Universidad Arturo Prat

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Arturo Prat University (UNAP) obecnie akredytację do 2017 roku, jest jednym z szesnastu uczelni Konsorcjum Uniwersytetów Stanu Chile i Stowarzyszenia Regionalnych Uniwersytetów w Chile, który należy do Rady Rektorów Chilijska uniwersytety.

UNAP otrzymuje z Ministerstwa Edukacji do zatwierdzenia jej utworzenia w 1984; Jednak jego historia sięga 1962 roku, kiedy to grupa absolwentów Uniwersytetu Chile zaproponował, a następnie rektorem Domu Studiów Wyższych, utworzenia Uniwersytetu.

UNAP ma obecnie siedzibę w mieście Victoria, Araukania; cztery szkoły i łącznikowe zlokalizowane w Arica, Arica i Parinacota; Antofagasta i Calama, zarówno w regionie Antofagasta i Santiago Metropolitan Region.

W wewnętrznej organizacji jego rodzica, obecności Schools of Business, humanistycznych, Prawa i Nauk Politycznych, Nauk o Zdrowiu, Budownictwa i Architektury i Odnawialnych Zasobów Naturalnych.

Rozwój działalności instytucji opiera się na strategicznego planu i kierunków strategii rozwoju regionalnego na lata 2014-2020. Zgodnie z tym, UNAP wyróżnia o ofertę naukową dostosowany do potrzeb Ameryki Łacińskiej w ramach programów magisterskich w trybie wirtualnym profesjonalistów najwyższym poziomie.

Lokalizacje

Santiago

Address
San Pablo 1796
Santiago, Region Metropolitalny Santiago, Chile

Programy

Ta szkoła oferuje również: