Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja

Lanzhou University jest jednym z najlepszych uniwersytetów w Chinach z historii ponad stu lat.

Uniwersytet znajduje się w Lanzhou, graficznym centralnych Chinach, jeden chwalebny miasto w „Jeden pas jednej drogi”.

Wprowadzenie

  • Miasto Lanzhou
  • Czas powstania 1909
  • SZKOŁA Szkoła Międzynarodowego Cultural Exchange, Lanzhou University
  • Numer studenta 449 obecnie
  • Stypendium Rząd chiński Stypendium Instytut Konfucjusza Prezydent Stypendium Stypendium (oczekiwanie na oficjalnej odpowiedzi od uczelni)
  • Transport Z dworca kolejowego: Autobusem No.1 / No.110 / 3No.131 od dworca kolejowego do przystanku Lanzhou University, a następnie pieszo z powrotem (południe) około 50 metrów. Z lotniska: autobus z lotniska do stacji końcowej i brama Uniwersytet jest naprzeciwko terminala
  • Adres No.222 South Tianshui drogowe

Jak stosować

  • strona przyjmująca Sprawy studenckie biuro Szkoły Międzynarodowej Wymiany Kulturalnej
  • Termin składania aplikacji Wiosna Semestr: Listopad ~ stycznia każdego roku (nie przyznają stopni uczniów); Semestr zimowy: maj ~ lipca każdego roku (self-support) / styczeń ~ marca każdego roku (stypendyści)
  • Zobacz informacje o programie

o SICE

Szkoła International Cultural Exchange została założona w 2002 roku, początkowo wspólne jednoż z Biura Spraw Zagranicznych Lanzhou University, następnie po uzyskała niezależną kwalifikacji Wstęp dla studentów zagranicznych w 2008 roku, rozpoczęła się założyć własne biura.

W 2009 roku Międzynarodowe Biuro Spraw Studentów powstała w celu zarządzania nauczaniem i Administracji spraw zagranicznych studentów w Lanzhou University; w 2012 roku, Instytut Konfucjusza Biuro powstało w celu zarządzania i koordynowania spraw powiązanych z 3 Instytut Konfucjusza za granicą; w 2014 roku, Centrum Badań Silk Road Belt Gospodarcza powstała w celu ułatwienia wymiany i współpracy z uczelniami i instytucjami naukowo-badawczymi na Jedwabnym Szlaku Pasa ekonomicznych, a także zobowiązała się do budowy nowych specjalistycznych „think tank” potrzebnej naszym kraju wspieranie rozwoju gospodarczego pasa drogowego jedwab.

Sprawy Międzynarodowe wszystkich studentów biurowe, Instytut Konfucjusza i biurowe Silk Road Belt Economic Research Center są powiązane do Szkoły Międzynarodowej Wymiany Kulturalnej.

W 2015 roku, Lanzhou University obdarzony naszą szkołę z nowego celu funkcjonalnego --- rozwijać edukację spółdzielczego z zagranicznymi uczelniami. Obecnie nasza szkoła stała się funkcjonalnym wydział, który bierze odpowiedzialność za edukację studentów międzynarodowych, współpracy budowę Instytut Konfucjusza, rozwój nowych „think tank” na jeden pas i jedna droga i promowanie współpracy z zagranicą.

Kształcenie studentów zagranicznych w Lanzhou University pierwsza rozpoczęła się w 1983 roku, a program samonośna zaczęły się zapisać studentów zagranicznych w 1989 r. Zgodnie z historią edukacji Lanzhou University ponad 100 lat i na podstawie jego głęboką zdolność szkolnego, nasza szkoła gorliwie realizowane krajową wytyczną dla kształcenia studentów międzynarodowych i prowadzona innowacyjnej eksploracji, teraz mamy wielki postęp w rozszerzaniu skali, optymalizując struktura, gwarantując jakość i poprawę zarządzania. W ciągu ostatnich 30 lat, nasza uczelnia zwerbował ponad 4000 zagranicznych studentów obecnie; istnieje około 500 zarejestrowanych międzynarodowych studentów na kampusie z 64 krajów i regionów na 5 kontynentach.

W świetle wytycznych narodowego „rozszerzenie skali, optymalizacji struktury, gwarantującego jakość i poprawie zarządzania” w dziedzinie międzynarodowego kształcenia studentów, liczba studentów i narodowości wzrosła z roku na rok, z zastrzeżeniem uczeń przesunął się z chińskim uczących się języka do studentów, doktorantów z magistra i stopnia doktorskiego.

Teraz mamy wydział 28 nauczycieli, wśród których liczba nauczycieli języka chińskiego wynosi 17 i kadry kierowniczej wynosi 11. Stworzyliśmy mechanizmu międzynarodowego kształcenia studentów, który ma podobną wagę do nauczania, badań naukowych i zarządzania, a tworzą korzystne środowisko gdzie mamy te same aspiracje i uczynić nasz własny wkład do naszej szkoły, w ten sposób możemy również stworzył platformę wymiany i współpracy dla Lanzhou University z zewnątrz.

Nasza szkoła zawsze podkreśla na uprawie kulturalnego studentów oraz wprowadzenia i rozprzestrzeniania się kultury chińskiej. Oprócz różnych poziomach chińskiej nauczania języków, również otwarty różnorodnych kursów, od chińskiej kultury, sztuki walki, kaligrafii i malarstwa, chińskiej uznaniem klasyczne wiersze, doświadczenia ceramicznych, Peking wprowadzenia opery i sztuki cięcia papieru, w międzyczasie, mamy zorganizowane i rozpoczęła różne zajęcia dla studentów z zagranicy, na przykład, chiński Most Contest, Pobyt w Chinach, doświadczenie Chiny, festiwali międzynarodowych studentów i tak dalej. Obecnie mamy uprawiane wiele znakomitych studentów międzynarodowych.

Przeciwko nowej fali czasie, z strategicznej koncepcji jeden pas i jedna droga, nasza szkoła będzie nadal prowadzić odpowiedzialność promowanie edukacji otwarcie w posłuszeństwie naszego motta szkoły „absorbowania i różnorodności; Exchange i integracja” w celu do dalszych charakterystycznych Instytut Konfucjusza budowlane i edukacyjnej współpracy z zagranicą i tworząc platformę dla rozwoju Instytutu Konfucjusza i międzynarodowego kształcenia studentów. Będziemy nadal robić większy wkład w celu podniesienia poziomu internacjonalizacji uczelni oraz komunikacji i współpracy zagranicznej w zachodnich Chinach. (Uwaga: Wszystkie dane przez lipcu. 2016)

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Lanzhou University

Lanzhou University znajduje się wśród czołowych chińskich uniwersytetach zarówno ilości i jakości programów studiów swego pana. Morethan dwieście kierunków akademickich s ... [+]

Magister Programy Lanzhou University znajduje się wśród czołowych chińskich uniwersytetach zarówno ilości i jakości programów studiów swego pana. Morethan dwieście kierunków akademickich są ustalone w 28 uczelniach. O długości programowej 2-3 lat akademickich, programy magisterskie są offeredin chińskim ogólnie, a niektóre angielsko-nauczane programy są również available.Graduates spełniające wszystkie wymagania stopnia będą przyznawane magistra.

Kliknij tutaj Aby znaleźć wyższe Programy Lista 2017. Wnioskodawcy są zachęcani do skontaktować się z potencjalnym przełożonym przed aplikacją. (Kliknij tutaj, aby znaleźć strony kolegiów / działów) i oczekuje się ująć w ich pakietu aplikacji z formularzem do wstępnego odbioru International Student przez LZU profesora (kliknij tutaj, aby na stronie internetowej). ... [-]

Chiny Lanzhou
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku