Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Biznesu Uniwersytetu Adolfo Ibáñeza została założona w 1953 r. W mieście Valparaíso, a dzięki ponad 65-letniemu doświadczeniu stała się jedną z najbardziej prestiżowych szkół biznesu w Chile i Ameryce Łacińskiej, stając się odnoszące się do poziomu regionalnego, a także globalnego.

Jest to jedyna chilijska szkoła biznesu, która posiada potrójną koronę międzynarodowej akredytacji (AACSB, EQUIS i AMBA), która umieszcza ją w wybranej grupie 1% najlepszych szkół biznesu na świecie.

Jego międzynarodowe uznanie jest również wspierane przez pozycjonowanie jego programów w najważniejszych miejscach światowych rankingów, takich jak między innymi América Economía, Innovation Management, Financial Times i ranking QS.

Obecnie Business School ma biura w miastach Valparaíso (Chile), Santiago (Chile) oraz w Lima (Peru) i Miami (Stany Zjednoczone).

UAI Business School charakteryzuje się modelem edukacyjnym opartym na Liberal Arts, który ma na celu kształcenie uczniów w krytycznym myśleniu, zdolnym do generowania pozytywnego wpływu i bycia agentami zmian w ich organizacjach, łącząc wiedzę teoretyczną z praktycznymi doświadczeniami w ich szkoleniu oraz silne zaangażowanie etyczne.

Wśród jej filarów strategicznych wyróżnia się tworzenie wiedzy, zrównoważony rozwój, innowacje, przedsiębiorczość, przywództwo akademickie i globalizacja. Obecnie Business School ma ponad 5000 studentów, zarówno w ramach programów przed i podyplomowych, jak i sieci ponad 13 000 absolwentów pracujących w 40 krajach.

Posiada organ akademicki złożony z 92 profesorów w pełnym wymiarze godzin, z których 30% to cudzoziemcy z krajów takich jak Argentyna, Brazylia, Chiny, Kostaryka, Salwador, Hiszpania, Francja, Meksyk, Peru, Urugwaj, USA, Wenezuela , Jej nauczyciele mają doktoraty na głównych uniwersytetach na świecie, wśród których są Harvard, MIT, Princeton, Cambridge, Oxford, Kalifornia w Berkeley, UCLA, NYU, Chicago, Kolumbia, Maryland, Michigan, Boston, Georgia Tech, Texas w Austin , Carnegie Mellon, między innymi. 48% wydziałów pochodzi ze 100 najlepszych uniwersytetów, według rankingu QS.

„Nasza Szkoła Biznesu jest zobowiązana do bycia instytucją światowej klasy, wywodzącą się z naszych kompetencji dydaktycznych, doświadczenia w świecie biznesu i wiedzy zdobytej dzięki naszym badaniom, w celu opracowania innowacyjnych liderów, którzy inspirują i przekształcają jego organizacje i społeczeństwo jako całość, będąc Szkołą Biznesu modelem postępowania etycznego, krytycznego myślenia i skutecznej komunikacji. ”

widok

Business School of Adolfo Ibáñez University koncentruje się na:

 • Zostań globalną szkołą biznesu dzięki rozwojowi projektu edukacyjnego, budowie i utrzymaniu sojuszy strategicznych w dziedzinie badań i nauczania na poziomie międzynarodowym.
 • Wzmocnij nowatorskie badania w obszarach biznesowych, przyciągając światowej klasy wykładowców i tworząc środowisko badawcze, które ułatwia i promuje multidyscyplinarne badania.
 • Przyczynia się do rozwoju i wdrażania planów badań, które pomagają uczniom osiągnąć maksymalny potencjał, zmieniając rynek.
 • Rozpowszechniaj intelektualny wkład Szkoły poprzez rozwój edukacji dla kadry kierowniczej i działań rozszerzających, aby wpłynąć i wpłynąć na przemysł.
 • Rozwijaj i korzystaj z sieci komunikacyjnej, którą Szkoła musi poprawić, aby zwiększyć swój udział i powiązania z liderami biznesu i decydentami.114551_25.jpg

Model edukacyjny

Zgodnie z modelem edukacyjnym Uniwersytetu Adolfo Ibáñez, UAI Business School zawiera program Liberal Arts inspirowany najlepszymi uniwersytetami na świecie. Model ten ma na celu zachęcenie uczniów do refleksji nad najczęściej spotykanymi problemami ludzkości i wspólnego życia, co pozwala nie tylko trenować w zawodzie, ale także rozwijać bardziej wyrafinowane, krytyczne i multidyscyplinarne myślenie.

Powyższe przekłada się na podstawę programową, zestaw 8 kursów inspirowanych 100-letnim doświadczeniem Columbia University, gdzie studenci czytają, analizują i omawiają klasyczne teksty filozofii, polityki, literatury i nauki.

W szczególności, w przypadku Szkoły Biznesu, wszystkie programy jednostki dążą, poprzez różne siatki programowe, do przyczynienia się do kształtowania następujących umiejętności:

 • Przywództwo.
 • Krytyczne myślenie
 • Skuteczna komunikacja
 • Etyczne postępowanie

W konkretnym przypadku kariery inżynierii komercyjnej opiera się ona na dwóch filarach, które przekładają się na doskonałość akademicką i metodologie zachęcające do „uczenia się przez robienie”, przybliżające studentów do świata biznesu i wykraczające poza nie czyste zdobywanie wiedzy, która pozwala im na wejście do świata biznesu z korzyścią.

Zatem metodologia nauczania koncentruje się na uczniu, zmieniając paradygmat nauczyciela, który przekazuje wiedzę do tego, w którym uczniowie są menedżerami własnej nauki.

Z tego powodu model edukacyjny obejmuje metodologię warsztatów, w których realizowane są projekty umożliwiające interakcję z rzeczywistym światem biznesu. Ponadto szkolenie ogólne łączy się z dwiema opcjami stopnia: administracja biznesowa i ekonomia oraz program magisterski pod koniec kariery.

Integracja tych elementów pozwala na szkolenie specjalistów zdolnych do adaptacji i osiągania sukcesów w coraz bardziej dynamicznym środowisku. W ten sposób inżynierowie z Uniwersytetu Adolfo Ibáñez są „wyszkoleni do rozwiązywania problemów, które jeszcze nie istnieją”.114552_CAMPUSDESDEARRIBA.jpg

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
 • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

CEMS Master of Science in International Management (CEMS MIM) to prestiżowy ponadnarodowy stopień biznesowy, który można uznać za najlepszy paszport do międzynarodowej ka ... [+]

CEMS Master of Science in International Management (CEMS MIM) to prestiżowy ponadnarodowy stopień biznesowy, który można uznać za najlepszy paszport do międzynarodowej kariery.

Jest to program akredytowany na arenie międzynarodowej i korzysta z sieci 31 najlepszych szkół biznesu na całym świecie, 73 partnerów korporacyjnych i 6 partnerów społecznych, którzy przyczyniają się do nauki uczniów. Ten bardzo wybrany program jest udostępniany tylko przez kilka wybranych uniwersytetów na całym świecie i tylko jeden na kraj. Obecnie tylko dwa uniwersytety w Ameryce Łacińskiej oferują ten program w rankingu:

# 9 w The Financial Times Master in Management 2017 # 9 w The Economist Master in Management 2017... [-]

Chile Peñalolén Viña del Mar Las Condes
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Master of Science in Finance osiąga, że specjaliści w tej dziedzinie, w swoich wczesnych latach, osiągają stopień specjalizacji i pozycjonowania, co pozwoli im przyspiesz ... [+]

Master of Science in Finance osiąga, że specjaliści w tej dziedzinie, w swoich wczesnych latach, osiągają stopień specjalizacji i pozycjonowania, co pozwoli im przyspieszyć karierę, skakać na początkowych stanowiskach absolwentów i osiągnąć strategiczne pozycje w firmie w krótkim czasie.

Od 2009 r. Master of Science in Finance jest również sztandarowym programem partnerstwa między UAI a Instytutem CFA, podmiotem odpowiedzialnym za przyznawanie certyfikatów analitykom finansowym w USA, który stał się międzynarodowym standardem w sprawa.

celeZapewnij solidne szkolenie naszym inżynierom handlowym poprzez specjalizację w obszarze finansowym: teorie finansowe związane z wyceną i zarządzaniem instrumentami finansowymi o stałym dochodzie, kapitałowymi instrumentami finansowymi i instrumentami pochodnymi.Szkolić profesjonalistów wysokiego szczebla, którzy są w stanie zarządzać i nadzorować funkcje finansowe w dużych firmach i działać we wszystkich obszarach przedsiębiorstw związanych z sektorem finansowym.Dlaczego warto studiować ten program?... [-]
Chile Peñalolén Viña del Mar Las Condes
Marzec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Master of Science in Innovation and Entrepreneurship (MIE) to przestrzeń szkoleń i specjalizacji, w której studenci pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności, aby tworzyć wa ... [+]

Master of Science in Innovation and Entrepreneurship (MIE) to przestrzeń szkoleń i specjalizacji, w której studenci pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności, aby tworzyć wartość poprzez tworzenie nowych startupów lub przyczyniać się od innowacji do ustalonych firm.

Ten program opiera się na pracy zespołowej, aby osiągnąć wdrożenie przedsiębiorcy / innowacyjnego projektu. Osiąga się to dzięki zastosowaniu solidnych metodologii nauczanych przez nauczycieli i mentorów wysokiego szczebla. MIE trwa 12 miesięcy i dzieli się na trzy etapy: 1) etap eksploracji i generowania pomysłów, 2) etap konceptualizacji nowego biznesu, a wreszcie 3) etap realizacji projektów.... [-]

Chile Peñalolén Viña del Mar Las Condes
Marzec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Master of Management Science, oferowany przez School of Business we współpracy z Wydziałem Inżynierii i Nauk Uniwersytetu Adolfo Ibáñez, to program stworzony w odpowiedzi ... [+]

Kierownictwo stoi dziś w obliczu rosnącej złożoności świata biznesu. Problemy w dziedzinie zarządzania obejmują elementy z różnych dyscyplin i wymagają zdolności do diagnozy i działania opartego na solidnej wiedzy i poszukiwaniu dowodów.

Ta rosnąca złożoność oznacza, że aby odnieść sukces na rynku pracy, coraz bardziej konieczne jest posiadanie pełniejszej i bardziej rygorystycznej wizji biznesu, opartej na nowoczesnym zarządzaniu, która obejmuje elementy strategii, teorii organizacji, zachowania człowieka, marketingu i operacji, oprócz możliwości zagłębiania się w różne tematy.

Master of Management Science, oferowany przez School of Business we współpracy z Wydziałem Inżynierii i Nauk Uniwersytetu Adolfo Ibáñez, to program stworzony w odpowiedzi na tę potrzebę, koncentrując się na dostarczaniu studentom wiedzy i umiejętności w zakresie tematów najbardziej istotne z nowoczesnego zarządzania. Program ma na celu stworzenie zdolności do głębokiej refleksji nad problemami poprzez uwzględnienie różnych kryteriów, takich jak ekonomiczne, etyczne, ludzkie i strategiczne.... [-]

Chile Peñalolén Viña del Mar Las Condes
Marzec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Program ten ma na celu dostarczenie zaktualizowanej wiedzy w obszarze marketingu w środowisku o wysokim zapotrzebowaniu na akademickie. Osiąga się to poprzez nauczanie po ... [+]

Program ten ma na celu dostarczenie zaktualizowanej wiedzy w obszarze marketingu w środowisku o wysokim zapotrzebowaniu na akademickie. Osiąga się to poprzez nauczanie pojęć, modeli, metod i technik podejmowania decyzji marketingowych.

Program ten zawiera silną orientację praktyczną, dzięki zastosowaniu metody case, gier symulacyjnych i realizacji zastosowanych prac.

Celem Mistrza jest profesjonalne przeszkolenie naszych studentów do pełnienia funkcji kierowniczych lub przedsiębiorców w obszarze komercyjnym.

wstępWymagania dotyczące aplikacji dla kandydatów spoza UAILicencjat wydany przez Uniwersytet uznany przez prawo w Twoim kraju.Maksymalnie jeden rok doświadczenia zawodowego po ukończeniu studiów licencjackich.Wypełnij formularz zgłoszeniowy2 listy polecające.Pisemny egzamin wstępny.Osobisty wywiadOpłata za zgłoszenie: 100 USD.Wymagania dotyczące aplikacji dla studentów UAINie możesz mieć więcej niż 3 przedmioty oczekujące (9 punktów) na studiach licencjackich. Tematy te nie mogą obejmować: Finanse I, Marketing I, Marketing II i Statystyka II.Nie mogą mieć więcej niż 4 oczekujących kursów połączonych ze sportem i angielskim. Na przykład student, który zawdzięcza 3 dyscypliny sportowe i 2 angielski, nie może wprowadzić tytułu magistra.Czy zarejestrowano praktykę administracyjną?Nie ma limitu kwot.Informacje ogólnecenaZastosowanie: 100 USDCena: 18 000 USD Obejmuje: całkowitą wartość czesnego i wszystkich materiałów akademickich programu.... [-]
Chile Peñalolén Viña del Mar Las Condes
Marzec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Nasz Advanced Master in Finance (AMF) LATAM skierowany jest do kadry kierowniczej wyższego szczebla, dyrektorów i właścicieli firm w Ameryce Łacińskiej, z odpowiednim doś ... [+]

Nasz Advanced Master in Finance (AMF) LATAM skierowany jest do kadry kierowniczej wyższego szczebla, dyrektorów i właścicieli firm w Ameryce Łacińskiej, z odpowiednim doświadczeniem w świecie finansowym oraz zainteresowaniem uczestnictwem w unikalnym doświadczeniu edukacyjnym, które pozwala im zrozumieć rzeczywistość finansową organizacje kierujące i ich wnioski od kierownictwa wyższego szczebla, szczególnie w kontekście latynoamerykańskim. Rygorystyczny dobór uczestników skutkuje elitarną klasą o ograniczonych rozmiarach, w której generowana jest interesująca i wzbogacająca dynamika, która jest konsekwentnie uznawana przez uczestników programu za wielki wkład w ich doświadczenie edukacyjne. Każdy uczestnik przynosi swoje doświadczenie i szczególny nacisk na rozwiązywane problemy, podczas gdy nauczyciele kierują i porządkują komentarze uczestników, aby osiągnąć prawidłowe wnioski i odpowiednie gospodarki, szczególnie w Ameryce Łacińskiej.... [-]

Chile Peñalolén Viña del Mar Las Condes
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Bienvenidos a la UAI: Escuela de Negocios

Universidad Adolfo Ibáñez - Pensar con Libertad