Beijing Institute Of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Beijing Institute of Technology (BIT) jest obecnie domem dla ponad 2200 studentów z 137 różnych krajów. Największa populacja studentów pochodzi z Korei Południowej, Rosji, Polski, Pakistanu, Niemiec, Francji, Kazachstanu, Indonezji i Tajlandii. Od czasu inauguracji inicjatywy "Badanie w BIT" w 2013 roku, w ciągu ostatnich pięciu lat BIT dokonał wielkich postępów w rekrutacji i zarządzaniu zagranicznymi studentami, a liczba zarejestrowanych studentów wzrosła wykładniczo z setek do ponad 2200, zajmując pierwsze miejsce wśród krajowych uniwersytety o średniorocznej stopie wzrostu wynoszącej 20%.

Nasz uniwersytet angażuje się w kultywowanie światowych liderów wysokiego szczebla z międzynarodową wizją, konkurencją i umiejętnością współpracy w globalnej ekonomii politycznej, edukacji kulturalnej oraz nauce i technologii. Posiadający naukowy i wszechstronny system edukacji i zarządzania Pekin Institute of Technology jest obecnie uważany za jedno z najlepszych miejsc docelowych dla studentów zagranicznych studiujących w Chinach i jest powszechnie uznawany za wysokiej jakości ujęcia, odnoszących sukcesy absolwentów, szerokie oferty pracy dla absolwentów , pełne programy stypendialne, wydajne codzienne zarządzanie, odpowiednie wsparcie dla życia studenckiego, a także kolorowe zajęcia dla uczniów.

Biuro Studentów Międzynarodowych, jako biuro edukacyjne i administracyjne BIT, jest odpowiedzialne za rekrutację, zarządzanie i nauczanie języka chińskiego jako języka obcego dla wszystkich międzynarodowych studentów z różnych środowisk z całego świata. Oprócz skoordynowanych prac związanych z zarządzaniem rekrutacją, zarządzaniem życiem, zarządzaniem społecznym i świadczeniem usług logistycznych, Biuro podejmuje również zadania polegające na oferowaniu studentom zagranicznym kursów języka chińskiego i chińskich kursów kulturalnych, jednocześnie oferując różnorodne programy nauczania chińskiego i angielskiego oraz dostosowane skróty programy terminalne. Tutaj jesteśmy wyposażeni w kompetentny zespół zarządzający, dysponujący bogatymi doświadczeniami zawodowymi i wszechstronnymi umiejętnościami, który będzie służyć jako pomost, aby pomóc międzynarodowym studentom lepiej zrozumieć BIT, Pekin jako stolicę i Chiny. Mamy szczerą nadzieję, że dzięki zaangażowaniu i zaangażowaniu zespołu zarządzającego wszyscy międzynarodowi studenci ostatecznie zakochają się w tym mieście i będą żyć wygodnie w BIT.

Witamy w Pekińskim Instytucie Technologii!

Lokalizacje

Pekin

Address
5 South Zhong Guan Cun Street,Hai Dian District
100081 Pekin, Pekin, Chiny

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium