Przeczytaj oficjalny opis

Varna University of Management ( VUM ) to międzynarodowa szkoła biznesu zlokalizowana w Europie, w Bułgarii. Studenci z ponad 50 krajów otrzymują doskonałą edukację w zakresie biznesu i marketingu, IT, turystyki i hotelarstwa, gastronomii i sztuki kulinarnej.

VUM oferuje studia licencjackie i magisterskie na dwóch VUM , prowadzone w całości w języku angielskim, we współpracy z uniwersytetami w takich krajach jak Wielka Brytania (Cardiff Met), Szwajcaria (BHMS), Holandia (Uniwersytet Stenden). Studenci uczą się zsynchronizowanego programu nauczania, jak w instytucjach partnerskich i muszą spełniać te same wysokie standardy w egzaminach. Ukończyli studia wyższe na uniwersytetach partnerskich i VUM .

VUM utrzymuje doskonałe kontakty z biznesem i od dawna VUM sukcesy w umieszczaniu swoich studentów w najlepszych pracodawcach w USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, żeby wymienić tylko kilka.

VUM w globalnych rankingach

  • VUM zajmuje 1 miejsce wśród 1600 HEI na całym świecie w kategorii Mobilność studentów, według prestiżowych rankingów U-Multirank
  • VUM otrzymało 3 Palmes of Excellence - Excellent Business School ze wzmocnieniem międzynarodowych wpływów - według klasyfikacji Palme of Excellence dla Europy Wschodniej.
  • Uczelnia zajmuje 9 miejsce w Europie Wschodniej ze względu na tytuł MBA uzyskany przez Best-masters.com.
  • Uczelnia zajmuje 20. miejsce na świecie w kategorii International Hospitality and Tourism Management (Mgr) według Best-masters.com.
  • Jak podaje Social Research Research Network (SSRN), liczba publikacji wydziałów i studentów VUM zdobyła ranking uniwersytetu w pierwszej 300 wśród szkół biznesu na całym świecie.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Varna University of Management

Oferowany przez VUM międzynarodowy system zarządzania hotelarstwem i turystyką został zaprojektowany z myślą o potrzebach menedżerów branży, kadry kierowniczej i innych s ... [+]

Oferowany przez VUM międzynarodowy system zarządzania hotelarstwem i turystyką został zaprojektowany z myślą o potrzebach menedżerów branży, kadry kierowniczej i innych specjalistów z branży turystycznej. Uczelnia zajmuje 20. miejsce na świecie w kategorii International Hospitality and Tourism Management (Mgr) według Best-masters.com.

Przystępując do tego programu, będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności zarządzania, badań i analizy zgodnie z najwyższymi standardami wymaganymi do pracy jako członek najwyższego kierownictwa w tej dynamicznej branży.

Będziesz miał okazję nie tylko dogłębnej wiedzy teoretycznej, ale także do dobrego praktycznego kierunku poprzez liczne projekty i studia przypadków.... [-]

Bułgaria Varna
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Varna University of Management / Висше Училище по Мениджмънт
Address
13A Oborishte Street
Varna, Varna, Bułgaria
Witryna
Telefon
+359 52 300 680