Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wyjątkowo globalny, unikalny Les Roches.

NASZE TŁO Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College ( LRJJ ) to prywatna uczelnia zlokalizowana w Szanghaju (Chiny) i kampusie filii Międzynarodowej Szkoły Zarządzania LRJJ Les Roches w Bluche w Szwajcarii. Naszym głównym celem jest szkolenie i kształcenie studentów w zakresie wszechstronnych kompetencji w branży hotelarskiej. Absolwenci naszego college'u będą mieli rozwinięte kompetencje w szerokim zakresie umiejętności technicznych, administracyjnych i społecznych, a tym samym zaprezentują zestaw umiejętności, który jest wysoce pożądany na profesjonalnym poziomie. LRJJ jest dynamiczną spółką joint venture między dwoma liderami w swojej dziedzinie - Les Roches, dostawcą wysokiej jakości edukacji z historią doskonałości, oraz Jin Jiang International Hotels, piątą co do wielkości grupą hoteli na świecie, która jest właścicielem i operatorem ponad 6000 hoteli z ponad 650 000 pokoi gościnnych w 60 krajach. Ponieważ możliwości i zapotrzebowanie na utalentowanych menedżerów wciąż rosną w Azji i na świecie, LRJJ ma wyjątkową pozycję, aby przygotować przyszłych liderów do kariery.

GLOBALNY PERSPEKTYWY Les Roches Jin Jiang jest częścią sieci pięciu międzynarodowych kampusów Les Roches, które zapewniają globalną edukację hotelarską w kluczowych międzynarodowych centrach biznesowych hoteli. Jakość naszego nauczania i programów nauczania jest standaryzowana we wszystkich kampusach, co oznacza, że nasi uczniowie mogą przenieść się do naszych siostrzanych kampusów podczas studiów lub ukończyć stopień BBA / MBA po ukończeniu studiów w Szanghaju. Nasze globalne DNA jest dodatkowo podkreślane przez niezliczone możliwości odbywania stażu przez naszych międzynarodowych partnerów, jak również poprzez atmosferę kampusu z 25 narodowościami.

INNOWACYJNE PODEJŚCIE Od wprowadzenia najnowszych metod nauczania do opracowywania nowych programów, Les Roches angażuje się we wspieranie innowacyjnych rozwiązań we wszystkich kampusach. Tutaj, w Szanghaju, przenosimy E-learning do następnego kroku i zapewniamy uczniom niestandardową aplikację na smartfony, dzięki której mogą uzyskać dostęp do samouczków, filmów i interaktywnych quizów, kiedy tylko chcą i gdziekolwiek się znajdują. Ta platforma m-learning opiera się na nauczaniu w klasie i pomaga naszym uczniom przetwarzać informacje za pomocą technologii mobilnych. Tymczasem nasza częsta współpraca z branżą hotelarską sprawia, że Les Roches jest liderem pojawiających się trendów. Jesteśmy dumni z pionierskich nowych pomysłów i zachęcamy uczniów do tego samego.

MIEJSCE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Wierzymy, że studiowanie gościnności umożliwia naszym studentom odnoszenie sukcesów w wielu branżach. Dlatego jednym z celów naszej uczelni jest rozwijanie ducha przedsiębiorczości i proaktywnej postawy naszych studentów. Podejście to odzwierciedlają nasi uczniowie, którzy, poprzez hotel rodzinny lub własną firmę rozpoczynającą działalność, dążą do samozatrudnienia. Uczniowie uczą się podejmować inicjatywy i stają się liderami zarówno w klasie, jak i poza nią. Poprzez wybitne programy nauczania i zajęcia na terenie kampusu, Les Roches poświęca się rozwijaniu talentu przedsiębiorczego i stwarzaniu uczniom możliwości przekształcenia ich koncepcji w rzeczywistość. Ten sposób myślenia znajduje odzwierciedlenie w naszych absolwentach. Absolwenci Les Roches rozpoczynają udane przedsięwzięcia na całym świecie - wybrane z nich są prezentowane na MadeInLesRoches.com117695_Lydia.jpg

Pełna nazwa: Lydia Astari

Narodowość: indonezyjska

Program: Dyplom w International Hotel Management

Języki: indonezyjski, angielski i chiński

„Życie studenckie w LRJJ jest doskonałe; ludzie są tak przyjaźni i pomocni. Większość uczniów LRJJ zna się nawzajem; jesteśmy jak jedna wielka rodzina. ”117696_Elena.jpg

Pełna nazwa: Elena Dmitrik

Narodowość: rosyjska

Program: Dyplom licencjacki w międzynarodowym zarządzaniu hotelami

Języki: rosyjski, angielski, francuski, niemiecki i mandaryński

„Mimo że Les Roches Jin Jiang jest szkołą zarządzania hotelem, ogólny program nauczania przygotowuje absolwentów do sukcesu zawodowego w wielu różnych dziedzinach branży hotelarskiej. Głęboko wierzę, że ta wiedza zapewni mi doskonałą platformę do rozpoczęcia własnej kariery biznesowej i pomoże mi się rozwijać i wyrażać siebie. ”

Lokalizacje

Szanghaj

Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College

Address
Les Roches Jin Jiang
International Hotel Management College,
Shanghai Normal University
Feng Xian Campus,
100, Hai Si Road

201418 Szanghaj, Szanghaj, Chiny
Telefon
+86 21 5712 3333