Przeczytaj oficjalny opis

Jedynie na skalę światową, wyjątkowo Les Roches.

NASZE TLE Les Roches Międzynarodowe Hotel Management College (LRJJ) to prywatna uczelnia zlokalizowana w Szanghaju (Chiny) i filii uczelni Les Roches International School of Hotel Management w Bluche w Szwajcarii.

Naszym głównym celem jest szkolenie i kształcenie studentów w ogólnym zakresie kompetencji w sektorze hotelarskim. Absolwenci naszej uczelni będą rozwijać kompetencje w szerokim spektrum umiejętności technicznych, administracyjnych i społecznych, a tym samym wykażą umiejętności, które są wysoce wymagające na profesjonalnym poziomie.

LRJJ to dynamiczne partnerstwo joint venture pomiędzy dwoma liderami w swojej dziedzinie - Les Roches, najwyższej klasy dostawcą usług edukacyjnych o historii doskonałości oraz Jin Jiang International Hotels, piątej co do wielkości na świecie grupie hoteli, która posiada i prowadzi ponad 6000 hoteli o więcej niż 650 000 pokoi w 60 krajach.

Jako szanse i potrzeba utalentowanych menedżerów nadal rośnie w Azji i na całym świecie, LRJJ jest wyjątkowo przygotowany do przygotowania przyszłych liderów do kariery.

GLOBALNY PERSPEKTYWY

Les Roches Jin Jiang jest częścią sieci pięciu międzynarodowych szkół w Les Roches, które świadczą Global Hospitality Education w kluczowych międzynarodowych hubach biznesowych.

Jakość naszych nauczania i programów nauczania są ujednolicone we wszystkich kampusach, co oznacza, że ​​studenci mogą przenieść się do naszych uczelnianych sióstr podczas studiów lub ukończyć stopień BBA / MBA po ukończeniu studiów w Szanghaju.

Nasze globalne DNA jest również podkreślane przez niezliczone możliwości stażu poprzez naszych międzynarodowych partnerów, jak również poprzez atmosferę kampusu z ponad 25 narodowości.

INNOWACYJNE PODEJŚCIE Od wprowadzenia najnowszych metod nauczania do opracowywania nowych programów, Les Roches jest zobowiązany do wspierania innowacyjnych podejść we wszystkich swoich uczelniach. Tutaj w Szanghaju podejmujemy E-learning do następnego kroku i dostarczamy uczniom niestandardowych aplikacji smartfonowych, dzięki którym mogą uzyskiwać dostęp do podręczników edukacyjnych, filmów wideo i interaktywnych quizów, gdy tylko chcą i gdziekolwiek się znajdą. Ta platforma m-learning opiera się na nauce w klasach i pomaga studentom przetwarzać informacje za pomocą technologii mobilnej. Tymczasem nasza częsta współpraca z branżą hotelarską sprawia, że ​​Les Roches stoi na czele pojawiających się trendów.

Jesteśmy dumni z pionierskich pomysłów i zachęcamy studentów do tego samego.

PRZYDATNOŚĆ DOŚWIADCZENIOWA Uważamy, że studia nad Hospitality uprawniają naszych uczniów do osiągnięcia sukcesu w wielu gałęziach przemysłu. Jednym z celów naszej uczelni jest promowanie ducha przedsiębiorczości i proaktywnej postawy naszych studentów. To podejście jest odzwierciedleniem naszych uczniów, którzy, czy to poprzez rodzinny hotel czy własną firmę rozpoczynającą działalność, mają na celu samozatrudnienie.

Uczniowie uczą się podejmowania inicjatywy i stać się liderami zarówno wewnątrz, jak i poza klasą. Dzięki doskonałym programom nauczania i działalności na terenie kampusu firma Les Roches poświęcona jest rozwijaniu talentu przedsiębiorczości i umożliwia studentom przekształcenie ich koncepcji w rzeczywistość.

Ten sposób myślenia znajduje odzwierciedlenie w naszych absolwencjach. Absolwenci Les Roches kontynuują działalność na całym świecie - wybrane z nich prezentowane są na stronie MadeInLesRoches.com

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Les Roches

Les Roches

Les Roches

Les Roches

Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College
Address
Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College, Shanghai Normal University Feng Xian Campus, 100, Hai Si Road
201418 Shanghai, Shanghai, Chiny
Telefon
+86 21 5712 3333