Dongbei University of Finance & Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wprowadzenie do Dongbei University of Finance

Aby jeszcze bardziej poszerzyć horyzonty edukacyjne, DUFE zaczął zachęcać do międzynarodowej współpracy i wymiany od 1994 r., Pod przewodnictwem „wysokich standardów i internacjonalizacji”. Dzięki ponad dziesięcioletniej praktyce uniwersytet stopniowo doprowadził do internacjonalizacji w zakresie języków instruktażowych, materiały dydaktyczne, systemy nauczania i wzorce administracyjne. Do tej pory DUFE nawiązał przyjazne stosunki współpracy z 82 uniwersytetami z 18 różnych krajów lub regionów.

Globalny Instytut Zarządzania i Ekonomii (GIME) został założony w 2009 roku. Jako wiodący dostawca programów studiów prowadzonych w języku angielskim, GIME oferuje obecnie zarządzanie biznesem i zarządzanie turystyką zarówno na poziomie licencjackim, jak i podyplomowym, z różnorodną populacją ponad 600 studentów, w tym chińską i studenci zagraniczni.

GIME rozwinęło się w najwyższej jakości międzynarodowe centrum studiów z doskonałymi nowoczesnymi udogodnieniami. GIME ma wybitny wydział nauczania i badań z ponad 50 pracownikami oferującymi szeroki zakres doświadczenia w edukacji międzynarodowej.

DUFE znajduje się w Dalian w Chinach. Jest tu ponad 80 regionalnych centrali 500 największych firm na świecie. Dalian jest stałym gospodarzem Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) Summer Davos, z największą giełdą kontraktów futures w Chinach i drugim co do wielkości rynkiem soi na świecie. W Dalian klimat nie jest zimowy zimą, a latem nie ma ciepła. Nazywa się to „North-East Window”, „North Pearl” i „Romantic Capital”. Według China Daily w 2016 roku Dalian było 4 najbardziej znanym miastem do życia.

Lokalizacje

Dalian

Address
No. 217 JianShan St., Shahekou District
116025 Dalian, Liaoning, Chiny

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium