Central South University School of Software

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O CSU

Central South University (CSU) jest niepełna i krajowe kluczowe uniwersytet pod bezpośrednim administracji Ministerstwa Edukacji w Chinach. Uniwersytet jest jednym z pierwszych, grupa przyznała się zarówno Projekt 211, Projekt budowy krajowych kluczowych uniwersytety i kolegia w 21 wieku, i Projekt 985, Wspólne konstruktywne projekt budowy światowej klasy uniwersytetów współfinansowany przez chińskich rządów centralnych państwowych i lokalnych.

CSU została założona w kwietniu 2000 roku, na podstawie połączenia trzech byłych poszczególnych uczelni, a mianowicie Central South University of Technology (założony w 1952), Hunan Uniwersytet Medyczny (założony w 1914 roku, obecnie nazwany Xiangya School of Medicine) i Uniwersytet w Changsha Railway (założony w 1953 roku).

CSU jest teraz prowadzony przez Prezydent Yaoxue Zhang, Który jest Wynalazca pierwszej trasy w Chinach, Jak również akademik z Chińskiej Akademii Inżynierii. CSU zajmuje powierzchnię 3.810.000 metrów kwadratowych i posiada łącznej powierzchni 2.330.000 metrów kwadratowych. CSU ma 33.800 w pełnym wymiarze czasu studentów, 15.796 doktorantów i około 1000 zagranicznych studentów. CSU obejmuje 11 kierunków studiów, w tym inżynierii, nauki, medycyny, zarządzania, prawa, literatury, ekonomii, filozofii, historii i edukacji, rolnictwa, i oferuje naukę wojskową, jak również.

CSU ma wiele znakomitych dyscyplin. CSU słynie najwyższa instytucja metali nieżelaznych.the Xiangya Szpital CSU cieszy się wiodącą miejsce w medycynie i światowej sławy reputację "North Xiehe Południowa Xiangya". CSU jest również jednym z miejsca urodzenia transportu kolejowego dużych prędkości, Gdzie National Laboratory Technika dla kolei dużych prędkości znajduje się budowa.

Dlaczego z nami

  1. Program Czysty angielski

Mamy międzynarodowe zajęcia w program studiów podyplomowych. Wszystkie kursy są wykłady w języku angielskim, a język chiński test-HSK nie jest wymagane. Tak więc, nawet jeśli nie wiesz nic o języku chińskim wiesz, nie masz trudności w nauce kursy specjalistyczne.

  1. Wysoka jakość nauczania

CSU jest jednym z najlepszych uniwersytetów w Chinach. Jest to również jeden z "211" i "985" na uniwersytetach. Jest 37 szkół w Chinach udzielone być krajowe programy pilotażowe szkół inżynierskich przez Ministerstwo Edukacji Chin. Jesteśmy jednym z 10 najlepszych z nich. Nasi starsi wykładowcy przyjeżdżają z całego świata, a ponad połowa z naszych wykładowców posiada silny przemysł oprogramowania lub za granicą tło.

  1. Zaawansowane Edukacja Filozofia

Nasza kariera edukacja zorientowana filozofia opiera się na najbardziej zaawansowanych zasady kształcenia inżynierów - CDIO. Nasza edukacja ma na celu potrzeb przemysłowych i kariery studentów, kultywowanie kompleksowe i praktyczne utalentowanych pracowników pożądane przez przemysł, który może zapewnić studentom doskonałą rozpoczęcia swojej kariery.

  1. Niski koszt

Koszt badania w Chinach jest znacznie mniej niż w krajach zachodnich. Czesne dla międzynarodowej licencjackich lub student studiuje w CSU jest o ¥ 25,000 (około US 4,166 dolarów) rocznie. I czesne dla dr międzynarodowej student studiuje w CSU jest o ¥ 30,000 (około 5000 dolarów) rocznie, odpowiednio.

  1. Doskonałe staży

Mamy wielu partnerów z firm informatycznych na najwyższym poziomie, w tym IBM, Microsoft, itp Międzynarodowi studenci przed zaleca się do tych spółek do jednego roku stażu z pensji. Staż wzmocni zdolność praktyki i umiejętności technicznych, zwiększenia ducha pracy zespołowej, kultury korporacyjnej i doświadczenie, które stanowi solidny fundament dla ich przyszłej kariery.

  1. Darmowa nauka języka i kultury chińskiej

Będziemy przypisać chińskiego studenta jako partnera i asystent dla każdego ucznia międzynarodowej. Studentów zagranicznych będzie wspierana zarówno w badania i życiu codziennym. Mogą również nauczyć się języka chińskiego i chińskiej kultury z asystentem za darmo.

  1. wygodny transport

Hunan znajduje się w południowo-centralnej części Chin, a transport jest bardzo wygodne w dzisiejszych czasach. Można dostać się do większości miast w Chinach z Hunan w ciągu 2 godzin samolotem. Transport kolejowy dużych prędkości jest dobrze rozwinięta, jak również. To zajmuje tylko około 6 godzin, aby przejść do Pekinu i Szanghaju, około 2-3 godzin, aby przejść do Guangzhou i Shenzhen przez szybkich kolei.

Profil szkoły

Szkoła Oprogramowanie Central South University został założony w listopadzie 2002 roku i zatwierdzony w krajowym modelu Szkoły Software w styczniu 2004 roku przez Ministerstwo Edukacji Chin.

Szkoła oferuje jednego pana pierwszego poziomu i doktorską dyscypliny inżynierii oprogramowania, jeden pełny etat tytułu zawodowego magistra i stopnia jednego Inżynieria magistra inżynierii oprogramowania. Program licencjacki obejmuje 3 oddziały profesjonalne, które są na szeroką skalę rozwój oprogramowania i zarządzania, technologii mediów cyfrowych i systemów wbudowanych.

Szkoła ma na celu kształcenie studentów stać na wysokim poziomie, wyczerpujące, praktyczne i umiędzynarodowionych talentów w inżynierii oprogramowania komputerowego. Powinni mieć doskonałą jakość, etykę kompleksowe zawodu solidne podstawy inżynierii oprogramowania i zdolność do rozwiązywania problemów. Nasi uczniowie osiągnęli wiele nagród w różnych konkursach, takich jak programowanie, ACM konkursie Międzynarodowego Modelowania Matematycznego Konkursu, angielski Konkursu oraz konkursu oprogramowania. Stopa zatrudnienia wśród naszych głównych absolwentów wynosi 100%, a 60% z nich jest zatrudnionych przez znanych firm informatycznych w Chinach.

Stypendia

Szkoła oprogramowania Central South University Stypendium (SSCSU Stypendium)

Szkoła Software Centralnego Uniwersytetu Południowej ogłosił pierwszaków stypendium dla wnioskodawców w roku 2015

Zajęcia stypendialne i Zobowiązania

First Class Stypendium: RMB10000 yuanów

Druga klasa Stypendium: RMB8000 yuanów

Trzeci Stypendium Klasa: RMB5000 yuanów

Wymagania aplikacji

Aplikuj na angielskich średnich studiów w Central School of Software Uniwersytetu Południowej. Wnioskodawca powinien posiadać: Niekaralności Dobra znajomość języka angielskiego Dobre zdrowie

Termin nadsyłania zgłoszeń: 1 czerwca do 31 lipca 2015 r

Wymagane Materiały do ​​stypendium:

Formularz wniosku o SSCSU stypendium Studia w formularzu wniosku CSU Kserokopia paszportu Dyplom Transkrypcje Certyfikaty stopnia Dwa listy rekomendacyjne Plan studiów dla SSCSU (nie mniej niż 800 słów)

Notatka : Formularze można pobrać ze strony internetowej międzynarodowej Szkoły Software, Central University Południowa http://software.csu.edu.cn/ssip/~~pobj.

Wymagania dla każdej klasy stypendialnego

Stypendium Komitet Ocena Central School of Software Uniwersytetu Południowej jest-za nowicjuszy zamorskie oceny Stypendialnego.

Wymagania pierwszej klasy stypendium A. Zastosuj studia średnie angielskiego w Szkole Centralnej Uniwersytetu Południowej Software B. Zatwierdź wszystkie wymagane materiały C. Średnia ocena powinna być większa niż B + D. Jeden lub więcej papieru akademicki opublikowane w renomowanych czasopismach E. Jeden lub więcej niż jeden program krajowy lub międzynarodowy lub obliczeniowa nagroda F. wynik egzaminu TOEFL nie mniej niż 85 lub IEITS zespoły nie mniej niż 6,5 G. HSK 4 (DG wymaga co najmniej jednego) Wymóg stypendium drugiej klasy A. Zastosuj studia średnie angielskiego w Szkole Centralnej Uniwersytetu Południowej Software B. Zatwierdź wszystkie wymagane materiały C. Średnia ocena powinna być lepsza niż B + Wymóg stypendium trzeciej klasy A. Zastosuj studia średnie angielskiego w Szkole Centralnej Uniwersytetu Południowej Software B. Zatwierdź wszystkie wymagane materiały

Uwaga:

Nowicjuszy zamorskie Stypendium ma limit liczby aplikacji. Pieniądze stypendium jest używane do płacenia czesnego, a nie jest podana do ucznia bezpośrednio. Inne koszty (opłaty za VISA, ubezpieczenia, badania fizykalnego, zgody rezydenta, noclegi itp) to na własny koszt studenta. Stypendium może być stosowana tylko przez wnioskodawców, którzy złożą wymagane poświadczenia przed terminem (tj 31 lipca 2015)

Adres: Urząd Zagraniczni studenci ", Szkoła Software Centralnego Uniwersytetu Południowej, Changsha, Hunan, PRChina 410075

Tel: + 86-731-882656702

Faks: + 86-731-882656702

E-mail: ssipt@csu.edu.cn

Strona www: www.software.csu.edu.cn/ssip/

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

0 Programy +2 Graduate W Oprogramowaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Chiny Changsha

Program podkreśla najlepsze praktyki inżynierii oprogramowania, aktualnych metod, nowych technologii i ich zastosowań. [+]

0 2 Absolwent Programy Oprogramowanie Absolwent Programy Oprogramowanie wita uczniów ze wszystkich kultur i środowisk zawodowych. Program podkreśla najlepsze praktyki inżynierii oprogramowania, aktualnych metod, nowych technologii i ich zastosowań. Podkreśla również rozwój umiejętności komunikacji i prezentacji w środowisku rozwoju oprogramowania opartego zespołu. Program został zaprojektowany w taki sposób, że uczestnik może absolwent z dyplomem na koniec dwóch lat. Prace zostaną zakończone kurs w ciągu 1 roku i czas praktyki inżynierii oprogramowania będzie 1 roku. Międzynarodowi studenci mogą albo przyłączyć się do zwykłych zajęć prowadzonych w języku chińskim z chińskich studentów, lub dołączyć odrębne zajęcia prowadzone w języku angielskim. Program Inżynieria oprogramowania obejmuje wszystkie ważne aspekty inżynierii oprogramowania, w tym: Procesy inżynierii oprogramowania Inżynieria wymagań Architektury i projektowania oprogramowania Konstrukcja oprogramowania, testowanie oprogramowania Konserwacja oprogramowania Zarządzanie konfiguracją oprogramowania Oprogramowanie do zarządzania projektami Zapewnienie jakości oprogramowania Nasi absolwenci są realizowane kariery w edukacji w zakresie technologii informatycznych w wielu różnych dziedzinach. Oto kilka przykładów. Analityk Profesor nadzwyczajny CEO Menedżer IT Główny inżynier oprogramowania Zapewnienie jakości ołowiu Web Developer [-]

Program 1 +1 Międzynarodowej Magister Inżynierii Oprogramowania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Chiny Changsha

"1 +1" międzynarodowy program Master w inżynierii oprogramowania ma na celu dostarczenie studentom inżynierii oprogramowania i zaawansowane umiejętności zarządzania. [+]

Program 1 +1 Międzynarodowego Mistrza w Inżynieria Oprogramowania "1 +1" międzynarodowy program Master w inżynierii oprogramowania ma na celu dostarczenie studentom zaawansowanej inżynierii oprogramowania i zarządzania umiejętności, a także specjalistycznych umiejętności w dwóch głównych obszarach zastosowań: systemów korporacyjnych i systemów wbudowanych. Program dostarczany jest wspólnie przez dwie uczelnie publiczne w Środkowej i Południowej Uniwersytetu słynnej uczelni za granicą. Po pomyślnym zakończeniu programu, uczniowie otrzymają dwa dyplomy lub wspólny dyplom podpisany przez obie uczelnie. Międzynarodowi studenci mogą albo przyłączyć się do zwykłych zajęć prowadzonych w języku chińskim z chińskich studentów, lub dołączyć odrębne zajęcia prowadzone w języku angielskim. Kursy w tematach okładki Program od systemów komputerowych i informatycznych do metod projektowania oprogramowania, konserwacji oprogramowania i systemów czasu rzeczywistego. Tematyka kursu typowe dla dyplomem inżyniera komputerowego obejmują one: Inżynierii oprogramowania Języki programowania Testowanie oprogramowania Oprogramowanie do modelowania Systemy operacyjne Programowanie systemów wbudowanych Czasu rzeczywistego i systemów wbudowanych [-]