European Polytechnical University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Drodzy przyszli studenci,

Drodzy Rodzice,

Drodzy potencjalni pracodawcy,

Stworzyliśmy i wdrożyła edukacyjny "doświadczenie" dla naszych studentów, połączenie z najbardziej skutecznych praktyk europejskich i amerykańskich w szkolnictwie wyższym. My, Rada Nadzorcza, mają świadomość, że oprócz tego, że wyzwaniem jest to wielka odpowiedzialność podjęliśmy do Ciebie - uczniowie, rodzice, nauczyciele i liderzy biznesu.

Sukces każdego przedsięwzięcia zależy od czynnika ludzkiego. Kuratorium jest gwarantem udanego doświadczenia naszych studentów, oferując doskonałości akademickiej, zapewniając jednocześnie wysoką jakość i niedrogie stylu życia. EPU koncentruje się na pragmatycznym edukacji zorientowanej biznesowego. Nasza strategia polega na stałej komunikacji i interakcji z wiodących firm, w których nasi uczniowie praktyki i doświadczenia wzmocnienia i uznanie. Zachęcamy innowacji i pragmatyzmu.

"Zrób najlepiej jak potrafisz" jest nasz apel do Ciebie. Hasło to nie jest tylko zdanie. Dążymy do doskonałości w dziedzinie edukacji. To jest filozofia uczelni. Jesteśmy wymagający dla naszych studentów, a jednocześnie możemy pomóc im w osiągnięciu ich celów. Angażujemy się w tej filozofii wszyscy nasi studenci, profesorowie i pracownicy uniwersytetu. Oczekujemy, że nasi uczniowie, aby stać się następną generacją udanych specjalistów i liderów biznesu.

Życzę wszystkim naszym studentom najlepsze doświadczenia z nami!

Prezes EPU Toshko Krastev

Misja w EPU

Europejski Uniwersytet Politechniczny jest międzynarodową centrum interakcji między współczesnej nauki, badań naukowych i innowacji, i akademickiej i biznesowej współpracy. Uniwersytet personalizuje związku z jego studentów i doktorantów, zgodny z ich indywidualnych zdolności i preferencji oraz przygotowuje ich do profesjonalnej realizacji w otoczeniu rynkowym z dynamicznie zmieniającej world.The Uniwersytetu zgodne z filozofią zrównoważonego rozwoju i jego wartości priorytetowe są: Uniwersytet jest zgodne z filozofią zrównoważonego rozwoju i jego wartości priorytetowe są: 1. Normy europejskie tradycje i połączone z amerykańskiego pragmatyzmu szkolnictwa wyższego; 2. Rozwój nauki akademickiej w profilu University, praktyk i zorientowanej na potrzeby międzynarodowej i bułgarskiej firmy; 3. Międzynarodowy charakter szkolnictwa wyższego jako środek osiągnięcia i utrzymania wysokiej jakości; 4. Międzynarodowy zespół naukowców akademickich i deweloperów uczelni zagranicznych i międzynarodowych uczelni; 5. Nauczanie współczesnych treści akademickich, zharmonizowanych w kontekście europejskim i amerykańskim; 6. Czesne w awangardowym środowisku zawodowym i oceny studentów współczesnych metod; 7. Rozwój cech osobowych studentów i doktorantów w celu osiągnięcia maksimum swojego potencjału intelektualnego; 8. Zachęcanie uczniów inicjatywy, rozwój nawyków do ciągłego samodoskonalenia i umiejętności do samokształcenia, zdobywania "przenośne" wiedzy, kluczowych kompetencji i umiejętności.

Lokalizacje

Pernik

Evropeyski Politehnicheski Universitet

Address
"23 “Sv. sv. Kiril i Metodiy” str. , Pernik, Bulgaria
2300 Pernik, Pernik, Bułgaria
Telefon
+359 76 600 773