowych, jak również badaniach akademickich. Wymagania stopnia, wymagania... [-]

Magister Programu Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Chiny Shenzhen

Program finansowy zapewnia specjalistyczne szkolenia w dziedzinie finansów dla studentów zagranicznych [+]

Położony w tętniącym życiem mieście przedsiębiorczości Shenzhen, Chiny, a zarazem przylegającym do centrum finansowego Hongkongu, Uniwersytet w Pekinie HSBC Business school (PHBS) przynosi historyczną obecność uniwersytetu w Pekinie na południu kraju i leży w samym sercu jednego z najbardziej obiecujących i dynamicznych obszarów metropolitalnych na świecie. Kilka innych regionów w Chinach oferują bardziej odpowiednie ustawienie dla instytucji się stać wszystkim absolwent szkoły biznesu tego kraju. PHBS Mistrz finansów to dwuletni program studiów stacjonarnych, kończący się ostateczną tezą, która koncentruje się na podstawowym programie nauczania i teorii finansów, w ramach którego studenci międzynarodowi uczą się u boku chińskich rówieśników w kontekście dialogu międzykulturowego. Rok akademicki składa się z dwóch semestrów, po dwa moduły. Każdy moduł działa przez dziewięć tygodni. Ponadto wykładowcy uzyskali stopnie doktoranckie z najwyżej położonych uniwersytetów na całym świecie, a wszystkie kursy są obsługiwane wyłącznie w języku angielskim. Program Ten program zapewnia specjalistyczne szkolenia w zakresie finansów, nowoczesnych teorii finansowych, aplikacji i metodologii. Studenci finansów mają również komfort wiedząc, że kursy PHBS Master of Finance są uznawane przez CFA Institute Program Partnerski Uniwersytetu przygotowujący studentów do egzaminów Chartered Financial Analyst® (CFA). Program nauczania jest bardzo ilościowy i wymaga od studentów bardzo wysokiego poziomu umiejętności matematycznych. Kursy obejmują: Rynki Finansowe, Ekonomię Finansową, Stosowane Ekonometryczne, Rynki Finansowe i Inwestycje w Chinach, Chińskim Biznesie Ogólnym i Biznesowym, a także wybory do wyboru Cele programu Ma to na celu rozwinięcie w studentach wszechstronnego zrozumienia wyników finansowych i zarządzania. Program Finansów przygotowuje studentów do wielu karier, takich jak dyrektorzy finansowi, specjaliści zarządzania ryzykiem, zarządzających... [-]

Program Master Of Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Chiny Shenzhen

Mistrz Zarządzania obejmuje rdzeń programu zajęć, takich jak ekonomia zarządzania, zachowania organizacji. [+]

Położony w tętniącym życiem mieście przedsiębiorczości Shenzhen, Chiny, a zarazem przylegającym do centrum finansowego Hongkongu, Uniwersytet w Pekinie HSBC Business school (PHBS) przynosi historyczną obecność uniwersytetu w Pekinie na południu kraju i leży w samym sercu jednego z najbardziej obiecujących i dynamicznych obszarów metropolitalnych na świecie. Kilka innych regionów w Chinach oferują bardziej odpowiednie ustawienie dla instytucji się stać wszystkim absolwent szkoły biznesu tego kraju. PHBS Mistrz Zarządzania jest dwuletnim i pełnym programem, zakończonym końcową tezą, która koncentruje się na podstawowym programie nauczania w teorii ekonomii i aplikacjach, w ramach którego studenci międzynarodowi uczą się obok chińskich rówieśników w kontekście dialogu międzykulturowego. Rok akademicki składa się z dwóch semestrów, po dwa moduły. Każdy moduł działa przez dziewięć tygodni. Ponadto wykładowcy uzyskali stopnie doktoranckie z najwyżej położonych uniwersytetów na całym świecie, a wszystkie kursy są obsługiwane wyłącznie w języku angielskim. Program Ten program zapewnia specjalistyczne szkolenie w zakresie zarządzania i obejmuje międzyuczelniane ćwiczenia, takie jak teorie zarządzania, ekonomię i zachowanie organizacji oraz sposoby ich stosowania w rzeczywistych kwestiach korporacyjnych. Zawiera myślenie matematyczne i logiczne z kreatywnym i bocznym myśleniem w celu analizy i rozwiązywania problemów. Kursy obejmują: zarządzanie strategiczne, zarządzanie operacyjne, zachowanie organizacyjne, empiryczne analizy biznesowe, zarządzanie marketingowe, chińskie ogólne i biznesowe, a także wybrane. Cele programu Jego celem jest rozwijanie w studentach solidnej wiedzy teoretycznej w zakresie zarządzania oraz zdolności do prowadzenia badań w powiązanych stęŜeniach. Ma również na celu przygotowanie studentów z doświadczeniem w zarządzaniu ostrza korporacyjnej i zdolność do świadczenia rozwiązań dla praktycznych problemów biznesowych poprzez zastosowanie teorii... [-]

Kontakt

Peking University HSBC Business School

Adres Peking University HSBC Business School (PHBS) University Town, Xili, Nanshan District
518055 Shenzhen, Chiny
Strona internetowa http://english.phbs.pku.edu.cn/
Telefon false