国际教育学

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

国际教育学Instytut国际教育学, Profil Biura Spraw Zagranicznych

国际教育学Instytut国际教育学powstał w marcu 2005 roku, jest szkołą wychodząc naprzeciw nowej sytuacji edukacyjnej, aby dalej poszerzać obszary edukacji, wzbogacać edukację w postaci powołania instytutu. Głównym obowiązkiem uczelni jest odpowiadanie za rekrutację, zarządzanie nauczaniem, zarządzanie studentami, wdrażanie międzynarodowej edukacji języka chińskiego i zagranicznych projektów współpracy edukacyjnej oraz usługi konsultingowe dotyczące studiów za granicą dla studentów zagranicznych w Chinach. Do głównych zadań Ministerstwa Spraw Zagranicznych należy wdrażanie krajowej polityki zagranicznej i edukacji w zakresie spraw zagranicznych, planowanie i zarządzanie współpracą i wymianą międzynarodową szkoły oraz sprawy Hongkongu, Makao i Tajwanu. Instytut国际教育学i Biuro Spraw Zagranicznych pod jednym dachem, na zewnątrz w ramach Sekcji, Wydziału dydaktycznego i sekcji studenckiej trzech sekcji uczelni.

国际教育学Instytut国际教育学w 2005 roku rozpoczął szkolenie w Indiach, Pakistanie, Nepalu, Zambii, Tanzanii i innych „po drodze” studentów zagranicznych w tym kraju . Do tej pory przeszkolono ponad 400 samofinansujących się międzynarodowych studentów programu MBBS. Obecnie w szkole jest 132 uczniów. 85% studentów zagranicznych, którzy ukończyli studia, posiada kwalifikacje lekarzy praktyków, a 10% absolwentów decyduje się na kontynuację studiów. Jakość studiów medycznych na naszej uczelni w Chinach została dobrze przyjęta przez odpowiednie wydziały w kraju pochodzenia.

W ostatnich latach国际教育学Instytut国际教育学aktywnie i skutecznie eksplorował i praktykował w Chinach, badając szkolenie nauczycieli, reformę nauczania, budowanie stylu, chińską kulturę i edukację . Został nazwany „Jiangxi China to study education advanced unit”. Jednostka członkowska Międzynarodowego Oddziału Edukacji Medycznej Chińskiego Stowarzyszenia Wymiany Międzynarodowej Edukacji” oraz „Jednostka zarządzająca Stowarzyszenia Przyjaźni z Krajami Zagranicznymi Jiangxi ”.

Biuro Spraw Zagranicznych aktywnie prowadzi międzynarodową współpracę i wymianę, a także kultywuje i rozwija zagraniczne projekty współpracy edukacyjnej za pośrednictwem wielu kanałów i kanałów. Do tej pory nawiązała współpracę z 13 szkołami, medycznymi i naukowymi instytucjami badawczymi, w tym z Lincoln Memorial University i Daegu Oriental Medical University. Utworzono trzy bazy i jednostkę współpracującą. Pierwszy Szpital Stowarzyszony Gannan Medical College stał się kliniczną bazą dydaktyczną Lincoln Memorial University, nasza szkoła utworzyła bazę szkoleniową nauczycieli i studentów na Lincoln Memorial University oraz oddział neurochirurgii w Drugim Szpitalu Stowarzyszonym w Lille we Francji. Baza szkoleniowa jest jednostką współpracującą z Niemieckim Centrum Kardiologicznym (Berlin). Biuro Spraw Zagranicznych aktywnie świadczy usługi dla wybitnych nauczycieli i badaczy pierwszej linii, którzy wyjeżdżają za granicę w celu prowadzenia wykładów, badań, studiowania na stopień naukowy i uczestniczenia w międzynarodowych konferencjach naukowych; aktywnie realizują różne programy wymiany studentów za granicą, takie jak wzajemne uznawanie punktów, wymiana wizyt studenckich i wyjazdy studenckie. W ogłoszonej w 2017 roku ocenie umiędzynarodowienia szkół licencjackich w województwie w 2016 r. Nasza szkoła znalazła się w pierwszej dziesiątce kompleksowo, a cztery rankingi indywidualne, w tym kursy dwujęzyczne i wyjazdy nauczycieli za granicę, znalazły się w pierwszej dziesiątce.

Lokalizacje

Ganzhou

Address
Yixueyuan Road,1
Ganzhou, Jiangxi, Chiny

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: