Liaoning Medical University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Liaoning Medical College of International Education jest odpowiedzialny za rekrutację i dydaktycznych zarządzający instytucjami kształcenia zagranicznych studentów i nauczania języków obcych w ramach Urzędu Studenta Dywizji Międzynarodowej Division, Pion Zarządzania uczniów, podziału akademickiego, student wydziału zarządzania apartamentami, wydziału języków obcych ,

Od 1997 roku zaczął rekrutować studentów, została założona na początku 2004 roku ICES, 2007 oficjalnie zmieniła nazwę na Wymiany Międzynarodowej Szkoły Kultury Edukacji Międzynarodowej, ustanowienie Międzynarodowego Instytutu Edukacji, nasi uczniowie dostać edukacyjnych silne skoki symboli i granic. Obecnie nasza szkoła stała się jedną z Ministerstwa Edukacji do nauczania studiów medycyny klinicznej (po angielsku) na studia w Chinach Top 50 Kolegiów Medycznych. W ostatnich latach skala górnym akademickiego kształcenia studentów w prowincji. Międzynarodowy Instytut Edukacji teraz rozwinęła się w międzynarodową bazy szkoleniowej przyjąć licencjackich, magisterskich i innych poziomów studentów, otrzymywała z Korei Południowej, Japonii, Rosji, Indii, Nepalu, Pakistanie, Belgia, Botswana, Tanzania, Afganistan, Uganda zagraniczni studenci Kongo, Bangladesz, Kazachstan, Zambia, Birma, Mauritius, Nigeria, Ghana i innych krajach ponad 1000 osób, studenci pokrywają ponad 40 krajach na pięciu kontynentach.

Szkoły międzynarodowe wykorzystać możliwości kształcenia, a także dążenie do podniesienia poziomu współpracy i zawartości międzynarodowym, w celu zbadania sposobów i form współpracy, poszerzyć zagranicznych uczelni i instytucji naukowo-badawczych w zakresie szkolenia kadr medycznych i zdrowia, medycyny i edukacji integracyjnej i aktywnie omawia dziełem obcej szkoły pielęgniarskiej, osiągnięcie celu wzmocnienia międzynarodowej wymiany i współpracy w jakości. W tym samym czasie nasza szkoła zachęcanie i wspieranie organizowania międzynarodowej konferencji naukowej, na pół etatu rozszerzyć za granicą, profesor wizytujący zaprosił zespół do prowadzenia wykładów, zastosowanie wysokiej jakości materiałów edukacyjnych i dobrobyt akademickiej atmosferze akademickiej. Ponadto, aktywne brydża i studium łącza i pracować za granicą absolwentów, poziom i rozwijać wymianę i współpracę w przestrzeni międzynarodowej.

Szkoła i Uniwersytet w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji, Australii, Japonii, Hiszpanii i innych krajów do ustanowienia długoterminowych relacji współpracy. Współpraca z udziałem profesjonalnej opieki, żywienia i nauki o żywności, zarządzanie Komunalnej i medycyny klinicznej. Obszary współpracy obejmują wymianę studentów i naukowców do współpracy przy wymianie nauczania i nauczycieli, badania naukowe, szkolenia językowe oraz inne aspekty.

Nasi uczniowie mogą iść na studia za granicę w ramach międzynarodowych programów wymiany, pracę. Obecnie, więcej niż studenci w Wielkiej Brytanii, Australii nauka, nie tylko dostęp do bogactwa zasobów edukacyjnych, przyszłość więcej nauki i pracy, aby położyć solidne fundamenty.

Szkoła posiada trzy szpitale powiązanymi, 27 instytutów i bez natychmiastowej klinicznej bazy dydaktycznej. Zapewniając jednocześnie medycynie klinicznej (w języku angielskim), lek doustny, Pielęgniarstwo, apteka, zarządzania użyteczności publicznej i inne profesjonalnej licencjackich i stopień magistra w wielu dziedzinach, w tym samym czasie, oferują akupunktura szkoleń i rozwoju kultury narodowej i medycyny tradycyjnej.

Nasza szkoła jest pierwszym zachodnim Liaoning Chinese Proficiency Test (HSK) badanie do sieci, aby skonfigurować centrum testowe dla studentów z zagranicy w zachodnim Liaoning w Jinzhou i HSK zapewnia wygodne. Zagraniczni studenci na wszystkich poziomach egzaminu przez górną stawkę.

Liaoning medyczna rozszerzyć wymianę kulturową uczniów jako przełom, aby promować uczestnictwo i integrację chińskich i zagranicznych studentów we wszystkich aspektach kultury, sztuki i sportu. Zagraniczni studenci aktywnie uczestniczą w działalności wojewódzkich, miejskich i różnych organizowanych przez szkołę, Instytut „Light up młodości” Gala Edukacji Międzynarodowej, w kulturalnej chińska konkurencja, szkoła „latający młodzież, Liaoning Medical śpiewać” Choral Competition, Liaoning pierwszy Sports Festival i School of Medicine w 2013 Spring Festival Gala Jinzhou City i inne występy dużych otrzymali pochwały. Wzbogacić uczniów po hodowli w szkole, ale również zwiększyć poziom dywersyfikacji i umiędzynarodowienia kultury kampusu.

W ostatnich latach, w szkole zatrudniony zagranicznych ekspertów ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i innych krajów 10; liczba zagranicznych ekspertów dostęp do zagranicznych ekspertów i Liaoning Friendship Award wyróżnienie. W 2012 roku, eksperci zagraniczni mają bogaty non-Ike Chris Li Xian zdobył pierwsza dama jest moja szkoła wygrał „Liaoning Friendship Award” od zagranicznych ekspertów, eksperci zagraniczni znakowania kierownictwo szkoły dokonał nowy postęp.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Chiński

Widzieć BScs » Widzieć Licencjat »

Kontakt
Adres korespondencyjny
Liaoning Medical University
NO.40,Section 3 Songpo Rd.Linghe Dist.Jinzhou

Jinzhou/Liaoning, 121001 CN
Adres lokalizacji
Liaoning Medical University
NO.40,Section 3 Songpo Rd.Linghe Dist.Jinzhou

Jinzhou, 121001 CN