Varna University of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Varna University of Management (VUM) jest międzynarodową szkołą biznesu znajduje się w Europie, w Bułgarii. Studenci z ponad 40 krajów otrzymują doskonałe wykształcenie w Biznes i Marketing, To, Zarządzanie Turystyka i hotelarstwo, GASTRONOMIA i sztuki kulinarnej.

VUM Oferuje licencjackiej i programy dwukrotnie magisterskie, uczy się w całości w języku angielskim, we współpracy z uczelniami w krajach takich jak Wielkiej Brytanii (Cardiff Met), Szwajcaria (BHMS), Holandia (Stenden University). Studenci studiów zsynchronizowany program nauczania jak w instytucjach partnerskich i muszą spotkać się te same wysokie standardy w dziedzinie badań. Oni studia z dyplomem z obu uczelni partnerskiej współpracy i VUM.

VUM utrzymuje doskonałe połączenia z przedsiębiorstwami i szczyci się wieloletnim sukcesie umieszczenie swoich studentów z najlepszych pracodawców w USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Włoch, żeby wymienić tylko kilka.

VUM w światowych rankingach

  • VUM posiada 1 miejsce wśród 1061 uczelni na całym świecie dla studentów mobilności, zgodnie z prestiżową U-Multirank plasuje - VUM ma zaszczyt być przyznawane 2nd tempo wśród ponad 1300 uczelni na świecie przez U-Multirank, w rankingu Międzynarodowej Orientacja, Wiedza Transfer i nauczania i uczenia się.
  • VUM zostało udzielone 3 Palmes Doskonałości - Doskonała Business School z wzmacniając wpływ międzynarodowej - przez Palme Doskonałości klasyfikacji dla Europy Wschodniej. - Uczelnia jest w rankingu 13 w Europie Wschodniej jego stopnia MBA prowadzone przez Best-masters.com. - Uczelnia jest w rankingu 47th świecie jej międzynarodowego hotelarstwo i turystyka Management (MSc) stopniu Best-masters.com.
  • Liczba publikacji przez VUM wykładowców i studentów zdobył na Uniwersytecie w rankingu top 300 wśród szkół biznesu na całym świecie, zgodnie z Social Science Research Network (SSRN).
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Widzieć Summer courses » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

MSc International Gościnność I Zarządzanie Turystyką

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry October 2018 Bułgaria Ostrzec

International Hospitality and Tourism Management mgr oferowane przez VUM został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb menedżerów branży, menedżerów i innych specjalistów w branży turystycznej. Dołączając do tego programu głównego będzie można rozwijać swoje zarządzania, badań i umiejętności analitycznych do najwyższych standardów wymaganych do pracy jako członek ścisłego kierownictwa w tej dynamicznej branży ... [+]

International Hospitality and Tourism Management mgr oferowane przez VUM został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb menedżerów branży, menedżerów i innych specjalistów w branży turystycznej. Dołączając do tego programu głównego będzie można rozwijać swoje zarządzania, badań i umiejętności analitycznych do najwyższych standardów wymaganych do pracy jako członek ścisłego kierownictwa w tej dynamicznej branży.

Będziesz miał okazję nie tylko do głębokości wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną silny kierunek poprzez liczne projekty i studia przypadków.

Nasz intensywny, ale ogólnym podejściem przygotowuje naszych absolwentów do szerokiej gamy możliwych karier w podróży i turystyki. Niektóre z podstawowych modułów programu badają szpitalnictwa i Turystyki Krajobraz, branży zarządzania projektami, a także osób zarządzających i marketingowych w różnych kulturach. ... [-]


Kontakt

Varna University of Management / Висше Училище по Мениджмънт

Adres 13A Oborishte Street
Ostrzec, Bułgaria
Strona internetowa http://www.vum.bg/
Telefon +359 52 300 680