Medi-Connect

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Badania medyczne bez NC i bez czasu oczekiwania z Medi-CONNECT

Chcesz studiować medycynę lub apteki bez NC (Numberus clausus)? Medi-CONNECT specjalizuje się w bezpieczne lokowanie studiów kładzie granicą.

Twoje korzyści w skrócie:

  • Badanie bez NC (Numberus clausus)
  • Badanie bez czekania
  • Szkoda studyjną miejsce niezależnie od stopnia maturalnym
  • Studia na wydziałach medycznych uznanych za granicą
  • Studia w języku angielskim
  • Wszechstronne wsparcie ze MediConnect

Na życzenie Medi-CONNECT oferuje kompleksowe usługi dodatkowe, aby dokonać wpisu do badań medycznych i badań farmaceutycznych w Bułgarii, jak łatwe i wygodne, jak to możliwe.

Nasza obietnica: otrzymasz żądane miejsce uczelni niezwłocznie, niezależnie od końcowej i nie NC. Będziemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez telefon. Ponadto, będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem w celu przygotowania się do powrotu, co pozwoli Ci łatwiej wrócić do Niemiec w przyszłości.

Medi-CONNECT Warna

Intermed Group Ltd Sofia BG jest zależna od Intermed group z siedzibą w Sofii, z oddziałami w każdym mieście w Bułgarii (Sofia, Płowdiw, Plewen, Warnie i Starej Zagorze), gdzie mają siedzibę wydziały medyczne. Jesteśmy niemiecką firmą oparte bułgarska i pomyślnie nadzorowane studentów z Niemiec, Szwecji, Turcji, Kuwejcie, Izraelu, Grecji, Hiszpanii i we Włoszech od 2004 roku.

Jako specjaliści w dziedzinie badań medycznych w Bułgarii, patrzymy po kilkuset klientów co roku w tych samych badanych i tych samych bułgarskich Uniwersytetów Medycznych. Reprezentujemy wyłącznie interesy naszych klientów / studentów. Nasze usługi są poważne, zawodowych i indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Dbamy o naszych uczniów podczas całego okresu studiów i zapewnić, aby zdać egzaminy semestralne bezzwłocznie i skutecznie. Osiągamy to poprzez bycie na miejscu przez 365 dni w roku i utrzymanie najlepszych połączeń i kontaktów z odpowiednimi profesorów uniwersyteckich.

Nasze motto: Wybrani uczniowie i rodzice są szczęśliwi klienci MediConnect.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Bułgarski

Widzieć M.D. » Widzieć Studia doktoranckie » Widzieć Magisterskie »

Filmy

Medizinstudium im Ausland