IEDE Business School Chile

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy IEDE Business School, School of Business na Uniwersytecie Europejskim w Madrycie, referent działalności absolwenta, międzynarodowa, w Chile.

Nasza Szkoła Biznesu, pochodzenia hiszpańskiego (1991) oraz w Chile od 1995 roku, zajmuje Rankingi usytuowane są w poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym, charakteryzuje ich doskonałych szkoleń i programów rozwojowych w świecie biznesu.

Nasi absolwenci uzyskali 7,000 w naszych klasach, umiejętności, takich jak praca zespołowa i opanowanie międzynarodowość, co pozwala im funkcjonować w dzisiejszym zglobalizowanym świecie powodzeniem.

Jesteśmy niezależną i pragmatyczne instytucja zgodnie z aktualnymi wymogami świata biznesu. Mając jasne wymagania rynku, IEDE Business School zachęca swoich uczniów i społeczności, tworzenie sieci kontaktów i stosunków międzynarodowych.

Nasi studenci korzystają międzynarodowe partnerstwa z renomowanych uczelniach, takich jak Uniwersytet Lleida, Uniwersytet Jiao Tong University of California Irvine, Regent University (Londyn) i Sao Paulo Business School (Brazylia), w uzupełnieniu do otrzymywania regularnych, Lekarze odwiedzić Califoria Riverside University i Westminster University (London), a także Europejskiego Uniwersytetu w Madrycie.

40% naszych nauczycieli posiada stopień naukowy doktora lub doktor, reprezentujących osiem różnych narodowości.

IEDE Szkoła Biznesu ma ponad 150 umów korporacyjnych w Chile, z tych firm, które opierają się na naszej szkoły, aby szkolić swoich dyrektorów i menedżerów.

NASZ WPIS MIĘDZYNARODOWA

W zglobalizowanym i konkurencyjnym, w którym dzisiaj żyjemy, IEDE Business School jest silnie zaangażowana w zaspokajanie potrzeb wszystkich specjalistów w perspektywie międzynarodowej, szukając rozwoju i / lub poprawy ich wiedzy, jak w ich umiejętności menedżerskich dla praktycznego stosowania codziennego życia.

Dlatego IEDE Business School specjalizuje się w absolwenta szkolenia i edukacji wykonawczej dla początkujących służyć na stanowiskach kierowniczych i zarządczych; dając naszym studentom międzynarodowym i wielokulturowym doświadczenia, pod międzynarodowymi standardami jakości.

Zobowiązanie to z kolei jest wspierany przez nauczycieli różnych narodowości i samych uczniów, że na podstawie konstruktywnych dyskusji wymiany doświadczeń zawodowych, a także możliwość spotkania się kultur krajów z pobytów zagranicznych, które możemy udostępnić do wszystkie jego studentów, darmowe zajęcia dla aktualizacji zawartości i ekskluzywne imprezy chcą aktualizują swoich absolwentów.

Tak więc głównym celem IEDE Business School jest zapewnienie, że ich absolwenci sprostać ich oczekiwaniom i osiągnąć swoje cele zawodowe.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Zobacz programy magisterskie » Widzieć MBA - OnlineStudies » Widzieć Doktorat » Widzieć EMBA » Widzieć MBA - MBAStudies »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Zarządzania Finansowego

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy February 2018 Chile Providencia

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, firmy konkurują z wykorzystaniem zdolności i talent ludzi pracujących w nich. Ponadto, nie było potrzeby kształcenia ustawicznego, które znajduje swój początek w częstotliwości, głębokość i złożoność zmian, które wpływają na organizacje i środowiska, w którym działają. [+]

PRZEGLĄD Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, firmy konkurują z wykorzystaniem zdolności i talent ludzi pracujących w nich. Ponadto, nie było potrzeby kształcenia ustawicznego, które znajduje swój początek w częstotliwości, głębokość i złożoność zmian, które wpływają na organizacje i środowiska, w którym działają. W tym kontekście, IEDE Business School uczy studia magisterskie w specjalności e-learning, skierowane do kadry kierowniczej przedsiębiorstw prywatnych i państwowych, za pomocą wirtualnej platformy (Aula V-klasa), gdzie studenci mają dostęp do różnych pomocy dydaktycznych. Połączenie samodzielnej nauki, studentów, mediów i strategii nauczania, umożliwienie uczestnikom rozwijać wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Program uzupełnia szkolenie specjalistów w celu opracowania programu i modułową rozwija Mistrza projektu End praktyczne. CELE Wykonawczym finansowa ma istotną rolę w firmie dzisiaj, ze względu na złożoność instrumentów i operacji finansowych oraz zachowanie rynków akcji; a także dlatego, że koniecznie musi patrzeć w przyszłość i planować, planować rozwój organizacji. Dlatego to profesjonalny wymaga przygotowania i stałą poprawę w takich dziedzinach, jak analiza finansowa, polityki inwestycyjnej, polityki finansowania zarządzania portfelem inwestycyjnym, oceny projektów i, wyceny spółek, między innymi. Program Master w zakresie zarządzania finansami, e-learning, IEDE Szkoła Biznesu ma, że ​​studenci nabywają, wzmocnić i rozwijać swoje umiejętności i umiejętności zarządzania dla dźwięku podejmowania decyzji w sprawach finansowych, na stałe z powodzeniem funkcjonować na wiedzy w tym obszarze. Program jest kierownictwo i biznes doskonałości i promuje wymianę doświadczeń między studentów i nauczycieli akademickich, w celu wzmocnienia procesu uczenia się. PROFIL TITULADO Absolwent Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania finansowego osiągnie poziom wiedzy, umiejętności i kompetencji w obszarze, co pozwoli: Projektowanie... [-]

Magister Zarządzania I Marketingu

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy February 2018 Chile Providencia

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, firmy konkurują z wykorzystaniem zdolności i talent ludzi pracujących w nich. Ponadto, nie było potrzeby kształcenia ustawicznego, które znajduje swój początek w częstotliwości, głębokość i złożoność zmian, które wpływają na organizacje i środowiska, w którym działają. [+]

PRZEGLĄD Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, firmy konkurują z wykorzystaniem zdolności i talent ludzi pracujących w nich. Ponadto, nie było potrzeby kształcenia ustawicznego, które znajduje swój początek w częstotliwości, głębokość i złożoność zmian, które wpływają na organizacje i środowiska, w którym działają. CELE Rola dyrektora marketingu handlowego i podjęła wiodącą rolę w nowoczesnym biznesie. Ponieważ rynek jest coraz bardziej konkurencyjny, złożona i zmienna, to profesjonalny wymaga przygotowania i ciągłego doskonalenia w obszarach takich jak planowania strategicznego, marketingu strategicznego, zachowania konsumentów i strategicznego zarządzania sprzedażą, między innymi. Master in Business Management i marketingu, e-learning, Program IEDE Szkoła Biznesu ma, że ​​studenci nabywają, wzmocnić i rozwijać swoje umiejętności i umiejętności zarządzania dla dźwięku podejmowania decyzji w zakresie strategii biznesowych i marketingowych, umiejętności sprawnego funkcjonowania stałych w tej dziedzinie. PROFIL TITULADO Absolwent Wykształcenie wyższe w Zarządzaniu i Marketingu osiągnąć poziom wiedzy, umiejętności i kompetencji w obszarze, które umożliwiają: Identyfikacja segmentów konsumentów i identyfikacji nowych możliwości biznesowych. Opanowanie strategii handlowych i marketingowych w firmie, z solidną znajomością narzędzi ilościowych i jakościowych. Zaprojektowanie i wdrożenie planowania strategicznego marketingu i komunikacji, aby skutecznie konkurować na rynkach krajowych i międzynarodowych. Zdefiniuj kryteria strategiczne i taktyczne, które powinny charakteryzować się działem sprzedaży w celu zwiększenia ich motywacji i zaangażowania w realizację celów biznesowych w kontekście rzeczywistości biznesowej. Stanowisk w ogólnym zarządzaniu lub kadry zarządzającej w obszarze marketingu, firm lub organizacji publicznych i / lub prywatnych. NAJWAŻNIEJSZE CECHY Hiszpański tytuł przez UEM Zawiera wyłączny dostęp do James McGuire Global Business Plan Competition Dostęp do wirtualnej biblioteki. Wyłączny dostęp do bazy... [-]