Universidad Arturo Prat

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Arturo Prat University (UNAP) obecnie akredytację do 2017 roku, jest jednym z szesnastu uczelni Konsorcjum Uniwersytetów Stanu Chile i Stowarzyszenia Regionalnych Uniwersytetów w Chile, który należy do Rady Rektorów Chilijska uniwersytety.

UNAP otrzymuje z Ministerstwa Edukacji do zatwierdzenia jej utworzenia w 1984; Jednak jego historia sięga 1962 roku, kiedy to grupa absolwentów Uniwersytetu Chile zaproponował, a następnie rektorem Domu Studiów Wyższych, utworzenia Uniwersytetu.

UNAP ma obecnie siedzibę w mieście Victoria, Araukania; cztery szkoły i łącznikowe zlokalizowane w Arica, Arica i Parinacota; Antofagasta i Calama, zarówno w regionie Antofagasta i Santiago Metropolitan Region.

W wewnętrznej organizacji jego rodzica, obecności Schools of Business, humanistycznych, Prawa i Nauk Politycznych, Nauk o Zdrowiu, Budownictwa i Architektury i Odnawialnych Zasobów Naturalnych.

Rozwój działalności instytucji opiera się na strategicznego planu i kierunków strategii rozwoju regionalnego na lata 2014-2020. Zgodnie z tym, UNAP wyróżnia o ofertę naukową dostosowany do potrzeb Ameryki Łacińskiej w ramach programów magisterskich w trybie wirtualnym profesjonalistów najwyższym poziomie.

Lokalizacje

Santiago

Address
San Pablo 1796
Santiago, Region Metropolitalny Santiago, Chile

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: